Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка 10-х - родина фуфломицинов. Украина рядом не валялась.

Сеть CVS.
Ряд cold/flu.
Ментоловые конхфетки, зеленые и жОлтые баночки.
Самое «продвинутое» средство
Flu day night combo. https://www.ebay.com/i/153427749864?chn=ps&norover=1&mkevt=1&mkrid=711-117182-37290-0&mkcid=2&itemid=153427749864&targetid=595232407909&device=m&mktype=pla&googleloc=9032021&poi=&campaignid=1689945007&mkgroupid=69559042207&rlsatarget=pla-595232407909&abcId=1140466&merchantid=111992011&gclid=EAIaIQobChMIyquVgtP44wIVkMJkCh0CUAi3EAQYBCABEgJIrvD_BwE
Ряд протяженностью 20 метров содержит: 40 видов аспирина, алькозельцер, 20 видов тайленола и 30 разновидностей ибупрофена. Все.
Есть много «травяных добавок» весьма сомнительной природы.
Следующий ряд - pain relief посвящ ментоловой мази. 40 метров ментола.
Гребут тоннами всю эту дрянь.
Порой лекарство состав гораздо опаснее чем активный ингридиент.
   
Я не знаю откроется ли линка в Украине, но ктото может из 1000+ наименований фуфломицинов найти хоть один адекватный препарат? :lol:
https://www.cvs.com/shop/health-medicine/cough-cold-flu
PS. Американские доктора РЕГУЛЯРНО «советуют» эти фуфломицины во время визитов без проблем.
   
Шо це кацапам так припекло за штатівські фуфломіцини, нафуя це тут? :-o
Такий собі хитрий  фуфломаркетинг від зворотнього? :dopovid:

Останнє редагування: 10 серпня 2019 19:09:02 від птах Сорока
   
Cold-flu снадобья то є развод на бабло не залежно від країни, але людям тре якусь пігулку в себе запхнути. Не розумію чому панство думає до розводів, шахрайства та кидків в сша бракує, просто вони або легальні або знаходяться в сірій зоні, бізнес прєвише всього. Тре людей з грошомими знаками розділяти во імя вищого соціального блага, а тому шахрайські бізнеси, бізнесова практика і продукти толеруються очєнь і очєнь в Америці.
   
So what? Якщо людина така йолоп, що хоче самолікуватися у випадках трохи серйознішим від простуди, чи грипу, то їй потрібно підсовувати у продаж фуфломіцин, а не реальні фармаки. Щоб, по-перше, не нашкодила собі, а по-друге, у більшості випадків то тупо іпохондрія, яка вирішується таблеткою - плацебо.
   
So what? Якщо людина така йолоп, що хоче самолікуватися у випадках трохи серйознішим від простуди, чи грипу, то їй потрібно підсовувати у продаж фуфломіцин, а не реальні фармаки. Щоб, по-перше, не нашкодила собі, а по-друге, у більшості випадків то тупо іпохондрія, яка вирішується таблеткою - плацебо.
Отож, тут кричат про какие то мифические «мед протоколы».
Якобы введут и сразу все выздоровеют.
А средний врач из американской клиники Майо не стесняется выписывать зеленую жижу из CVS.
И пересичный пендос жрет ее тоннами. С рецептом и без.

Там хорошо где нас нет - основная мысль, позволяющая существовать мадам Супрун
   
Чем вызвана кацапская истерика?
   
Ну так все що лікує тільки по рецепту, от і гребуть фуфломіцини.
   
Отож, тут кричат про какие то мифические «мед протоколы»....

Мед.протоколи - це для справжніх мед.препаратів, не плутайте пуцу з пальцем.
   
Чем вызвана кацапская истерика?

Відрижко хоче лікуватися виключно досягненнями пРФ фармакології, очевидно.
   
Відрижко хоче лікуватися виключно досягненнями пРФ фармакології, очевидно.
Боярой?
   
С каких пор ибупрофен, аспирин или парасетамол стали фуфлом?
   
Отож, тут кричат про какие то мифические «мед протоколы».
Якобы введут и сразу все выздоровеют.
А средний врач из американской клиники Майо не стесняется выписывать зеленую жижу из CVS.
И пересичный пендос жрет ее тоннами. С рецептом и без.

Там хорошо где нас нет - основная мысль, позволяющая существовать мадам Супрун

Те, що можна купити у аптеці на полицях, не потребує рецепту лікаря.

Ці фуфломіцини я сама п"ю, наприклад, якщо тріщить голова при вірусній інфекції. Там є активні медичні інгредієнти типу ібупрофену і т.п.

Серйозні ліки лише по рецепту і це правильно.
   
Я не знаю откроется ли линка в Украине, но ктото может из 1000+ наименований фуфломицинов найти хоть один адекватный препарат?


 :facepalm1:

Ніхто. І причина дуже проста, абсолютно всі лікарські препарати продаються за рецептом лікаря.

Навіть той же ібупрофен, який стоїть на поличці по 500мг, але пігулки по 800мг лише за рецептом лікаря.

Це якравий приклад, як робляться ідіотські висновки, без жодного розуміння реалій життя в іншій країні.
   
Те, що можна купити у аптеці на полицях, не потребує рецепту лікаря.

Ці фуфломіцини я сама п"ю, наприклад, якщо тріщить голова при вірусній інфекції. Там є активні медичні інгредієнти типу ібупрофену і т.п.

Серйозні ліки лише по рецепту і це правильно.
ні, не правильно тому що перетворюється в рекет. Якщо системі пох чи буде людина з недостатніми коштами для дохторів жити чи ні, заборона тій людині рятувати себе всіма доступними засобами включаючи самодіагностику і лікування є злочином. До то ж треба бути дуже наівним цими днями щоб думати що дохтор образований і знає більше ніж ти можеш нагуглити. Може й знає, але йому пох і часу на голову пацієнта він витрачає з хвилин 5-15. Мене така сліпа віра в американського доїтора чуть не вбила, чуйка, гугл і шкурний інтерес в багатьох випадках сучасного дохтора за пояс запхне.
   
ні, не правильно тому що перетворюється в рекет. Якщо системі пох чи буде людина з недостатніми коштами для дохторів жити чи ні, заборона тій людині рятувати себе всіма доступними засобами включаючи самодіагностику і лікування є злочином. До то ж треба бути дуже наівним цими днями щоб думати що дохтор образований і знає більше ніж ти можеш нагуглити. Може й знає, але йому пох і часу на голову пацієнта він витрачає з хвилин 5-15. Мене така сліпа віра в американського доїтора чуть не вбила, чуйка, гугл і шкурний інтерес в багатьох випадках сучасного дохтора за пояс запхне.

Може, так в Америці. Ліки тут доступні і у більшості випадків покриваються страховкою. Всі ліки у лікарні та всі види лікування у лікарні повністю безплатні.
   
ні, не правильно тому що перетворюється в рекет. Якщо системі пох чи буде людина з недостатніми коштами для дохторів жити чи ні, заборона тій людині рятувати себе всіма доступними засобами включаючи самодіагностику і лікування є злочином. До то ж треба бути дуже наівним цими днями щоб думати що дохтор образований і знає більше ніж ти можеш нагуглити. Може й знає, але йому пох і часу на голову пацієнта він витрачає з хвилин 5-15. Мене така сліпа віра в американського доїтора чуть не вбила, чуйка, гугл і шкурний інтерес в багатьох випадках сучасного дохтора за пояс запхне.

Проблема в тому, що отакі нагугляться, нажеруться пігулок, а коли їх прикрутить, то підуть судити аптеку, яка продала пігулки, фармацевтичну компанію, яка їх зробила, і сайт, на якому вони начитались маячні, і гуггл, який їм видав ті посилання.

Саме тому медицина в США страшенно дорога.
   
Завжди іду в України з амер. Таблетками. Українські гамно. Автор дибіл
   
Проблема в тому, що отакі нагугляться, нажеруться пігулок, а коли їх прикрутить, то підуть судити аптеку, яка продала пігулки, фармацевтичну компанію, яка їх зробила, і сайт, на якому вони начитались маячні, і гуггл, який їм видав ті посилання.

Саме тому медицина в США страшенно дорога.
слухі о доступності суда в США і легкості відсуження бабла у корпорацій сильно перебільшені. Судяться як правило люди в яких є яке не яке бабло, або адвокати рискають за легкою безпробойною копійчиної з допомогою про боно публіки. Люди в яких вибір здохнуть або замовляти пігулки поштою невідомо які і від кого не судяться, замовляють через інтернет і ковтають. От мене чуть дохтора на той світ не відправили, а куй засудиш, нє лохі всьо пропісано, а відсутність здорового глузду не підсудна і докажи.
   
слухі о доступності суда в США і легкості відсуження бабла у корпорацій сильно перебільшені. Судяться як правило люди в яких є яке не яке бабло, або адвокати рискають за легкою безпробойною копійчиної з допомогою про боно публіки. Люди в яких вибір здохнуть або замовляти пігулки поштою невідомо які і від кого не судяться, замовляють через інтернет і ковтають. От мене чуть дохтора на той світ не відправили, а куй засудиш, нє лохі всьо пропісано, а відсутність здорового глузду не підсудна і докажи.

В тебе є докази, що тебе неправильно лікували? До іншого лікаря звертатись не пробував?
   
Статистично 400-500 чоловік в день вмирає в Штатах від лікарських помилок
   
Статистично 400-500 чоловік в день вмирає в Штатах від лікарських помилок


І? Який висновок?
   
В тебе є докази, що тебе неправильно лікували? До іншого лікаря звертатись не пробував?
яж кажу формально вірно, все прописано, які тести робити, які можливі діагнози при тому чи іншому симпомі, вибирай любий з манюала і пох на здоровий глузд чи факт того що пацієнт помре, захист в суді буде залізобетонний. Ох жизнь мене й навчила.
   
яж кажу формально вірно, все прописано, які тести робити, які можливі діагнози при тому чи іншому симпомі, вибирай любий з манюала і пох на здоровий глузд чи факт того що пацієнт помре, захист в суді буде залізобетонний. Ох жизнь мене й навчила.

І який справжній діагноз був?
Не підпадав під жоден з висновків лікарів?
   
І який справжній діагноз був?
Не підпадав під жоден з висновків лікарів?
запалення органу, а члєн кореспондент усмотрєв якусь грижу в мануалі і тупо да ще й зверхньо ігнорував що я йому щось там казав що грижі в мене немає від чого зробитись, немає ніяких болів (я знав людину з такою грижою, від болю два дня вила), прописав прийом до спеціаліста по грижам, за пару днів та вся справа розпухла так що 1 рік відходив. А формально всьо ок, лоєру не підкопатись. Ну по крайній мірі лоєру що за такі гроши погодився б працювати.
   
запалення органу, а члєн кореспондент усмотрєв якусь грижу в мануалі і тупо да ще й зверхньо ігнорував що я йому щось там казав що грижі в мене немає від чого зробитись, немає ніяких болів (я знав людину з такою грижою, від болю два дня вила), прописав прийом до спеціаліста по грижам, за пару днів та вся справа розпухла так що 1 рік відходив. А формально всьо ок, лоєру не підкопатись. Ну по крайній мірі лоєру що за такі гроши погодився б працювати.
У меня один знакомый чуть не умер от кишечной инфекции.
3 раза ходил в клинику Кайзер в Emergency.
Отправляли домой с рассказами что пройдет и в цвс советовали купить от это шо на полках.
На 4 попытке без сознания доставили в больницу. Спасли. На попытку судится не вышло - в страховке Кайзера прописано что перед судом вы обязаны перетереть с их арбитражом или типа того.
Арбитраж сказал  типа «спасли же»? Адвокаты не взялись.
   
Те, що можна купити у аптеці на полицях, не потребує рецепту лікаря.

Ці фуфломіцини я сама п"ю, наприклад, якщо тріщить голова при вірусній інфекції. Там є активні медичні інгредієнти типу ібупрофену і т.п.

Серйозні ліки лише по рецепту і це правильно.

Ну я бы поспорил. Во первых это создает нездоровый рынок лекарств. Но допустим.

Еще раз: ничего не мешает напиться зеленой жижи и получить отравление ( глядя на то как они гребут пачками эту дрянь..).
Еще раз: зеленая жижа вас не спасет в случает осложнения или серьезной бактериальной инфекции. А с учетом стоимости страховки местные явно жрут ее перед походом к врачу.
Еще раз: никто не мешает врачу вписать зеленую жижу в рецепт, никакие мифические «протоколы». Допустим, вдобавок к антибиотику «по дружбе» с производителем жижи.
Украинские мифы что ктото кого то должен лечить золотыми таблетками это мифы.
Страховая медицина - ГАМНО. Уж лучше как в UK.
Просто почвенным гнумам продают лапшу выдавая за реформы.
   
то все для притомних які вже евакуювались? (с)
   
Страховая медицина - ГАМНО. Уж лучше как в UK.
Медицина в целом гавно если ты не богатый везде
   
Ну я бы поспорил. Во первых это создает нездоровый рынок лекарств. Но допустим.

Еще раз: ничего не мешает напиться зеленой жижи и получить отравление ( глядя на то как они гребут пачками эту дрянь..).
Еще раз: зеленая жижа вас не спасет в случает осложнения или серьезной бактериальной инфекции. А с учетом стоимости страховки местные явно жрут ее перед походом к врачу.
Еще раз: никто не мешает врачу вписать зеленую жижу в рецепт, никакие мифические «протоколы». Допустим, вдобавок к антибиотику «по дружбе» с производителем жижи.
Украинские мифы что ктото кого то должен лечить золотыми таблетками это мифы.
Страховая медицина - ГАМНО. Уж лучше как в UK.
Просто почвенным гнумам продают лапшу выдавая за реформы.



від відрижка
   
Ну я бы поспорил. Во первых это создает нездоровый рынок лекарств. Но допустим.

Еще раз: ничего не мешает напиться зеленой жижи и получить отравление ( глядя на то как они гребут пачками эту дрянь..).
Еще раз: зеленая жижа вас не спасет в случает осложнения или серьезной бактериальной инфекции. А с учетом стоимости страховки местные явно жрут ее перед походом к врачу.
Еще раз: никто не мешает врачу вписать зеленую жижу в рецепт, никакие мифические «протоколы». Допустим, вдобавок к антибиотику «по дружбе» с производителем жижи.
Украинские мифы что ктото кого то должен лечить золотыми таблетками это мифы.
Страховая медицина - ГАМНО. Уж лучше как в UK.
Просто почвенным гнумам продают лапшу выдавая за реформы.

В Штатах медицину не спробувала, обговорювати не буду.

В Канаді медицина ок - я вже відповідала комарику на цю тему як неодноразовий користувач системи.

Помилки бувають завжди. Он в Канаді (Квебек, здається) жінці відрізали ногу, бо лікар вчасно не продіагностував помилку після першої операції. Вона подала позов на кільканадцять мільйонів доларів і вона їх отримає.
   
Чем вызвана кацапская истерика?

Й@бнутістю на голову, спричиненою вірою, що СПРАВЖНІ лікарства проти простуди - гірчичники і п'явки. Але світова закуліса їх приховує заради прибутку фарма-компаній. Тримає для себе.  :pooh_lol:
   
Й@бнутістю на голову, спричиненою вірою, що СПРАВЖНІ лікарства проти простуди - гірчичники і п'явки. Але світова закуліса їх приховує заради прибутку фарма-компаній. Тримає для себе.  :pooh_lol:

Точно, інтернет-реклама не дасть збрехати. «Цей простий засіб вашої бабусі лікарі тримають в таємниці - бо з ним не потрібні дорогі ліки». Ну мабуть так, бо дорогими ліками дуже швидко нікого буде лікувати. Рест ін піс, довірливий користувач іетернету.
   
зайди в якусь підвороьню, отримай п-ди й кричи на увесь світ про безправність в штатах  :weep:
   
а де ж отой самий лібералізьм?

чого ж держава вирішує  які таблетки можна купувати а які не можна?
   
а де ж отой самий лібералізьм?

чого ж держава вирішує  які таблетки можна купувати а які не можна?

Держава вирішує багато з того, що громадянин не знає сам. Бо лібералізм - не анархія.
   
Держава вирішує багато з того, що громадянин не знає сам. Бо лібералізм - не анархія.

дивно якось...зброю можна таблетки нє
   
а де ж отой самий лібералізьм?

чого ж держава вирішує  які таблетки можна купувати а які не можна?

Не держава, а лікар. Тому що ідіоти люблять займатися самолікуванням. Як в Україні при простій простуді починають ковтати антибіотики.

А потім ті антибіотики починають не працювати від слова взагалі.

Не кажучи вже, що на простуду антибіотики не діють.

Тому і можна купувати тільки те, що дозволяє зняти симптоми та типове протизапальне типу адвілу.

Якщо людина серйозно хвора, то з таким треба йти у швидку - там обстежать, зроблять аналізи, дослідження і потім призначать лікування.
   
Не держава, а лікар. Тому що ідіоти люблять займатися самолікуванням. Як в Україні при простій простуді починають ковтати антибіотики.

А потім ті антибіотики починають не працювати від слова взагалі.

Не кажучи вже, що на простуду антибіотики не діють.

Тому і можна купувати тільки те, що дозволяє зняти симптоми та типове протизапальне типу адвілу.

Якщо людина серйозно хвора, то з таким треба йти у швидку - там обстежать, зроблять аналізи, дослідження і потім призначать лікування.


антибіотики не працюють саме тому, що лікарі їх виписують для профілактики
   
антибіотики не працюють саме тому, що лікарі їх виписують для профілактики

Ти хочеш сказати, що лікарі некомпетентні? то до чого тут Уляна Супрун?

Антибіотики можна виписувати, коли є для цього показання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія