Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лукашенко очолив рейтинг симпатій українців серед іноземних лідерів, - опитування :facepalm: 8-)

Головна — Політика — 11 листопада 2019, 16:20
Лукашенко очолив рейтинг симпатій українців серед іноземних лідерів, - опитування
Антирейтинг традиційно очолив президент РФ хуйло.

Серед лідерів інших країн найкраще українці ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка - 66% позитивно і лише 15% - негативно.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".
 
До канцлера Німеччини Ангели Меркель позитивно ставляться 60% опитаних, негативно - 17%.

До президента Польщі Анджея Дуди позитивно ставляться 48%, негативно - 9%, 18% - не знають такого політика, 27% - не визначилися з відповіддю.

До президента Франції Еммануеля Макрона позитивно ставляться 39%, негативно - 17%, не знають такого - 15%, вагалися з оцінкою - 29%.

До прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо позитивно ставляться 38%, негативно - 6%, не знають його - 30%, не змогли оцінити - 30%.

До прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона позитивно ставляться 33%, негативно - 11%, не знають його - 27%, не змогли - 30%.

До президента США Дональда Трампа позитивно ставляться 30%, негативно - 42%, вагалися з оцінкою - 25%.

До президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана позитивно ставляться 28%, негативно - 20%, не знають його - 22%, не змогли оцінити - 30%.

Найгірше українці ставляться до президента Росії Володимира хуйло: 71% - негативно, тільки 17% - позитивно і ще 12% не змогли висловити свою думку.

Відзначають, що в динаміці за більш ніж півтора року практично не змінилося ставлення до Меркель, хуйло, Лукашенка, Макрона. Трохи поліпшилося до Дуди, погіршилося - до Трампа й Ердогана.

Нагадаємо, 4 жовтня Лукашенко відвідав Житомир, де вперше зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.
   
тре опитування взяти не 2019, а 2009
там буде Хуйло на першому місці
   
Яким потрібно бути дурнем, щоб підтримувати цього недоколгоспного диктатора?! А тут таких багато було)
   
тре опитування взяти не 2019, а 2009
там буде Хуйло на першому місці
Ти коли-небудь підтримував хуйла чи луку?
   
Яким потрібно бути дурнем, щоб підтримувати цього недоколгоспного диктатора?! А тут таких багато було)

Чістєнько, парядок, калбаса і малочка как прі саюзє
   
Ти коли-небудь підтримував хуйла чи луку?

ні, я і Януковича ніколи не підтримував
але він був прем'єром і президентом України
   
О, то Хуйло може Луку призначити гауляйтером Україні
73% не протів
Лука давно про таке мріє
   
ну якщо навіть олдбой підтримував луку, а він вроді і не такий дурак, то що мовити про інших.
   
найкраще українці ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка - 66% позитивно
Лукашенко очень талантливый популист.
Был
   
ну якщо навіть олдбой підтримував луку, а він вроді і не такий дурак, то що мовити про інших.
Якраз щодо олдйоба ніфуя не дивно )))
   
Ну не тот нарид достался свыноти.. Не тот. И луку пидтрымував в 2019 роцi, И зельца выбрал, и Пэтра, скоты такие, по прежнему не любит и майдан в поддержку Ахметки не желает мутить.. Шо ты сядешь будешь делать. :lol:
   
Ну не тот нарид достался свыноти.. Не тот. И луку пидтрымував в 2019 роцi
Порошенко, кстати, был с Лукашенко вась-вась
И Янукович. И Ющенко. И Кучма
   
Поэтому Бубочка его и консплеит.
   
Порошенко, кстати, был с Лукашенко вась-вась
И Янукович. И Ющенко. И Кучма
Да и вся Украина тоже, кстати. Жрали беларусские продукты, ездили на беларусском топливе, даже аккумуляторы на танки ставили в 14 году ихние.
И только зельц с ним посрался. как-то неожиданно.
   
Чого ще чекати від 73% зелених хуйлівців - збудження від диктаторів та сильної руки.
   
Яким потрібно бути дурнем, щоб підтримувати цього недоколгоспного диктатора?! А тут таких багато було)

Наш манюпас звик розумнішати лише через біль, через хардкор
   
То зелені жертви маркетингу стилізації українського хавчика під білоруський, бо "якість"
   
Опитування дворічної давнини.
Свіже є?
https://ratinggroup.ua/ru/research/ukraine/dinamika_otnosheniya_ukraincev_k_mirovym_lideram.html
Та "какая разница". Тут же главное показать какой недолугый и нэвдячный нарид попался нашему Гетьману и как страдают "правильные" украинцы среди всего этого моря зеленого была.  :D
   
Та "какая разница". Тут же главное показать какой недолугый и нэвдячный нарид попался нашему Гетьману и как страдают "правильные" украинцы среди всего этого моря зеленого была.  :D

Мене присутність Трампа в опитуванні здивувала, то й поліз шукати :)
Видалив би ТС Трампа, то може б і проканало :laugh:
   
Мене присутність Трампа в опитуванні здивувала, то й поліз шукати :)
Видалив би ТС Трампа, то може б і проканало :laugh:
Ну не додумался он. Спешил донести мыслю, пока не расплескалась. ;)
   
Мене присутність Трампа в опитуванні здивувала, то й поліз шукати :)
Видалив би ТС Трампа, то може б і проканало :laugh:

угу, а перший рядок тексту
"Головна — Політика — 11 листопада 2019, 16:20"
у тебе підозр не викликав  :laugh:
якби не Трамп ти б повівся
   
угу, а перший рядок тексту
"Головна — Політика — 11 листопада 2019, 16:20"
у тебе підозр не викликав  :laugh:
якби не Трамп ти б повівся

По цьому тексту я лише ковзнув поглядом.
Така звичка, знаєте.
А чи повівся навряд чи
Скорше попрохав посилання
   
Цитувати
20 квітня 2021, 16:19

Депутат партії "Слуга народу" Євгеній Шевченко під час зустрічі з Олександром Лукашенком заявив, що більше третини українців хотіли б бачити його своїм президентом.

Відео опублікував наближений до білоруської влади Telegram-канал "Пул первого".

"Мене багато хто може звинуватити, ніби я говорю за весь український народ, але я знаю, і соціологія це показує, що українці люблять білоруський народ. Я просто висловлюю думку цих людей. Не кажу, що це більшість або меншість, але їх дуже багато. Соціологія показує, що на сьогоднішній день 36% українців хотіли б бачити вас, Олександр Григорович, своїм президентом", - сказав Шевченко.
   
 2019-й? Бидло було в розквіті. Зараз 15%.
   

О, тоді SOUTH BLOOD правий в характеристиці намагання ТС
   
ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка ... лише 15% - негативно

Так пишуть, що він самопроголошений. Якби не приклад України з допомогою заворушень його вже б скинули.
   

Ну кого ще може обрати мудрий український нарід, як не кловуна або колхозника?
мабуть, тільки бойка...  :facepalm1:  :facepalm1:
   

Ну кого ще може обрати мудрий український нарід, як не кловуна або колхозника?
мабуть, тільки бойка...  :facepalm1:  :facepalm1:
Ну один раз в один тур выбрали Свыню. Но вовремя очухались. B-)
   
По цьому тексту я лише ковзнув поглядом.
Така звичка, знаєте.
А чи повівся навряд чи
Скорше попрохав посилання

чудова звичка
якби не Трамп то проканало б  :laugh:
   
чудова звичка
якби не Трамп то проканало б  :laugh:

Я коли бачу такий початок: Головна — Політика — 11 листопада 2019, 16:20
то очі зводю вниз до власне тексту новини.
Буває встигаю помітити рік, буває ні.
Тут не побачив.
Але якщо Вас хвилює хто першим помітив, що новина не свіжа, то пальму першості залишаю Вам :)
   
Ну не тот нарид достался свыноти.. Не тот. И луку пидтрымував в 2019 роцi, И зельца выбрал, и Пэтра, скоты такие, по прежнему не любит и майдан в поддержку Ахметки не желает мутить.. Шо ты сядешь будешь делать. :lol:
Ну если с наридом все так, то почему не живет на уровне Польши? Так может все-таки что-то не так?
   
Ну если с наридом все так, то почему не живет на уровне Польши? Так может все-таки что-то не так?
Та вас не разберешь. Когда Дрыща выбрали - було так, потом Янека - не так. Выбрали Свыню в один тур - опять ТАК, Турнули Свыню - опять народ не тот. :gigi:

Останнє редагування: 5 грудня 2021 16:39:58 від SOUTH BLOOD
   
Чістєнько, парядок, калбаса і малочка как прі саюзє
скоро уже по талонам  :D
   
А чи не почне хуйло війну руками Лукашенко?
Он сьогодні - Бєларусь вручила нам ноту протесту..
Самі придумали провокацію, самі ще й нападуть
   

Та вас не разберешь. Когда Дрыща выбрали - було так, потом Янека - не так. Выбрали Свыню в один тур - опять ТАК, Турнули Свыню - опять народ не тот.

Примітно, що патрійоти вже мають Україну, і все рівно, щось їм не так. Продовжуємо слухати далеко не перший рік, на кшталт "ось як в Швейцарії, Сингапурі" тощо.
   
Шо ты сядешь будешь делать.
Спробуй конінку. Вольтером не станеш, але й такої лабуди не гнатимеш.
На чому сидить цей чувак?
   

Примітно, що патрійоти вже мають Україну, і все рівно, щось їм не так. Продовжуємо слухати далеко не перший рік, на кшталт "ось як в Швейцарії, Сингапурі" тощо.
Ну тут уместна поговорка про "в чужих руках и кавун бильшый" ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія