Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ярош вимагає ядерну зброю! Байден відмовляється допомогати ЗСУ

Як людина яка бачила ті секретки, ті журнали прошнуровані, проштемпнльовані

про мастічну пєчать забув!

"прошнуровано, пронумєровано, скрєплєно мастічной пєчатью" - це обов'язкове формулювання
   
а нам що з того?  :-)o

  тобі ж вже написали що розвідників треба використовувати за призначенням не тримати їх у в'язниці
   
я фантазував собі про метропрохідний щит. який на кілометровій глибині риє тунель під Москву і несе туди термоядрений заряд.  :shuffle:
хай навіть кілька років. це як "мертва рука".
запрограмувати і хай повзе.
хіба щось з Зоряних воєн, тут хіба лазери допоможуть проти усіх порід, а ще можуть бути карстові пустоти, річки і тд
   
хіба щось з Зоряних воєн, тут хіба лазени допоможуть пооти усіх порід, а ще можуть бути карстові пустоти, річки і тд

нє, найкраще - то з Дюни
Біологічна зброя - хробаки!
   
Як людина яка бачила ті секретки, ті журнали прошнуровані, проштемпнльовані, зі свого маленького досвіду можу сказати що залишити в Україні ракети зі спецбоєприпасом під час розвалу можливо. На дивізіонах с200 думаю могли.
На с300 маючи нпо Луч теж могли зафігачити пересортицю.
Теоретично це можливо, а чи було хузна.

  от ніяк не повірю що у сьогоднішніх лаптів є більше порядку в цих питаннях аніж було за совку,

  якщо зараз китайці за ящик горілки знімають необхідне їм обладнання з лаптєерапланів на лаптєерадромах то тут ціни на компоненти будуть не набагато дорожчі, ну максимум аж два ящики...
   
Як людина яка бачила ті секретки, ті журнали прошнуровані, проштемпнльовані, зі свого маленького досвіду можу сказати що залишити в Україні ракети зі спецбоєприпасом під час розвалу можливо. На дивізіонах с200 думаю могли.
На с300 маючи нпо Луч теж могли зафігачити пересортицю.
Теоретично це можливо, а чи було хузна.
Без обслуговування той спецбоєпрепас за цей час вже давно вийшов із ладу. ЯЗ що десь десятиліттями таємно лежить а потім використовується то тема для дурнуватого бойовика  :-)o
   
а нам що з того?  :-)o
Пан Чжан пару зарядів закопав на городі - може викопає?)
   
Як людина яка бачила ті секретки, ті журнали прошнуровані, проштемпнльовані, зі свого маленького досвіду можу сказати що залишити в Україні ракети зі спецбоєприпасом під час розвалу можливо. На дивізіонах с200 думаю могли.
На с300 маючи нпо Луч теж могли зафігачити пересортицю.
Теоретично це можливо, а чи було хузна.
навіть якщо і були,  то з ними трапилося те ж саме, що і з мільйонами одиниць інших видів зброї, яка дісталася Україні після розпаду срср,  тобто вони пішли на збагачення тих людей, котрі якимось чином були дотичні до неї  починаючи з прапорщиків  з якоюсь незначною долею і закінчуючи  президентами з ДОЛЕЮ відповідно їхнього статусу. Справедливості заради про останнього думаю це сказати було б невірно. І то тому, що "хто нє успєл,  тот опоздал".
   
Пан Чжан пару зарядів закопав на городі - може викопає?)

  кілька днів тому, коли українські дрони атакували черговий завод лапатної оборонки, то на ФУПі висіли скріни з місцевих лапатних пабліків з обговоренням цієї події, найбільш жваво місцеві лапті обговорювали тему про те хто і скільки чого вкрав в цього заводу і яким чином це виносив за межі заводу

  так само і на лапатних заводах ядерного циклу - за горівку можна отримати будь-яку продукцію та матеріали що виробляється або використовується на цих заводах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія