Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не боюсь смерті від коронавірусу

Не боюсь смерті від коронавірусу

Район 50 чудовий вік для смерті
Реально немає майбутнього. Доживаєш. Далі буде тільки гірше
Швидко. Не страждаєш 
Всі запам'ятають як здорового активного, а не як діда якогось. Хоча реально коли помреш це пох.

Останнє редагування: 21 березня 2020 00:57:54 від Potato
   
Re: Не боюсь смерті

Головне передати всі  гроші дітям і щоб собака не залишився без хазяїв.
Це тримає
   
Re: Не боюсь смерті

Ну 50 уже может и да :))) Но это ж еще надо дожить ! :)
   
Re: Не боюсь смерті

Ну 50 уже может и да :))) Но это ж еще надо дожить ! :)

та я вже з цим фупом  навіть трохи пережив
   
Re: Не боюсь смерті
Via

Ну 50 уже может и да :))) Но это ж еще надо дожить ! :)
Та, не встигла й оглянутися, як 6-й десяток пішов. Життя все прискорюється.
   
Re: Не боюсь смерті

та я вже з цим фупом  навіть трохи пережив

Ну значить пішли на друге 50-ть :)
А там - і на третє !  [ua]
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Район 50 чудовий вік для смерті
Реально немає майбутнього. Доживаєш. Далі буде тільки гірше
Швидко. Не страждаєш 
Всі запам'ятають як здорового активного, а не як діда якогось. Хоча реально коли помреш це пох.
Блін... Онуки!!! Життя починаєтся з початку... а ви вже такий розумний  і досвідчений. Можна все показать, розказать, всюди побувати
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Блін... Онуки!!! Життя починаєтся з початку... а ви вже такий розумний  і досвідчений. Можна все показать, розказать, всюди побувати

не раніше 30 як кажуть діти
в 50 ніхто зараз дідами  не стає

   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

а ви вже такий розумний  і досвідчений.

эт вряд ли
   
Re: Не боюсь смерті

Ну 50 уже может и да :))) Но это ж еще надо дожить ! :)

В твои-то годы это произойдёт намного быстрее, чем тебе кажется. :snoozer1:
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Ну ви даєте. Мені 44, а я себе досі відчуваю юним студентиком. Добре, почекаємо ще з десяток років, мо, щось си змінит.
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Район 50 чудовий вік для смерті
Реально немає майбутнього. Доживаєш. Далі буде тільки гірше
Швидко. Не страждаєш 
Всі запам'ятають як здорового активного, а не як діда якогось. Хоча реально коли помреш це пох.

Хрін тобі, картопле! Живи, скотиняко!
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Ну ви даєте. Мені 44, а я себе досі відчуваю юним студентиком. Добре, почекаємо ще з десяток років, мо, щось си змінит.

З кожним зайвим десятком ти будеш себе почувати гірше і гірше
хіба є сумніви
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

в 50 ніхто зараз дідами  не стає
Йопт, ще й як стає.
Типова ситуація, коли дівка у 24 роки розведена, має дитину, а її мамці 45.  Батько просто в афуї й вигрібає усі "радощі життя".


   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

А-га!. Смертю хоробрих. З гордо піднятою головою...це всі так-поки смерть реально  не дихне в лице. Тоді включається інстинкт-людина миттю забуває своє бла-бла і хапається за будь-який шанс.
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

А-га!. Смертю хоробрих. З гордо піднятою головою...це всі так-поки смерть реально  не дихне в лице. Тоді включається інстинкт-людина миттю забуває своє бла-бла і хапається за будь-який шанс.

та це зрозуміло
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

не раніше 30 як кажуть діти
в 50 ніхто зараз дідами  не стає
Ну так до цього і треба дожить. Мої батькі дожили до правнуків. Старшому правнуку вже 8 років. Ще якихось 15 років і праправнуки на горизонті. Мама каже що просипається спортивний інтерес :)
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Ну ви даєте. Мені 44, а я себе досі відчуваю юним студентиком. Добре, почекаємо ще з десяток років, мо, щось си змінит.
Навряд. Жити цікаво.
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

З кожним зайвим десятком ти будеш себе почувати гірше і гірше
хіба є сумніви

Є! Я зараз в кращій фізичній формі, ніж коли мені було 20. Але тоді я смалив і бухав, а зараз тільки палю і випиваю. Хоча окей, ще з п'ять десятків почекаємо, а там як піде. Мо, і вправду ті десятки стануть зайвими, подивимось.

Останнє редагування: 21 березня 2020 01:48:03 від Дядечко Лао
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Продолжаю играть в эту игру. Конечно, не лицензия, а кривой репак, много ляпов, багов да и просто несостыковок, но уже привык, так что пускай их. Да, магия не работает. Но такая проблема не только у меня. Молитвы не производят визуального эффекта. Здоровье плохо восстанавливается. Навыки не прокачиваются. Многие предметы в режиме покупок недоступны. Голд не фармится, из убитых тараканов не выпадают шмотки, но по крайней мере тараканы респавнятся исправно. Пет не дрессируется, лежит инертной тушкой. Хотя графика и неплохая (я бы оценил на 7.5/10), но обзор ограничен, анимация скудная, а озвучка просто бесит. Эту музыку можно как-то отключить или хотя бы сделать тише? По крайней мере по ночам? Для реализма? Потребности реализованы неплохо, в игре требуется есть, пить и спать, чтобы не помереть, всё это стоит денег, и вот здесь, пожалуй, игровая механика немного не сбалансирована. 90% времени уходит на удовлетворение потребностей или на добычу ресурсов под них. А это ведь не SIMS какой-нибудь, а вроде как ролевая игра, нет? Ну и опять же, проблема оптимизации: конфликты с системой, постоянная угроза вылета, завышенные требования и т.п. Очень медленный набор уровней (я еле-еле добрался до 42-го, ачивку не получил), правда, при низком левелкапе. Может, в лицензии его и подняли до 120, но я не знаю никого, кто бы осилил больше 102. Да и то с трудом. Ну и так, по мелочи: малая вместимость инвентаря, пропадающие элементы брони (почему-то чаще всего исчезают носки), плохая техподдержка, высокий уровень энтропии, дурацкая система подсказок (которые всегда возникают тогда, когда уже не нужны, или только всё запутывают), невозможность сохранения... ну и так далее.
Но затягивает, затягивает...(с)

 :)
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Є! Я зараз в кращій фізичній формі, ніж коли мені було 20. Але тоді я смалив і бухав, а зараз тільки палю і випиваю. Хоча окей, ще з п'ять десятків почекаємо, а там як піде. Мо, і вправду ті десятки стануть зайвими, подивимось.

в 100 років ти станеш суперменом
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу
nik

Йопт, ще й як стає.
Типова ситуація, коли дівка у 24 роки розведена, має дитину, а її мамці 45.  Батько просто в афуї й вигрібає усі "радощі життя".

 :laugh:  :facepalm:

ояебу
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

:laugh:  :facepalm:

ояебу
Так отож!
У тіндері знімаєш дівку поїпатись,  в якої дитинка (тому дівка  будує собі якісь плани на лоха, тому треба їй підіграти).
А  далі бачиш "потенційну тещу" й офуїваєш  :lol:
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу


Голд не фармится, из убитых тараканов не выпадают шмотки, но по крайней мере тараканы респавнятся исправно.


как интересно :laugh:

   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Так отож!
У тіндері знімаєш дівку поїпатись,  в якої дитинка (тому дівка  будує собі якісь плани на лоха, тому треба їй підіграти).
А  далі бачиш "потенційну тещу" й офуїваєш  :lol:

це власний досвід?
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Так отож!
У тіндері знімаєш дівку поїпатись,  в якої дитинка (тому дівка  будує собі якісь плани на лоха, тому треба їй підіграти).
А  далі бачиш "потенційну тещу" й офуїваєш  :lol:

шалунишка, однако :laugh:

   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

це власний досвід?
Так.
І в принципі  "не мы такие -жизнь такая" (с)
Але короновірус тут ніяким боком.
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Так отож!
У тіндері знімаєш дівку поїпатись,  в якої дитинка (тому дівка  будує собі якісь плани на лоха, тому треба їй підіграти).
А  далі бачиш "потенційну тещу" й офуїваєш  :lol:

Слухай, а не боїшся підхопити яку-небудь заразу, іпучи хз кого?
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Швидко. Не страждаєш
Не дергал бы ты бога за бороду.. Почитай как от него умирают, может и передумаешь. Если ты хоть когда-нибудь тонул, то представь, что это продолжается не несколько минут, а несколько суток.  B-)

Останнє редагування: 21 березня 2020 02:28:07 від SOUTH BLOOD
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Слухай, а не боїшся підхопити яку-небудь заразу, іпучи хз кого?
Нє.   
По перше, усякі  молоді наркоші одразу йдуть  ввічливо нафуй.
По друге, традиційні засоби контрацепції ніхто не відміняв.
По третє, дуже багато  "чистих" жінок  потребують задовольнити свої потреби через те, шо чоловіки (які на 7-10 років за них старші)  не вправляються.
Типова ситуація, коли жінка у 36-44   шукає собі  тимчасових пригод, тому що в  її чоловіка "стоїть не дуже". Але вона його звісно кохає, виховує дітей й має бажання вмерти з ним  разом в один день, йопт. 
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Во Франции за последние сутки погибли 78 зараженных коронавирусом нового типа.
Об этом сообщает AFP.
Таким образом, общее количество жертв достигло 450 человек. Высокопоставленный французский чиновник здравоохранения Жером Саломон рассказал журналистам, что во Франции во время тестов было подтверждено 12 612 случаев заражения.
По его словам, это "минимальная цифра" по сравнению с реальным числом инфицированных. Саломон отметил, что 5226 человек были госпитализированы с вирусом, 1300 из них – в реанимации.
 "Половина пациентов в реанимации моложе 60 лет", – сказал он, подтвердив, что молодежь не защищена от коронавируса.

http://mignews.com/mobile/article.html?id=200320_212930_73412
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Я зараз в кращій фізичній формі, ніж коли мені було 20. Але тоді я смалив і бухав, а зараз тільки палю і випиваю.

 :laugh:  (tu)
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Не дергал бы ты бога за бороду.. Почитай как от него умирают, может и передумаешь. Если ты хоть когда-нибудь тонул, то представь, что это продолжается не несколько минут, а несколько суток.  B-)
Это точно!
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Нє.   
По перше, усякі  молоді наркоші одразу йдуть  ввічливо нафуй.
По друге, традиційні засоби контрацепції ніхто не відміняв.
По третє, дуже багато  "чистих" жінок  потребують задовольнити свої потреби через те, шо чоловіки (які на 7-10 років за них старші)  не вправляються.
Типова ситуація, коли жінка у 36-44   шукає собі  тимчасових пригод, тому що в  її чоловіка "стоїть не дуже". Але вона його звісно кохає, виховує дітей й має бажання вмерти з ним  разом в один день, йопт.

Цитата: ПЕРШЕ ПОСЛАННЯ ДО КОРІНТЯН
9. Чи ж ви не знаєте, що неправедні царства Божого не успадкують? Не обманюйте себе! Ані розпусники, ані ідолопоклонники, ані перелюбники, ані розгнуздані, ані мужоложники, 10. ані злодії, ані п’яниці, ані злоріки, ані грабіжники – царства Божого не успадкують.
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Район 50 чудовий вік для смерті
Реально немає майбутнього. Доживаєш. Далі буде тільки гірше
Швидко. Не страждаєш 
Всі запам'ятають як здорового активного, а не як діда якогось. Хоча реально коли помреш це пох.

 (tu)
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу
MAG

Район 50 чудовий вік для смерті
Реально немає майбутнього. Доживаєш. Далі буде тільки гірше
Швидко. Не страждаєш 
Всі запам'ятають як здорового активного, а не як діда якогось. Хоча реально коли помреш це пох.

Поки видно що розуміння твого призначення в житті далі вино, жінки, задоволення, тощо -  не піднялось!
Спочатку зрозумій нащо існуєш, а потім патякай коли настав твій Час!
:fool:

Доумок? Нє?
 8-:
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

Район 50 чудовий вік для смерті

Ця вікова категорія не під загрозою. Так що заспокойся
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу Нове

Ця вікова категорія не під загрозою.
Та невже? Бог у будь-яку мить може забрати у нас життя. Їй https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1070728.0   лише 68 сповнилось.

Останнє редагування: 21 березня 2020 13:05:39 від Гервасій
   
Re: Не боюсь смерті від коронавірусу

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія