Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

VVV_VVV - ніколи??? ;o

Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

1. Как вы хотите, чтобы я это доказал? Тут на ФУПе неоднократно это доказывали.  Вам ничего не мешало обвинять Порошенко в коррупции, хотя это не доказано

2. Нельзя регистрировать второй ник (и даже немного с него писать), пока есть первый. Про бан в правилах ничего нет.

3. Создают ники про запас только те, кто планирует им потом пользоваться.  В 90% это боты и штабные.

4. Из ФУПчеков, которые произвели регистрацию осенью 2014 практически нет никого интересного. Я привёл список откровенных ботов,  которые были тогда зарегистрированы.  Вы мне не смогли привести в ответ тех, кто является живым человеком

5. По моему мнению вы являетесь не ботом,  но штабной
:facepalm:
1. Ви хоч знаєте, що таке корупція? То може спершу варто було б погуглити? Мені (і не тільки мені) примарилося депутатство Олексійка, призначення на посади армійських друзів Свині, а Гонтарєва хто така, звідки взялася? Часом не з Рашена? Це - так, навскидку.

2. Хоч по одному з випадків є переконливе доведення, що одна й та сама людина писала з різних одночасних ніків? Ні, не Слав щось там розповідав, а саме так - одна людина з різних ніків!

3. Ви добре обізнані в мотивах тих чи інших вчинків інших людей? Звідки така обізнаність? Вам не здається, від цього вашого  твердження тхне якщо не шизофренією, то якимсь психічним відхиленням точно?

4. І знову ж таки - доки ви свої власні бачення видаватимете за абсолютну істину? Про що свідчить така ваша схильність, не підкажете? Вам цікавий, наприклад, супік, мені - не дуже. У чому міститься істинна істина? Вам не здається що ваші міркування тягнуть на рівень 5-річної дитини?

5. А я питала вашої думки? Або хоча би віддалено цікавилася нею?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Хоч по одному з випадків є переконливе доведення, що одна й та сама людина писала з різних одночасних ніків? Ні, не Слав щось там розповідав, а саме так - одна людина з різних ніків
Какой то поток сознания...
Еще раз, под модером, видно всё!...
Они, что, тебе скрины, с админки, обязаны предъявлять?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мирослава,  все что хотел,  я вам уже сказал. Ваши ответы лишь подтверждают мою теорию, что осенью 2014 был большой призыв ботов и штабных.  Хорошо, что модераторы ФУПа их потихоньку протяпывают
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Я утверждаю, что среди ников с регистрацией осенью 2014 года очень много ботов и вторых ников. Причины объяснить или сами поймёте?

Кстати, среди ников с регистрацией до 2014 года ботов практически нет. Закрытая регистрация и работа модеров хорошо их прочистила
О, чувак точно знає що таке "совєтскій комуністичний спєц-распрєдєлітель" для "відповідальних робітників КПРС". :lol:
Саме так виглядала "реєстрація" на ФУПі з 2004 по 2014 роки. Клюб для "елітних".
Сюди можна було зареєструватися тільки "по протекції старших товарищів з КПРС".
Тільки не кажи що такого не було. :K
До речі це не заважало існуванню тут контингенту з "бригади.сру" - Сокол, Вєчєр, Жорж Вєлопісєдов, Шнапс-Капітанів (вони тут мабуть регалися по "квоті ФСБ" чи як?) та решти, а також "сістьор" типу КрисиЛаріси, які займалися травлею всіх хто ставав їм на дорозі. До речі дуже нагадує поведінку Шушко-Бяк та решти "педро-тьоток".
Потім наступила відносна "демократія".
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

 Аж не віриться що таку мерзотну гниль забанили...

Бачу в цьому позитивний знак на видужання форуму

Модеру респект  (tu)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Стучить-стучить "свиноферма", аж дим від клавіатури йде.
Мені теж зробили "останнє китайське попередження".
Здається Шушо-Бяки в нас вже "частина адміністрації" тому "іх трогати не могі".
У нас з'явилася чергова "Свєта Бикова" з безмежними повноваженнями.
Як очікуванно!
Коли баба отримує безмежну владу - вона завжди намагається всіх нагнути під себе та всіма маніпулювати.

ось ще одна чорнорота жаба бидляча

давно проситься на утилізацію
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мирослава,  все что хотел,  я вам уже сказал. Ваши ответы лишь подтверждают мою теорию, что осенью 2014 был большой призыв ботов и штабных.  Хорошо, что модераторы ФУПа их потихоньку протяпывают
Був дивний комент в Аміда, що багато з форуму дурдом просяться на ФУП. Це коли Слав і ЙОЖ побили горшки і права передали Аміду. Багато з тих кого ти називаєш боти, це жителі форуму Дурдом, яких час від часу раніше банили на довго, а потім їх запустили. І от вони довели і вже і цим модераторам, що їх варто банити на довго те саме стосується цугівців.

 В 2014 році заново багато реєструвались. Бо злетів двіжок, його зламали.

Коли помінялась модерація, то спочатку різко забанили тих хто з СУП, і запустили забаниних раніше з ЦУГ і ДД (Дурдом) форума.

Хоча за багатьох дописувачів попереджали, ці дописувачі виправдали надію яку на них поклали (ті хто попереджав), і догрались що адміністраці їх знову забанила.


Я можу помилятись, це як версія те що я бачив... Хоча на обєктивність я не претендую.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Какой то поток сознания...
Еще раз, под модером, видно всё!...
Они, что, тебе скрины, с админки, обязаны предъявлять?
Що саме видно "под модером"? Деталізуйте, будь ласка
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мирослава,  все что хотел,  я вам уже сказал. Ваши ответы лишь подтверждают мою теорию, что осенью 2014 был большой призыв ботов и штабных.  Хорошо, что модераторы ФУПа их потихоньку протяпывают
Ви помиляєтеся, принаймні в одному, це факт
призов штабних був завжди, не тільки у 2014, який - о, диво! - день у день співпав з відкриттям реєстрації на ФУПі
призов штабних відбувся, наприклад, і зранку 26 липня 2005 року...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ось ще одна чорнорота жаба бидляча

давно проситься на утилізацію
чувак просто рішив доколупатися до правди... B-)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Когда пропал e-mail? В 2016 году? А зачем он себе создал второй ник в 2014? Причём долгое время отрицал,  что это он.

Поэтому и многие остальные ники (не все) с регистрацией осенью 2014 это боты, которые создали как только появилась возможность
до речі, а звідки бредова ідея шо це асмодей? :S
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

до речі, а звідки бредова ідея шо це асмодей? :S
БГГГГ. Оттуда, шо этот Ахметкин ослик хочет шоб меня забанили. Поэтому и срет кирпичами. А асмодей его видимо хорошо дрючил, шо оно до сих пор гыкает. И уже не раз стучал администрации, но поскольку это его горячечный бред, на его жалобы не обращают внимания.
Если ему так хочется пообщаться с Асмодеем, может поискать его на других форумах и спросить почему он не пишет.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Не хочуть фантомні віслючки відповідати на моє запитання... :(  Напевно запідозрили якийсь підступ... :weep:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ось ще одна чорнорота жаба бидляча

давно проситься на утилізацію

Не, пусть будет. Будем у него спрашивать раз в полгода как там Дания и какую рыбу он сегодня купил на выходе из метро
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

до речі, а звідки бредова ідея шо це асмодей? :S

Это не бредовая идея, а это факт
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Это не бредовая идея, а это факт
етого нє может бить, потому что нє может бить нікогда

Мене оно шуша періодично чомусь називає "бусінкою", напевно натякаючи на щось подібне.
З цього приводу навіть порилася в архівах, нічого не знайшла (крім хіба що того що раніше шуша тут "бусинкою" називала косташу), наче такий нік колись був на фДД, особливо гучно ми з нею наче ніяк не перетиналися, тому й не пригадую у подробицях.
Причому шуша досить наполеглива у цьому своєму "факті". Але я ж то знаю, що не маю жодного стосунку до тієї Бусинки, що колись була на фДД.
І що мені робити з цим шушкіним "фактом"?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Это не бредовая идея, а это факт
ти вообще знаєш шо таке факт?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

 Сподіваюсь модери розуміють наступне

чим швидше з форуму виведуть мерзенну бидлоту типу "саузблюд" "корова" "миросрака" "узбек" та весь ШТАБНИЙ жулькоскот

на форумі буде просто дискусія, в рамках пристойності, навіть між ідеологічними опонентами

з вищезгаданим сміттям жодна розмова неможлива. вони тут не для цього. вони щоб срати срати срати.

Респект мотератору що прибив мухобойкою першу мерзоту  (tu)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вчора я отримала від правди попередження у приват з формулюванням за "оскорбления", здається..
А оскільки я сама ніколи не скаржуся модеру на образи від отаких ...істот, а істоти схоже розбивають клювами свої клавіатури надсилаючи модерові скарги, то зараз я у роздумах...чи не поскаржитися модеру на бруд вивергнутий вище істотою ?..Мабуть, таки зраджу своїм принципам і натисну кнопку..
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вчора я отримала від правди попередження у приват з формулюванням за "оскорбления", здається..
А оскільки я сама ніколи не скаржуся модеру на образи від отаких ...істот, а істоти схоже розбивають клювами свої клавіатури надсилаючи модерові скарги, то зараз я у роздумах...чи не поскаржитися модеру на бруд вивергнутий вище істотою ?..Мабуть, таки зраджу своїм принципам і натисну кнопку..

яка небачена хуцпа...

джерело зарази, чорнорота жаба "вимагаєт" забанити адекватного форумчанина !  :X

якби моя воля вас мразюк ШТАБНИХ жулькоскотів не було б жодного тут

ФОРУМ БУВ БИ ЧИСТИМ
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вчора я отримала від правди попередження у приват з формулюванням за "оскорбления", здається..
А оскільки я сама ніколи не скаржуся модеру на образи від отаких ...істот, а істоти схоже розбивають клювами свої клавіатури надсилаючи модерові скарги, то зараз я у роздумах...чи не поскаржитися модеру на бруд вивергнутий вище істотою ?..Мабуть, таки зраджу своїм принципам і натисну кнопку..
я б не скаржився. із принципу.
педрили просто пережитки совка, де син стучав на батька.
Не хочеться уподоблятися.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

я б не скаржився. із принципу.
у мене теж такий принцип
але вчора трохи зачепило
тебе ось таке ... безкарно поливає будь-яким брудом, який тільки народиться у хворому моску істоти, у тебе принципи, ти скарг не надсилаєш принципово, але як тільки відповіси щось на кшталт "самдурак", то...а у істоти то таких принципів немає!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

у мене теж такий принцип
але вчора трохи зачепило
тебе ось таке ... безкарно поливає будь-яким брудом, який тільки народиться у хворому моску істоти, у тебе принципи, ти скарг не надсилаєш принципово, але як тільки відповіси щось на кшталт "самдурак", то...а у істоти то таких принципів немає!
в ігнор.
не читати ігнорованих - теж принцип
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

в ігнор.
не читати ігнорованих - теж принцип
о, та ще чого не вистачало - читати таких як ця брудна лайлива істота..Звісно, ніхто його не читає і не опускається до коментувань  :)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ось ще одна чорнорота жаба бидляча

давно проситься на утилізацію
...сказав нечорноротий!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

...сказав нечорноротий!

Якимсь безглуздим експериментом наплодилася величезна купа шарікових з "отдєла очістки", ось вони і чистять, а країна все гибше і глибше потопає у совковому лайні.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV - ніколи???
(tu)
нарешті!
І ти мирося нариваєшся!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

 мені цікаво- як на комаріка настукати-так всьо в нормі. а як кармічна атвєтка прилетіла- так зразу- "а нас за шо?"
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Котику, хто саме стукав на комарика? Уточни, будь-ласка.
І до речі, зверни увагу на головну відмінність між нами : я не побігла у гілку про розбан комарика аби пострибати від радості. На відміну від вас, педрюків, з яких вже хто тільки не відмітився у цій гілці.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Котику, хто саме стукав на комарика? Уточни, будь-ласка.
І до речі, зверни увагу на головну відмінність між нами : я не побігла у гілку про розбан комарика аби пострибати від радості. На відміну від вас, педрюків, з яких вже хто тільки не відмітився у цій гілці.
кицю- ти читати вмієш? атвєтка ВАМ прилетіла!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Що саме видно "под модером"? Деталізуйте, будь ласка
Если ты думаешь, что достаточно, зарегиться, из под новой почты, с новым ником и типа всё, дело сделано, никто ничего не увидит, то ты просто глупое блондинко...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Если ты думаешь, что достаточно, зарегиться, из под новой почты, с новым ником и типа всё, дело сделано, никто ничего не увидит, то ты просто глупое блондинко...
ніпрощо
очевидне уникнення відповіді на конкретне запитання

ти читати вмієш? атвєтка ВАМ прилетіла!
а точно не вам?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

кицю- ти читати вмієш? атвєтка ВАМ прилетіла!
А ми у гілочьках про розбан ВАШИХ гарцювали так, як це зараз у цій гілочці робите ви?  :punish:


ПОКАЖИ!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

спочатку розбанили Бокстера і дацко2, які є еталонами штабної чорноротості, а потім ці двоє почали строчити скарги і почали банити уже їх політичних опонентів

видно, що на форумі новий модератор і мітла почала мести досить ангажовано
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

спочатку розбанили Бокстера і дацко2, які є еталонами штабної чорноротості, а потім ці двоє почали строчити скарги і почали банити уже їх політичних опонентів

видно, що на форумі новий модератор і мітла почала мести досить ангажовано
не тре було на комаріка стукати!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

не тре було на комаріка стукати!
Думаєш, це дацько з бокстером настукали на нашого комаріка?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

 ШТАБНИЙ умолішонний жулькоскот з узбекістану, брехливий як сама брехня, гниль з гнилі

заявляє що я ніби то якийсь штабний,  :laugh:

Ось така цинічна мерзота роками робить болото з форуму
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

педрила це діагноз.  :D
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мене вистачило тільки дописи vvvvvvv подивитись, не дивно що забанили, дописи саме лайно та помиї, до всіх чіпляеться. Нарешті вже модерація притомна ?
педьроти ви неадеквати.Саме від вас суцільне лайно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія