Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хроніки ВС: одеські патріоти сказали рішуче "ні" агенту Кремля Гриценку

А.
глобально нічого не мінялося (с) Стиви Джи

https://youtu.be/D4Dl7Dn7l8I
Ок.
ми розійшлися собі працювати. (с) Стиви Джи



ну а сбсн нас то за шо?   :S
   
Грыць


Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу?

Завинив я перед нашими партійцями, вперто не погоджуючись на професійну охорону до початку офіційної кампанії. Вважав неетичним відпарканюватися від свого народу. Але треба визнати: серед мільйонів чесних людей є й тварини. Жорстокі, бездушні, треновані, дресовані. Попередні провокації - однотипні в усіх регіонах - виконавці відбували мляво, заради звіту в Центр. А тут, в Одесі, жирний заступ за межі закону й людяності. Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу? Не втомився чужим прутнем кропиву косити? Троє наших партійців постраждали найбільше, струсок мозку, розсічені обличчя - це Анатолій Завада і батько й син Полякови, Тимур Іванович і Тимур Тимурович. Зараз їм допомагають лікарі. Тримайтеся, хлопці! Ми з Вами і йдемо на вибори, аби знести цей безбашенний кримінал і забезпечити людям спокій. А поки поліція порушила кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство). Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий. Недовго вже залишилося, скоро настане час відповідати перед судом не лише виконавцям!

#ЧеснихБільше
   
Стерненко пишет шо это трухановские.
   
Ну, менты баллончики отобрали

Правда задержать никого не сподобились

а якщо їх затримаєш- а вони активісти?
нахера ментам проблєми?
ні, менти тепер чітко навчені- не треба нікого чіпати, нехай одни активісти інших гасять, і переможе найгідніший  B-)
ви самі цього хотіли
   
:facepalm1:
И где ж они эти ценности и когда приобрели? Ну да бог с ним, что аналогия - это чистейшая манипуляция. К нашей истории датская имеет такое ж отношение, как и повадки пингвинов. Ты так и не сказал, кто в нашей истории был харошим. плохие- это кацапы и большевики. Это тытак сравниваешь юльку и петьку. А гришка на кого тянет? :D

гриценко не тягне ні на кого

питання в тому який сигнал ти посилаєш політичному класу
голос за гриценка - це правильний сигнал, тому що якщо всі політики будуть вести політичну діяльність як гриценко, то країна виграє в цілому
голос за тимошенко чи порошенко - це неправильний сигнал, тому що якщо всі будуть робити те що робить порошенко або тимошенко, то країни не буде

якщо ти приймаєш правила гри за якими хто більше набреше або хто сильніше кого відпи4дить - той і переможе - ти програєш автоматично і абсолютно точно, тому що в цю гру не можливо виграти
не приймаєш - можливо програєш, а можливо і ні


Останнє редагування: 28 листопада 2018 23:49:37 від рино
   
Стерненко пишет шо это трухановские.

 :lol:

А чьи ж?

Труха набирает очки перед препизлентом
   
а якщо їх затримаєш- а вони активісти?
нахера ментам проблєми?
ні, менти тепер чітко навчені- не треба нікого чіпати, нехай одни активісти інших гасять, і переможе найгідніший  B-)
ви самі цього хотіли

Ну да нуда


   
ну так ти ж мене за 27 січня питав- а відео викладаєш від 26 січня
це була неділя, в неділю адміністрація не працювала, і нас на роботі гне було
що ти намагаєшся від мене почути?
ти питай прямо, не встидайся
Я шановний представнику органу виконавчої влади, намагаюся зрозуміти - що ж Ви тоді не відкоментували ту, ніби-то значно ближчу до Вас безпосередньо, ситуацію?
ПС. Тітушня в ЗОДА в п'ятницю вже була. Ну, непомітна така, як я розумію.
   
гриценко не тягне ні на кого

питання в тому який сигнал ти посилаєш політичному класу
голос за гриценка - це правильний сигнал, тому що якщо всі політики будуть вести політичну діяльність як гриценко, то країна виграє
голос за тимошенко чи порошенко - це неправильний сигнал, тому що якщо всі будуть робити те що робить порошенко або тимошенко, то країни не буде

якщо ти приймаєш правила гри за якими хто більше набреше або хто сильніше кого відпи4дить - той і переможе - ти програєш автоматично і абсолютно точно, тому що в цю гру не можливо виграти
не приймаєш - можливо програєш, а можливо і ні
И кто ж решил, что грыць - правильный сигнал? он сам? Боюсь его оптимизма не разделяет 95-97% жителей Украины. И они правы.
   
Напали прям при мусорах. Как на Свободовских когда то. Все пздц этой стране. :(
А чого дивуватися, Одеса зараз така ватна, як ніколи....
І це при ВС , науя його було вводити, циркачі, бардак розвели, якого і в 90-х не було...
   
И кто ж решил, что грыць - правильный сигнал? он сам? Боюсь его оптимизма не разделяет 95-97% жителей Украины. И они правы.

якби вони були праві
то ними б не правила вже багато років купка політичних авантюристів
і вони самі і їх діти працювали б вдома за достойну зарплату а не їздили по польщами мити туалети тих хто поїхав мити туалети в Британію Німеччину

і в совковій жопі вони б не сиділи 70 років
а до того ще 350 років в жопі Російської імперії
якби вони були праві :weep:

якби вони хоч в чомусь були праві, може Україна була б уже в НАТО і ніякої війни б просто не було

Останнє редагування: 28 листопада 2018 23:55:43 від рино
   
Я шановний представнику органу виконавчої влади, намагаюся зрозуміти - що ж Ви тоді не відкоментували ту, ніби-то значно ближчу до Вас безпосередньо, ситуацію?
ПС. Тітушня в ЗОДА в п'ятницю вже була. Ну, непомітна така, як я розумію.

не було в п'ятницю там нікого, принйміні до кінця робочого дня, це по перше
перед будівлею ОДА хіба що було дві армійські палатки, як там поставили чисто "для понту" начебто "прихильники влади". але вони стояли постими, чисто щоб місце зайняти
а людей фізично не було, можливо, вже ввечері з'явилися, коли всі порозходилися
по друге, їх дійсно фактично ніхто, навіть прибиральниці та чергові, не бачили, бо голова облради розташовував їх у сесійному залі, до якого окремий вхід, і в будівлі адміністрації та/або облради вони не з'являлися
з ранку понеділка 27 січня в будівлі вже нікого "лівого" не було
тому я з чистою совістю кажу, що я нікого зайвого ані 24 січня, ані 27 січня в будівлі не бачив 
   
якби вони були праві
то ними б не правила вже багато років купка політичних авантюристів
і вони самі і їх діти працювали б вдома за достойну зарплату а не їздили по польщами мити туалети тих хто поїхав мити туалети в Британію Німеччину

і в совковій жопі вони б не сиділи 70 років
а до того ще 350 років в жопі Російської імперії
якби вони були праві :weep:

якби вони хоч в чомусь були праві, може Україна була б уже в НАТО і ніякої війни б просто не було
Нарот виноват, всиоднакови. Какая знакомая песня, каждый раз вот такие размышления и приводили ко всем этим бедам. Но тебе тепрь харашо - ты нарот, который никогда не прав оставил и уехал туда, где всегда все правы.
От одного только жалко - что все такие вот не уехали следом.
   
не було в п'ятницю там нікого, принйміні до кінця робочого дня, це по перше
перед будівлею ОДА хіба що було дві армійські палатки, як там поставили чисто "для понту" начебто "прихильники влади". але вони стояли постими, чисто щоб місце зайняти
а людей фізично не було, можливо, вже ввечері з'явилися, коли всі порозходилися
по друге, їх дійсно фактично ніхто, навіть прибиральниці та чергові, не бачили, бо голова облради розташовував їх у сесійному залі, до якого окремий вхід, і в будівлі адміністрації та/або облради вони не з'являлися
з ранку понеділка 27 січня в будівлі вже нікого "лівого" не було
тому я з чистою совістю кажу, що я нікого зайвого ані 24 січня, ані 27 січня в будівлі не бачив
Ок. Не було надзвичайного штабу, оперативних нарад з обл УМВС, СБУ, ПдТРК ВВ, ДСНС, доведення секторів відповідальності із підвезення, розміщення, забезпечення, звітів про виконання. Нічого не було. Ваапщє.
тому я з чистою совістю кажу, що я нікого зайвого ані 24 січня, ані 27 січня в будівлі не бачив  (с) Стиви Джи.

Чи то пак недолугий Гриць, чи НАБУшний тенісній стіл за 11500 грн. Тут, звісно, є що сказати. Навіть не можна промовчати. Під мудрим проводом дорогого  Костянтина Івановича. :)

Останнє редагування: 29 листопада 2018 00:10:51 від Лютий Вова
   
Нарот виноват, всиоднакови. Какая знакомая песня, каждый раз вот такие размышления и приводили ко всем этим бедам. Но тебе тепрь харашо - ты нарот, который никогда не прав оставил и уехал туда, где всегда все правы.
От одного только жалко - что все такие вот не уехали следом.

не буває так, що "просто нє щастить"
один раз може бути
два раза може бути
але ж не тисячу років
хтось щось робить неправильно
   
Ок. Не було надзвичайного штабу, оперативних нарад з обл УМВС, СБУ, ПдТРК ВВ, ДСНС, доведення секторів відповідальності із підвезення, розміщення, забезпечення, звітів про виконання. Нічого не було. Ваапщє.



мені нічого не відомо про ці штаби, наради, тощо - я не брав в них участі, ані був їх свідком тому не можу казати, були вони, чи ні
ти, мабуть, брав, раз так упевнено кажеш- я повірю тобі на слово
але ж ти не питав "що у вас там відбувалося 26 січня", ти питав- чи бачив щось незвичайне 24 січня безпосередньо я.
я тобі і відповів як є
що не так?
 B-)
   
Кажу ж,треба голосувати за Гриценка! Якщо він вийде у другий тур, то тоді найвирогидшіше Юлю переможе.
   
Стерненко пишет шо это трухановские.

Стерненко ручной ПРовский (климовский) потаскун
   
Панамские и кроле патриоты сорвали встречу что непонятно  .Представьте что будет после 31 марта что они устроят .А Гриценко наоборот поднял свой рейтинг.
   
Гриць проплатил титушкам, хотя Мостовая жаловалась на нехватку бабла, но хуйло выручил  :D
   
В Одесі порядок був, коли Правий Сектор там попалив кацапню у Будинок Профсаілок, а решта повтікала у ПМР.  Потім прийшов однотуровий, дав Трухашкє та Ківалу індульгенцію, відродив усе це ФСБшно-сепарське кодло і знов українеці в Одесі - група ризику.

Останнє редагування: 29 листопада 2018 00:52:14 від St.John
   
мені нічого не відомо про ці штаби, наради, тощо - я не брав в них участі, ані був їх свідком тому не можу казати, були вони, чи ні
ти, мабуть, брав, раз так упевнено кажеш- я повірю тобі на слово
але ж ти не питав "що у вас там відбувалося 26 січня", ти питав- чи бачив щось незвичайне 24 січня безпосередньо я.
я тобі і відповів як є
що не так?
 B-)
Та розслабтесь.  :)
Я - не прокурор, Ви - не на допиті.

Не брали участі, не знали, не цікавилися, не підписували, жодним чином не коментували - то буває. То природньо і не гріх.  ;)

Втім, з тих часів у Вас таки раптово виникла нагальна потреба у розміщенні постів за недолугих Гриців, клятих грантоїдів тенісні столи тощо. Певен, тут Ви вже можете відповідально розповісти все, як воно є насправді. Дати новинам власну об'єктивну оцінку та аргуметувано доводити її істинність. Під мудрим проводом дорогого  Костянтина Івановича. :)

Все так.

   
Бутусов

В связи с нападением на группу поддержки  Анатолия Гриценко, который собирается выдвигаться  кандидатом в президенты Украины, в Одессе, где введено военное положение, местные власти теперь могут привлечь к проведению розыскных мероприятий все наличные силы и средства - включая подразделения ВСУ, СБУ и других структур. Нападение на будущего кандидата в президенты является намеренной провокацией, дестабилизирует обстановку в стране, подрывает авторитет государства. Все причастные к нападению и связанные с ними лица подлежат немедленному задержанию, и должны быть задержаны решением военных властей на неопределенный срок.

Для расследования правонарушений в условиях военного положения необходимо восстановление военных судов, которые могут применять процедуры ускоренного судопроизводства при рассмотрении преступлений против личности и государственного имущества. Без создания военных судов и ускоренной процедуры рассмотрения определенных категорий преступлений на период ВС, режим военного положения не сможет эффективно выполняться.
   
Де Блакитний Апельсин ? Він тут на ФУПі розстрілами хотів зайнятись в умовах ВС. В нього є прекрасна можливість поїхати в Одесу і навести там порядок .
Бо влада я так зрозумів цим займатись не збирається. Навіть в умовах ВС.


*  Чи за Гриця таки голоснути?..
   
Де Блакитний Апельсин ? Він тут на ФУПі розстрілами хотів зайнятись в умовах ВС. В нього є прекрасна можливість поїхати в Одесу і навести там порядок .
Бо влада я так зрозумів цим займатись не збирається. Навіть в умовах ВС.


*  Чи за Гриця таки голоснути?..


так він же ворогів України хотів розстрілювати
а одеські тітухани то патріоти
вскрили кремльовську консерву і дали достойну відсіч. Блю апельсин таких тільки лизнути може, та і то якщо начальство дозволить
   
так він же ворогів України хотів розстрілювати
а одеські тітухани то патріоти
вскрили кремльовську консерву і дали достойну відсіч. Блю апельсин таких тільки лизнути може, та і то якщо начальство дозволить

І що цікаво . Як показують закони карми і кола сансари від отримає пі.дюлів від таких же тітух, яких влада наплодили більше ніж при Овочі.
   
Что самое смешное, эта встреча вообще никому не мешала и ничего не решала. А по факту Порошенко ещё в минус, Гриценко в плюс. Только потому, что у труханова чешется исполнительный инстинкт.
   
да нужен кому то этот вонючий гриценко...разве тимошонка с шуфрычем его помочила..
   
да нужен кому то этот вонючий гриценко...разве тимошонка с шуфрычем его помочила..

Не пались так, не нужно.
   
Або петро тупий як хуйло, або хтось петю круто підставляє. Так тупо мочити більш менш адекватних політиків це "пізнес", особливо  на фоні лобизання з бойками-мертвечуками з однієї сторони та нападами на активістів з іншої.
Порохоботи точно працюють проти петра, а ще більше проти України.
   
24 січня 2014 року була п'ятниця, звичайний робочий день, навіть  на майдані перед ОДА народ не збирався, він збирався по суботах та неділях
не пригадаю точно, що я робив 24 січня 2014 року, мабуть, був як звичайно на роботі з 8 до 15-45 (п'ятниця короткий день), нічого екстраординарного не відбувалося, нікого незвичайного в будівлі я не бачив
а що?
 B-) 

ну припустимо що в 14.56 ти вже був дома та писав на ФУПі

Чёта где то у нас взоравлось, минуту назад. Запорожье
Стиви Джи
24 січня 2014 14:56:00
IP/Host: ---.static.vega-ua.net
ничо не слышал
но я не в центре живу, на окраине по сути
   
а чого, дійсно, петрові тітухани тільки Юльку і Гриця чморять

чому ніяких проблем у Бойка, Медведчука, Мураєва?
   
Товаріщ з ОДА 24-27 січня був не дуже багатослівним.
Відписався про  DHL и FedEx, Черкаси, захоплення міністерств.
В Запоріжжі було все спокійно, а ви на нього наговорюєте
   
а чого, дійсно, петрові тітухани тільки Юльку і Гриця чморять

чому ніяких проблем у Бойка, Медведчука, Мураєва?

їх статус агентів Кремля ще на розгляді.
Дайтє нам доказатєльства (с) Міротворєц
   
ну припустимо що в 14.56 ти вже був дома та писав на ФУПі

Чёта где то у нас взоравлось, минуту назад. Запорожье
Стиви Джи
24 січня 2014 14:56:00
IP/Host: ---.static.vega-ua.net
ничо не слышал
но я не в центре живу, на окраине по сути

Це дуже добре, що у мене є біографи
Але ж я одразу написав "мабуть", бо детально не пам'ятаю що було майже п'ять років тому. На лікарняному точна не був, це можна перевірити, а ось з роботи раніше відпроситися міг з якихось особистих причин.
В будь-якому випадку на роботі залишалися підлеглі, і що відбувалося 24 січня в будівлі я знаю або сам, або від безпосередніх очевидців
В чому питання?
   
ну припустимо що в 14.56 ти вже був дома та писав на ФУПі

Чёта где то у нас взоравлось, минуту назад. Запорожье
Стиви Джи
24 січня 2014 14:56:00
IP/Host: ---.static.vega-ua.net
ничо не слышал
но я не в центре живу, на окраине по сути
сєбав з роботи за шо ійому зп платили?
   
сєбав з роботи за шо ійому зп платили?

з роботи сєбав, нічого не бачив, нічого не чув.
В Багдадє всьо спакойна, в рамках действуєщєго законодатєльства
   
Порохоботи навішують ярлики "агент кремля" не тим хто з пробором ложить на петра і ненавидить Україну та українців, а на тих хто  не може дати відсіч... калька з кацапів один в один. прихильники певної політсили ви агенти хуйла!
   
Та розслабтесь.  :)
Я - не прокурор, Ви - не на допиті.

Не брали участі, не знали, не цікавилися, не підписували, жодним чином не коментували - то буває. То природньо і не гріх.  ;)

Втім, з тих часів у Вас таки раптово виникла нагальна потреба у розміщенні постів за недолугих Гриців, клятих грантоїдів тенісні столи тощо. Певен, тут Ви вже можете відповідально розповісти все, як воно є насправді. Дати новинам власну об'єктивну оцінку та аргуметувано доводити її істинність. Під мудрим проводом дорогого  Костянтина Івановича. :)

Все так.

 (tu)  :lol:  :weep:  давно  так  не  ржав  як  кінь
   
з роботи сєбав, нічого не бачив, нічого не чув.
В Багдадє всьо спакойна, в рамках действуєщєго законодатєльства


І хулі? B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія