Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Не, сам пью транки и прегу.
Тоді вибачаюсь, психічні хвороби то жах
   
Тобто ти купив білий білет і навіть не поцікавився що було далі?)
Ну так всі робили)
Я не платил никому ни копейки, наоборот, мама ходила доказывала, что я нормальный.
   
Я не платил никому ни копейки, наоборот, мама ходила доказывала, что я нормальный.
Я вже написав що вибачаюсь
То чого ти чекаєш повістки якщо скоріш за все був виключений з військового обліку?
   
Я вже написав що вибачаюсь
То чого ти чекаєш повістки якщо скоріш за все був виключений з військового обліку?
Я ж не знаю, где-то говорили, что 6 - это обмежено придатни в военное время, непридатни в мирное.
   
Я ж не знаю, где-то говорили, что 6 - это обмежено придатни
Якщо виключений з військового обліку то ні - треба дивитись підстави
Наприклад є непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий - а є взагалі торба - тобто знятий чи виключений з військового обліку (непридатний взагалі в будь який час)
Там в постанові яка ще діє три градації, перша - це повна непридатність
   
Наприклад ст.16

Включено: ендогенні психози F20-F39 (шизофренія, шизотиповий розлад, хронічні маячні розлади, гострі та транзиторні психічні розлади, шизоафективні розлади, маніакальний епізод, біполярний афективний розлад, стійкі та інші розлади настрою (афективні))

а) шизофренія, шизотипові та маячні розлади, афективні розлади з часто повторюваними фазами

Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку

б) розлади настрою (афективні) з рідкими приступами та тривалими проміжками повного клінічного здоров’я

Непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час


То що пункт а - це непридатні полюбому, а ось що б - в воєнний час обмежено придатні

Треба дивитись документи що написано
   
Навіть гастрит можно поставити непридатність - звідси і гроші у недобросовісних лікарів та воєнкомів - особливо там де є пункти «визначається індивідуально»)
   
Та еще в 2000-х. Та я даже не знаю, обмежено у меня или совсем списали. Я так понимаю, если обмежено, то они сами в течении 9 месяцев пришлют повестки? Я помню, эта тетка-психиатр, которой голоса все мерещатся, отнесла тоогда военкому какую-то бумажку, там стола 6-ка, и мне потом сказали больше не приходить.

Я так розумію Б стаття? Ну то ти у ВС обмежено придатний. Твій білий квиток не дійсний. Тепер по новому закону на протязі 60 днів маєш оновити дані. Тим більше я так розумію групи немає? Всі білі білети видані до 22 року можна викинути в смітник. Якщо тебе зупинить ТЦК навіть зараз повістку випишуть відразу.
   
Якщо виключений з військового обліку то ні - треба дивитись підстави
Наприклад є непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий - а є взагалі торба - тобто знятий чи виключений з військового обліку (непридатний взагалі в будь який час)
Там в постанові яка ще діє три градації, перша - це повна непридатність

Навіть якщо виключений до війни повістку можуть виписати.Таких випадків дофіга. Навіть інвалідам зараз виписують.
   
Я так розумію Б стаття? Ну то ти у ВС обмежено придатний. Твій білий квиток не дійсний. Тепер по новому закону на протязі 60 днів маєш оновити дані. Тим більше я так розумію групи немає? Всі білі білети видані до 22 року можна викинути в смітник. Якщо тебе зупинить ТЦК навіть зараз повістку випишуть відразу.
Не знаю. Так написано же в законе, что обмежено придатним в течении 9 месяцев будут рассылать повестки. Не, группы нет.
   
Я так розумію Б стаття? Ну то ти у ВС обмежено придатний. Твій білий квиток не дійсний. Тепер по новому закону на протязі 60 днів маєш оновити дані. Тим більше я так розумію групи немає? Всі білі білети видані до 22 року можна викинути в смітник. Якщо тебе зупинить ТЦК навіть зараз повістку випишуть відразу.
Тобто тільки ті що виключення з військового обліку є непридатними взагалі? А це в основному пункти а в постанові?
Це правда що  влк може навіть гастрит віднести до пункту а - написавши що це типу стійке порушення що заважає фунціонуванню?) в цьому секрет купи куплених непридатних?)
   
Не знаю. Так написано же в законе, что обмежено придатним в течении 9 месяцев будут рассылать повестки. Не, группы нет.
Думаю ніхто нічого вже розсилати не буде, буде або вручення на блок посту, або якщо сам дані не оновиш то внесення в базу в розшук
   
можна й командирувать якогось воєнкома на таку гарну посаду - у консульстві повістки роздавать
Можна ще простіше. Рекомендованим поштовим відправленням. За адресою реєстрації за кордоном. Але з такими змінами до законів, за які проголосували депутати - треба було їх не в Урядовому кур'єрі друкувати, а одразу на туалетному папері.
Так шо бусіки лишатимуться самім дієвим засобом.
   
Еще меня в школе били и после этого правый зрачок шире левого, в голове справа как будто что давит, особенно после нагрузок, бывает на пару секунд теряю равновесие. Что там. х.з., но тогда в военкомате неврологи и окулист даже не захотели об этом слушать.
   
Навіть якщо виключений до війни повістку можуть виписати.Таких випадків дофіга. Навіть інвалідам зараз виписують.
Але ж це протирічить постанові - бо пункти а - це те що в принципі корекції не піддається, для іншого є пункти б, в і так далі
   
Я не платил никому ни копейки, наоборот, мама ходила доказывала, что я нормальный.


Ну, маму можна зрозуміти...
Їй важко було прийняти те, шо ти ненормальний...
   
Еще меня в школе били и после этого правый зрачок шире левого, в голове справа как будто что давит, особенно после нагрузок, бывает на пару секунд теряю равновесие. Что там. х.з., но тогда в военкомате неврологи и окулист даже не захотели об этом слушать.
А що вони могли слушать? Тут треба мот і консультацію профільного спеціаліста)
В мене було 3 струса мозку з госпіталізацією однією  і пару переломів носа, - але почуваю себе добре - тому ніхто на то дивитись не буде, краще сам обслідуйся і носи всі документи з собою
   
Ну, маму можна зрозуміти...
Їй важко було прийняти те, шо ти ненормальний...
А де він ненормальний? В нього ж не шизофренія
   
Можна ще простіше. Рекомендованим поштовим відправленням. За адресою реєстрації за кордоном. Але з такими змінами до законів, за які проголосували депутати - треба було їх не в Урядовому кур'єрі друкувати, а одразу на туалетному папері.
Так шо бусіки лишатимуться самім дієвим засобом.
Ти навіть в Кракові бусика сцишся, гандон?)
   
А що вони могли слушать? Тут треба мот і консультацію профільного спеціаліста)
В мене було 3 струса мозку з госпіталізацією однією  і пару переломів носа, - але почуваю себе добре - тому ніхто на то дивитись не буде, краще сам обслідуйся і носи всі документи з собою

Ну ти почуваєшся нормально. Але іншим усі твої 3 струси, одразу помітно.
   
Ну ти почуваєшся нормально. Але іншим усі твої 3 струси, одразу помітно.
З чого б це?)
   
А що вони могли слушать? Тут треба мот і консультацію профільного спеціаліста)
В мене було 3 струса мозку з госпіталізацією однією  і пару переломів носа, - але почуваю себе добре - тому ніхто на то дивитись не буде, краще сам обслідуйся і носи всі документи з собою
Ну, так послали бы на МРТ. Это же медкомиссия.
   
Пишут, что сами начнут вызывать. Х.з.
https://expert.in.ua/war/14042024-mobilizatsiya-v-ukrayini-koly-v-ttsk-pochnut-vyklykaty-obmezheno-prydatnyh/
Куди визивать?) просто дадуть 9 місяців на добровільну явку фактично
   
Ну, так послали бы на МРТ. Это же медкомиссия.
В воєнкоматі нема мрт)
А кожен перший говорить що хворий)
Так ніяких мрт не вистачить)
Але невролог повинен послати на мрт, якщо йому не пофіг)
   

Так це не рахується тепер. Треба оновити облікові дані згідно нового закону. Якщо ти списаний до 22 року то це не дійсно вже.
[/quote]

Стаття 58. Конституції України.
Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
   
Тобто тільки ті що виключення з військового обліку є непридатними взагалі? А це в основному пункти а в постанові?
Це правда що  влк може навіть гастрит віднести до пункту а - написавши що це типу стійке порушення що заважає фунціонуванню?) в цьому секрет купи куплених непридатних?)

я був знятий з обліку у 2009 році.
позавчора у скринці - повістка. сьогодні я був у тцк.
там сидять тупаки, яким прийшлось підказати, що я знятий, а вони, замість того, щоб дивитись на статтью та що вона означає, запитали - по малолетці отримав кримінальну справу?
по малолетці. з роком народження початку сімідесятих і стаття про зняття з обліку у 2009.
на понеділок влк.
але там теж цирк, наскільки я розумію.
кажуть, що при першому приході тобі дають направлення на здачу крові і прихід у слідуючий день.
але це так кажуть, я не знаю, але побачу.
   
по малолетці. з роком народження початку сімідесятих і стаття про зняття з обліку у 2009.
на понеділок влк.

WTF?
яке ВЛК, якщо ти не військовозобов'язаний?
   
я був знятий з обліку у 2009 році.
позавчора у скринці - повістка. сьогодні я був у тцк.
там сидять тупаки, яким прийшлось підказати, що я знятий, а вони, замість того, щоб дивитись на статтью та що вона означає, запитали - по малолетці отримав кримінальну справу?
по малолетці. з роком народження початку сімідесятих і стаття про зняття з обліку у 2009.
на понеділок влк.
але там теж цирк, наскільки я розумію.
кажуть, що при першому приході тобі дають направлення на здачу крові і прихід у слідуючий день.
але це так кажуть, я не знаю, але побачу.
А підстава зняття з обліку яка?
   
WTF?
яке ВЛК, якщо ти не військовозобов'язаний?
Може плутає щось?
   
WTF?
яке ВЛК, якщо ти не військовозобов'язаний?

а ти думаєш ти зможеш комусь щось доказати?
от якщо б я став на диби там - чого б я добився?
або не прийшов?
окрім передачі данних у мвд для розшуку?
   
Може плутає щось?

не плутаю.
знятий з обліку.
не виключено з обліку, а знятий.
   
Якщо виключений з військового обліку то ні - треба дивитись підстави
Наприклад є непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий - а є взагалі торба - тобто знятий чи виключений з військового обліку (непридатний взагалі в будь який час)
Там в постанові яка ще діє три градації, перша - це повна непридатність
Повна непридатність - то саме виключений з обліку. У мене обмежена придатність ще давно, то печатка у військовому "знятий з обліку". А коли вже пройшов ВЛК, то писав заяву на те, щоб поставили знову на облік.
   
А підстава зняття з обліку яка?

хвороба і наказ про те, що таких знімати, щоб не компостували мізки системі.
   
Повна непридатність - то саме виключений з обліку. У мене обмежена придатність ще давно, то печатка у військовому "знятий з обліку". А коли вже пройшов ВЛК, то писав заяву на те, щоб поставили знову на облік.

таким чином, влк признало Вас придатним?
   
таким чином, влк признало Вас придатним?
ВЛК проходив з кінця липня минулого року, на облік став 10 листопада. На той момент ще був обмежено придатним, але що буде після наступного - хз, скоріше всього, буду вже придатним.
   
Тобто тільки ті що виключення з військового обліку є непридатними взагалі? А це в основному пункти а в постанові?
Це правда що  влк може навіть гастрит віднести до пункту а - написавши що це типу стійке порушення що заважає фунціонуванню?) в цьому секрет купи куплених непридатних?)

Можуть і по гастриту звісно) Точніше могли,зараз не впевнений. Саме так повністю непридатні виключалися з військового обліку. Але був момент.До війни багатьох обмежено придатних не виключали а тупо знімали з обліку. От їх в першу чергу мабуть і хочуть виловити.
   
не плутаю.
знятий з обліку.
не виключено з обліку, а знятий.
Тобто не за здоровʼям?
А підстава зняття?
   
ВЛК проходив з кінця липня минулого року, на облік став 10 листопада. На той момент ще був обмежено придатним, але що буде після наступного - хз, скоріше всього, буду вже придатним.

Ви не можете бути придатним.
це порушення Коституції:
Стаття 58. Конституції України.
Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
   
Тобто не за здоровʼям?
А підстава зняття?

Ніхто не думав що буде колись війна. Впринципі це не зовсім по закону мабуть. Знімали якраз по хворобах. Статті Б,В,Г . Саме більше з 15- го року
   

Цю тему переглядають:

joracheb і 24 гостей
 
Повна версія