Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Все вони розуміють і Київ будуть брати дуже активно - тут Майдани, їх нічний кошмар, зароджуються

І на першому ж засіданні вони внесуть зміни в закони, що регулюють внесення змін в Конституцію, щоб не чекати дві сесії, а щоб за одне засідання Ради проголосували 300+ і зміни в основний закон внесені - їм треба дуже швидко і радикально змінити всю систему влади в країні. І тоді бідь-які демократичні прояви незгоди з діями влади, будуть юридино злочинами і Авакян буде душити ще жорсткіше ніж омон в рашці

Їм за одне-два засідання треба змінити законодавство і Конституцію так, щоб ніяких мітингів під ВР чи ОП чи КМ, навіть в думках не було!
Тільки ворухнулись організувати мітинг - на нари на багато років!
Нам рашу тут готують, тільки хочуть досягти такого контролю як Хуйло не за декілька років, а за місяць максимум два.

Щодо переобрання влади в Києві, треба чекати надзвичайно активних дій - після сьогодняшної демонстрації киян хто в місті господар, взяти під повний контроль столицю, їх найперша мета

Там буде за місяць радикально змінено все законодавство. В них всі закони вже написані і готові, штики в раді проголосують за 2 дні.
Хотіли мажоритарку - кушайте.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Вания, тут все такие толерантные, шо капец...
Так что, это сделаю я...
А не пошел, бы ты нафуй, ублюдок ольгинский...

 (tu)
нехай ще за руки вiзьметься з подiбними
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А что чел конкретно пишет не по сути и конкретных оскорблений в адрес наших воинов я не вижу.
серег, возьмитесь за руки с ваней.
Журбу еще с собой возьмите.
И зему моего можете прихватить.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ты не бот  ты троль , с тебя   Банлеровец   как     с меня танкист ,знаю некоторых приличные люди  а так так говно среди них болтаешься  на волнах..Рейтинг свой знаешь обтекай..
иди наxyй вже, валянок... "хуйло - царь" бля...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Последние 5 лет я хожу на Майдан и Крещатик отмечать День Независимости. Четыре года я смотрел парады и понимал, что военная мощь Украины с каждым годом растёт. После официальной части народ расходился с Крещатика и Майдана кто куда праздновать. В этом году парада не было и я пошел после официоза поблагодарить ветеранов и добровольцев в защите Украины.

Марш превзошел все ожидания.
Каждую область Украины представляли от 200 до 500  ветеранов АТО. Очень впечатлили полтысячи ветеранов от Запорожской области. Я так понимаю, что в Одесской и Львовской были свои массовые празднования и поэтому ветеранов оттуда приехало такое же количество. От Киева было порядка 3000 ветеранов и от Киевской области около 500 ветеранов.

Марш в 11:30 достиг угла Крещатика и Хмельницкого. Поприветствов вместе киевлянами и гостями столицы участников марша полчаса, я понял что впервые происходит не специально организованная акция некой политической силы, а реальное желание ветеранов продемонстрировать свою решимогсть защищать Украины, а у людей увидел решимость их поддержать. Ни одного политика, ни одной политической силы, ни одного политического лозунга в колонах!!!! Поэтому решил пойти навстречу маршу и перешел на угол Бессарабки и бульвара Шевченко.






От все гарно, але ж не збрехнеш , так не дихнеш )
Так самоорганізовано ходили і в інші роки, але тоді кнурята учасників гнобили, а тепер самі підтримують ) і то є (tu) бо головне результат  [ua]
Мені сподобався сьогоднішній день, все як хотіла  :)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Каснаїзьічієм - каснасвяткують!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

серег, возьмитесь за руки с ваней.
Журбу еще с собой возьмите.
И зему моего можете прихватить.
Не говорите что мне делать и я не скажу куда вам идти.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Щасливі ті, хто прилучився до цього маршу справжніх людей, справжніх українців. Добре киянам - їм вдалося.  :)

І ще одне добре на сьогодні - у цій гілці так яскраво, беззаперечно виділилися юльки, зелюки та інша контра. Скільки б не косили під українців, а нутро не приховаєш. Не приховали вони тут своє ставлення до України. до українців, до справжніх захисників державності, а також, звідки їм платиться.
Закликаю їм зробити повний ігнор, щоб скавчали лише один до одного і лайном кидалися один в одного.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо там...порохоботи? Захід робили азовці, рух ветеранів України та С14... :gigi:
Шо ви редиска, всасали? :laugh:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

https://twitter.com/view/status/1165232235588595712
та це ясно, для зеублюдків чем менша армія, тим краще, а щоб армії взагалі не було - це їх волога мрія
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо там...порохоботи? Захід робили азовці, рух ветеранів України та С14... :gigi:
Шо ви редиска, всасали? :laugh:
Пересменка прошла? Посадили за аккаунт дебила?
Тот который фанат "Белого вошдя" и п***а?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо там...порохоботи? Захід робили азовці, рух ветеранів України та С14... :gigi:
Шо ви редиска, всасали? :laugh:
куда же без вас ряженых? Хорошее финансирование у буратин. Все в одинаковом новье.в отличии от настоящих ветеранов....
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

:D  (tu)
Поставте його в ігнор, а то воно пише, як з ланцюга зірвалося.
В мене пів-сторінок червоні від нього, бо воно в ігнорі.)
Сделай одолжение вологодский   троль  чтоб тебя не слышал  и не видел а лучше мне покажи справку что не идиот   
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо там...порохоботи? Захід робили азовці, рух ветеранів України та С14... :gigi:
Шо ви редиска, всасали? :laugh:

коли ви були щирим, вдень чи зараз?
бо серед тих киян, що вітали Марш захисників, та й серед самих захисників були прихильники всіх політичних сил, ну крім ригів, звісно...
і це було справжнє свято і для порохоботів теж...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Цей дописувач у мене давно в ігнорі.
Що далі?
Ставити ігнор мені здавалося ознакою слабкості, але подумаю
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Шо там...порохоботи? Захід робили азовці, рух ветеранів України та С14... :gigi:
Шо ви редиска, всасали? :laugh:
Ти якби менше 3.14здів, більше толку було б.
Набухався уже?
Невже ти не розумієш як ти, і такі як ти  своїми висерами  опускаєте і Азов, і Ветеранське Братерство і так далі?
Лікуйся, друже.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

куда же без вас ряженых? Хорошее финансирование у буратин. Все в одинаковом новье.в отличии от настоящих ветеранов....
Коли прийде час, я тобі відріжу голову. Обіцяю.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Коли прийде час, я тобі відріжу голову. Обіцяю.
Ще раз кажу, не ганьби своїми тупими п'яними виходками решту ветеранів.
Сьогодні свято, поводься гідно.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ти якби менше 3.14здів, більше толку було б.
Набухався уже?
Невже ти не розумієш як ти, і такі як ти  своїми висерами  опускаєте і Азов, і Ветеранське Братерство і так далі?
Лікуйся, друже.
Нахуй йди, чорт
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ти якби менше 3.14здів, більше толку було б.
Набухався уже?
Невже ти не розумієш як ти, і такі як ти  своїми висерами  опускаєте і Азов, і Ветеранське Братерство і так далі?
Лікуйся, друже.
Я тобі не друже, пшол нах
   
Как-то праздник неожиданно перешел в другое русло.
Жаль.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я тобі не друже, пшол нах
Дивно. Вчора на тверезу ти мене другом називав)))
Не бухай, чорт.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Все вони розуміють і Київ будуть брати дуже активно - тут Майдани, їх нічний кошмар, зароджуються

І на першому ж засіданні вони внесуть зміни в закони, що регулюють внесення змін в Конституцію, щоб не чекати дві сесії, а щоб за одне засідання Ради проголосували 300+ і зміни в основний закон внесені - їм треба дуже швидко і радикально змінити всю систему влади в країні. І тоді бідь-які демократичні прояви незгоди з діями влади, будуть юридино злочинами і Авакян буде душити ще жорсткіше ніж омон в рашці

Їм за одне-два засідання треба змінити законодавство і Конституцію так, щоб ніяких мітингів під ВР чи ОП чи КМ, навіть в думках не було!
Тільки ворухнулись організувати мітинг - на нари на багато років!
Нам рашу тут готують, тільки хочуть досягти такого контролю як Хуйло не за декілька років, а за місяць максимум два.

Щодо переобрання влади в Києві, треба чекати надзвичайно активних дій - після сьогодняшної демонстрації киян хто в місті господар, взяти під повний контроль столицю, їх найперша мета
А пупок не розв'яжеться ? Янукович теж думав, що можна всых незгодних на нари, кинути ментів та ОМОН на демострантів і "діло в шляпі". Ну і де він зараз ?
А зараз вже не 2013 рік.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]


Дивно. Вчора на тверезу ти мене другом називав)))
Не бухай, чорт.

Ахаха :lol: ти шо гоніш? Це стьоб з тебе був? Який ти мені друг? Накуй йди, єблан.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Дивно. Вчора на тверезу ти мене другом називав)))
Не бухай, чорт.

Що у тверезого на умі, то у бухого на язиці

Отам на вулицях Києва, серед масси киян і бійців, що ніяким боком до соц.-наці, яких було незрівнянно більше ніж азовців та нацжон разом узятих, Финикс насолоджувався любов'ю і вдячність киян, якої він не бачив коли ходив в колоннах чисто свох однопартійців по ідеології.

Соц.-наці. вже не один рік ходять, але ніколи не мали такої массової активної підтримки киян, як сьогодні ЗСУ і ветерани БЕЗ СОЦ.-НАЦІ ОКРАСУ

Абідна кацапомовному патріоту за ідею соціал-націоналізма, нема жаданої підтримки тим ідеям

А от ідею демократичної сильної України, підтримує дуже багато громадян!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Сделай одолжение вологодский   троль  чтоб тебя не слышал  и не видел а лучше мне покажи справку что не идиот 


Нет у тебя такой справки и быть не может  :gigi:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Финикс дошел до ручки...пистуц... :(
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

коли ви були щирим, вдень чи зараз?
бо серед тих киян, що вітали Марш захисників, та й серед самих захисників були прихильники всіх політичних сил, ну крім ригів, звісно...
і це було справжнє свято і для порохоботів теж...
Приєднуюся до питання...дивно, як цей дописувач змінюється...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ахаха :lol: ти шо гоніш? Це стьоб з тебе був? Який ти мені друг? Накуй йди, єблан.
я прям в пічалі ))
І в чергове кажу,  не ганьби своєю поведінкою ветеранів.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]



Люди на Марші Захисників опустили "журналістку" Г + Г.  :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так, люди й допомагали. Зокрема, як і на Майдан в свій час.
Але ж мова не йде, що хтось фінансував Марш проти Зєльки.

ТАк марш же ж був не ПРОТИ зельки, а ЗА ветеранів.

Яких той Зелька вирішив не запрошувати на парад.

Тому люди і самоорганізувались (і я їх в цьому підтримую).

Більше того, як Фінікс наводив в сусідній гілці, умовою участі, крім всього іншого, було ще й відсутність будь-яких партійних прапорів, гасел і символіки. Тільки проукраїнські та прапори військових і добровольчих з'єднань.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Що у тверезого на умі, то у бухого на язиці

Отам на вулицях Києва, серед масси киян і бійців, що ніяким боком до соц.-наці, яких було незрівнянно більше ніж азовців та нацжон разом узятих, Финикс насолоджувався любов'ю і вдячність киян, якої він не бачив коли ходив в колоннах чисто свох однопартійців по ідеології.

Соц.-наці. вже не один рік ходять, але ніколи не мали такої массової активної підтримки киян, як сьогодні ЗСУ і ветерани БЕЗ СОЦ.-НАЦІ ОКРАСУ

Абідна кацапомовному патріоту за ідею соціал-націоналізма, нема жаданої підтримки тим ідеям

А от ідею демократичної сильної України, підтримує дуже багато громадян!
в точку  (tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ТАк марш же ж був не ПРОТИ зельки, а ЗА ветеранів.

Яких той Зелька вирішив не запрошувати на парад.

Тому люди і самоорганізувались (і я їх в цьому підтримую).

Більше того, як Фінікс наводив в сусідній гілці, умовою участі, крім всього іншого, було ще й відсутність будь-яких партійних прапорів, гасел і символіки. Тільки проукраїнські та прапори військових і добровольчих з'єднань.
Так і я ж про те саме.  :)
А той ванька писав, що Марш хтось організував проти Зє.)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Навіщо ви ще й сюди політику тягните?
Люди туди йшли не за чи проти політиків.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]
van

Навіщо ви ще й сюди політику тягните?
Люди туди йшли не за чи проти політиків.
Тянут политику лузеры от 1 до 5 %  кто не может пережить что проиграли выборы и больше их не будет в ВР .
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Если нравиться тебе быть восторженной идиоткой, будь. Финансирование такой маштабной акции было в любом случае, это нисколько не уменьшает заслуги наших воинов.

Державні кошти, просрані на виставу від Распіла Баблоєва тебе не цікавлять?  ;o
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

https://www.facebook.com/100028123241986/videos/360793768201395/
Люди на Марші Захисників опустили "журналістку" Г + Г.  :D

Це просто реально круто! Ось саме для таких українців нічого не шкода!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія