Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виявляється, я був забанений

Виявляється, я був забанений

Зайшов зараз випадково на ФУП, а там 5 повідомлень від "правди". В якомусь дивному порядку- з кінця моїх останній повідомлень. Типа за останні йдуть попередження, а потім доходить до перших постів і каже- "Вам такі бан". А потім ще раз, по новій- "попередження", "Вам бан за образи"
Логічно, аж страшно- це вже ШІ проходить тест Т'юринґа в ролі модератора, чи людина опустилась до рівня роботу ?
Причому до причини таких постів модеруюча Істота взагалі не добралась. Там Істота-провокатор спершу написала ( на рівному місті, мій розлогий пост-аналіз їй не сподобався ), що таких як я, треба бити. Бо ми погані викладачі та навчаємо дітей поганому. Що взагалі-то є більшим порушенням, ніж назвати божевільну Істоту божевільною, бо є погрозою насильства за слова та закликом до нього. Але тій Істоті, що мені погрожувала, Істота, що модерує форум, нічого не зробила
Це що- якесь нашестя марсіан?
   
Re: Виявляється, я був забанений

 :lol:  (tu)
   
Re: Виявляється, я був забанений

бо ти - порохобот, а от був би гєніратором кантєнта із турівської чи кацапстану, чи хоча б хреновєньким, але сумлівающімся, то була б тобі від Каралєвни повна уважуха і респект у всьому.
   
Re: Виявляється, я був забанений

притула тут на форуме подтвердила давнюю истину:     лучше молчать и казаться умным человеком чем начать говорить и развеять все сомнения ...

..

она заговорила и вот вам результат  :gigi:
   
Re: Виявляється, я був забанений

S.Brandt      04.01.2019   03.02.2019 19:56
   
Re: Виявляється, я був забанений

Kievlyanin      04.01.2019   03.02.2019 19:52
   
Re: Виявляється, я був забанений

Шарик72- не забанений. Кхм  B-)
   
Re: Виявляється, я був забанений

Стандарти БіБіСі  (tu)
   
Re: Виявляється, я був забанений

arrow      06.01.2019   07.03.2019 13:44
arrow      06.01.2019   16.01.2019 13:40
   
Re: Виявляється, я був забанений

arrow      06.01.2019   07.03.2019 13:44
arrow      06.01.2019   16.01.2019 13:40

планомерно и ритмично закрывают рот сторонникам Украинской власти. вопрос с какой целью это делается?
   
Re: Виявляється, я був забанений

планомерно и ритмично закрывают рот сторонникам Украинской власти. вопрос с какой целью это делается?

ти оце так пафосно сказав.... Ти случяєм, не обідив старонніков власті, які своїм приспособлєнчєством уживуться при будь-якій владі? Чи ти мав на увазі сторонніків Порошенка? Дик, це трішки інше.
   
Re: Виявляється, я був забанений

та тут просто якийсь Бенкет Духів відбувається! Усіх у Бан, Бан, Бан! Веселимось!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія