Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну,шо панове! Вы все захотели либералов у власти в стране.

Щось тєма лібертаріанства зелених залишилася без розвитку.  :shuffle:
   
Щось тєма лібертаріанства зелених залишилася без розвитку.  :shuffle:
Може просто мало кто знает шо это такое и с чем его едят?
   
Може просто мало кто знает шо это такое и с чем его едят?

а ти можеш в кількох реченнях описати суть лібертаріанства
і за якими ознаками ти визначив, що СН лібертаріанці?
   
тем более

если либералы вакарчука еще как то могли сдерживать..либерит аианцев зеленского..

то теперь засуньте свои субсидии в жопу называется.
давно пора відмінити субсидії
   
давно пора відмінити субсидії
Може и так но у населения страны просто нету денег оплачивать коммуналку
   
а ти можеш в кількох реченнях описати суть лібертаріанства
і за якими ознаками ти визначив, що СН лібертаріанці?
я иногда слушаю президента , а так же его ближайшее окружение ....они сами себя называют либертаианцами.
   
Шоковая терапия необходима для Украины.
   
Які нафіг ліберали. Звичайні стервятники. Поки  Україна боролась з кацапами - вони прийшли поживитись її трупом.
   
Наверняка будет коала либералов от зе...(даже наверное либеетианцы, эти еще больше либералы чем даже обычные либералы) кстати либеритианцев нету вообще нигде в мире во главе своих стран...это течение более либерально чем даже обычные либералы.

и наверняка  вторая команда в коале будет голос..эти тоже либералы,но классические либералы..

так шо ждите либеральных подходов в социалке ,я думаю зимой уже поотменяют субсидии или их урежут существенно..

на очереди и другие социальные урезания...

ну и разумеется земля..

эта коалиция продаст украинскую землю..вопрос кому и как??

Ну от що Ви плетете??  :facepalm: Ви взагалі знаєте різницю між лібералами і лібертаріанцями? А урізають соціал якраз консерватори. Бо лібертаріальні уряди де-факто існують лише у уяві окремих екзальтованих осіб і поки ще не ставали реальністю.

А зелені ні те, ні інше, ні взагалі ніяке. Вони просто набір хламу, бізнес-ньювасюківці, нове молоде покоління ригів і мафіозі.
   
Які нафіг ліберали. Звичайні стервятники. Поки  Україна боролась з кацапами - вони прийшли поживитись її трупом.

Саме так  (tu)
   
Вячеслав Ільченко
5 год ·

Прочитав, що мало не повний склад новообраної фракції "Слуга Народу" записався на терміновий курс основ економічної теорії в Київську Школу Економіки.

Я щітаю, це наш вклад в світове надбання політичної науки.

Спочатку обираємось депутатом, і тільки потім отримуємо профільну освіту. А практику проходимо прямо на робочому місці. Жаль, що залік прийматиме все-таки професор. А хотілось би, щоб залік виборці приймали.

Між іншим, сміх-сміхом, а в Новому Курсі був пунктик про відкликання виборцями депутата.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія