Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

 (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

   
Вправне володіння коптером.
   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

за таке тре бити ногами
   
Судя, що люди не реагують на копетр, це не не коптер, це зроблено триде графіка.


оці півтора хвилини це на триде редакторів роботи пару місяців. Це все намальовано, скоріш за все робота дипломна студента.


Дуже крута.
   
Вправне володіння коптером.

Навіть після стабілізації його буде більше дьоргати і якщо в коптері немає програми щоб відштохується від перешкод, він давно би розбив його а не так літав. Або в когось попав.

Я думаю це дипломка студента по тридеграфіці.

Досить круто, комбінова зйомка, мабуть зелена комната, весь проект в намалювати в тридемая.
   
Навіть після стабілізації його буде більше дьоргати і якщо в коптері немає програми щоб відштохується від перешкод, він давно би розбив його а не так літав. Або в когось попав.

Я думаю це дипломка студента по тридеграфіці.

Досить круто, комбінова зйомка, мабуть зелена комната, весь проект в намалювати в тридемая.
Джей Кристенсен из Миннеаполиса снимает впечатляющие ролики с помощью дрона.

Последнее его творение — видео из огромного торгового центра с аттракционами. В нем дрон летает по Mall of America, одному из крупнейших торговых центров в мире.

Видео снято одним дублем, в нем нет склеек или компьютерной графики.
Ранее Кристенсен выложил аналогичное видео про боулинг, и оно особенно широко распространилось по сети (у него уже почти 2 миллиона просмотров). Причем, этот клип Джей снял один, без помощников.
На ролик про боулинг обратил внимание режиссер «Стражей галактики» Джеймс Ганн.

Режиссеру так понравилась работа Кристенсена, что он выложил в свой твиттер видео из боулинга и позвал его на съемки третьей части «Стражей галактики» в Лондон.




   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

 (tu)
   
Судя, що люди не реагують на копетр, це не не коптер, це зроблено триде графіка.


оці півтора хвилини це на триде редакторів роботи пару місяців. Це все намальовано, скоріш за все робота дипломна студента.


Дуже крута.
Люди - артисты. Озвучено позже. Никакого 3д там нет.
   
Джей Кристенсен из Миннеаполиса снимает впечатляющие ролики с помощью дрона.

Последнее его творение — видео из огромного торгового центра с аттракционами. В нем дрон летает по Mall of America, одному из крупнейших торговых центров в мире.

Видео снято одним дублем, в нем нет склеек или компьютерной графики.
Ранее Кристенсен выложил аналогичное видео про боулинг, и оно особенно широко распространилось по сети (у него уже почти 2 миллиона просмотров). Причем, этот клип Джей снял один, без помощников.
На ролик про боулинг обратил внимание режиссер «Стражей галактики» Джеймс Ганн.

Режиссеру так понравилась работа Кристенсена, что он выложил в свой твиттер видео из боулинга и позвал его на съемки третьей части «Стражей галактики» в Лондон.

https://www.youtube.com/watch?v=oIoBwLK8JqM

Зазвичай люди до дають відео зі сторони про дрон. А не тільки з самого дрона... Є таке?
   
Люди - артисты. Озвучено позже. Никакого 3д там нет.

Ти подивись які є нові технології що дозволяють таке робити в триде графіки. Зелені декорації і майже на ходу накладають фон.

Та банально як піраміди сканували новими технологіями  і відео робиться дуже швидко.
   
Зазвичай люди до дають відео зі сторони про дрон. А не тільки з самого дрона... Є таке?
Ну є от таке інтерв'ю із творцями  відео   :-)o

   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

https://youtu.be/VgS54fqKxf0

нічого крутого немає цє нові коптери у мене їми діти граються
вони маненькі і контролізуються з пульта а на очах тв
зараз покажу
   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

одягаєшь маску єкран і вперед летишь бачішь і знімаєшь
і все  про цє розповідав капітан герман я і купив дітям

   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

Навіть після стабілізації його буде більше дьоргати і якщо в коптері немає програми щоб відштохується від перешкод, він давно би розбив його а не так літав. Або в когось попав.

Я думаю це дипломка студента по тридеграфіці.

Досить круто, комбінова зйомка, мабуть зелена комната, весь проект в намалювати в тридемая.

у цього коптера обмеженна швидкість він легкій і має резинові кільця захисту і він їми відштовхується
але він не літає довго 4-5 хвилин
   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

Зазвичай люди до дають відео зі сторони про дрон. А не тільки з самого дрона... Є таке?

такіх відіо завалися  мабуть той мужчіна був первий у українському просторі
   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

іза ваги у нього паршивенька камера і він має обмеженні акамулятори не хватає струму на гарну картинку
ви самі бачетє в приміщенні як все виглядає
   
Re:  (tu) круто снято, не то что у дебила с Донецка

вот его погледел он все рассказал и купил пацанам

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія