Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову почув цей міф, що перепис не проводиться, бо... :( Звідки в нього ноги?

Міф звучить так якщо на якісь території зменшується населення на певний відсоток ( обично називають мільйон в рік людей) то уряд вважається проводить геноцид прости свого народу і його по міжнародним нормам треба садити. Чого і не проводять перепис...

Я прошукав у вікі про геноцид, там взагалі іде дискусія в іншій сфері, і точно не кількості, а національності, і не можна застосовувати до класових ворогів. Навіть такі нюанси.

В мене підозра що цей міф закинув хтось з політиків про таке визначення.

Цікаво хто цей міф вигадав і пустив маси?
   
Якщо я правильнорозумію, перепис населення повиннен проводитися раз на 10 років.

Останній проводився в 2001 році.

Наступний повиннен був проводитися в 2010 році. Ладно, там царював Янек - йому було не до того. Період царювання янека, припустимо, викинемо із переліку претензій.

Далі. Заступив на царство Порошенко. А що йому всі його 5 років каденції заважало провести перепис? Чим таким важливішим він був зайнятий, що у нього руки не дійшли? Ах да, забула. Він будував будки рошенівські по всій Україні. Да, важна робота, хлопотна...

От саме тому і була запущена ця мутька, шоб йому не заважали обдирати людей.
   
Завжди (навіть в радянські часи) дивувався накуя ті переписи проводять. Всю жЬІзнь існують паспортні столи, з їхніми прописками,
а в наш час - ще й електронні бази даних... На хріна той мартишкін труд з папірцями?  ;o

Останнє редагування: 8 липня 2019 20:19:38 від upstream
   
Завжди (навіть в радянські часи) дивувався накуя ті переписи проводять. Всю жЬІзнь існують паспортні столи, з їхніми прописками,
а в наш час - ще й електронні бази даних... На хріна той мартишкін труд з папірцями?  ;o
бази даних не дають приблизної інформації про виїхавших закордон. Хоч родичі може скажуть, шо хтось із прописаних відсутній по такій то причині. Мертвих багато - теж родичі скажуть, чого не може конкретна особа пред*явити паспорта і де вона в даний момент.


Дохеріщя баз даних треба одну на одну накладувати - і народжених, і померлих, і виїхавших на базу прописаних.

Якби цю звірку баз даних проводила якась служба, що має повноваження накладати адміністративні стягнення, то було б дуже добре. Наприклад, у мене в під*їзді був випадок, що дитина аж до отримання паспорта не була взагалі прописана ніде - так вони на комуналкі економили. А як взагалі дитина пішла у садік і в школу - непонядно...
   
Якщо я правильнорозумію, перепис населення повиннен проводитися раз на 10 років.

Останній проводився в 2001 році.

Наступний повиннен був проводитися в 2010 році. Ладно, там царював Янек - йому було не до того. Період царювання янека, припустимо, викинемо із переліку претензій.

Далі. Заступив на царство Порошенко. А що йому всі його 5 років каденції заважало провести перепис? Чим таким важливішим він був зайнятий, що у нього руки не дійшли? Ах да, забула. Він будував будки рошенівські по всій Україні. Да, важна робота, хлопотна...

От саме тому і була запущена ця мутька, шоб йому не заважали обдирати людей.

Будки то фігня у порівнянні з війною. Все ніколи, в нас війна і крапка.
   
Не проводиться, бо виявиться що в нас населення стало вдвічі менше, а депутатів\мусорів\прокурорів\сборщиків податєй і прочих гнид - так як і було, а то й більше! І прийдеться кожному 2-му звільниться. А там же кум на кумі і кумом поганяє. Так що краще напялити вишиванку і розказувати що війна нинче, і не начасі.
   
А хто каже про папірці чи щось таке? Закон про адмін відповідальність за не участь чи внесення не правдивих відомостей і сайт де всі мають внести відомості про себе. Все більше нічого не треба.
   
Не проводиться, бо виявиться що в нас населення стало вдвічі менше, а депутатів\мусорів\прокурорів\сборщиків податєй і прочих гнид - так як і було, а то й більше! І прийдеться кожному 2-му звільниться. А там же кум на кумі і кумом поганяє. Так що краще напялити вишиванку і розказувати що війна нинче, і не начасі.
Ще один міф.
   
А хто каже про папірці чи щось таке? Закон про адмін відповідальність за не участь чи внесення не правдивих відомостей і сайт де всі мають внести відомості про себе. Все більше нічого не треба.
:gigi: це ти бабуськам 90-річним розкажи про адмінвідповідальніс ть, які того компутера ніколи і в образ не бачили, не кажучи вже про мобілку.
   
бази даних не дають приблизної інформації про виїхавших закордон. Хоч родичі може скажуть, шо хтось із прописаних відсутній по такій то причині. Мертвих багато - теж родичі скажуть, чого не може конкретна особа пред*явити паспорта і де вона в даний момент.


Дохеріщя баз даних треба одну на одну накладувати - і народжених, і померлих, і виїхавших на базу прописаних.

Якби цю звірку баз даних проводила якась служба, що має повноваження накладати адміністративні стягнення, то було б дуже добре. Наприклад, у мене в під*їзді був випадок, що дитина аж до отримання паспорта не була взагалі прописана ніде - так вони на комуналкі економили. А як взагалі дитина пішла у садік і в школу - непонядно...

Не факт, що вони ту дитину покажуть тітоньці, яка ходить з папкою по хатах і переписує населення.
Не факт, що ця тітонька пройде по всіх хатах, не пропустивши жодної вулички, жодного провулка.
Так що, здорового глузду в тих переписах - НУЛЬ. :sad:
   
А війна - це не причина не проводити?
   
А по факту дійсно - ригоанали (зараз перефарбовані обрізані) проводять геноцид населення.
   
Кількість населення давно визначають за іншими критеріями -за кількістю спожитої їжі зокрема.
Сьогодні робити перепис - просто дурня. Хто кого, по-перше, до хати пустить?
   
Міф звучить так якщо на якісь території зменшується населення на певний відсоток ( обично називають мільйон в рік людей) то уряд вважається проводить геноцид прости свого народу і його по міжнародним нормам треба садити. Чого і не проводять перепис...

Я прошукав у вікі про геноцид, там взагалі іде дискусія в іншій сфері, і точно не кількості, а національності, і не можна застосовувати до класових ворогів. Навіть такі нюанси.

В мене підозра що цей міф закинув хтось з політиків про таке визначення.

Цікаво хто цей міф вигадав і пустив маси?

Так а яка Ваша думка?
   
:gigi: це ти бабуськам 90-річним розкажи про адмінвідповідальніс ть, які того компутера ніколи і в образ не бачили, не кажучи вже про мобілку.
Ну от заодно бюджет наповнять штрафами з них.
   
Тiммi ти б краше подумав хто та навiщо запустив
мiф про народи- лузери,це набагато цiкавiше.
Тобто:Ааааа!!! Ми нiфуя нормального не зробили,аааа,
в нас руки з дупи,аааа,ми все спистили,ну i тому
подiбне.
   
Так а яка Ваша думка?
-----
Цiкаво,хто йому сказав,що це- мiф???? :shuffle:
   
А війна - це не причина не проводити?
Та немає у нас війни. Вона ж на юридичному рівні не зафіксована. Воєнний стан не уведено. Війну нікому не оголошено. З ким ми воюємо? Самі з собою?
   
Та немає у нас війни. Вона ж на юридичному рівні не зафіксована. Воєнний стан не уведено. Війну нікому не оголошено. З ким ми воюємо? Самі з собою?

Бред.
Как ни называй, а огромная территория неподконтрольная.
В чем научная ценность такой переписи?
   
Бред.
Как ни называй, а огромная территория неподконтрольная.
В чем научная ценность такой переписи?
сам ти бред. я виходжу з вимог національного законодавства, а не з бредятини ПЄСиголовців.
   
Міф звучить так якщо на якісь території зменшується населення на певний відсоток ( обично називають мільйон в рік людей) то уряд вважається проводить геноцид прости свого народу і його по міжнародним нормам треба садити. Чого і не проводять перепис...

Я прошукав у вікі про геноцид, там взагалі іде дискусія в іншій сфері, і точно не кількості, а національності, і не можна застосовувати до класових ворогів. Навіть такі нюанси.

В мене підозра що цей міф закинув хтось з політиків про таке визначення.

Цікаво хто цей міф вигадав і пустив маси?

Гіпо теза - хто зара волає , що працівники повтікали "на захід" , ма-ть зацікавлені у розповсюдженні , а вигадують , швидше за все у "кремлі" , бо "до Сибіру" дурників з України вкрай потребують .
   
сам ти бред. я виходжу з вимог національного законодавства, а не з бредятини ПЄСиголовців.
Нагадаю, все це гарно звучить, але реальність інша. Коли почалась агресія, наші спочатку згадали досвід Грузії і ніших країн проти яких РФ веде війну. І нашли одну цікаву річ, називається право сили, хто сильніший той і прав. Грузія зробила все те що ти зараз кажеш, обявила війну, і так далі. А на вихлопі отримала ? Нічого, суд просто відхилив її позов, як такий що не є підсудний йому. Грузія зробила все вірно, як по книзці, як пропонуєш ти. А результат, ГРУЗІ сама на себе напала.

Тому пішли інший шлях шукати, і він виявився більш дієвий, наші СМІ це мало висвітлюють...

Для України важливіший результат який веде до виживання країни, а не те що ти все буде зроблено по книзці. Грузія зробила по книзці і отримала отворот-поворот.  :(

   
Нагадаю, все це гарно звучить, але реальність інша. Коли почалась агресія, наші спочатку згадали досвід Грузії і ніших країн проти яких РФ веде війну. І нашли одну цікаву річ, називається право сили, хто сильніший той і прав. Грузія зробила все те що ти зараз кажеш, обявила війну, і так далі. А на вихлопі отримала ? Нічого, суд просто відхилив її позов, як такий що не є підсудний йому. Грузія зробила все вірно, як по книзці, як пропонуєш ти. А результат, ГРУЗІ сама на себе напала.

Тому пішли інший шлях шукати, і він виявився більш дієвий, наші СМІ це мало висвітлюють...

Для України важливіший результат який веде до виживання країни, а не те що ти все буде зроблено по книзці. Грузія зробила по книзці і отримала отворот-поворот.  :(
значить не те і не так. 
   
Так а яка Ваша думка?
Я продивився і такого в конвенції немає... Принаймні в вікі не згадується про таке інакшеб уже СССР засудили за куча злочинів.

У нас не проводиться бо це витрати більше ніж на вибори для держави. Коли вибори частина виплат лягає на тих хто обирається, тут держава буде змушене все оплатити... Просто не це немає лишніх коштів, а плануванню, у нас не планова економік.

Мені задється я чув чи від баби з косою чи від когось з її штабу цей міф, коли люди озвучують цей міф він нагадує її риторику.  Але це може бути обман памяті, і це хтось з регіоналів говорив...

Хтось вигадав гарну казку, яку важко перевірити було, тому її поширювали і люди приймали це не віру, як і любу пропаганду.


 
   
значить не те і не так.
Грузини робили все як їм радили і як правельно, потім це не один був перебратий конфлікт, вибрали новий шлях, і він дав результат більше.
   
Тiммi ти б краше подумав хто та навiщо запустив
мiф про народи- лузери,це набагато цiкавiше.
Тобто:Ааааа!!! Ми нiфуя нормального не зробили,аааа,
в нас руки з дупи,аааа,ми все спистили,ну i тому
подiбне.
А що тут такого думати? )))

Дивись, цей міф взагаліто не так формулювати треба хто запустив міф що одні народи вищі за інші ? З точку зору пропаганди само краще для цього підходить Контантинополь, вони робили вражаючу архітектуру щоб коли приймають варварів, вразити тих і ті думали що КОнстантинополь вищий, але коли зустрічались на полі брані, виявлялось що воїну Константинополя так само легко пустити киши, як і варвару із сусідьного племені.

Але на переговорах у верварів було враження що вони лузери, для чого робили навіть переносні трони і робили так архітектуру щоб здавалась дуже великою...

А те що РФ проти нас гонить це, нам як варвам просто треба пускати їх кровь і це самий ефективний спосіб контрпропаганди. У них що кров друга ніж у нас?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія