Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Этот марш в честь Галичины должен быть последним в Украине!
 Хватит воевать с советами, уже 30 лет. как нет СССР!

Низя. Если с советами не бороться, то как объяснять собственную криворукость? Кого виноватым назначить?
   
А з ким воюють ті,хто вшановує бійців РККА?

В Украине проводят мероприятие " Деды воевали, мы помним. мы гордимся"?
   
Що перемогли Кожедуб і Лавриненко а не Шухевич і Бандера.
Шухевич і Бандера не були в СС. Доктор як завжди передергивает.

Кожедуб і Лавриненко не воювали з Шухевичем і Бандерою.

Останнє редагування: 1 травня 2021 18:14:05 від Вело
   
В Украине проводят мероприятие " Деды воевали, мы помним. мы гордимся"?

А ти не в Україні мешкаєш,що такі питання ставиш?
І абсолютно не в курсі, як носять " дідів на палках" , про події на 9 травня щороку?  :facepalm1:
   
1000 раз це писали - краще вже плакати вішати...

   
А ти не в Україні мешкаєш,що такі питання ставиш?
І абсолютно не в курсі, як носять " дідів на палках" , про події на 9 травня щороку?  :facepalm1:

 Разве в прошлом 2020 году  9 мая проводили парад на Крещатике?
   
Разве в прошлом 2020 году  9 мая проводили парад на Крещатике?

 :facepalm1:
Ти серйозно вважаєш себе дотепним?
Минулого травня в Україні був мегажорсткий карантин
   
:facepalm1:
Ти серйозно вважаєш себе дотепним?
Минулого травня в Україні був мегажорсткий карантин


 Ты пребываешь в уверенности.что уж в этом году будет парад 9 мая на Крещатике? И наконец понесут " дедов на палках"?
Ты  пребываешь в уверенности. что у нас в Киеве вообще будут проводить Парады Победы 9 мая?
 И вообще. что ты  утверждаешь ДЛЯ  Украины всвязи с " дедами на палках"?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

1000 раз це писали - краще вже плакати вішати...

https://twitter.com/view/status/1388510968183939078
вашьї даказатєльства нє даказатєльства!
   
Один дід брав Берлін,
остався живий, бо віруючий і не пив сталінських 100 грам
помер від ран в 1963 році
Ордени ,мама говорила, ніколи не одягав,
Він говорив - я вбивав людей .... хоч і німців ...

Брат моєї баби у з'єднанні Науменка воював,
партизанив, шоу , яке показують у фільмах - брєд !

Рідний найстарший брат мами в УПА "Олевська Січ", загинув ,
в боротьбі з кацапами типу Ковпака ..

Ті, кого називали "бульбівці"
Далі розказувати ?
   
Минулого травня в Україні був мегажорсткий карантин


 Ты пребываешь в уверенности.что уж в этом году будет парад 9 мая на Крещатике? И наконец понесут " дедов на палках"?
Ты  пребываешь в уверенности. что у нас в Киеве вообще будут проводить Парады Победы 9 мая?
 И вообще. что ты  утверждаешь ДЛЯ  Украины всвязи с " дедами на палках"?

Ти давай зараз не починай вдавати з себе дурника.не той випадок

 Георгиу, cьогодні в 17:53
 Этот марш в честь Галичины должен быть последним в Украине!
 Хватит воевать с советами, уже 30 лет. как нет СССР!

Логічно,що я перепитав

Львівянин, cьогодні в 17:57
А з ким воюють ті,хто вшановує бійців РККА?

І зараз ти намагаєшся забалаболити тему

Ось тобі Київ. 2019 рік
https://www.youtube.com/watch?v=xOWsKy8J824


За твоєю "логікою": З ким воюють ці люди,якщо нацистська Німеччина закінчилась в 1945 році?
   
Ти давай зараз не починай вдавати з себе дурника.не той випадок

 Георгиу, cьогодні в 17:53
 Этот марш в честь Галичины должен быть последним в Украине!
 Хватит воевать с советами, уже 30 лет. как нет СССР!

Логічно,що я перепитав

Львівянин, cьогодні в 17:57
А з ким воюють ті,хто вшановує бійців РККА?

І зараз ти намагаєшся забалаболити тему

Ось тобі Київ. 2019 рік
https://www.youtube.com/watch?v=xOWsKy8J824

За твоєю "логікою": З ким воюють ці люди,якщо нацистська Німеччина закінчилась в 1945 році?


 Сейчас 2021 год! Хватит смотреть в прошлое !
 В досоветское и советское! Прошло 30 лет. как советы СССР развалился!
 Надо жить сегодня и смотреть в завтра, делать сегодня так. чтобы завтра было лучше. чем вчера!
 Давно пора перестать жить в прошлом, прошлыми проблемами и потерями.
 Украина последовательно избавляется от советской идеологии, а  украинские националисты продолжают воевать с совком.умершим 30 лет тому назад! Откровенно вредя имиджу Украины и путаясь под ногами  Украины на пути в ЕС и НАТО!
 Найдите себе полезную деятельность .полезную для будущего Украины!
 

Останнє редагування: 1 травня 2021 19:05:26 від Георгиу
   
Сейчас 2021 год!
 В досоветское и советское! Прошло 30 лет.как советы СССР разавалился!
 ХВАТИТ смотреть только в прошлое!

Ну ось коли ти так само полум"яно будеш засуджувати "дідів на патиках",тоді і приходь  :)
Бо це все мені нагадує "какая разница на каком язіке,если єтот язік руский"  :)
   
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

1000 раз це писали - краще вже плакати вішати...

https://twitter.com/view/status/1388510968183939078

заколупав

достав

достатньо визнання всієї організації, для того щоб визнати її складові
   
заколупав

достав

достатньо визнання всієї організації, для того щоб визнати її складові

 :facepalm1:

Ти зараз хочеш сказати,що британський прем'єр Клемент Еттлі схвально ставився нацистських злочинців?
А після 1946 досить велика кількість дивізійників переїхали саме до Британії

Ось висновки комісії Дешена
Комісія дійшла наступних висновків щодо діяльності Дивізії «Галичина» та її учасників:

Висунення колективного звинувачення проти Дивізії «Галичина» як групи — недоцільно, а сама участь у Дивізії «Галичина» не є достатньою підставою для переслідування;
Усі члени дивізії пройшли перевірку перед еміграцією до Канади;
Звинувачення у військових злочинах проти Дивізії «Галичина» не були доведені;
Не існує підстав для позбавлення громадянства Канади та депортації колишніх членів Дивізії


 Тому свої фантазії тримай в подальшому при собі :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Шухевич і Бандера не були в СС. Доктор як завжди передергивает.

Кожедуб і Лавриненко не воювали з Шухевичем і Бандерою.


а я говорив, що вони були в СС?

Шухевич воював на боці німців.
Роланд і Нахтігаль були створені за безпосередньої участі Бандери.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

гей, дєди, які претензії?!
   
а я говорив, що вони були в СС?

Шухевич воював на боці німців.
Роланд і Нахтігаль були створені за безпосередньої участі Бандери.

Ситуативна співпраця.що далі?
   
гей, дєди, які претензії?!
https://youtu.be/0Mqnc5tb8wk

Та таких фактів дімцам з олдбоями можна накидати купу.питання в їх бажанні їх бачити
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Ситуативна співпраця.що далі?



 :lol:
яка ситуативна співпраця після присяги, це називається служба а не співпраця.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Та таких фактів дімцам з олдбоями можна накидати купу.питання в їх бажанні їх бачити


а що там бачити?

хтось комусь присягав і воював за когось? між двома країни був мир, підтримувались стосунки.  То ж ти іще не знаєш як Черчіль захоплювався італійським фашизмом.
Але прийшла війна і Черчіль не служив у СС.
   
:lol:
яка ситуативна співпраця після присяги, це називається служба а не співпраця.

Пофігу,як це називається
Радянські військові теж в ясна цьомались з нацистами в 1939
Аналогічно і Бандера співпрацював з нацистами,допоки це йому було вигідним
   
а що там бачити?

хтось комусь присягав і воював за когось? між двома країни був мир, підтримувались стосунки.  То ж ти іще не знаєш як Черчіль захоплювався італійським фашизмом.
Але прийшла війна і Черчіль не служив у СС.

 :facepalm1:

Кому ти зараз чешеш? Які стосунки? Потайки домовитись про розділ декількох країн і потім це зробити?
Чи ти думаєш,що німці просто так залишили Львів та Брест в 1939?  Це і є пряма військова співпраця.я вже про спільні паради промовчу
   
:facepalm1:

Ти зараз хочеш сказати,що британський прем'єр Клемент Еттлі схвально ставився нацистських злочинців?
А після 1946 досить велика кількість дивізійників переїхали саме до Британії

Ось висновки комісії Дешена
Комісія дійшла наступних висновків щодо діяльності Дивізії «Галичина» та її учасників:

Висунення колективного звинувачення проти Дивізії «Галичина» як групи — недоцільно, а сама участь у Дивізії «Галичина» не є достатньою підставою для переслідування;
Усі члени дивізії пройшли перевірку перед еміграцією до Канади;
Звинувачення у військових злочинах проти Дивізії «Галичина» не були доведені;
Не існує підстав для позбавлення громадянства Канади та депортації колишніх членів Дивізії
Это не новость. Точно это же я писал в начале темы, разбивая постулаты советской пропаганды.
 Но в общем дело не в этом.
 Просто необходимо ПЕРЕСТАТЬ жить прошлым, постоянно вспоминать прошлое, воевать СЕЙЧАС с тем. что уже 30 лет, как умерло!
 Оставьте прошлое прошлому и уже ушедшему! Совка 30 лет, как нет. Украина постепенно декоммунизируется   и избавляется от советизма..
 Украинские националисты просто ОБЯЗАНЫ найти для себя положительную ,созидательную.полезную цель в своей деятельности НА ПОЛЬЗУ Украине и ВСЕМ украинцам!
 Я вполне разделяю идею,что все те украинцы, предки которых общались на украинском языке, вернулись на него полностью.
 Вспомните давний украинский лозунг кооперативного движения "Свій до свого по своє ". Помогайте организации и работе таких объединений, чтобы они были экономически успешными и выгодными для их участников.
 Проставьте условием. что все ,кто хочет быть участником этой экономической деятельности, общались исключительно на украинском языке!
 Вот ваша  опора,как политической силы украинских националистов.
 Микро,малый,семейный и средний бизнес. Его максимальное развитие и успешность.
 Их заинтересованные вносы в партийную кассу,потому что от украинских националистов для них польза и помощь против чиновничества!
 Тогда это будет польза для Украины, а не вред, как сейчас!
   
все ж таки я ніколи себе унтерменш не відчував ні при СССР, ні після. А хто розказує як його дуже сильно принижували просто нещирий.

ти мені нагадуєш такого собі колишнього партноменклатурника, або його нащадка, який щиро обурюється від твердження, що в совку був дефіцит всього, правда не у всіх.

що до нещирості, курва мать, в мене просто слів інших немає, родину мого батька за яких фуй вивезли в 47-му до сибіру не скажеш? і тисячі інших таких же родин? чи може я гордитись маю від того, що мене пісочили в школі за бандерівщину, лише тому, що я на уроці фізкультури бувши черговим по класі провів шикування класу українською?
а стус, чорновіл, лукяненко, гузар, і сотні тисяч інших ні разу себе не відчували унтерменшинами на своїй землі? та де все брехня і маячня.

ницість і лицемірство, то і є весь наш олдбой  (td)
   
Это не новость. Точно это же я писал в начале темы, разбивая постулаты советской пропаганды.
 Но в общем дело не в этом.
 Просто необходимо ПЕРЕСТАТЬ жить прошлым, постоянно вспоминать прошлое, воевать СЕЙЧАС с тем. что уже 30 лет, как умерло!
 Оставьте прошлое прошлому и уже ушедшему! Совка 30 лет, как нет. Украина постепенно декоммунизируется   и избавляется от советизма..
 Украинские националисты просто ОБЯЗАНЫ найти для себя положительную ,созидательную.полезную цель в своей деятельности НА ПОЛЬЗУ Украине и ВСЕМ украинцам!
 Я вполне разделяю идею,что все те украинцы, предки которых общались на украинском языке, вернулись на него полностью.
 Вспомните давний украинский лозунг кооперативного движения "Свій до свого по своє ". Помогайте организации и работе таких объединений, чтобы они были экономически успешными и выгодными для их участников.
 Проставьте условием. что все ,кто хочет быть участником этой экономической деятельности, общались исключительно на украинском языке!
 Вот ваша  опора,как политической силы украинских националистов.
 Микро,малый,семейный и средний бизнес. Его максимальное развитие и успешность.
 Их заинтересованные вносы в партийную кассу,потому что от украинских националистов для них польза и помощь против чиновничества!
 Тогда это будет польза для Украины, а не вред, как сейчас!

Чому особисто ти не хочеш припинити жити минулим і не вивчиш українську мову?
   
Чому особисто ти не хочеш припинити жити минулим і не вивчиш українську мову?
Я смотрю, тебе нечем мне возразить на моё предложение для украинских националистов :

Вспомните давний украинский лозунг кооперативного движения "Свій до свого по своє ". Помогайте организации и работе таких объединений, чтобы они были экономически успешными и выгодными для их участников.
 Проставьте условием. что все ,кто хочет быть участником этой экономической деятельности, общались исключительно на украинском языке!
 Вот ваша  опора,как политической силы украинских националистов.
 Микро,малый,семейный и средний бизнес. Его максимальное развитие и успешность.
 Их заинтересованные вносы в партийную кассу,потому что от украинских националистов для них польза и помощь против чиновничества!
 Тогда это будет польза для Украины, а не вред, как сейчас!
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ти мені нагадуєш такого собі колишнього партноменклатурника, або його нащадка, який щиро обурюється від твердження, що в совку був дефіцит всього, правда не у всіх.

що до нещирості, курва мать, в мене просто слів інших немає, родину мого батька за яких фуй вивезли в 47-му до сибіру не скажеш? і тисячі інших таких же родин? чи може я гордитись маю від того, що мене пісочили в школі за бандерівщину, лише тому, що я на уроці фізкультури бувши черговим по класі провів шикування класу українською?
а стус, чорновіл, лукяненко, гузар, і сотні тисяч інших ні разу себе не відчували унтерменшинами на своїй землі? та де все брехня і маячня.

ницість і лицемірство, то і є весь наш олдбой  (td)


ну брехня ж  :facepalm1:
я в Полтаві учився в українській школі і ніхто не "пісочив за бандерівщину", хоча у нас то лайливе слово завжди було

а тебе у Львові за українську мову карали  :laugh:

чого тільки не вигадаєш щоб зліпити із себе жертву для правильної біографії

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

:facepalm1:

Кому ти зараз чешеш? Які стосунки? Потайки домовитись про розділ декількох країн і потім це зробити?
Чи ти думаєш,що німці просто так залишили Львів та Брест в 1939?  Це і є пряма військова співпраця.я вже про спільні паради промовчу


 :facepalm1:

ти б історію хоч по вікіпедії почитав, щоб знати хто, кому і що залишив
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

В сражении под Бродами?
Хоча б під Баутценом. Хоча там було інше українське формування

Останнє редагування: 1 травня 2021 21:06:41 від Vyacheslav
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

що га?
точної цифри немає, але скільки змогли стільки і понищили, чи ти солдатів РККА українцями не вважаєш?

між тим,  більше 90% українців, які брали участь у другій світовій, воювали саме в РККА.
І більше 90% з них були насильно мобілізовані.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

:facepalm1:

ти б історію хоч по вікіпедії почитав, щоб знати хто, кому і що залишив
от бери і читай!
   
Я смотрю, тебе нечем мне возразить на моё предложение для украинских националистов :

Вспомните давний украинский лозунг кооперативного движения "Свій до свого по своє ". Помогайте организации и работе таких объединений, чтобы они были экономически успешными и выгодными для их участников.
 Проставьте условием. что все ,кто хочет быть участником этой экономической деятельности, общались исключительно на украинском языке!
 Вот ваша  опора,как политической силы украинских националистов.
 Микро,малый,семейный и средний бизнес. Его максимальное развитие и успешность.
 Их заинтересованные вносы в партийную кассу,потому что от украинских националистов для них польза и помощь против чиновничества!
 Тогда это будет польза для Украины, а не вред, как сейчас!

Людина,яка щось наполегливо пропонує іншим, сама мала б бути взірцем послідовності
А ти є непослідовним і закликаєш виключно до того,що вигідно тобі.мова-доволі красномовний приклад
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

диды на палках в форме только в форме сс.. одиннарот.
   
:facepalm1:

ти б історію хоч по вікіпедії почитав, щоб знати хто, кому і що залишив

Це ти мені,клоун, будеш зараз про історію розказувати? :facepalm1:  :weep:

Чи це альтернативна історія від Ішакова,по якій німці не відійшли від захопленого Бреста та практично захопленого Львова в 1939, коли радянські війська підійшли до цих міст?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

І більше 90% з них були насильно мобілізовані.


ну то не мало позбавити їх можливості перейти на бік німців
тим не менше саме українці і росіяни внесли найбільший вклад у перемогу над нацистами
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Це ти мені,клоун, будеш зараз про історію розказувати? :facepalm1:  :weep:

Чи це альтернативна історія від Ішакова,по якій німці не відійшли від захопленого Бреста та практично захопленого Львова в 1939, коли радянські війська підійшли до цих міст?


львівський інтелігент, я так розумію  :laugh:

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

може він не зі Львова взагалі, таку маячню розказувати?  :gigi:

або із "аслабанітєлєй"?
   
ну брехня ж  :facepalm1:
я в Полтаві учився в українській школі і ніхто не "пісочив за бандерівщину", хоча у нас то лайливе слово завжди було

а тебе у Львові за українську мову карали  :laugh:

чого тільки не вигадаєш щоб зліпити із себе жертву для правильної біографії

яка жертва? не фантазуй, совок здох, ніяких сентиментів, але здох би він набагато раніше, було би ще краще  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія