Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Синди Маккейн позитивно относится к тому,что в Киеве скоро будет улица именни Маккейна.

Родина Маккейна підтримує ідею назвати одну з вулиць Києва на честь сенатора – Київрада

Родина покійного американського сенатора Джона Маккейна підтримує ідею назвати одну з вулиць Києва на честь сенатора, повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Він зазначив, що Київрада отримала відповідний лист від дружини сенатора Сінді Маккейн.

Прокопів заявив, що місто розглядає можливість перейменувати вулицю Івана Кудрі, що у Печерському районі міста, на честь Джона Маккейна.

Героя Радянського Союзу Івана Кудрю називають одним із організаторів і керівників підпільної розвідувальної організації в Києві під час Другої світової війни.

​Маккейн помер у віці 81 року 25 серпня – на наступний день після того, як його родина оголосила, що сенатор відмовився від лікування пухлини мозку, яка була виявлена в нього у 2017 році.

Маккейн був критиком російського президента Володимира хуйло і прихильником надання Україні летальної зброї для оборони від агресії Москви.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-mccain-vulytsia/29602809.html
   
перейменувати вулицю Івана Кудрі, що у Печерському районі міста, на честь Джона Маккейна.
(tu)
   

Героя Радянського Союзу Івана Кудрю називають одним із організаторів і керівників підпільної розвідувальної організації в Києві під час Другої світової війни.


В цьому рядочку далеко не вся інформація про Кудрю.

Я двома руками підтримую зміну назви.
   
В цьому рядочку далеко не вся інформація про Кудрю.

Я двома руками підтримую зміну назви.
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   
   
Героя борьбы с фашисткими оккупантами
Він з кацапами боровся ?
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   

Забули тебе спитати.
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   

А він хто, радянський оккупант?
   
Забули тебе спитати.
Вы давно забываете спрашивать других граждан Украины, только потом не обижайтесь когда перестанут вдруг слушать вас
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   
ну акуєть! [KA] 
 ще й до Кудрі треба Окіпної переіменувати.

Осенью 1934 года Ивана Даниловича призвали в ряды Красной армии в пограничную охрану НКВД.

После призыва в армию проходил службу в пограничных войсках на западной границе. Командованием был рекомендован к учёбе в училище НКВД, после окончания которого направлен на службу во внешнюю разведку[источник не указан 773 дня].

С началом Великой Отечественной войны оставлен в Киеве для организации и руководства разведывательно-диверсионными группами. Принимал участие в подготовке и проведении боевых операций семи диверсионных групп в оккупированном немцами г. Киеве. Собирал здесь разведданные о противнике и его агентуре. В результате предательства был схвачен гитлеровцами 5 июля 1942 года и казнен в ноябре того же года.

В группу И. Кудри входили также актриса Р. Окипная, Е. Бремер и др. С диверсионной группой Кудри по одной из версий[1] связывают взрыв собора Киево-Печерской лавры (XI век).
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   

Для початку він служив в НКВД, і його героізація це одне, а його справжнього обличчя ми не бачили.
Досить неприродно мені здається з оцима хлопцями мати одних і тих самих героїв:



До того ж є всіляка інформація про руйнування Київа і знищення євреїв і пряму причетність Кудрі до цього.
Є де що і стосовно ОУН-УПА.

Тобто з Кудрею ще треба розібратися.
   
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   

Туди іди 8====3
   
пошел он наххх тот Кукдря
   
Вы давно забываете спрашивать других граждан Украины, только потом не обижайтесь когда перестанут вдруг слушать вас

опача..
а поподробней пожалуйста. :weep:

сильно янык спрашивал у большинства -куда нам идти?
   
:( я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   
І дійсно. Ну брав Кудря активну участь у знищенні Хрещатика і Києво-Печерської лаври у 1941 році, але це ж дрібниці, правда? Ну типу, війна була, інакше ніяк, так? Чи не так?
   
я против.
переименовывать улицу названную в честь Героя борьбы с фашисткими оккупантами, куда катимся?   
Проснулся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія