Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Скоро буде 5ж. Напевно кабель стане не потрібним.

Що стосується села то тікайте звідти. Ніхто не будем там робити хай-тек. Так всюди у світі, роблять там де є платоспроможна аудиторія. А не пенси з алкашами і 3 постійних абонента. Села звичайно є різні - я про вимираючі хутори скоріше.
:facepalm:  :weep:  мячти, мячти! іди краще державою покеруй, #тежпрезидент
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

:facepalm:  :weep:  мячти, мячти! іди краще державою покеруй, #тежпрезидент


нє...
треба:
1. ВоЛТЕ
2. технейтральність
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Не для чого а кому. Кому треба його продавати, "в нагрузку" до розмов, бо інакше не дуже продається. При чім роблять навіть у шкоду розмовам.

4-5G пиляють виключно для інтернету, аби скласти конкуренцію провідним операторам.

на тему 4дж ти не правий

волте прикольна штука...
на 800мгц вона працює нормально і бс не впритик
   
Задержка передачи сигнала у спутника – аж 275 миллисекунд в одну сторону (столько нужно электромагнитной волне, чтобы преодолеть расстояние в 38000 км до спутника!).

1) Электромагнитной волне для преодоления 38000 км нужно ~126 мс, я ничего не перепутал?
2) Большинство интернет-спутников летают на средней околоземной орбите, а это примерно ~9000 км. Спутники StarLink Илона Маска и вовсе летают ниже ~1300 км. Откуда эта цифра в 38000 км???  :S
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

навіщо 4G, якщо БС навантажені так, що й 3G нормально не віддає швидкість? Щоб гордо показувати 4G на екрані смарту, а качати зі щвидкистю 3-4 мегабіти? Й батареї знову не вистачатиме на день?
Ось тут можна Інтертелеком ставити за зразок. Вони дали швидкісне покриття практично усюди у зонах присутності. Жаль тільки, що сдохла швидкість, явне перевантаження каналів, тому й просіли зараз (я сам від них пішов саме з цієї причини)
А КС той же в мене вдома взагалі тільки GPRS забезпечує (й це у межах міста!!!)
Якщо вимкнути 2G, зв'язку зовсім не стане, навіть голосу

до БС не має нормальних параметрів на вхід..і все...то не в радіо проблеми...
водафони вхід на БС багато де так само по радіо мають...тому в них і фуфлижно так
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

1) Электромагнитной волне для преодоления 38000 км нужно ~126 мс, я ничего не перепутал?
2) Большинство интернет-спутников летают на средней околоземной орбите, а это примерно ~9000 км. Спутники StarLink Илона Маска и вовсе летают ниже ~1300 км. Откуда эта цифра в 38000 км???  :S
1. З затримкою явно натупили.
2. Геостаціонар. На низьких орбітах повільний дороооогущий інтернет.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

1) Электромагнитной волне для преодоления 38000 км нужно ~126 мс, я ничего не перепутал?
2) Большинство интернет-спутников летают на средней околоземной орбите, а это примерно ~9000 км. Спутники StarLink Илона Маска и вовсе летают ниже ~1300 км. Откуда эта цифра в 38000 км???  :S

Це супутники, які роздають ТВ-сигнал. Геостаціонарні. Колись користувався цим нетом (на той час це був найшвидший варіант). Вихідний сигнал йшов через ГПРС, а вхідний - із супутника. Затримка дійсно була суттєва, але мені це не шкодило. Також була така штука, як "риболовля" - можливість перехоплювати файли (фільми, музика, великі проги), які тягнули інші користувачі, адже файл валить на всю територію покриття :)
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Скоро буде 5ж. Напевно кабель стане не потрібним.

Цій мантрі вже років 20
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія