Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

за що в ніколи Conquistador :S

Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Ну і то.
Це свідчить про його ставлення на загал до України.
Звідси випливає, що справа не у поєднанні гілок, що ніякого висмикування з контексту не було, ніхто його на це не провокував, а це цілком в тренді того, ЩО він пише про Україну.

І не тре тут огидної демагогії про

Я тобі вже пояснював, що є питання, по яких у порядніх моральних (!!) людей не може бути різних думок.
Не може з цього приводу  (чи можна жбурляти лайном у спину полоненого розвідника) бути дискусії.

Можна критикувати нашу армію, її озброєння, корупцію або продажність деяких керманичів,
але не можна жбурляти лайном у спину людині, яка ризикуючи життям потрапила в полон.
Це просто аморально.

Так само аморально базікати про те, що це суто тема для дискусії.

ти найперший брехун і демагог ФУПу (хоча звинувачуєш в цьому інших)
Тому що все перебріхуєш.
суто тема для дискусії. - це я про тезу що "в Украине народ в большинстве говно". Можеш в тій гілці опонувати Conquistador'у, після  його розбану.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

ти найперший брехун і демагог ФУПу (хоча звинувачуєш в цьому інших)
Тому що все перебріхуєш.
суто тема для дискусії. - це я про тезу що "в Украине народ в большинстве говно". Можеш в тій гілці опонувати Conquistador'у, після  його розбану.

не висмикуй з контексту

бо я
(щоб тебе провчити  аби ти не вдавався до таких брудних засобів)
натовчу тобі пику тією самою монетою.

Ось, для прикладу, дивись що ти написав:

ну і шо?
скільки людей стільки і думок.
Болукан-style чи VYR-style.

навіть якщо це тобі не подобається, це не причина для бану юзера.
а суто тема для дискусії.
Тим більше що Conquistador не зовсім неправий (як показує зокрема цей недавній шкандаль на ФУпі), але, повторюся, це окрема дискусія


Де я написав що ця наведена мной цитата - це саме і є причина для бану?

Ця цитата була наведена у відповідь на пропозицію  оцінювати весь масив дописів автора а не вихоплювати одну фразу.


Отже, написав про те, що ця цитата не причина для бану, ти приписав мені свої вигадки, буцімто я вважаю цю цитату підставою для бану.
Підстава для бану - це вислів про розвідника.
Це зрозуміло з контексту гілки.
А твої перекручування - це висмикування з контексту.

Звідси випливає що
ти найперший брехун і демагог ФУПу (с)

---
не грайся зі мною в такі ігри, бо отримаєш навзаєм тією самою монетою.
і буде як у відомій приказці: не рий іншому яму – сам туди впадеш
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

хм
Ти вважаєш вибачення публічним самоприниженням?

Але ж тут такий собі outsider трохи вище писав таке:

Що ж це коїться?
Тобто коли тобі вигідно, ти спокійно пишеш що мало місце публічне вибачення і ані пари з вуст що то є  публічне самоприниження.

А коли тебе схопили за руку на брехні і показали що ніякого вибачення не було, почав цвірінькати про публічне самоприниження Конкістадора?

Ну то як? Публічне вибачення - це публічне самоприниження чи ні?

Ти там спочатку лад у своїх думках наведи, бо такий "плюралізм" в одній голові скидається на шизофренію.


 Друже, я не дискутую з радіоточками. Конкістадор він офіцер і джентельмен. Ти - педант і начотчик, якого абсолютно не цікаво читати.

І ні, ти мене на брехні не спіймав. Ти просто не зрозумів про що я.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

не висмикуй з контексту

бо я
(щоб тебе провчити  аби ти не вдавався до таких брудних засобів)
натовчу тобі пику тією самою монетою.

Ось, для прикладу, дивись що ти написав:

Де я написав що ця наведена мной цитата - це саме і є причина для бану?

Ця цитата була наведена у відповідь на пропозицію  оцінювати весь масив дописів автора а не вихоплювати одну фразу.


Отже, написав про те, що ця цитата не причина для бану, ти приписав мені свої вигадки, буцімто я вважаю цю цитату підставою для бану.
Підстава для бану - це вислів про розвідника.
Це зрозуміло з контексту гілки.
А твої перекручування - це висмикування з контексту.

Звідси випливає що
ти найперший брехун і демагог ФУПу (с)

---
не грайся зі мною в такі ігри, бо отримаєш навзаєм тією самою монетою.
і буде як у відомій приказці: не рий іншому яму – сам туди впадеш
цікаво, кого ти хочеш охмурити своїм словоблуддям?

ти ж нахабно брешеш на рівному місці.

тобі запропонували (резонно) "оцінювати весь масив дописів автора а не вихоплювати одну фразу."
на що ти, якраз (в своєму демагогічному ключі) вихопив дуже тенденційно одну фразу чи опінію, і на підставі цього пробуєш виставити Conquistador'а негідником.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Цитувати
"оцінювати весь масив дописів автора а не вихоплювати одну фразу."
і додам,
юзер Conquistador має дуже великий корпус дописів аж з 2008р
тобто є одним з людей які формували ФУП.
і при цьому не входили в різкі конфлікти з Правилами ФУПу.

а тут раптом поналазили різні бетоноголові довбодятли і почали махати банхамерами.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

І ні, ти мене на брехні не спіймав. Ти просто не зрозумів про що я.

Що б  ти там не казав і скільки б не намагався на чорне казати біле, воно не побілішає..
Вибачень не було,
Те, що ти намагаєшся видати за вибачення, вибаченнями не є.
Можливо якби йому надали таку можливість, він би і вибачився.
На це могу сказати лише те, що якщо людина схибила і у неї є бажання виправити ситуацію, вона знаходить для цього засоби.
Якщо є бажання.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Конкістадор він офіцер

І що?

Тобто якщо він офіцер, то замість співчуття, що природньо для звичайної порядної людини,
офіцеру можна писати про нашого розвідника що потрапив у полон "Хуевый разведчик"?

Конкістадор він офіцер і  джентельмен.

Справді?
А у чому його джентельменство себе проявляє?
Часом не у цьому:

Шлюха в амстердаме в 2012 году стоила 50€ за 15 минут.Джойнты готовые по 3.5€а, пакет хорошей травы по 20.

Неподъемно для манюпаса.В Украине и телки и трава дешевые.Плюс в Украине нет понятия "шлюха" как в Голландии-в Украине все телки так или иначе немного шлюхи,что намного интереснее  :D

[Какой социальный кошт? Меньше бухих подростков хуярящих друг друга дрынами на пустырях в городе?
Вы когда нибудь читали в новостях о бытовухе после употребления 2-3 косых?И я не слыхал.ЗаTo после распития каждый день.

А насчет проституции-это проведет черту между проституцией и социально принятым поведением. На данный момент в украине этой черты по ощущениям нет-все девушки так или иначе ведут себя как шлюхи.

В нидерландах же-проситутция для социально опущенных или для эмигранток из восточной европы (=социально опущенная).В обществе очень четкая черта морали для женщин.

Яка шляхетна людина!
Ну просто взірець  джентельменського ставлення до жінок в Україні ... тьолкі ... повії ... і все це на тлі примітивних безпідставних узагальнень
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

тобі запропонували (резонно) "оцінювати весь масив дописів автора а не вихоплювати одну фразу."
на що ти, якраз (в своєму демагогічному ключі) вихопив дуже тенденційно одну фразу чи опінію, і на підставі цього пробуєш виставити Conquistador'а негідником.

Я і оцінюю. Почитав його дописи. Навів приклад.
Мало?
Ну тримай ще:
Украина-ебнутейшая страна.

Украина /.../
 нация в центре Европы не способна даже организовать общественный  транспорт.Вообще.

украинский народ который регулярно п***а у государства и самих себя

Это далеко неправда.Дорогих машин в Украине очень мало,особенно в относительном количестве.
Вы замечаете Гелик где-нибудь возле рады в Киеве,но не замечаете 4 маршрутки которые в то же время провезли мимо вас 160 оборванцев у которых ни то что на Гелик,даже на ланос нет

А кто знает сколько в Киеве ?

Базарно-киосочные оккупанты из сел это полюбэ миллиона 1.5-2

Тобто такий собі сноб-вульгаріс з відповідним ставлення до людей (оборванцьі, Базарно-киосочные оккупанты из сел), до народу України і до України як такої.

Заради справедливості, таке ставлення стосується не тільки України, а й і інших.
Ось приклади:

Мексиканцы в целом исключительно тупорылый и необразованный народ.При этом они леваки.
Вполне логично,что они любят русню и хуйло.

Китайцы-одни из самых примитивных людей которых я встречал в жизни.Только пожрать,скупиться и похвастаться фоткой Бигбена в инстаграме.

испания

Отвратительное,матриархальное, гнилое общество. Если что,то я говорю на испанском, жил в испании,провожу там много времени, и имел нескольких подруг испанок.Мерзкое общество пропутинских недоносков марксистов, где всем так или иначе заправляют туповатые,наглые бабы.

Дубаи это совок на дрожжах.Хуйней какой-то занимаются, а нормальную инфраструктуру не могут построить.

Можна наводити ще, але і цього досить аби показати загальний стиль цього дописувача: зверхність сноба, що дозволяє собі плювати у бік інших.

Саме у цьому ключі і був його допис "Хуевый разведчик".

Намагання декого виправдати цей допис тим, що мовля, поклеїли гілки, висмикнуто з контексту тощо не мають під собою жодний підстав.

Цей допис - відображення світоглядних настанов дописуача, його звична манера ставитися до людей зверхньо, задовольняючи себе коханого таким чином.

Можливо якби він знав, що потрапить у бан за цей допис, він би утримався від цього.
Ну то тре знайти можливість і виправитися.

Щодо можливої демагогії стосовно наведених цитат про висмикування з контексту, дискусійних питань то зауважу наступне.

Звичайно, в Україні не все гаразд. Звичайно можно і навіть потрібно і вказувати на негаразди, і критикувати. Питання не в критиці як такий, а в тім ЯК це робиться.

Зокрема неприпустимі узагальнення, до яких вдається цей юзер стосовно народу, нації тощо. Такі узагальнення мають назву: шовінізм. І у цивілізованому суспільстві, з яким себе весь час ідентифікує цей дописувач, не вітаються.

ну і наостанок: наперед погоджуюсь з тими, хто скаже що це ненайгірший варіант.

Останнє редагування: 10 травня 2018 11:10:00 від Witt
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

юзер Conquistador має дуже великий корпус дописів аж з 2008р
тобто є одним з людей які формували ФУП.
і при цьому не входили в різкі конфлікти з Правилами ФУПу.

а тут раптом поналазили різні бетоноголові довбодятли і почали махати банхамерами.


ані  дуже великий корпус дописів ані давність реєстрації не є індульгенцією на будь-яку діяльність

так само як і натяки на те, що юзери з пізнішою датою реєстрації не мають права відстоювати свою точку зору.

залучання таких "аргументів" - це таке собі дно, що свідчить про те, що інших аргументів не лишилось.

але у якості виключення відповім тобі твоїм же аргументом:

без принципової позиції на форумі в Таких Питаннях

форум буде непотрібним (адекватним форумчанам)

Я себе вважаю адекватним,

бо поважаю країну, народ, і солдатів що її захищають.

Якщо цього принципу не будуть дотримуватись ті, хто мають це робити

Я залишу цей форум після 16 років присутності, без вагань.


Ім'я користувача: Boxter
Дата реєстрації: 21 вересня 2008
Повідомлень: 22 376

І?
Чим ще запропонуєш помірятися?

Його теж назвеш бетоноголовим довбодятлом?
Чи все ж таки визнаєш що є люди з принципами, для яких є принципові речі
зокрема неприпустимість жбурляння лайном у спини наших військових
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Я і оцінюю. Почитав його дописи. Навів приклад.
Мало?
Ну тримай ще:
Тобто такий собі сноб-вульгаріс з відповідним ставлення до людей (оборванцьі, Базарно-киосочные оккупанты из сел), до народу України і до України як такої.

Заради справедливості, таке ставлення стосується не тільки України, а й і інших.
Ось приклади:

Можна наводити ще, але і цього досить аби показати загальний стиль цього дописувача: зверхність сноба, що дозволяє собі плювати у бік інших.
Саме у цьому ключі і був його допис "Хуевый разведчик".

Намагання декого виправдати цей допис тим, що мовля, поклеїли гілки, висмикнуто з контексту тощо не мають під собою жодний підстав.

Цей допис - відображення світоглядних настанов дописуача, його звична манера ставитися до людей зверхньо, задовольняючи себе коханого таким чином.
Можливо якби він знав, що потрапить у бан за цей допис, він би утримався від цього.
Ну то тре знайти можливість і виправитися.

Щодо можливої демагогії стосовно наведених цитат про висмикування з контексту, дискусійних питань то зауважу наступне.

Звичайно, в Україні не все гаразд. Звичайно можно і навіть потрібно і вказувати на негаразди, і критикувати. Питання не в критиці як такий, а в тім ЯК це робиться.

Зокрема неприпустимі узагальнення, до яких вдається цей юзер стосовно народу, нації тощо. Такі узагальнення мають назву: шовінізм. І у цивілізованому суспільстві, з яким себе весь час ідентифікує цей дописувач, не вітаються.

ну і наостанок: наперед погоджуюсь з тими, хто скаже що це ненайгірший варіант.

Зачётная оплеуха кацапским ботам. :)
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Я і оцінюю. Почитав його дописи. Навів приклад.
Мало?
Ну тримай ще:
Тобто такий собі сноб-вульгаріс з відповідним ставлення до людей (оборванцьі, Базарно-киосочные оккупанты из сел), до народу України і до України як такої.

Заради справедливості, таке ставлення стосується не тільки України, а й і інших.
Ось приклади:

Можна наводити ще, але і цього досить аби показати загальний стиль цього дописувача: зверхність сноба, що дозволяє собі плювати у бік інших.
Саме у цьому ключі і був його допис "Хуевый разведчик".

Намагання декого виправдати цей допис тим, що мовля, поклеїли гілки, висмикнуто з контексту тощо не мають під собою жодний підстав.

Цей допис - відображення світоглядних настанов дописуача, його звична манера ставитися до людей зверхньо, задовольняючи себе коханого таким чином.
Можливо якби він знав, що потрапить у бан за цей допис, він би утримався від цього.
Ну то тре знайти можливість і виправитися.

Щодо можливої демагогії стосовно наведених цитат про висмикування з контексту, дискусійних питань то зауважу наступне.

Звичайно, в Україні не все гаразд. Звичайно можно і навіть потрібно і вказувати на негаразди, і критикувати. Питання не в критиці як такий, а в тім ЯК це робиться.

Зокрема неприпустимі узагальнення, до яких вдається цей юзер стосовно народу, нації тощо. Такі узагальнення мають назву: шовінізм. І у цивілізованому суспільстві, з яким себе весь час ідентифікує цей дописувач, не вітаються.

ну і наостанок: наперед погоджуюсь з тими, хто скаже що це ненайгірший варіант.

Ти скотився друже. Снобізм, це не привід для довічного бана, інакше дописувач Трололо на ФУПі і дня б не протягнув :). Покажи мені активну ненависть до всього українського. Це ж задекларована причина бана. А не те що він думає про мексиканців.

Останнє редагування: 11 травня 2018 00:30:01 від outsider
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Ти скотився друже. Снобізм, це не привід для довічного бана, інакше дописувач Трололо на ФУПі і дня б не протягнув :). Покажи мені активну ненависть до всього українського. Це ж задекларована причина бана. А не те що він думає про мексиканців.

Отсос Зяма-чекист, обтекай молча. :)
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Снобізм, це не привід для довічного бана, /.../ Покажи мені активну ненависть до всього українського. Це ж задекларована причина бана. А не те що він думає про мексиканців.

1. Покажи мені де я написав, що Снобізм, це привід для довічного бану
2. Покажи мені де я написав, що підставою для бану було те, що він думає про мексиканців.
3. Покажи мені де я написав про  активну ненависть до всього українського.
4. Покажи мені де я написав що саме активна ненависть до всього українського була підставою бану у цьому конкретному випадку.

Тільки після цього отакі твої базікання будуть мати хоч якийсь сенс.

Якщо не знайдеш цитат з такими моїми (!!) твердженнями
(а ти їх не знайдеш, бо я такого не стверджував),
то у такому випадку  цей твій допис слід розглядати як дурнуваті пересмикування і намагання за допомогою таких пересмикувань зробити вигляд що не було підстав для бану.

Хоча на цій гілці вже неодноразово було сказано за що саме його забанили.
А наведені мною цитати лише показують що його слова про розвідника не були випадковістю, а були логічним втіленням його світоглядних настанов, снобізму зокрема.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

За написане цілком досить дня перебанника. Ти ж взявся доводити його вийняткову моральну нікчемність як підставу до довічного бану. Ну так доводь щось реальне а не висмикуй банальності про мексів зкитайцями. 
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

За написане цілком досить дня перебанника.

якщо за такі речі обмежуватися передбанником, то завтра форум зарясніє висловами на кшталт "Хуевый разведчик"


Ти ж взявся доводити його вийняткову моральну нікчемність як підставу до довічного бану. Ну так доводь щось реальне а не висмикуй банальності про мексів зкитайцями.

Ні.
Я лише стверджую що такі речі під час війни неприпустимі.
І хочу хоч якимось чином побачити що людина це усвідомила і отже отримати запевнення що надалі такого не траплятиметься.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Надо же,в кои то годы зашел про финал ЛЧ в Киеве почитать-а тут такое!Приятно удивлен,однако.Спасибо за поддержку.Вот спецом нарыл одноразовый ник ответить.

По поводу разведчика-писал на коленке в поезде насколько помню,в тему не вник думал что он сам в плен сдался,оттуда и непонятки.Собственн о, перед разведчиком бы извинился без проблем (как будто оно ему надо,лучше на премию баблом скиньтесь).

Кто такое это Witt -понятия не имею,первый раз вижу.Тоже самое могу сказать о trololo. Поэтому могут смело идти нахуй.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

По поводу разведчика-писал на коленке в поезде насколько помню,в тему не вник думал что он сам в плен сдался,оттуда и непонятки.

ну, припустимо як варіант
ОК

Але завжди цікаво, яка невідкладна необхідність писати поспіхом "на коленке в поезде", не усвідомив про що йдеться?

Тим більш що про що йдеться було видно одразу з назви гілки:
Re: Террористы взяли в плен раненного украинского разведчика


в цьому легко пересвідчитися за посиланням:
Хуевый разведчик

Бо коли гілки поєднують, у конкретному дописі лишається назва гілки, яка була до поєднання.

Собственно, перед разведчиком бы извинился без проблем (как будто оно ему надо,лучше на премию баблом скиньтесь).

Твій допис стосується не тільки власне розвідника.
Твій допис є хамством, яке стосується і всіх, кому болить війна на сході України.
Тобі з лондонів мабуть цього не зрозуміти.

ставься з повагою до наших військових і буде тобі щастя не доведеться вигадувати про калєнкі в потязі ...
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Надо же,в кои то годы зашел про финал ЛЧ в Киеве почитать-а тут такое!Приятно удивлен,однако.Спасибо за поддержку.Вот спецом нарыл одноразовый ник ответить.

По поводу разведчика-писал на коленке в поезде насколько помню,в тему не вник думал что он сам в плен сдался,оттуда и непонятки.Собственн о, перед разведчиком бы извинился без проблем (как будто оно ему надо,лучше на премию баблом скиньтесь).

Кто такое это Witt -понятия не имею,первый раз вижу.Тоже самое могу сказать о trololo. Поэтому могут смело идти нахуй.

Пока что на хую сидишь ты. И будешь там сидеть всегда. Многониковый ты наш...:)
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Як і очікувалося, на повторно принесені вибачення Witt відповів додатковими звинуваченнями.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Як і очікувалося, на повторно принесені вибачення Witt відповів додатковими звинуваченнями.

ніяких вибачень не було

була спроба збрехати що він "нє внік", а також нахабне твердження, що вибачатися слід лише перед розвідником:

Собственно, перед разведчиком бы извинился без проблем (как будто оно ему надо,лучше на премию баблом скиньтесь).

Кто такое это Witt -понятия не имею,первый раз вижу.Тоже самое могу сказать о trololo. Поэтому могут смело идти нахуй.

Тобто, якщо розвідника на форумі нема, то і вибачатися не потрібно, бо нема перед ким.

З такої позиції випливає також наступне: якщо розвідника на форумі нема, то можна продовжувати так писати, бо, на його думку, такі дописи стосуються лише самого розвідника.

Отже, він так і не усвідомив, що так писати не можна.
А тому бан виправданий.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

По перше твоє друге твердження що розвідника можна обзивати ніяк не виплива з першого.

По друге воно прямо протирічить тексту конкістадора і по третє дійсно нема підстав для його вибачень перед тобою. Війна на сході болить всім нормальним українцям а не виключно тобі. Вже не кажучи про те що Конкістадор справедливо зауважив що не знає хто ти і що ти що б вимагати особистих вибачень.

Як на мене поясненння конкістадора цілком викликають довіру а не нічим не обгрунтовані звинувачення у брехні.

 І до речі, припини нарешті прикриватися розвідником. Він навряд чи дав тобі право говорити від свого імені.

   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

По перше твоє друге твердження що розвідника можна обзивати ніяк не виплива з першого.

випливає.
бо, на його думку, раз розвідника на форумі нема то і вибачатися нема за що.
А раз його поведінка не потребує вибачень, то значить так поводитися можна.

по третє дійсно нема підстав для його вибачень перед тобою.

Він має вибачитися не перед ким, а за що.
За свої слова.
Бо це хамство.

Він застосував таке пересмикування саме для того аби не вибачатися.
А ти йому підспівуєш.

Війна на сході болить всім нормальним українцям а не виключно тобі.
йому не болить.
бо інакше він не написав би "Хуевый разведчик" про людину, що потрапила у полон


Вже не кажучи про те що Конкістадор справедливо зауважив що не знає хто ти і що ти що б вимагати особистих вибачень.

мені байдуже знає він хто я чи ні
це просто маніпулятивне пересмикування щоб не визнавати свою хибу і не вибачатися

йдеться про те, аби такого ставлення до наших військових не було, на цьому форумі зокрема.

от саме для цього і потрібно було щоб він це визнав - аби надалі не дозволяв собі подібного

замість цього - хамство на мою адресу і базікання про те що він мене не знає

Як на мене поясненння конкістадора цілком викликають довіру а не нічим не обгрунтовані звинувачення у брехні.

угу. особливо про невідкладну необхідність писати поспіхом "на коленке в поезде", не усвідомив про що йдеться і заплющивши очі на назву гілки


І до речі, припини нарешті прикриватися розвідником. Він навряд чи дав тобі право говорити від свого імені.

чергове пересмикування.

йдеться про поведінку дописувача, що написав "Хуевый разведчик", а не про те чи вповноважував когось наш розвідник пояснювати такі елементарні речі тобі, йому і  таким як ви.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Хехе

Вітт має натхнення тикати вату мордою в їх ж гівно 
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

випливає.
бо, на його думку, раз розвідника на форумі нема то і вибачатися нема за що.
А раз його поведінка не потребує вибачень, то значить так поводитися можна.



Ніяк не виплива. Він скритикував конкретного розвідника і конкретно йому винен вибачення якщо не правий.  Вибачення принесені, питання закрите.

Твій аргумент типовий і легко впізнаваний. Називається - політкоректність. Якщо хто критикує негра то виключно тому що він расист і мусить вибачитися за свій расизм, якщо критикує жінку то виключно тому що місоженіст і мусить вибачитися за своє женоненависництво. На нормальних людей таки прийоми давно не діють.  Бо набридло і не конструктивно.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Він скритикував конкретного розвідника і конкретно йому винен вибачення якщо не правий.  Вибачення принесені, питання закрите.

знов брехня на брехні

слова "Хуевый разведчик" - це не критика, а жбурляння лайном у спину
і разом з тим самоствердження таким чином за рахунок інших

Вибачень не було, скільки б ти не стверджував зворотнє.

Твій аргумент типовий і легко впізнаваний. Називається - політкоректність. Якщо хто критикує негра то виключно тому що він расист і мусить вибачитися за свій расизм, якщо критикує жінку то виключно тому що місоженіст і мусить вибачитися за своє женоненависництво. На нормальних людей таки прийоми давно не діють.  Бо набридло і не конструктивно.

Мій аргумент типовий і легко впізнаваний: вимога поводитися як цивілізована людина, а не як Павіан бабуїн, що вважає що норми, прийнятні у цивілізованому суспільстві на нього не розповсюджуються.

І так, расистів і сексистів у цивілізованому суспільстві не вітають.
Тому твоя демагогія нічого не варта.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Якщо хочеш поводитися як цивілізована людина то нарешті припини нескінченно повторювати "х... р..." в різних варіаціях.

Це не нормально. Конкістадор сказав раз і вибачився а ти нескінченно повторюєш цю образу.

   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Якщо хочеш поводитися як цивілізована людина то нарешті припини нескінченно повторювати "х... р..." в різних варіаціях.

Це не нормально. Конкістадор сказав раз і вибачився а ти нескінченно повторюєш цю образу.
Вибачень не було, припини брехати.

Хм, ти ж тільки но писав що це критика?

Тепер вже нарешті образа?
Ну, ОК, це - гуд що визнав нарешті що ці слова неприйнятні.

Ну то тепер лишилося визнати, що за образи тре вибачатися.
Щодо мого цитування його слів, то це вимушено, аби не дати тобі брехати про те, що то була критика, що йому болить  і таке інше.

Тому допоки ти не припиниш свої пересмикування, я буду змушений знов та знов товкти тебе пикою у таке лайно.

І ще одне: з моїх слів випливає, що я засуджую такі слова і прагну щоб надалі такого не було.
А твої витребеньки спрямовані на те, аби зробити вигляд що нічого особливого в цих словах нема і тому бан можна скасовувати.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

 Абсолютно ні. Ти цитуєш з власної волі, що б розбурхати пристрасті. Ніхто тебе не примушує це робити.

Ще раз підкреслю - критика конкретного військового не є неповагою до армії. Точно як критика конкретного негра не є расизмом.

І ти абсолютнпо свідомо раз за разом повторюєш цю логічну помилку. Бо інакше аргументів нема.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Абсолютно ні. Ти цитуєш з власної волі, що б розбурхати пристрасті. Ніхто тебе не примушує це робити.

Ще раз підкреслю - критика конкретного військового не є неповагою до армії. Точно як критика конкретного негра не є расизмом.

І ти абсолютнпо свідомо раз за разом повторюєш цю логічну помилку. Бо інакше аргументів нема.

 ти ж тільки но визнав ці слова образливими.
а тепер знов базікаєш про критику.

ну то я тобі на це вже відповів: такі слова - це не критика, а жбурляння лайном
і такі дії неприпустимі.
Крапка.


вже по колу одне й те саме.
не набридло брехати?

читай мій підпис.
хто має очі, той бачить чим ти тут займаєшся
і зробить висновки щодо тебе і твоєї аргументації.

Розмову з тобою по цьому питанню закінчено.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Жбурляння лайном взагалі не припустиме. Я б кожного хто жбурляється відправляв в передбнник охолонути.

Проблема в тому що ти ідеш в своїх звинуваченнях відчутно далі. Ти робиш нічим не виправданне узагальнення про ставлення опонента до армії, до війни і до українців взагалі. Це політична коректність у її найгіршому вигляді.

Що потрібно так це негайно розбанити Конкістадора, за матюк він своє давно відсидів.

Ну і на додачу. Щось я не пригадую такої твоєї активності в захисті бойового пілота, в`язня і героя України Надії Савченко, хоча на ФУПі в неї хіба лінивий лайном не жбурнув.

Що з головою видає твою упередженість.

На цьому розмову з тобою я теж вважаю закінченою.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Жбурляння лайном взагалі не припустиме. Я б кожного хто жбурляється відправляв в передбнник охолонути.

Проблема в тому що ти ідеш в своїх звинуваченнях відчутно далі. Ти робиш нічим не виправданне узагальнення про ставлення опонента до армії, до війни і до українців взагалі. Це політична коректність у її найгіршому вигляді.

Що потрібно так це негайно розбанити Конкістадора, за матюк він своє давно відсидів.

Ну і на додачу. Щось я не пригадую такої твоєї активності в захисті бойового пілота, в`язня і героя України Надії Савченко, хоча на ФУПі в неї хіба лінивий лайном не жбурнув.

Що з головою видає твою упередженість.

На цьому розмову з тобою я теж вважаю закінченою.
:weep:


це пише чувак яий нечебто служив в ЗСУ
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Щось я не пригадую такої твоєї активності в захисті бойового пілота, в`язня і героя України Надії Савченко, хоча на ФУПі в неї хіба лінивий лайном не жбурнув.

Що з головою видає твою упередженість.

на це у якості виключення відповім

Ти манпулятивно порівнюєш несумісні речи, це як порівнювати тепле з круглим.
Таке порівняння - різновид маніпуляції.


Савченко не знаходиться на передовій. Вже не знаходиться в полоні.
Вона обрала собі іншу діяльність - політичну.
Тому як і будь-якого політика її можна і потрібно критикувати.
До того ж вона надала суспільству вагомі підстави сумніватися в її розумності, порядності тощо.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

на це у якості виключення відповім

Ти манпулятивно порівнюєш несумісні речи, це як порівнювати тепле з круглим.
Таке порівняння - різновид маніпуляції.


Савченко не знаходиться на передовій. Вже не знаходиться в полоні.
Вона обрала собі іншу діяльність - політичну.
Тому як і будь-якого політика її можна і потрібно критикувати.
До того ж вона надала суспільству вагомі підстави сумніватися в її розумності, порядності тощо.

Ясно, жорсткі подвійні стандарти. Я в принципі і так знав.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

:weep:


це пише чувак яий нечебто служив в ЗСУ

Не просто служив а ще пару місяців до остаточної відставки. І додам, тебе в формі ЗСУ я не бачив. Нічого особистого. Може ти і відслужив.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Не просто служив а ще пару місяців до остаточної відставки. І додам, тебе в формі ЗСУ я не бачив. Нічого особистого. Може ти і відслужив.

я навідміну від декого не придумую про себе легенди  :weep:
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Ясно, жорсткі подвійні стандарти. Я в принципі і так знав.

в твоїй хворій уяві.

 я вже писав на цій гілці вище, що можна і потрібно критикувати і тих, хто в ЗСУ. За корупцію у тому числі.
Питання лише в тім, як  це робиться.

Можна критикувати нашу армію, її озброєння, корупцію або продажність деяких керманичів,
але не можна жбурляти лайном у спину людині, яка ризикуючи життям потрапила в полон.
Це просто аморально.

Звичайно, в Україні не все гаразд. Звичайно можно і навіть потрібно і вказувати на негаразди, і критикувати. Питання не в критиці як такий, а в тім ЯК це робиться.

Ще раз для тих, хто в танку: Савченко - не військовий, що ризикує своїм життям,
теперішня Савченко - це політик, до якого є чимало питань.
Тому і ставлення до неї - відповідне.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

я навідміну від декого не придумую про себе легенди  :weep:

Я просто до того знав про твою звичку записувати розмови. Так склалося.
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

Я просто до того знав про твою звичку записувати розмови. Так склалося.
:weep:

як завжди брешеш но то таке про тебе нічого нового
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

в твоїй хворій уяві.

 я вже писав на цій гілці вище, що можна і потрібно критикувати і тих, хто в ЗСУ. За корупцію у тому числі.
Питання лише в тім, як  це робиться.


Ще раз для тих, хто в танку: Савченко - не військовий, що ризикує своїм життям,
теперішня Савченко - це політик, до якого є чимало питань.
Тому і ставлення до неї - відповідне.

Тобто жбурляння лайном згідно тебе цілком можливе і навіть потрібне. Треба лише перед цим порадитися з тобою хто достойна мішень а хто ні.   



Тут я з тобою не погоджусь. Жбурляння лайном неприпустиме. І покарання мусить бути однакове що за Савченко що за розвідника "Донбаса" що навіть за тебе. Це на жаль не так, але це вже тема для іншої розмови.



Останнє редагування: 13 травня 2018 20:39:47 від outsider
   
Re: за що в ніколи Conquistador  :S

:weep:

як завжди брешеш но то таке про тебе нічого нового

Скажи що це не так.

P.S. Ти навіть не розумієш яка це катастрофа, друже. Я не знаю хто тепер реально погодиться з тобою говорити, коли воно все виплило.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія