Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ошибка Порошенко

Re: Ошибка Порошенко

Порошенко програв бо за нього можуть голосувати тільки отакі блаженні, які живуть у вигаданому світі із здоровою українською економікою, ростом іноземних інвестицій і філіпінцями в українському аграрному бізнесі
   
Re: Ошибка Порошенко

Порошенко програв бо за нього можуть голосувати тільки отакі блаженні, які живуть у вигаданому світі із здоровою українською економікою, ростом іноземних інвестицій і філіпінцями в українському аграрному бізнесі

Знову права частина мозгу працює. Я ж вас не ображаю, можливо я помиляюсь - але давайте з повагою один до одного обговоримо по пунктах. Я також можу кидатися какашками, але це не мій стиль.
   
Re: Ошибка Порошенко

поки не розумію. порохоботські пабліки та мойшин креатив не читаю.

Ок, багато кому на таке розуміння знадобитися щонайменше пару років.
   
Re: Ошибка Порошенко

Он все пять лет считал себя богом и ломал все шо шевелится через колено.Даже в рэкете есть свои принципы и жертву нельзя нагибать до упора.Этот рэкетир решил что ему позволительно все.Вот пружина и выпрямилась.
   
Re: Ошибка Порошенко

Знову права частина мозгу працює. Я ж вас не ображаю, можливо я помиляюсь - але давайте з повагою один до одного обговоримо по пунктах. Я також можу кидатися какашками, але це не мій стиль.

Не треба йому відповідати, то бот. Якщо не на зарплатні - тим гірше для нього.
   
Re: Ошибка Порошенко

Поражение? Вы в своем уме?
Та это бот кацапский, и рассматривай то что оно навояло, с точки зрения их методичек...
   
Re: Ошибка Порошенко

Філіпінці в Україні? ну ну!
Щодо Томосу, усіма руками ЗА, але рано святкувати.
Де визнання трьома старими церквами - антіохія, александрія, ієрусалим?
Без цього нема поки що чому радіти.

Найважливійших крок зроблено. І є чому радіти.
Ви можете не радіти, якщи ваша дружина завагітніла - ще потрібно народити. Потім не радіти, як народила - бо треба ще досягти 3-річного віку, бо дуже висока випадкова дитяча смертність. Десь так, вірно?
   
Re: Ошибка Порошенко

Он все пять лет считал себя богом и ломал все шо шевелится через колено.Даже в рэкете есть свои принципы и жертву нельзя нагибать до упора.Этот рэкетир решил что ему позволительно все.Вот пружина и выпрямилась.

Хуйло обіграло баригу - факт.


   
Re: Ошибка Порошенко

5 років країна воює. Окупована частина теріторії, перманентна горячая фаза війни на континенті

Единый казначейский счет в 2014 г.
Дата   Остатки (млн. грн.)
на 1.04.2014   4 208,8   618.9   17.24%

Единый казначейский счет в 2019 г.
Дата   Остатки (млн. грн.)
на 1.04.2019   14 862,8   6666.3   81.33%

Выполнение государственного бюджета Украины с 2008 по 2019 гг. (млн. грн.)

Доходы   Расходы   Кре­дито­вание   Сальдо   
% ВВП   % ВВП   % ВВП   (дефицит бюджета)   % ВВП
2008   231686,3   24.44   241454,5   25.47   2732,5   0.29   -12500,7   -1.32%
2009   209700,3   22.96   242437,2   26.54   2780,3   0.30   -35517,2   -3.89%
2010   240615,2   22.23   303588,7   28.04   1292,0   0.12   -64265,5   -5.94%
2011   314616,9   23.90   333459,5   25.33   4715,0   0.36   -23557,6   -1.79%
2012   346054,0   24.56   395681,5   28.08   3817,7   0.27   -53445,2   -3.79%
2013   339180,3   23.31   403403,2   27.73   484,7   0.03   -64707,6   -4.45%
2014   357084,2   22.79   430217,8   27.46   4919,3   0.31   -78052,8   -4.98%
2015   534694,8   27.01   576911,4   29.14   2950,9   0.15   -45167,5   -2.28%
2016   616274,8   25.86   684743,4   28.73   1661,6   0.07   -70130,2   -2.94%
2017   793265,0   26.59   839243,7   28.13   1870,9   0.06   -47849,6   -1.60%
2018   928108,3   26.08   985842,0   27.70   1514,3   0.04   -59247,9   -1.66%

І трохи по ЗП

   
Re: Ошибка Порошенко

Проблема Порошенка в том что он считает хуйло своим кумиром и всячески ему подражает.Только этот  идиот забыл что еще рыжий классик говорил:Украина-не Россия.В России бы его проделки прокатили бы на раз.
   
Re: Ошибка Порошенко

С такою динамікою, просто треба підтримувати тенденції. Все.
   
Re: Ошибка Порошенко

Знову права частина мозгу працює.
) А это бот косатой...
Не грузись...
У них извилина колеблиться только с линией партии...
   
Re: Ошибка Порошенко

Проблема Порошенка в том что он считает хуйло своим кумиром и всячески ему подражает.Только этот  идиот забыл что еще рыжий классик говорил:Украина-не Россия.В России бы его проделки прокатили бы на раз.

Дурня. Подивись цифри вище.
   
Re: Ошибка Порошенко

якби Петро НЕ:

1. не видавлював би варягів

2. не використовув би суд для втручання у не свої повноваження (відміни законів, скасування конкурсів, поновлення чиновників і т.п.)

3. не втручався у антикорупційний ланцюг НАЗК-НАБУ-САП-АКС, який розбудовували амери у 2015 році.

4. не розставляв би свою рідню (куми це рідня) на держ.посади, що входять у його повноваження.



я б проголосував за нього ще раз. а так він на другий термін не заслуговує.

бугага більшість манюпасів про всю цю х.й.ю ні сном ні духом
   
Re: Ошибка Порошенко

Проблема Порошенка в том что он считает хуйло своим кумиром и всячески ему подражает.Только этот  идиот забыл что еще рыжий классик говорил:Украина-не Россия.В России бы его проделки прокатили бы на раз.

А без эмоций, в чем подражение? Вас сейчас заберут в тюрьмю за посты в интернете? У нас нет оппозиции? У нас не свободные выборы? Мы напали на маленькую Молдову?

Останнє редагування: 21 квітня 2019 13:08:05 від IrokeZZ
   
Re: Ошибка Порошенко

Поехал голосовать.

Переубедить, уже принявших решение невозможно. Что ж, выбор сделан.

Прсото помните, что вы сыграли в лоторею и поставили на кон судьбу своих детей. Я очень хочу, чтобы вы выиграли, хоть шансы и очень малы.
   
Re: Ошибка Порошенко

Проблема Порошенка в том что он считает хуйло своим кумиром и всячески ему подражает
Проблема в тому, що кожен дурко продукт життєдіяльності своїх тарганів видає за дійсність, не подбавши хоча б про скромне "на мою думку".
   
Re: Ошибка Порошенко

Далее я перечислил (все не помню):
1. Безвиз
2. Томос
3. Стабильный и реальный курс (без вливания)
4. Международная коалиция + санкции
5. Рост FDI (прямых иностранных инвестиций)
6. Стабильный рост ВВП после страшного удара по экономике в 2014
7. Рост средних зп
8. Перевооружение армии
9. Рост страны в Corruption perception index (снижение уровня коррупции, установленное международным экспертам)
10. Рост страны в Easy Of Doing Business (легкость ведения  бизнеса - №2 в мире по темпу роста)
11. Старт ключевых реформ от его команды - Супрун (медреформа), Омелян (с 3 до 15 аэропортов, рекорд по дорогам, американские локомотивы, электротранспорт), Зубко (сельская медицина, децентрализация), Полторак (дееспособная армия), Грицак (уникальные операции за последние пару лет) и т.д.
12. Монетизация субсидий (тоже его команда)
13. Выигранные споры у Газпрома
14.демокритичні вибори на які допущено голосувати всіх прихильники певної політсили країни(останнє мабуть помилка і потребує додаткового дослідження фахівців)
   
Re: Ошибка Порошенко

Зе
-не приймав наркоту
-не обзивав державу повією
-не казав на томос  термос
-не уникав призову в армію
-не отримав з Приват банку 41 000 000 долларів
-не називав терористів повстанцями
-не набрав в команду бувших регвоналів, камуністів та решту політичного сміття
-не щурячі бігаючі оченята, сіфілістичний голос та ніс
Показати зображення...
-не здав аналіз на нарко-алко залежність
-не ультиматуми: тільки Олімпійський
-не вимогу арбітром Тимошенко
- не думка послів Євросоюзу:  "Ми думали, що він просто нуль. Але він, на жаль, жирний мінус"
-не бізнес в расії
-не найбільший популіст і маніпулятор
- він жалюгідний і явно не на своєму місці і не в своїй тарілці
- він уже втомився і видихався, хоча ще навіть не починав працювати
- він явно не може переключитися
- він просто не тримає удар навіть від порівняно безневинних журналістів
- він банально некомпетентний ні в чому, крім свого "95 кварталу"
- він дурний і не розуміє що його чекає
- його команда складається наполовину з зелених наївних "хлопчиків"
- не має базової освіти, дилетант
- його прихильники голота та босяки, які за 3 місяці волатимуть "верніть Порошенка" та
    Азаров,  Портнов,  Пальчевскій,  Купрій, Скабєєва, Зюганов, Охлобистін, Порєчєнков, Жіріновский,  Губарєв,  Поклонская,
...
Ти вже розібрався хто така Юля Аліханова в клані Порошенко, блазень? :K
   
Re: Ошибка Порошенко

Поехал голосовать.

Переубедить, уже принявших решение невозможно. Что ж, выбор сделан.

Прсото помните, что вы сыграли в лоторею и поставили на кон судьбу своих детей. Я очень хочу, чтобы вы выиграли, хоть шансы и очень малы.

Головне - ніколи не втрачати з виду ціль. А на шляху завжди буває по-різному  :-B
   
Re: Ошибка Порошенко

) А это бот косатой...
Не грузись...
У них извилина колеблиться только с линией партии...


отак ви, єбаньки, один одного лижете і долизались до того, що 80% країни записали в агенти Кремля і боти

насправді ви просто лемінги, жертви пропаганди
яким вдовбали в голову, що брехливий клептоман це Україна, а ви її хоробрі захисники на форумах і у фб  :weep:
   
Re: Ошибка Порошенко

Поехал голосовать.

Переубедить, уже принявших решение невозможно. Что ж, выбор сделан.

Прсото помните, что вы сыграли в лоторею и поставили на кон судьбу своих детей. Я очень хочу, чтобы вы выиграли, хоть шансы и очень малы.


ти сплутав свою "логорею", словесний понос, із азартною грою, котра називається лотерея
   
Re: Ошибка Порошенко

якби Петро НЕ:

1. не видавлював би варягів


після того, як на мера Одеси Міхо виставив і демонстративно злив мутного Боровика, його не видавлювати треба було, а...
   
Re: Ошибка Порошенко

після того, як на мера Одеси Міхо виставив і демонстративно злив мутного Боровика, його не видавлювати треба було, а...


а кого треба було виставити, якщо Порошенко підтримував Труханова?
   
Re: Ошибка Порошенко

Ти вже розібрався хто така Юля Аліханова в клані Порошенко, блазень? :K

А шо з нею не так, блазень?
   
Re: Ошибка Порошенко

Якби він хочаб назвав імена убивць небесної сотні, я б може подумав чи проголосувати за нього.
А так, нафіг з пляжу, без всяких сумнівів.
   
Re: Ошибка Порошенко

А без эмоций, в чем подражение? Вас сейчас заберут в тюрьмю за посты в интернете? У нас нет оппозиции? У нас не свободные выборы? Мы напали на маленькую Молдову?
В двух словах:оба держат народ за быдло и оба безбожно обворовывают каждый свой  народ.
   
Re: Ошибка Порошенко

Щодо кампанії головна помилка Петра був - Мойша.

Він згуртував прихильників ЗЕ, і тільки випячив на показ страх втрати влади. Без Мойші цілком могло бути 65%/35%. А якщо б Петро робив би щось толкове (а не лише обіцяв) то і 60% на 40%. А так три тижні він просрав на полив гімном опонента, а українці як відомо завжди на стороні захищающогося.

Останнє редагування: 21 квітня 2019 13:30:21 від DeL1T
   
Re: Ошибка Порошенко

А без эмоций, в чем подражение? Вас сейчас заберут в тюрьмю за посты в интернете? У нас нет оппозиции? У нас не свободные выборы? Мы напали на маленькую Молдову?
У кацапів теж колись була свобода і політична конкуренція.
А ранній хуйло був дуже схожий на нашого петра,
з тією різницею що кацапи свого хуйла вчасно не не послали нах на виборах.
   
Re: Ошибка Порошенко

Не треба йому відповідати, то бот. Якщо не на зарплатні - тим гірше для нього.

Він, до речі, в іншій темі писав, що "порохоботи" зникнуть з ФУПу, бо "їм обріжуть фінансування"  :gigi:

Галає, що якщо він тут пише за гроші, то й усі інші також.
   
Re: Ошибка Порошенко

Главная ошибка Порошенко - он злоупотребил в масштабах путанья личной шерсти с общественной...
   
Re: Ошибка Порошенко

якщо Порошенко підтримував Труханова?

1. труханова ніхто не підтримував
2. замість боровика можна було підтримати як мінімум одного з трьох пристойних кандидатів, і НЕ топить на фініші

власне, тоді він "поламав" Одесу, і я тому свідок (якраз проводила там серію цікавих дослідів - з академічної, а не виборчої тематики)
   
Re: Ошибка Порошенко

Причины поражения Порошенко просты и понятны
- нищенские пенсии 1497
- нищенские зарплаты за пределами мегаполисов, безработица
- рост цен на коммуналку.
- лишение субсидий 2,5 миллиона домохозяйств ( грубо 5 миллионов избирателей )
- бляхеры

И весь этот п***а раздуваемый разными умниками на разных ресурсах про то что нужно больше работать, учить питон и прочая фигня, которая кроме ненависти ничего не вызывает.

Ну и обзывание всех вокруг недоумками и дебилами тоже странная реклама, так слона не продашь.
   
Re: Ошибка Порошенко

 Новий през почав з порушення закону
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1040048.new#new
   
Re: Ошибка Порошенко

Он не подал в отставку сразу после того, как у него нашли "лишнюю" собственность.
А до этого он получил её в виде отката.
А откат этот всё равно пришёл из государственного кармана, т.е. из нашего с вами.

По откату это вы знаете или как всегда, где-то писали?
Ниже то, в чем он обвиняется. Сумма обвинения смешная, как для Министра всей инфраструктуры. Незадекларировал аренду дома... пользовался Х5....
Вы знаете, что его жена из ОЧЕНЬ богатой семьи? И предвосхищяя ваш вопрос - они стали богатыми намного раньше, чем Омелян стал на должности зама/министра.
Вы понимаете, что это 0,1% от того, что он мог бы иметь В ДЕНЬ?

Сообщается, что, по данным следствия, Омелян, который с 2000 года работает на госслужбе, за последние восемнадцать лет получил 2,17 млн гривен официального дохода, тогда как его расходы только в период  с 2008 года по 26.04.2015 составили не менее 3,45 млн гривен.

Также НАБУ выяснило, что Омелян на должности замминистра инфраструктуры в 2015 году приобрел активы, стоимость которых значительно превышает его законные доходы. Речь идет о новом внедорожнике BMW X5 2015 выпуска и наличных в сумме 90 тыс. долларов и 25 тыс. евро. Общая стоимость этих активов тогда составила 4,23 млн гривен.

Кроме того, Омелян задекларировал недостоверные данные, в частности в 2015 году скрыл активы, а также расходы на 3 млн гривен, а в 2016 году - более 8 млн гривен. В декларации за оба года он не внес информацию о BMW X5, фактическим владельцем которого он является. Не отражены в декларации 2015 года расходы на аренду дома, в котором проживал министр и члены его семьи. Годом позже министр не задекларировал факт постоянного пользования в 2016 году другим загородным домом и земельным участком

Останнє редагування: 21 квітня 2019 17:27:02 від IrokeZZ
   
Re: Ошибка Порошенко

Я, полностью не понимаю. Помогите мне разобраться, пожалуйста.

Что Омелян сделал не так?

О великий ТС, молю, скажі, в якому населеноиу пункті ти мешкаєшь! Я теж туди хочу!
   
Re: Ошибка Порошенко

О великий ТС, молю, скажі, в якому населеному пункті ти мешкаєшь! Я теж туди хочу!
   
Re: Ошибка Порошенко

О великий ТС, молю, скажі, в якому населеноиу пункті ти мешкаєшь! Я теж туди хочу!

В Києві. А по суті?
   
Re: Ошибка Порошенко

В Києві. А по суті?

А-а-а, так ти з тих корупціонерів, яким Петро відрубав руки?!!  :X

І тому не можешь загугліти.
   
Re: Ошибка Порошенко

Кнyp навіть в останні дні при владі не зміг обійтись без фальші і брехні, коли автобусами звозив своїх «прихильників» на дебати. Ця примітивна брехня і тотальна зневага громадян країни, президентом якої він числиться і є його сутністю,  нарешті отримала заслужений вирок від цих громадян.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія