Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умели раньше японцы технику делать

Re:  Умели раньше японцы технику делать

Ніколи не брешу в житті, так вихований. Не один рік провчився в Москві, 80% родичів в Москві були тоді, тому в родині такі назви чекових магазинів застосовувались.
Це загальноприйнята назва Берізка. 
ТО ти кацап?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Не один рік провчився в Москві, 80% родичів в Москві були тоді, тому в родині такі назви чекових магазинів застосовувались.
Це загальноприйнята назва Берізка.
То ти кацап?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

ТО ти кацап?

На щастя, ні. Киянин корінний в 7-му коліні. Родичі переїхали в 20-х, 30-х роках з України, а не навпаки.
Але ті магазини я й досі називаю  Берізками, а не Каштанами.
Каштан для мене - сорочки.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Там навіть два діапазони було.

Здавалося б дрібниця, а як швидко відрізняє гуль знавця і людину, яка бачила (володіла) агрегатом в реальному житті.
Ой вей. Та давай вже фото М90 з діапазоном УКХ 65-74, і я охоче вИзнаю себе неправим. B-)
От нахіба понтуватись в приємній темі?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Але ті магазини я й досі називаю  Берізками, а не Каштанами.
Саме так їх і називали в совку. Імя наріцатєльноє.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Відвідував тільки кінцеву 22-го тролейбусу, бо з Севастопольській прямий рейс був.
І ось ти приходиш в магазин "Каштан", з величзною неоновою назвою на весь будинок і потім кажеш мамі: "Я давєча в Бірьозкє бил!"?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

І ось ти приходиш в магазин "Каштан", з величзною неоновою назвою на весь будинок і потім кажеш мамі: "Я давєча в Бірьозкє бил!"?

Десь так...
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Саме так їх і називали в совку. Імя наріцатєльноє.
Ні.
В Києві їх називали: чековий, валютний, "Каштан".
Жодних Бірьозок.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Та давай вже фото М90 з діапазоном УКХ 65-74, і я охоче вИзнаю себе неправим
ТРимай:

JVC
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

На щастя, ні. Киянин корінний в 7-му коліні.
Лохам педальним цю казочку розповідай, киянам не треба, не повірять.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Ні.
В Києві їх називали: чековий, валютний, "Каштан".
Жодних Бірьозок.
У Львові також Каштан, валютний.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

У Львові також Каштан, валютний.
Саме так, друже.
Це як індикатор: чуєш Бєрьозка- бачиш перед собою кацапа.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Лохам педальним цю казочку розповідай, киянам не треба, не повірять.

Так я ж киянин, корінний, в 7-му коліні.  І  я ніколи не брешу. Тому й розповідати нічого мені не треба... сам знаю.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Так я ж киянин, корінний, в 7-му коліні.
А я Ілон Маск. Корінний, в 7-му коліні.
Якби ти не плутав Каштани з Бєрьозкамі, я б ще міг повірити, що фастівский/боярський/яготинський жлобок з гуртожитку на станкозаводі.

А так- ні. Матьорий, калібрований кацап.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Кінець 70-х початок 80-х.
ніт. поляки як і югослави повалили на шоп-тури за пізднього горбачова
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

ніт. поляки як і югослави повалили на шоп-тури за пізднього горбачова
В поляків PEVEX був, аналог нашого Каштану.
Звідти і везли.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Аудиокасети на Заході до речі ростуть в продажах, але це все одно вінтаж для гіків-зумерів.

   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Аудиокасети на Заході до речі ростуть в продажах, але це все одно вінтаж для гіків-зумерів.

https://youtu.be/MAnstg39Pp8
І котушки теж.
А Соні нещодавно зробила вініловий програвач.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

ТРимай:

JVC
Ех ти... Наче дорослий дядько, а зливаєшся, як школота. Тю.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Ех ти... Наче дорослий дядько, а зливаєшся, як школота. Тю.
Ну де ятобі буду те хвото шукати?
І, головне, напрутня?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Ну де ятобі буду те хвото шукати?
І, головне, напрутня?
Та мені воно паралельно, але, коли вперто стверджуєш щось - навести пруфи варто бути готовим, нє?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Та мені воно паралельно, але, коли вперто стверджуєш щось - навести пруфи варто бути готовим, нє?
З якого дива?
Хіба я один про радянські діапазони написав?
Тобто, ті люди, які в курсі, про це знають.
А доводити щось саме тобі і з пруфами?
То мені аж ніяк не 15 років для такого рівня дискусії.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

А я Ілон Маск. Корінний, в 7-му коліні.
Якби ти не плутав Каштани з Бєрьозкамі, я б ще міг повірити, що фастівский/боярський/яготинський жлобок з гуртожитку на станкозаводі.

А так- ні. Матьорий, калібрований кацап.
Та ні, зареєстрований на сайті ще з 2003 року. Киянин, корінний, в 7 коліні. З родини професора КНУ. Та й магнітофони нікуди не поділись, працюють. Деякі, звичайно.

Знають особисто тут сотня людей.
І мені пише ольгінець з датою реєстрації в 2021 році. Хоч не ганьбись.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

З родини професора КНУ
А що це таке?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Киянин, корінний, в 7 коліні.
Саме так.
Бєрьозка.
Магнітафони.
Не соромся вже.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

А що це таке?
Шукай сам, я не гугл. Підказка: кібернетику там і я закінчив, батьки теж, перші в світі професійні ІТ-спеціалісти (бо перший випуск факультету).
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Саме так.
Бєрьозка.
Магнітафони.
Не соромся вже.
Саме так. З 18 століття корені відомі. Кияни. 6 колін педагогів.
Саме так.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Саме так. З 18 століття корені відомі. Кияни. 6 колін педагогів.
Саме так.
І не знаєш як чековий називався?

Я ж кажу, навіть на приміського жлоба не тягнеш.
Так, на кацапа, що служив в Києві в міліції, та вирішив не повертатися в свій Усть-Зажопінск.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

З якого дива?
Хіба я один про радянські діапазони написав?
Тобто, ті люди, які в курсі, про це знають.
Чесслово не маю бажання тут сперечатись.
Ти прямо цитуючи мене, заявив, що М90 існував з радянським діапазоном ФМ, ще й почав шото там умнічать/іронізувати.
На прохання запруфити це твердження (бо от невідомо нікому, крім тебе, про таку модифікацію) - починаєш відстрибувати.
Всі помиляються, всі можуть ляпнути дурницю, але, на жаль, не всі здатні визнати це.
Амінь, розмова не має сенсу.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Чесслово не маю бажання тут сперечатись.
Ти прямо цитуючи мене, заявив, що М90 існував з радянським діапазоном ФМ, ще й почав шото там умнічать/іронізувати.
На прохання запруфити це твердження (бо от невідомо нікому, крім тебе, про таку модифікацію) - починаєш відстрибувати.
Всі помиляються, всі можуть ляпнути дурницю, але, на жаль, не всі здатні визнати це.
Амінь, розмова не має сенсу.
Друже, повір, я не маю жодного бажання тебе в чомусь переконувати.
Свою думку про тебе я вже склав.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

І не знаєш як чековий називався?

Я ж кажу, навіть на приміського жлоба не тягнеш.
Так, на кацапа, що служив в Києві в міліції, та вирішив не повертатися в свій Усть-Зажопінск.

Чековий і називали, а ще Берізка, вивіску не пам'ятаю, останній раз їздив максимум у 14 років, потім це заглохло.
А так киянин в 7-му коліні я,  ну що поробиш...
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Друже, повір, я не маю жодного бажання тебе в чомусь переконувати.
Свою думку про тебе я вже склав.
Алаверди, друже. Про глибину твоїх знань в темі і аргументованість суджень теж висновок вже склався. B-)

ЗІ. Хороша тема, а ви з Пашею розвели пустопорожній офтоп про коліна і бєрьозки. (td)
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

а ви з Пашею розвели пустопорожній офтоп про коліна і бєрьозки.
Ну, ти теж Бєрьозка, доречі.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Саме так. З 18 століття корені відомі. Кияни. 6 колін педагогів.
Саме так.

Сеемиколінний, той хто по документам (послідовно) має предків, що мешкали в Києві десь з середини-першої половини 19 століття.
За 18 століття ДУЖЕ мало документів, може яка Ревізька казка кінця 18 ст. зберіглась і саме та, де предки записані. Особливо важко прослідкувати православних чи іудеїв по жіночій лінії - якщо нема запису в метричних книгах про шлюб, то неможливо документально підтвердити куди, в яку сім'ю та жінка потрапила.
А ви маєте ПОСЛІДОВНИЙ  повний (є всі документи народження/шлюбів/смертей), від одного покоління до наступно, за всі 7 поколінь? Це надзвичайна рідкість для України і Києва - занадто багато документів пропали/знищені.
В переписі 1897 року (зберігся по Києву частково, тобто дуже мало листів перепису), теж повезло знайти ПРЯМИХ кровних предків?
Цікавлюсь, бо сама займалась генеалогічним дослідженням свого родоводу. І часто люди вважають своїми предками тих хто мав те саме прізвище і згадуються в старих документах. Але це не так - часто там нема ніякого КРОВНОГО родства.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Алаверди, друже. Про глибину твоїх знань в темі і аргументованість суджень теж висновок вже склався. B-)

ЗІ. Хороша тема, а ви з Пашею розвели пустопорожній офтоп про коліна і бєрьозки. (td)
Берьозка була згаданою лише як доповнення до відповіді, як в 1981 році звичайний науковець-стажер міг привести 2 магнітофони (і не тільки, ще був ящик іграшок і ящик цукерок, а також одяг та побутові речі). Бо ПРАЦЮВАВ у капстрані як звичайний робітник, але отримував зп і в СРСР паралельно.
Ось частина моєї фрази: "Чеки були, звичайно, але потім в кінці 80-х їх пам'ятаю вже на руках, я в Берізці купляв навіть олівці...".
Більше ніякої Берізки, а вона була лише до того, що й чеки теж в родині були.

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 16:46:43 від pavelv
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

звичайний науковець-стажер
Чим далі, тим цікавіше.
Павло, ти, часом, не Жюль Верном працюєш?
Чи може Дідусем Панасом?
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Сеемиколінний, той хто по документам (послідовно) має предків, що мешкали в Києві десь з середини-першої половини 19 століття.
За 18 століття ДУЖЕ мало документів, може яка Ревізька казка кінця 18 ст. зберіглась і саме та, де предки записані. Особливо важко прослідкувати православних чи іудеїв по жіночій лінії - якщо нема запису в метричних книгах про шлюб, то неможливо документально підтвердити куди, в яку сім'ю та жінка потрапила.
А ви маєте ПОСЛІДОВНИЙ  повний (є всі документи народження/шлюбів/смертей), від одного покоління до наступно, за всі 7 поколінь? Це надзвичайна рідкість для України і Києва - занадто багато документів пропали/знищені.
В переписі 1897 року (зберігся по Києву частково, тобто дуже мало листів перепису), теж повезло знайти ПРЯМИХ кровних предків?
Цікавлюсь, бо сама займалась генеалогічним дослідженням свого родоводу. І часто люди вважають своїми предками тих хто мав те саме прізвище і згадуються в старих документах. Але це не так - часто там нема ніякого КРОВНОГО родства.

У мене дід  по лінії батька (не прадід) народився в 1898 році, тому ніяк 7 колін не є середина 19 століття,  18-го скоріш.
Звичайно, що не все збереглось, якщо чесно, ВЗАГАЛІ немає жодного документального підтвердження (все знищено в 1937 році, прадід по іншій лінії отримав 18 років саме в цей рік),  але є знання, що мій прапрапрапра...дід був першим директором першої київської гімназії.
І у мене є один 2юрідний дядько, який все це малює, риється в архівах, складає генеалогічне дерево нашої родини, я все це - зневажаю, бо вважаю, що неважливо, хто були твої родичі, які твої коліна, головне, що САМЕ Є ТИ.
Тому й жутко стібусь над корінними та колінами.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Був колись отакий. 1100 чеків коштував. Шалені гроші.

Залишив тещі, коли в Англію поїхав. А вона потім його комусь подарувала, бо бандура здорова, а вона його не слухала.
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

Чим далі, тим цікавіше.
Павло, ти, часом, не Жюль Верном працюєш?
Чи може Дідусем Панасом?
Ні, я ніколи не брешу.
На початку 80х років була поширена практика відправлення викладачів на 1-2 річне стажування в інші ВУЗи Європи, з кібернетики, зокрема, тоді були такі відносини з Віднем та Стокгольмом.
Батько працював там (і досі працює) з 1972 року, був членом КПРС, парторгом, був обраний до стажування, потім ще 7 років працював там (не знаходжуючись постійно, тільки 2 роки перші).
Потім припинив співпрацю.
А ось його безпосередній керівник там залишився до 2015 року: Єрмольєв Юрій Михайлович
   
Re:  Умели раньше японцы технику делать

На щастя, ні. Киянин корінний в 7-му коліні. Родичі переїхали в 20-х, 30-х роках з України, а не навпаки.
Але ті магазини я й досі називаю  Берізками, а не Каштанами.
Каштан для мене - сорочки.

Павло, ніхто в Києві ці магазини Берьозками чи Каштанами не називав.
Була назва "чековий", а Каштани були валютними і там на чеки Внєшпосилторга не продавали. І в тих Каштанах на наш погляд нічого корисного не було. Єдине що там можна було купити - ВЕФ з 19-метровим діапазоном. Страшно сказати, аж за 10 доларів. Але якщо ти дістав би з кишені ці 10 баксів, то на виході тебе б вже чекали люди непримітної зовнішності з червоними посвідченнями в кишенях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія