Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинированные умиают. Почему? Создадим комиссию МОЗ.

Минздрав создаст комиссию для расследования летальных случаев или сложного протекания COVID-19 у вакцинированных: нужно разобраться, была ли реально сделана прививка, - Ляшко

А еще вчера говорили что умирают только невакцинированные. Что случилось за ночь?
   
За ночь умєрлі вакцинірованиє, це ж очевидно.
   
Случілось шо с день виявляють масу фейкових довідок про щеплення
   
За ночь умєрлі вакцинірованиє, це ж очевидно.
при чому всі, судячи по тону
   
Минздрав создаст комиссию для расследования летальных случаев или сложного протекания COVID-19
у вакцинированных: нужно разобраться, была ли реально сделана прививка

А еще вчера говорили что умирают только невакцинированные. Что случилось за ночь?

Які ще питання по "вакцинованим"?
   
Антиваксери можуть не переживати - липові довідки виявлять вже посмертно
   
Основная масса умерших это люди за 60. Я прям ясно вижу как они покупали прививки для путешествий, тусни по клубам и прочее.
   
Минздрав создаст комиссию для расследования летальных случаев или сложного протекания COVID-19 у вакцинированных: нужно разобраться, была ли реально сделана прививка, - Ляшко

А еще вчера говорили что умирают только невакцинированные. Что случилось за ночь?
Померло кілька "вакцинованих"   :idea:
   
В мене є кілька знайомих які ймовірно купили сертифікат і не робили вакцини
   
 Покупали справки массово, ширялись всяким гавном типа Ковишилдза... И вот рЫзультат.
   
Антиваксери можуть не переживати - липові довідки виявлять вже посмертно

В этом я не сомневаюсь - объявят всех умерших ваксеров в подделке. Спорить с мертвым это ж не проблема.
   
Ляшко почитав на ФУПі як один кадр антидот приймав і збирався шприцем витягувати заразу
   
 Помирають тільки фальшиво вакциновані.
 Істинно вакциновані безсмертні.
 А якщо і помирають, то точно не від ковіду. B-)
   
Не вказано , від чого вмирають.
   
В мене є кілька знайомих які ймовірно купили сертифікат і не робили вакцини


А я підозрюю що ти ймовірно купив. І що?
   
Не вказано , від чого вмирають.

від фальшивих довідок.
   
Якщо правда, що в Договорі про закупівлю вакцин між BioNTech/Pfizer і урядами країн зазначено що відповідальність за всі негативні наслідки вакцинації включаючи побочки покладається на Покупця, то висновки МОЗ відомі наперед.
   
відповідальність за всі негативні наслідки вакцинації включаючи побочки покладається на Покупця

Хіба ті що вкололись купляли вакцину?
   
"The vaccine may not protect everyone." - из вчерашнего пресс-релиза Pfizer.

в гипотетическом условном обществе, где нет дураков и негодяев, можно было бы узнать % неэффективности, можно было бы обнаружить факты, полезные для анализа и улучшения качества вакцины, попробовать заранее выявлять тех, кому вакцина помочь заведомо не может, и.тд., но как быть в реальном мире,  значительная часть которого искренне полагает, что понятиями прав и свобод можно беспрепятственно жоглировать как угодно, полностью извращая их истинный смысл?
   

В мене є кілька знайомих які ймовірно купили сертифікат і не робили вакцини
А я підозрюю що ти ймовірно купив. І що?
Людас , з твоїми здібностями передбачати , ти краще помовчав би , за умного прийняли би.
І не знаю як  в інших регілонах , а Слобожанщина таки да . Роблять ці довідки. Вакцину мабуть виливають.
Дурість людська не має меж.  Це не моє ,  типа Ейнштейн сказав.



   
Хіба ті що вкололись купляли вакцину?
В моєму поівдомленні написано хто купляв. Уряд, у тому числі і Міністерство охорони здоров'я. Тут, правда, треба зауважити, що інфа про пункт в Договорі стосовно покладання всієї вини на Покупця міститься у статті певного видання, яке не визнане надійним.
   
Дурість людська не має меж.
Чому дурість. Чистий раціональний розрахунок. Якщо вакцинація добровільна, а людина працює в міській раді, чи працює або навчається університеті і щодня їздить на роботу або навчання на потязі, і враховуючи рішення Кабміну стосовно обмежень у відвідуванні роботи і вільному пересуванні, то який інший вихід. Зробіть тоді безкоштовний тест рішенням уряду, і люди не будуть купувати сертифікати.
Це мені нагадує азаровщину, коли понаприймали мільйон податків, а потім дивуються, от дурні, чому не платять.
   
Ляшко почитав на ФУПі як один кадр антидот приймав і збирався шприцем витягувати заразу


А у Ляшка справжній сертифікат?



Головний санітарний лікар Ляшко захворів на ковід за два тижні після вакцинації
15 березня 2021


https://www.bbc.com/ukrainian/news-56403295
   
від фальшивих довідок.

+100
дурні аж світяться
   
   
Нацполіція затримала екснардепку, яка разом з сестрою намагалася потрапити в Україну за підробленими COVID-сертифікатами.
«Жінка разом із сестрою в аеропорту намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну.
Підроблені документи вилучені, триває слідство», - інформує відділ комунікації поліції Київської області.

Ім'я екснердепа не називають, але як пише LIGA.net, з посиланням на свої джерела,
мова йде про депутатку Ради VIII скликання Надію Савченко.
Вони з сестрою поверталися з Туреччини.

 :)
   
Не вказано , від чого вмирають.
Если умирает не привитой, то всегда от ковида
Если умирает привитой, то всегда куча отмазок.

А оказалось, что из 15% привитых еще и липовые справки у большинства. Украинцы, как оказалось, не такие и тупые. Совдеповское образование таки дает плоды.
   
Упс. Апіріділі.
   
Якщо правда, що в Договорі про закупівлю вакцин між BioNTech/Pfizer і урядами країн зазначено що відповідальність за всі негативні наслідки вакцинації включаючи побочки покладається на Покупця, то висновки МОЗ відомі наперед.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до статті 92 Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов'язання
Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 92 Закону України "Про лікарські засоби" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 22, ст. 86; із змінами, внесеними Законом України від 29 січня 2021 року N 1159-IX) доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. Після державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19) під зобов'язання для екстреного медичного застосування центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, за рішенням Кабінету Міністрів України має право брати зобов'язання від імені України, пов'язані із закупівлею, застосуванням вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), державна реєстрація яких здійснена відповідно до вимог цієї статті, у тому числі щодо відмови від суверенного імунітету щодо таких зобов'язань, а також звільнення від відповідальності виробника та/або власника реєстраційного посвідчення, включаючи їх працівників, медичних працівників, якщо застосування таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів здійснювалось відповідно до інструкції, затвердженої центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, та інших осіб, які залучені до здійснення заходів, пов'язаних із вакцинацією, за будь-які наслідки, спричинені застосуванням таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).

У разі настання таких наслідків державою забезпечується здійснення відповідних компенсаційних виплат у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діє протягом чотирьох років.

2. Кабінету Міністрів України у двотижневий строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити розробку та прийняття нових нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття ними нових нормативно-правових актів, необхідність яких випливає з цього Закону.

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити та впровадити порядок здійснення компенсаційних виплат щодо шкоди, пов'язаної із наслідками, спричиненими застосуванням вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), державна реєстрація яких здійснена під зобов'язання для екстреного медичного застосування.

 

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
19 березня 2021 року
N 1353-IX
   
Тут один известный некоторым доктор вещает, что у купивших сертификат теперь другая проблема. У них теперь попка - жим-жим, а сделать реальную вакцину уже не могут... В базе они числятся, как сделавшие уже.

Ждем рынок подпольного вкалывания вакцин фальшиво-вакцинированным...
   
Цікаво, а лікарів що видають фальшиві довідки будуть притягувати за співучасть у вбивстві, чи обійдеться штрафом?
   
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до статті 92 Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів під зобов'язання
 а також звільнення від відповідальності виробника та/або власника реєстраційного посвідчення, включаючи їх працівників, медичних працівників, якщо застосування таких вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів здійснювалось відповідно до інструкції, затвердженої центральним органом виконавчої влади України
Дякую.
П.С. Не втримаюсь, таки напишу єресь.  Після такої норми треба бути повним довбодятлом щоб колотись (якщо ти не в групі ризику звичайно).
П.С.2 Бачу, самі розумні і освічені мовчать, висновки поробили особисто для себе :)

Останнє редагування: 22 жовтня 2021 10:59:04 від Rocket_Ua
   
по-моему арифметика простая.
надо сравнить процент смертей среди вакцинированных в Украине с процентом смертей среди вакцинированных в других странах.
   
Цікаво, а лікарів що видають фальшиві довідки будуть притягувати за співучасть у вбивстві, чи обійдеться штрафом?

А есть способ определить у заболевшего, была ли у него реальная вакцинация?
   
і чого тих блядєй впустили у країну...
   
Тут один известный некоторым доктор вещает, что у купивших сертификат теперь другая проблема. У них теперь попка - жим-жим, а сделать реальную вакцину уже не могут... В базе они числятся, как сделавшие уже.

Ждем рынок подпольного вкалывания вакцин фальшиво-вакцинированным...

Я об этом сразу подумал,поэтому вместо покупки сертификата пошел и привился
   
і чого тих блядєй впустили у країну...

Там она еще ислам вроде приняла  :facepalm1:
   
Там она еще ислам вроде приняла  :facepalm1:

твою мать... :facepalm:
чому без кільця в носі паранжі?
   
Цікаво, а лікарів що видають фальшиві довідки будуть притягувати за співучасть у вбивстві, чи обійдеться штрафом?

А как докажут что прививка не была сделана? Разве видеофиксация ведется?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія