Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть по цій зрадофільській статті

Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

пани идет на куй перечитывать черные буквы на белом фоне и долго думать над фразой "скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника"

в україні  22

18+1.5 платник фіз особа . підприємство цей податок тільки адмініструє
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

пани идет на куй перечитывать черные буквы на белом фоне и долго думать над фразой "скільки платить підприємець в Польщі податків і соціалу за свого працівника"
І да... з пана такий бізнесмен як із мене пенсионер... 18+1,5 % податку платить не пан, а його найманий працівник, а пан тільки виступає айбоксом...

Останнє редагування: 5 листопада 2017 17:41:27 від Agni
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

канибальский троллинг меня не интересует, так что пани идет на куй в игнор. уже насовсем )
Я не тролю, я попереджаю і пропоную приготуватися :) Ну щоб не було нежданчика.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

а тепер давай в цифрах від мінімальної, ніхто ж і так більше не платить того фуфєла як від мінімальний)))
в Польщі то мінімум 210 долярів не рахуючи 420 долярів мінімальної зарплати
ціни ідентичні хоч польський підприємець платить в чотири рази більше
Ви що... тоді пану Сходу-Заходу прийдеться признатися, що він обкрадає не тільки державу, а ще й своїх найманих працівників. :)
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Чому погано працюють наймити, чому їм платять мало, і чому вони самі в цьому винні - зрозуміло, невелика така мудрація.

А ось чому газди, які користуються нікчемними плодами створеної недолугими наймитами мізерної доданої вартості, розкошують, га? Подивіться навкруги.

Парадокс Шредінгера? :weep:

П'яний пролетар з іржавим ножем, атошник з автоматом, рейдер з пропозицією, від якої неможливо відмовитись, наркодилер, який підсадить газдиних діточок на дурман -
не будуть питати про анонімайзер.

бо не сплатив податки. бо очманілі від бідності пенси проголосують за будь-якого дартвейдера чи месію, чи монстра, що під вигуки "слава-слава!" випотрошить усіх газд собі у кишеню.

а захистити газду буде нікому.

жадоба - смертний гріх, що відбирає розум, який мав би зважати на суспільну злагоду (читай - суспільний договір буржуазної республіки).

амінь.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

с какой радости?? во-первых, минималку у нас получают только низа, а во-вторых считать "в долярах" это очень тупо и дает искаженную картину. для того проценты и придумали )
при ідентичних цінах в доларах то і зарплату треба рахувати не в процентах а в реальних цифрах
мінімальна зарплата то якраз то від чого можна відштовхуватися
бо чим більша зарплата тим більші відчислення
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

при ідентичних цінах в доларах то і зарплату треба рахувати не в процентах а в реальних цифрах

при чем тут цены в долларах? конечные цены образуются с учетом всех налогов, а не до них. выше налоговая нагрузка - выше цены. а в долларах эти цены или в злотых - это десятый вопрос
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

при ідентичних цінах в доларах то і зарплату треба рахувати не в процентах а в реальних цифрах
мінімальна зарплата то якраз то від чого можна відштовхуватися
бо чим більша зарплата тим більші відчислення

Ты несёшь вхинею

Всеравно что считать от минимальной стоимости Бентли и запорожца..

Или минимальной стоимости обеда миллиардера любящего лобстеров с красной икрой и минимальной стоимостью пельменей

Считают не в абсолютных цифрах а в % ВВП

Именно % к ВВП измеряют уровень разных стран

Заставлять студента тратить на обед столько сколько тратит миллионер аргументируя что гумусовая миллионеров это минимальная стоимость - бред


Тратить на обед он должен не сумму в % от заработка.. если заработок большой пусть ест лобстеров ели % позволяет - нет пусть ест пельмени

   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Чому погано працюють наймити, чому їм платять мало, і чому вони самі в цьому винні - зрозуміло, невелика така мудрація.
А ось чому газди, які користуються нікчемними плодами створеної недолугими наймитами мізерної доданої вартості, розкошують, га? Подивіться навкруги.
Парадокс Шредінгера? :weep:

П'яний пролетар з іржавим ножем, атошник з автоматом, рейдер з пропозицією, від якої неможливо відмовитись, наркодилер, який підсадить газдиних діточок на дурман -
не будуть питати про анонімайзер.

бо не сплатив податки. бо очманілі від бідності пенси проголосують за будь-якого дартвейдера чи месію, чи монстра, що під вигуки "слава-слава!" випотрошить усіх газд собі у кишеню.

а захистити газду буде нікому.

жадоба - смертний гріх, що відбирає розум, який мав би зважати на суспільну злагоду (читай - суспільний договір буржуазної республіки).

амінь.

та ця газда з ПП ШвейЦарія навряд чи розкішно живе

по перше від неї пішли усі робітники і ніхто новий на 4 тисячі приходити не може
по друге її розуму вистачає лише на те що б заробляти так як вона це робила, на мізерних витратах
більше нічого вигадати вона не здатна 
 
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

та ця газда з ПП ШвейЦарія навряд чи розкішно живе

по перше від неї пішли усі робітники і ніхто новий на 4 тисячі приходити не може
по друге її розуму вистачає лише на те що б заробляти так як вона це робила, на мізерних витратах
більше нічого вигадати вона не здатна 

протилежної думки. на два порядки краще ніж її злиденні швачки.
модель: золотих зубів повний ріт, а щей понавішано, відпочинок по італіях, заміська хатинка і дві-три квартири в місті, дві-три машини і тракторець, донечка  в маупі, синочок в митарях, панчоха набита зеленими, хуйло - мудрий мужчина.
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Жена моего работника - швея на мебельной фабрике в Дергачах, Харьковская область. За прошлый месяц 9т. На предприятии полно заказов, ищут еще людей. 4т для швеи это прикол, у меня подсобник 6-7т получает.

Как видим я посчитал достаточно точно несмотря а то что на пальцах

8 тыс по моим расчетам и 9 по вашей иные

Как видим вся проблема именно в налогах и в производительности труда
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ты несёшь вхинею

Всеравно что считать от минимальной стоимости Бентли и запорожца..

Или минимальной стоимости обеда миллиардера любящего лобстеров с красной икрой и минимальной стоимостью пельменей

Считают не в абсолютных цифрах а в % ВВП

Именно % к ВВП измеряют уровень разных стран

Заставлять студента тратить на обед столько сколько тратит миллионер аргументируя что гумусовая миллионеров это минимальная стоимость - бред


Тратить на обед он должен не сумму в % от заработка.. если заработок большой пусть ест лобстеров ели % позволяет - нет пусть ест пельмени
ту лекцію прочитаєш своїм працівникам коли пакуватимуть валізи до Польщі))))
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

щойно приєднався, не перечитував усю гілку,  тому не знаю може про це вже було сказано
Існує ще такий важливий фактор як неповага українського працівника до свого роботодавця (чи навіть держави).
Проявляється це в тому що та сама людина в Польщі хоче заробляти, а в Україні - "получати"
Їм наче "взападло" працювати в Україні з тією ж віддачею що в Польщі. Вони мислять приблизно як ті що кажуть про газ власного виробництва - мусить бути дармовий і все!
Вони вважають що тут їм мають платити хіба за те що вони прийшли на роботу.
Я бачив як ті самі люди поводяться на будовах тут і Польщі. Тут вони дозволяють собі працювати випившими, по кільканадцять перекурів за день, жодних понаднормових, ще й працюють на розслабоні. А в Польщі вони іпашать як в останні раз, працюють і в суботи і навіть в неділі! (в Україні в неділю він в житті не вийде, а в Польщі навіть самі запеклі греко-католики іпашать аж гай гуде). В Польщі вони якось умудряються прожити без жодного перекура за день і ніц - не вмирають, не п'ють алкоголю.
По факту якщо перерахувати продуктивність праці то в Україні вони працюють в 3-5 разів менш продуктивно, що цілком відповідає рівню зарплати. І це настільки масово і очевидно що я дивуюсь про що тут 8 сторінок.
В Україні я не повинен напрягатись, мені мають платити просто так, і неіпьот - ось такий девіз
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

щойно приєднався, не перечитував усю гілку,  тому не знаю може про це вже було сказано
Існує ще такий важливий фактор як неповага українського працівника до свого роботодавця (чи навіть держави).
Проявляється це в тому що та сама людина в Польщі хоче заробляти, а в Україні - "получати"
Їм наче "взападло" працювати в Україні з тією ж віддачею що в Польщі. Вони мислять приблизно як ті що кажуть про газ власного виробництва - мусить бути дармовий і все!
Вони вважають що тут їм мають платити хіба за те що вони прийшли на роботу.
Я бачив як ті самі люди поводяться на будовах тут і Польщі. Тут вони дозволяють собі працювати випившими, по кільканадцять перекурів за день, жодних понаднормових, ще й працюють на розслабоні. А в Польщі вони іпашать як в останні раз, працюють і в суботи і навіть в неділі! (в Україні в неділю він в житті не вийде, а в Польщі навіть самі запеклі греко-католики іпашать аж гай гуде). В Польщі вони якось умудряються прожити без жодного перекура за день і ніц - не вмирають, не п'ють алкоголю.
По факту якщо перерахувати продуктивність праці то в Україні вони працюють в 3-5 разів менш продуктивно, що цілком відповідає рівню зарплати. І це настільки масово і очевидно що я дивуюсь про що тут 8 сторінок.
В Україні я не повинен напрягатись, мені мають платити просто так, і неіпьот - ось такий девіз
Ну тобто як платять так і працюють. І кому пропонуєто першому зламати цю дурну традицію?
   
Re: Поясніть по цій зрадофільській статті

Ну тобто як платять так і працюють. І кому пропонуєто першому зламати цю дурну традицію?

я почав з себе, тепер я високооплачуваний наймит, бажаючих щоб саме я в них працював - черга, і на відміну від колишніх колєг постійно вдома біля сім'ї, по заробітках вже не вештаюсь, виглядаю молодше за тих що іпашать в Польщі і схожі на дідуганів, на ФУПі не нию про зубажіння
десь так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія