Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
22 квітня 2024 16:29:39
Це вже нагадує неадекватів, що бігали по місту, дзвонили в двері і вимагали виключити світло, бо кацапські банбардіровщики побачать і скинуть бонби.
Ще були які мєтки на дорогах і кришах шукали.
Мєтки то було цапське ІПСО, щоб перегрузити нашу правоохоронну систему...
Як з’ясувалося, масова паніка населення у зв’язку з цим була результатом ефективної цапської ІПСО,
автором якої став цапський ультранаціоналіст і бойовик Ігор Мангушев, ліквідований на початку 2023 року.  :-)o
Про те, що ті "мітки" бутафорія для відволікання уваги, я говорив з самого початку. Так мене тоді наші "ура-патріоти" мало мокрими трусами не побили.
3
19 квітня 2024 14:29:02
"На другому фото директорка і заступниця директорки Тернопільської обласної бібліотеки для дітей"
Я внешность людей не обсуждаю
что выросло , то выросло
да и все мы не идеальны :weep:

но директорка Тернопільської обласної бібліотеки - это 100% типаж
если бы экранизировали эту историю,
то так бы это персонаж и выглядел :laugh:
Натуральна незахіднячка.
Ніхто тут дитину не дзюгав, а тим більше Ольгерд.
Ніде чомусь не написано, чому те дитя з районної бібліотеки попросили.
Невже всі книжки вичитав?
Тому, що в районній бібліотеці взнали, що дитина "не їхня".
4
19 квітня 2024 13:29:55
https:/_/www.тсн/ukrayina/mozhe-napisati-slava-rosiyi-u-ternopoli-7-richnomu-pereselencyu-vidmovilisya-vidavati-knizhki-u-biblioteci-2559643.html
https://www.tsn.ua_/ukrayina/mozhe-napisati-slava-rosiyi-u-ternopoli-7-richnomu-pereselencyu-vidmovilisya-vidavati-knizhki-u-biblioteci-2559643.html
Підкреслення приберіть після ua і все буде працювати.
5
19 квітня 2024 13:12:46
Влад - іди на куй зі своїми іпсошними оповіданнями!
Чи ти думаєш що тут усі довбойоби повелися на твої накрутки ненависті між переселенцями та місцевими?
Що це взагалі за кацапський фсбешний чорт тут з'явився?
Яке ІПСО, коли цей випадок розслідува представник уповноваженого з прав людини ? І розслідування показало, що завідувачка бібліотекою була, м'яко кажучи, неправа.
Тож дай нормальне посилання. Бо те, що ти дав - не працює.
Ну нате вам інше посилання.
https://www.radiosvoboda.org/a/ty-iak-rosiia-pereselentsi-viina-ternopil-biblioteka/32910991.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0ELRpaetgzEWo2UYs4XBetCOtzyiw4IbmvqUbbUmkbm80i4tBmhi2Zz_k_aem_ASX8Jx-PJwGIrDMSNBDIj8UtWCpmat9YFmFUqeoKlfUoNGEObbKPGaHrsbZwUHheDyNt3gmFPI_mSWiM0bEHkofo
6
19 квітня 2024 13:09:14
Хто винен, що ФУП посилання коверкає ? Поміняйте в URL тсн на www.tsn_.ua (без підкреслення) і все запрацює.
7
19 квітня 2024 11:42:26
Давно є електронна книга і інтернет. Книжок можна закачати що не прочитаєш за все життя. Очі не садить. Якщо нормальна,на чорнилах. Я навіть не уявляю нафіга ходити зараз в бібліотеки. Колись купив сину книгу в подарунок, українського автора,темні віки чи колонія. Якось так. Груба книга жесть і важка. То він її не дуже і читав. Каже незручно.
Сим далі тим більше подобаються паперові книжки, навіть стала їх більше купувати.
Я теж останнім часом почав купувати паперові книжки.
8
19 квітня 2024 11:31:31
Влад - іди на куй зі своїми іпсошними оповіданнями!
Чи ти думаєш що тут усі довбойоби повелися на твої накрутки ненависті між переселенцями та місцевими?
Що це взагалі за кацапський фсбешний чорт тут з'явився?
Яке ІПСО, коли цей випадок розслідува представник уповноваженого з прав людини ? І розслідування показало, що завідувачка бібліотекою була, м'яко кажучи, неправа.
9
19 квітня 2024 11:28:00
Коли ми вже відмовимось від цього совкового принципу "коликтивної відповідальності"
Палєстінци нє всі за хамас, мірниє нє вінавати!

Здав би хату чуркє чи нігеру?
Слухайте, шановний ! Я сам виїхав з окупованого міста. І хто зараз в моїй хаті - я не знаю.
І це не значить, що я "за русский мир".
Вам не доводилось в майже 50 років починати життя з початку, коли з усього майна у вас лише те, що влізло в багажник автомобіля ? Спробуйте. Може мізки на місце стануть.

І хто такі "чурка або нігер" ? Для мене є люди. А який в них колір шкіри, чи національність, говорять вони з акцентом, чи без нього - для мене значення не має.
10
18 квітня 2024 22:30:02
може в тої бібліотеці вже був поганий досвід з переселенцем якій написав о це "слава сасії"? ось тепер боятся всіх переселенців. воно і не дивно. дві неділі назад бачив в телеграмі відео як метис(дитина від негра і білої) казав на відео що хоче щоб Сасія захопила Україну. він з Харкова. його кожен день бомбить Сасія, а він хоче щоб вона захопила Харків. ось такі уроди в Харкові бувають
До чого тут це ? Якщо, скажімо який мужик десь звалтував бабу, то потрібно каструвати всих мужиків ? Коли ми вже відмовимось від цього совкового принципу "коликтивної відповідальності" ? Відповідати повинен той хто написав (якщо написав взагалі), а не страждати дитина, в якої і в думках не було цього робити.
11
18 квітня 2024 22:25:04
кацапня починати колотити і права качати
До чого тут "кацапня починати колотити і права качати" ? В чому качання прав ? Дитина ходила до бібліотеки. Претензій до дитини не було. Одній курві стукнуло в голову, що "дитина на їхня" і ослуговувати бібліотека цю дитину не буде. Іншій курві в голову стукнуло, що динана може написати на книжці "Слава Росії". Місцева дитина так само може написати. Але місцевим дітям чомусь до бібліотеки ходити можна.
12
18 квітня 2024 22:18:22
її 7-річний син Святослав дуже любить читати і понад два роки ходив до міської бібліотеки
2 роки ходив (це якщо йому 7 то на початку було 5) і лише відтепер до нього з'явилися якісь питання
хтось нам щось не договорює
то інша бібліотека, два роки ходив до районної, а потім за чимось пішов до обласної
там жеж написано
Не за чимось пішов, а його відмовились обслуговувати в районній, коли дізнались, що "дитина не наша". Й сказали: "ходіть до обласної".
13
18 квітня 2024 21:32:53
"Може написати "Слава Росії": у Тернополі 7-річному переселенцю відмовилися видавати книжки у бібліотеці

Тиць...

Мамі хлопчика пред'явили, що він нібито може зіпсувати книжки.

У Тернополі в обласній бібліотеці для дітей директорка відмовилась видавати книжки 7-річному хлопчику з Харкова, заявивши, що він, як переселенець, "може написати "Слава Росії" у книжках. 

Про це у Facebook розповіла мама Святослава та українська журналістка Катерина Посохова.

Як розповіла Катерина, її 7-річний син Святослав дуже любить читати і понад два роки ходив до міської бібліотеки біля школи у Тернополі, де жодних нарікань на нього не було.

Однак під час чергового візиту школяру порадили звернутися до обласної бібліотеки.

"І ось тут ми дізналися, що дитина в Тернополі "не своя", а які можуть бути книги для не своїх? За 2 обрані книги (старенькі і в ганебному стані) на абонементі нам виставили рахунок у 600 грн. Така, типу, застава, бо довіри до нас нема. Ми щиро здивувалися. На що почули оце все про "можете написати "слава росії", такі як ви вже багато книг у нас потягли". Але ж які ми? Офіційно зареєстровані в місті, працюємо, навчаємось – дитина в місцевій школі, має відмінні успіхи", - розповіла подробиці Катерина Посохова.


"Сказати, що Свят засмутився – це нічого не сказати. При нас видають дітям книги без проблем, але не йому. Годинна розмова про неприпустимість дискримінації. Заступниця директорки здається – книги дають на загальних засадах, але настрій зіпсовано. Прочитали. Приходимо здавати – вчасно, книги цілі. Перше, що каже бібліотекар – більше вам книг без застави не дамо. Чому? Розмовляйте з директоркою – так написали на вашому формулярі", - розповіла мама хлопчика.

Далі, за словами журналістки, знову тривала розмова з директоркою, її заступницею. І знову прозвучали заяви про переселенців, "яким не можна довіряти хоч скільки б вони жили в Тернополі".

"Намагаюсь спокійно апелювати до Конституції, де всі громадяни рівні тощо. У відповідь – або платіть, або ідіть, або поліцію викликаємо. Засумнівалась в адекватності дій адміністрації, зі співробітників хіба прибиральниця – пошепки уточнила у іншої співробітниці, чи точно в бібліотеці правильно поводяться", - зазначила Катерина Посохова.
14
1 квітня 2024 14:58:20
А може ракети та дрони оцтом спрорбувати ? Може допоможе ?
у вихлопну заливать?
Да... Я думаю що клізьма з оцту допоможе.
Краще, звичайно, ставити тим, хто їх запускає. Таку... Відра на два, що мало не здалося. Але вони далеко. Не дістати.
15
1 квітня 2024 14:47:32
А може ракети та дрони оцтом спрорбувати ? Може допоможе ?
16
31 березня 2024 22:53:29
Так я ж не про шрот, а про макуху.
Шрот - це та сама макуха, тільки з неї екстракцією витягнута вся олія. Тобто чиста клітковина. Спочатку отримується макуха, потім вона ще проходить екстракцію. Де з неї витягують залишки олії. І отримують шрот.
З 5 мільйонів тон олії десь сім мільйонів тон відходів. Має вистачити.
Та ні жто шротом топити не буде. Йому є інше застосування !
Да... І ті райони де в більшості свої вирощувався соняшник або в окупації, або в зоні бойових дій.
17
31 березня 2024 22:02:22
З соняшника після віджиму олії залишається макуха. Постав прес для пелет і готове висококалорійне паливо.
Пелети в нас робили з лушпиння соняшнику. Його при виробництві олії дуже багато залишається. А шрот, що залишається після виробництва олії, має інше застосування. Так що топити ним недоцільно. Досить для цього інших відходів.
Так я ж не про шрот, а про макуху.
Шрот - це та сама макуха, тільки з неї екстракцією витягнута вся олія. Тобто чиста клітковина. Спочатку отримується макуха, потім вона ще проходить екстракцію. Де з неї витягують залишки олії. І отримують шрот.
18
31 березня 2024 21:15:08
Як мінімум центральне опалення в Україні багато де вже переведене на палети. В принципі ніщо не заважає робити ТЕЦ на біопаливі.
Ніщо не заважає, але от чи вигідно це? Тут треба порахувати вартість збору тої соломи чи кукурузянки, логістику, доведення до кондиції, необхідної для котлів. Якщо для соломи технологія збору і тюкування розроблена, то для кукурудзяного чи соняшникового бадилля не чув - рубають на січку і приорюють.

В будь-якому разі в тому напрямку треба працювати. Крім того ця енергія буде "чистою" з точки зору парникового ефекту.
З соняшника після віджиму олії залишається макуха. Постав прес для пелет і готове висококалорійне паливо.
Пелети в нас робили з лушпиння соняшнику. Його при виробництві олії дуже багато залишається. А шрот, що залишається після виробництва олії, має інше застосування. Так що топити ним недоцільно. Досить для цього інших відходів.
19
30 березня 2024 00:01:27
А куди повертатись ? Візьмемо, для прикладу, міста та села біля мого рідного міста. Вони майже зруйновані повністю. Гуляйполе, Оріхів... Я про села я взагалі мовчу. Від багатьох тільки назви на мапах залишились. Підприємства зруйновані. І чи будуть відновлюватись колись - велике питання. Багато з них точно знаю, що ні. Повернутись "в нікуди" ? Де немає ні умов для життя, ні роботи. Там на одне розмінування хто його знає скільки часу піде.
не повернуться туди люди. сидітимуть на соціалі десь за кордоном і там залишаться. і на Салтівку у Харкові не повернуться. і ще багато куди.
і це добре. най сидять там де вже є в тих країнах. діти асимілюються. інші виживуть принаймні.
Вони не зможуть постійно сидіти в Європі якщо європейські країни не захочуть цього.
А як я писав на мою думку не захочуть, бо масова депопуляція України не потрібна Європі.
Ну добре... Давайте уявимо ситацію, що європейстькі країни скажуть українським біженцям "повертайтесь в Україну, ви тут не потрібні". А куди повертались ? Будинки зруновані, роботи немає, бо зруйновані підприємства. Інфраструктура в містах теж зруйнована. Сікільки піде часу на відновлення (та чи й будуть це все відновлювати ще велике питання) ні хто не знає. Ось такі реалії.
20
29 березня 2024 23:33:02
А куди повертатись ? Візьмемо, для прикладу, міста та села біля мого рідного міста. Вони майже зруйновані повністю. Гуляйполе, Оріхів... Я про села я взагалі мовчу. Від багатьох тільки назви на мапах залишились. Підприємства зруйновані. І чи будуть відновлюватись колись - велике питання. Багато з них точно знаю, що ні. Повернутись "в нікуди" ? Де немає ні умов для життя, ні роботи. Там на одне розмінування хто його знає скільки часу піде.
21
29 березня 2024 13:30:04
Там можна виставити різне навантаження. Ну і 14 g короткочасно - це не щось прямо страшне. Наприклад, при відкритті парашута може виникнути майже таке перевантаження)
хм
давай рахувать, а ти виправ, якщо я помилився десь
швидкість вільного падіння парашутиста перед відкриттям парашуту десь 50м/с
швидкість парашутиста з відкритим парашутом - 5м/с
розкриття парашута триває 1-4 сек. Вважатимемо самий "жорсткий" режим, 1с

всі дані узяті з гугля (ну, про вільне падіння й так знав, там десь 200 км/год, якщо тільки спеціально не входити у піке, але перед відкриттям швидкість намагаються зменшити)

тобто маємо 45 м в секунду за секунду, або 45/9.8=4.6g
Але ніяк не 12 або 14
Максимальне навантаження, при стрибку з парашутом Д5 не перевищує трьох одиниць. Купол наповнюється поступово, тому ніяких захмарних навантажень при виконанні стандартних стрибків нема. Максимальну швидкість при стандартному стрибку з дубом обмежує стабілізаційний парашут, швидкість склада біля 30 м;с (точно не памятаю ))ʼ . При стандартному стрибку (введення в дію автомата) основний купол почина відкриватись через три секунди після виходу з літака.
 16g це розрахункове навантежаннє яке здатний витримати парашут та не буде зруйнований
Спробуйте УТ-15. Він покаже де раки зимують.  ;)
22
29 березня 2024 02:08:14
вони на симуляторі тренуються (катапульта на землі)
але симулятор не дає повного навантаження, як в реальній ситуації
Там можна виставити різне навантаження. Ну і 14 g короткочасно - це не щось прямо страшне. Наприклад, при відкритті парашута може виникнути майже таке перевантаження)
хм
давай рахувать, а ти виправ, якщо я помилився десь
швидкість вільного падіння парашутиста перед відкриттям парашуту десь 50м/с
швидкість парашутиста з відкритим парашутом - 5м/с
розкриття парашута триває 1-4 сек. Вважатимемо самий "жорсткий" режим, 1с

всі дані узяті з гугля (ну, про вільне падіння й так знав, там десь 200 км/год, якщо тільки спеціально не входити у піке, але перед відкриттям швидкість намагаються зменшити)

тобто маємо 45 м в секунду за секунду, або 45/9.8=4.6g
Але ніяк не 12 або 14

Теоретики... Стрибніть хоч раз самі. Я вірю інструкції до парашуту:
------
Тактико-технические данные парашюта УТ-15

1. При общей массе парашютиста с парашютами 100 кг парашют обеспечивает:

    надежную работу на высоте до 1000 м как при немедленном введении его в действие на скорости 225 км/ч, так и с любой задержкой раскрытия ранца. При этом максимальные перегрузки, возникающие в момент наполнения купола, не превышают 16g;
-------
Тобто до 16g цілком може бути. Про що сповіщає інструкція.

Да... І якщо погано затягнув підвісну систему, то синяки на тілі можуть запросто залишитись.
23
29 березня 2024 01:54:42
Якщо сидіти рівненько, то нічого такого не станеться. Але звичайно, якщо самаль підбили, то це не завжди виходить так сидіти.
У нас тут є колишній льотчик, він розказував що там взагалі перед допуском навіть до тренувальних польотів треба навчитись користуватись катапультою. І кожен пілот те катапультування виконував не один раз
Пи катапультуванні спрацьовує "притяг", який натягує ремені, якими пристебнутий літак до дупи пілота. Це зроблено як раз для того, щоб пілот зайняв "правильне положення". Але бувають нюанси, як завжди. Так що травми хребта при "бойовому" катапультуванні далеко не рідкість.
так
інколи пілот може приземлитися окремими частинами
Ну такий хардкор це взагалі велика рідкість. А от травми хребта бувають не рідко.
24
29 березня 2024 01:52:28
Якщо сидіти рівненько, то нічого такого не станеться. Але звичайно, якщо самаль підбили, то це не завжди виходить так сидіти.
У нас тут є колишній льотчик, він розказував що там взагалі перед допуском навіть до тренувальних польотів треба навчитись користуватись катапультою. І кожен пілот те катапультування виконував не один раз
вони на симуляторі тренуються (катапульта на землі)
але симулятор не дає повного навантаження, як в реальній ситуації
Там можна виставити різне навантаження. Ну і 14 g короткочасно - це не щось прямо страшне. Наприклад, при відкритті парашута може виникнути майже таке перевантаження)
Та ти знаєш навіть УТ-15, який, як відомо, б'ється при відкритті дуже сильно, на мене справив менше враження, ніж той самий НКТЛ.
25
29 березня 2024 01:43:42
Чув, що після катапульти пілот стає ледве живий. Що перегрузка при цьому до 14G.
І наче після такого до служби мало хто повертається
 :S
Якщо сидіти рівненько, то нічого такого не станеться. Але звичайно, якщо самаль підбили, то це не завжди виходить так сидіти.
У нас тут є колишній льотчик, він розказував що там взагалі перед допуском навіть до тренувальних польотів треба навчитись користуватись катапультою. І кожен пілот те катапультування виконував не один раз
Пи катапультуванні спрацьовує "притяг", який натягує ремені, якими пристебнутий літак до дупи пілота. Це зроблено як раз для того, щоб пілот зайняв "правильне положення". Але бувають нюанси, як завжди. Так що травми хребта при "бойовому" катапультуванні далеко не рідкість.
26
29 березня 2024 01:39:34
Чув, що після катапульти пілот стає ледве живий. Що перегрузка при цьому до 14G.
І наче після такого до служби мало хто повертається
 :S
Якщо сидіти рівненько, то нічого такого не станеться. Але звичайно, якщо самаль підбили, то це не завжди виходить так сидіти.
У нас тут є колишній льотчик, він розказував що там взагалі перед допуском навіть до тренувальних польотів треба навчитись користуватись катапультою. І кожен пілот те катапультування виконував не один раз
вони на симуляторі тренуються (катапульта на землі)
але симулятор не дає повного навантаження, як в реальній ситуації
Але навіть на тренажері копняк під дупу з перевантаженням в 12g не дуже приємний, м'яко кажучи. І дуже м'яко кажучи, пілоти не люблять той тренежер.  :)
27
24 березня 2024 23:02:20
крокідайли літають?
Літають. Тільки низенько, низенько... І у військовий час.
28
24 березня 2024 22:55:05
літаюча собака
Самі ви "літаюча собака". Собака-льотчик !  :D
29
23 березня 2024 23:27:08
інша справа, коли виробник без відома власника може втрутитись в роботу вашого автомобіля й дистанційно, без вашого відома, ввімунути вбо вимкнути певні функцій
Це стосується будь яких сучасних ІТ рішень. Ти маєш прийняти таку можливість не як «може», а як це вже є. Питання тільки хто контролює Microsoft, Amazon, Google, Tesla, Uber, Meта, Oracle та під чиєю юрисдикцією вони працюють.
Тоді для чого мені такий автомобіль ? Краще я вже на своєму бензиновому залишусь. Який заправляється за 10 хвилин і ні хто сторонній в його нелаштуваннях без мого відома не лазить.
30
23 березня 2024 20:20:03
Ти не можеш його виключити. Без них Android чи iOS не буде працювати. Ти можеш тільки попросити не спілкуватись з тобою.
Бля, ти упоротий
Ти думаєш що  вбудований АІ це hey Siri, Alexa або Google? Це все від керування батареєю та споживання енергії CPU та керування модемом, до таких простих функція як  встановлення потрібних параметрів дисплея як яскравість в залежності від умов або виклик служб порятунку якщо датчики зняли інформацію про можливу аварію.

АІ це 90% сучасного Андроїда чи iOS. Вони виключати його зібрались. Якийсь кацапізм головного мозоку.
Одна справа, коли електроніка керує системами автомобіля (наприклад слідкує за зарядом батареї, режимом роботи двигуна і таке інше), а інша справа, коли виробник без відома власника може втрутитись в роботу вашого автомобіля й дистанційно, без вашого відома, ввімунути вбо вимкнути певні функцій (до речі, таке вже було з "Теслами"). Тоді питання: так ви власник автомобіля чи не власник ? Чи вам просто дали на ньому покататись, якщо ви не маєте повного контролю над тим, що з автомобілем відбувається ?
31
23 березня 2024 00:41:38
прочитав в новинах про небезпеку китайських електрокарів, пишуть, що китайці мають змогу при потребі вимкнути автівки тим самим створити при потребі колапс на дорогах  :facepalm:
а Тесла хіба так не може?  :-)o
Може. Ще й як. Наприклад може "обрізати" певні функції автомобіля.
32
22 березня 2024 23:47:02
Не купуй Волво а купуй Теслу. Не буде ні копійки в кишеню китайцям. Самий американський автомобіль зі всіх що сьогодні продаються на ринку США. Що власне мене і приваблює в Теслі.
Зараз Украъна на межі блекаутів. Що буде далі - ні хто не знає. Мені щоб заправити автомобіль і доїхати куди я хочу потрібна:
1) Емність з пальним (діжка, цистерна, каністра...)
2) Лійка
3) Відро (за потреби).
10 хвилин і я в дорозі. Запас ходу на одній заправці 800 км.

Що ви будете робити зі своєю електро-тарантайкою в подібних випадках ? Підказка: воли вийшли з вжитку, з кіньми теж не густо. Запрягати нікого.
Електрички їздили на початку вторгнення, коли бензинки стояли в чергах, а соляру взагалі продавали лише з під прилавку.

Електрички їздили, коли були блекаути і світло не просто вимикали, а іноді давали за розкладом.

Коли на вулиці був мороз міус 15.

Зараз вже весна.
Взагалі ця атака на енергетичну інфраструкту дефіцитними кінджалами в середині Березня - виглядає як істерична не дуже вдала спроба
продемонструвати... . не зрозуміло що,
  або просто - я мстю, і мстя моя страшна.

Розповісте мені, як чудово їздили електрички, коли в моєму місті два тижні не було електрики. Взагалі ! Це було на початку вторгнення.
І мабуть в Харкові зараз чудово заряджаються електрички.
33
22 березня 2024 21:38:01
Я цього ніколи не казав. Я констатую факт, що кожен куплений літр бензину це монета в кишеню хуйатол. Незалежно де ця нафта була викачана на поверхню.

P.S. Виправдання ось канадці такі пушисті та always nice, тому їх нафта скрепна і має цілющі здібності не приймаються
1. До того як купити Теслу ти на автомобілі не їздив? Тільки трамвай, велосипед і пішки?
2. Кожен куплений електромобіль це монета у кишеню китайських комуністів.
Не купуй Волво а купуй Теслу. Не буде ні копійки в кишеню китайцям. Самий американський автомобіль зі всіх що сьогодні продаються на ринку США. Що власне мене і приваблює в Теслі.
Зараз Украъна на межі блекаутів. Що буде далі - ні хто не знає. Мені щоб заправити автомобіль і доїхати куди я хочу потрібна:
1) Емність з пальним (діжка, цистерна, каністра...)
2) Лійка
3) Відро (за потреби).
10 хвилин і я в дорозі. Запас ходу на одній заправці 800 км.

Що ви будете робити зі своєю електро-тарантайкою в подібних випадках ? Підказка: воли вийшли з вжитку, з кіньми теж не густо. Запрягати нікого.
34
22 березня 2024 03:36:23
Чарджери робити не будуть.
Ти не розумієш, чарджери не виключають на ніч. Вони завжди працюють. Вночі на Теслівських суперчарджерах ще часто майже дармова електрика, по 10с.
Для особливо обдарованих пояснюю:
Вам не доводилось два тижні сидіти без електрики, без води, без газу ? Ще й всякий мотлох над головою літає. Мені доводилось. Так що засуньте собі свої "чарджери" самі знаєте куди. Як би не запас бензину в авто та каністрі, то в безпечне місце виїхати просто б не вийшло. Так що засуньте свої електрички куди подалі. То вас смажений півень в дупу не клював.
35
21 березня 2024 13:24:29
Ніт
Да. Стаття 301 КК України. Максимальний термін позбавлення волі до 7 років.
Ніт - вона не оператор і не прокатчик - тому мимо)
А ось якби вона це зняла на телефон і виклала в інтернет - то так)
Тому наша поліція щемить онліфанщиць і не чіпає порнощірок
Участь в зйомках - це теж "виготовлення". Так що не мимо. Якщо з оператором, то ще й "скоєне групою осіб за попередньою змовою". Плюс до терміну терміну ув'язнення. Якщо сама в інтернет не викладала, то не звинуванять в поширенні. А в виготовленні - запросто. Було б бажання.
36
20 березня 2024 05:58:28
А що стосується її професії, то ...
... то с точки зрения украинского закона, ее работа является серьезным уголовно наказуемым деянием... Вот такая у нас ЭУРОПА....
Ніт
Да. Стаття 301 КК України. Максимальний термін позбавлення волі до 7 років.
37
20 березня 2024 00:30:34
Так а в чому "перешкоджання діяльності" ? Він не пустив представників ТЦК до під'їзду ? Де докази того, що ці повідомлення були "з метою перешкожання" ? Може вони розсилались для того, що мешканці будинку знали, що це не бандити й з радістю відчинили двері ? Де докази злочину ? 
За домофон чи кодовий замок на дверях під'їзду ще не саджають ? Це теж можна розцінити, як "перешкоджання діяльності".
38
16 березня 2024 03:10:33
А от металічний - через електроліз.
В тому то і вся простота рішення що чистий літій не потрібен
От що ти в сьомому класі школи робив?
От і в мене питання. Особливо враховуючи те, що танцювати нічого заважає. ;-)
39
12 березня 2024 15:42:28
Я не професійний електрик, але при стандартному підключенні - норматив на довжину низьковольтної лінії  300 метрів.
Тому далеко пертися не доведеться, 300 метрів це 3 хвилини пішки. Максимум.

А трапляється й таке, що виходиш с підїзду, і одразу носом в ту трансформаторну підстанцію впираєшся.
Так тут розрахунків на рівні арифметики та шкільної фізики.

200 метрів дороги, дві сторони, по 5 метрів на машину. 80 машин. Під кожну тре підвести хоча б з десяток кіловатів, щоби все це мало сенс і до ранку можна було гарантовано залити поточні аккуми ємністю на 80 кВт. Ітого 800 кВт трансформатор треба, а по правилам експлуатації треба два таких, щоб була можливість один вимкнути та проводити йому профілактику.

800 кВт - це транс приблизно на 300 квартир.

Сам-один такий трансформатор потребує площі в 2 квадрати і важить від двох тонн, але під відкритим небом його ніхто не поставить. До кожного такого трансформатора треба підвести 10 кВ. Такі лінії зараз
1) не йдуть під кожною вулицею
2) не розраховані на таке навантаження

Тобто треба будувати нові розподільчі вузли в кожному місті, перекопувати кожну вулицю і проводити жирнючі кабелі на 10кВ і через кожні 200 метрів будувати тягову підстанцію, і від тої тягової підстанції вести кабелі низької сторони вздовж узбіччя і тикати зарядні станції.

Більше 10 кВ в містах закопувати в землю не можна, бо заборонено ПТБ та ПУЕ.

Ніхто цього не буде робити. З тої самої причини, чому не електрифікували залізницю, хоча там це зробити і простіше, і не треба для того ніяких павербанків.
припустимо ти правий в усьому, то оця одноразова вправа внизу є ніщо в порівнянні з щоденою задачею качати на півтора міл'ярда машин нафти, возити її, варити і доставляти на заправки, мабуть один день економії такого гемору покрив би всі витрати на електрифікацію  :laugh:


Тобто треба будувати нові розподільчі вузли в кожному місті, перекопувати кожну вулицю і проводити жирнючі кабелі на 10кВ і через кожні 200 метрів будувати тягову підстанцію, і від тої тягової підстанції вести кабелі низької сторони вздовж узбіччя і тикати зарядні станції.
Дядьку, ви не повірите:
Але електричні мережі (кабелі, ТП) потрібно обслуговувати та керувати ними (є ціла служба диспетчерів). Крім того мережі не починаються й не закінчуються лініями на 10 кВ. Якщо ви будуєте додаткові розподільчі лінії, то потрібно модифікувати й магістральні, бо на них теж ляже додаткове навантаження. А вже зовсім інші гроші. Та й електроенергія не береться ні звідки. І не думайте, що вітряками та сонячними панелями ви прикриєтесть ! Нічого подібного ! Якщо ви хочете підтримувати стабільну частоту в мережі, то вам потрібні атомні або теплові станції. Теплові станції вам ще будуть потрібні як маневрові потужності. І чим потужнішу мережу ви створюєте, тим більше цих маневрових потужностей вам потрібно.
40
12 березня 2024 01:35:14
також то в каліфорніі де ти живеш вимагають в новому будівництві тільки 40% розеток, догадаешся чому?
Буде попит на 100%, зроблять 100%. На сьогодні 30% відповідає реальності.

Був би попит, буде пропозиція.
Чим більше читаю, тим більше хренію від "еколухів". Ви хоч в курсі як працює енергосистема ? Це не просто так "буде попит 100%, зроблять 100%".  Енергосистема складається з декількох рівнів. Кожен рівень розрахований на своє навантаження. Не можливо просто так взяти й вткнути додаткове навантаження, й не маленьке. Енергосистема просто ляже ! Тому й говорю: "йдіть вчіть фізику !". Хоч на елементарному рівні зрозумієте як воно все працює. 

Повна версія