Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корабль РФ таранил наш буксир ВМС Украины который сопровождали малые бронированные катера

нужно спокойно и твердо вести свою политику. вот и все.

Ні не всьо . а вдруг москалі зроблять з твердої політики картінку для хуйло ТВ ?
Нада здаваться .  :(
   
:laugh: 
Правильно , треба завжди здаватись поки не пізно ібо нуєво нах  :lol:
Козачєньки рулять  (tu)

а ти не хочеш найнятися в збройні сили україни і не здаватися? чи нуєво нах? гарно теревенити далеко від озброєного конфлікту.
   
Ні не всьо . а вдруг москалі зроблять з твердої політики картінку для хуйло ТВ ?
Нада здаваться .  :(
Клоун ти.
   
:laugh: 
Правильно , треба завжди здаватись поки не пізно ібо нуєво нах  :lol:
Козачєньки рулять  (tu)
Ну, давай, приїжджай, покажи, як треба!
   
Ні не всьо . а вдруг москалі зроблять з твердої політики картінку для хуйло ТВ ?
Нада здаваться .  :(
чишунт, вам виднее, что вам надо. Даже лень вникать. Надо - сдавайтесь. кацапы все равно картинку сделают.
   
Клоун ти.
А ти -мамчурник . Фіг знає що гірше .
   
А ти -мамчурник . Фіг знає що гірше .
Мамчура немає за що особливо поважати. Але це не відміняє твоєї блюзнірської поведінки.
   
о, бльо, двадцатая серия от эмигов обучению нас воевать. Ну может новое что есть? Или кратко, есть чо?
   
Трамп отменил встречу с хуйло из-за конфликта в Керченском проливе

https://tvrain.ru/news/tramp_otmenil_vstrechu_s_putinym_iz_za_konflikta_v_kerchenskom_prolive-476099

   
Ну, давай, приїжджай, покажи, як треба!

 (tu)   :K
Нарешті .
Це треба взяти на озброєння всім верствам населення .Хирурги будуть шпурляти скальпеля у паціентів зі словами : ну пришили хуя на лоба ,,, чи й не шо , а покажи як треба ! "
Пожежники теж -ну згорєло там і шо , чо ж ти не показав класс?
   
(tu)   :K
Нарешті .
Це треба взяти на озброєння всім верствам населення .Хирурги будуть шпурляти скальпеля у паціентів зі словами : ну пришили хуя на лоба ,,, чи й не шо , а покажи як треба ! "
Пожежники теж -ну згорєло там і шо , чо ж ти не показав класс?
столько пить считается вредным.
   
о, бльо, двадцатая серия от эмигов обучению нас воевать. Ну может новое что есть? Или кратко, есть чо?

  :laugh:
А давай спочатку жизні тебе повчать , а потім вже воювать .
Бо так як ти воюєш кожен дурак вміє .  :laugh:
   
столько пить считается вредным.

Так я не за твої , що ти розпереживався ?
   
  :laugh:
А давай спочатку жизні тебе повчать , а потім вже воювать .
Бо так як ти воюєш кожен дурак вміє .  :laugh:
Маєш військову освіту?
   
  :laugh:
А давай спочатку жизні тебе повчать , а потім вже воювать .
Бо так як ти воюєш кожен дурак вміє .  :laugh:
ваши слова несколько обидны, в меру сил, для обороноспособности страны чуть сделал, но то такое, спишем на троллинг и умственную недоразвитость оппонента.
   
Ну продовжуйте далі. Українська авіація піднімається в повітря і далі що?

   
о, бльо, двадцатая серия от эмигов обучению нас воевать. Ну может новое что есть? Или кратко, есть чо?
Достали. Причому тут емігранти?
   
Маєш військову освіту?

Ні , не маю .
   
чишунтт, вы тут хотите войны? это совсем просто, никто даже без руки не останется. Считаю васнедоукраинцем и эмигом. Это повод. ваш ход, при желании.
   
чишунтт, вы тут хотите войны? это совсем просто, никто даже без руки не останется. Считаю васнедоукраинцем и эмигом. Это повод. ваш ход, при желании.

З чого ти взяв , що я щось хочу ?
Я сказав , що обція " здаватись  без бою " з усіх можливих, для військового будь-якої армії є найганебніша . Давай "оспорь " .
А причини чого вийшло " как всєгда " я і без тебе знаю , тільки не треба тут собі брехати що так і повинно бути .
   
ваши слова несколько обидны, в меру сил, для обороноспособности страны чуть сделал, но то такое, спишем на троллинг и умственную недоразвитость оппонента.

ну і я в свій  час сдєлал. 5 років по полігонам раком повзав, в криму на вишки в грозу лазив, бо доблесні вояки сцялися. Монтував апаратуру, а все що чув від вояк, це як харашо було б до кацапів влаштуватися.
А потім по телевізору бачив ті самі харі, які здавали управління ВМС в Севастополі, і ту високотехнологінчу апаратуру, навіть не намагалися знищити.

Маю я право сказати, що ВМС обісралися по повній, знову!? Що ППО навіть не намагалися застосовувати для захисту катерів(про авіацію мовчу, таки не було шансу у них навіть вилетиіти в напрямку крима), що просрали 2 катера знову з новою апаратурою/озброєнням/ЗАС. Що навіть не відстрілювалися. Що вводили якийсь кастрований стан 3 дні, так і не розірвавши дип відносини. Обрали позор а не війну - отримають і те і інше.

чи таке можна казати в окопі? Ну в окоп мене не взяли, маю серйозну травму руки, хоча 14 березня 2014 року я був в воєнкоматі з рюкзаком.




Останнє редагування: 29 листопада 2018 19:10:31 від Taras.ua
   
Достали. Причому тут емігранти?
простите. именно Канадская диаспора помогала больше всех. Возил каски и жилеты. Низкий поклон вам. Безотносительно к вам, но тут есть некое эмиговское лобби, что учит жизни. да приедьте и покажите как. Спасибо скажем.
п.с. а канадцам огромный респект.
   
ну і я в свій  час сдєлал. 5 років по полігонам раком повзав, в криму на вишки в грозу лазив, бо доблесні вояки сцялися. Монтував апаратуру, а все що чув від вояк, це як харашо було б до кацапів влаштуватися.
А потім по телевізору бачив ті самі харі, які здавали управління ВМС в Севастополі, і ту високотехнологінчу апаратуру, навіть не намагалися знищити.

Маю я право сказати, що ВМС обісралися по повній? Що ППО навіть не намагалися застосовувати для захисту катерів(про авіацію мовчу, таки не було шансу у них навіть вилетиіти в напрямку крима), що просрали 2 катера знову з новою апаратурою/озброєнням/ЗАС. Що навіть не відстрілювалися. Що вводили якийсь кастрований стан 3 дні, так і не розірвавши дип відносини. Обрали позор а не війну - отримають і те і інше.

чи таке можна казати в окопі? Ну в окоп мене не взяли, маю серйозну травму руки, хоча 14 березня 2014 року я був в воєнкоматі з рюкзаком.
возможно, вы как раз единственный, кто может что-то говорить. Но, прошу вас подождать две недели. Это не долго. если вы киевлянин или не далеко, с огромным удовольствием угостил бы вас чаем и послушал, что вы думаете о ситуации.
   
по прохождении медицинской комиссии, каждый гражданин Украины имеет право поступить на контрактной основе до лав Зброенных Сил Украины.

і що?
   
возможно, вы как раз единственный, кто может что-то говорить. Но, прошу вас подождать две недели. Это не долго. если вы киевлянин или не далеко, с огромным удовольствием угостил бы вас чаем и послушал, что вы думаете о ситуации.
я ковбасник-жопомой.
   
З чого ти взяв , що я щось хочу ?
Я сказав , що обція " здаватись  без бою " з усіх можливих, для військового будь-якої армії є найганебніша . Давай "оспорь " .
А причини чого вийшло " как всєгда " я і без тебе знаю , тільки не треба тут собі брехати що так і повинно бути .
Хто Вам цю іксню розповів? Радянська пропаганда?
При переважаючій силі противника і неможливості чинити супротив з мінімальними шансами, щоб залишитися живими, слід здаватися.
Країні не потрібні мертві герої.
   
5 років по полігонам раком повзав, в криму на вишки в грозу лазив, бо доблесні вояки сцялися. Монтував апаратуру

Я  теж 5 років віддав ВПК СРСР і тому маю право сказати - дядя, ви - довбойоб!
   
і що?
Це  ярлык на отстрел врагов неньки, в першу чергу самих кацапив. и можлывись щось таки для Украины зробить. но то вы сами решайте.
   
да приедьте и покажите как.

Сижу я на дивані , вчу козаченьків жизні . Сантехник ремонтує пральну машину , потім щось як  іпоне  , пішла вода . Я ноги на диван бо вже по гомілки натекло . Кричу йому : що за нах !!! А він входить у " резових чоботах " кидає мені на диван розводягу і каже : а ну покажи як нада , бо піздєть з дивана кажний вміє .
   
Я  теж 5 років віддав ВПК СРСР і тому маю право сказати - дядя, ви - довбойоб!

ясно, що довбойоб. Забезпечив звязок з Житомиром, військові виконали завдання, потім навіть відзнаки сикуни отримали. Треба було здаватися нахер, пити чай і клясти погоду, владу,жінку - це так по-військовому в останній час  :weep:
   
Це  ярлык на отстрел врагов неньки, в першу чергу самих кацапив. и можлывись щось таки для Украины зробить. но то вы сами решайте.

у неньки нема інших потреб?
   
Хто Вам цю іксню розповів? Радянська пропаганда?
При переважаючій силі противника і неможливості чинити супротив з мінімальними шансами, щоб залишитися живими, слід здаватися.
Країні не потрібні мертві герої.

Цю іксню я прочитав у Дайдодзи Юзана . Зато де ти свою іксню виколупав я приблизно знаю . А намагатись підвести під це якусь теорію , явно є зайвою роботою .
   
написав був в іншій темі, але продублюю і тут -

шось у мене складається думка після цих перемовин ,що попадання в рубку нашого БАКа було не БЗТ снаряда з 30мм гармати, і не з якоїсь міфічної 76-мм гармати,

а саме одним з двох "карандашей", випущених з або з Ка-52, або Су-25 (?)

"карандарш" - це НУРС, в переговорах  було що відпрацювали двума, але "практичними" - тобто, НУРСами  без бойової частини.

і дірка тому більша візуально, ніж від 30мм, а вибуху як такого в середині рубки і не було саме через те, що снаряд "практичний", тобто інертного спорядження, без вибухової речовини і  зривника..
   
Цю іксню я прочитав у Дайдодзи Юзана . Зато де ти свою іксню виколупав я приблизно знаю . А намагатись підвести під це якусь теорію , явно є зайвою роботою .

Ну це те саме, що виколупати звідти, чим Ви подумали.
По кодексу самурая вони взагалі сепукку собі мали б зробити.

Може Ви ще кодекс маорійських канібалів почитаєте та через губу будете на форумі вказівки давати, як іншим вести себе при воєнних діях у ХХІ ст?
   

Шось подумалось, а чи не моніторив цю ситуацію онлайн оцей гаджет - RQ-4 Global Hawk,
бо він часто там баражує та і радіоперехвати розмов каців у наших швидко так з"явилися.
то може прийде час й відео цих подій.
   
написав був в іншій темі, але продублюю і тут -

шось у мене складається думка після цих перемовин ,що попадання в рубку нашого БАКа було не БЗТ снаряда з 30мм гармати, і не з якоїсь міфічної 76-мм гармати,

а саме одним з двох "карандашей", випущених з або з Ка-52, або Су-25 (?)

"карандарш" - це НУРС, в переговорах  було що відпрацювали двума, але "практичними" - тобто, НУРСами  без бойової частини.

і дірка тому більша візуально, ніж від 30мм, а вибуху як такого в середині рубки і не було саме через те, що снаряд "практичний", тобто інертного спорядження, без вибухової речовини і  зривника..

хочу признати свою помилку. Не вірив я в удари ракет по катерах, так як бачив результати попадань на полігонах. Не реально після 2х нурсів навіть фарбу не обпалити, не кажучи вже що там все к херам згоріти мало би.

Не знав що нурси без бк, тільки балванки бувають.
   
написав був в іншій темі, але продублюю і тут -

шось у мене складається думка після цих перемовин ,що попадання в рубку нашого БАКа було не БЗТ снаряда з 30мм гармати, і не з якоїсь міфічної 76-мм гармати,

а саме одним з двох "карандашей", випущених з або з Ка-52, або Су-25 (?)

"карандарш" - це НУРС, в переговорах  було що відпрацювали двума, але "практичними" - тобто, НУРСами  без бойової частини.

і дірка тому більша візуально, ніж від 30мм, а вибуху як такого в середині рубки і не було саме через те, що снаряд "практичний", тобто інертного спорядження, без вибухової речовини і  зривника..

Та то було з самого початку однією з робочих гіпотез.
Або 30 мм, або НУРС-ом
   
Не знав що нурси без бк, тільки балванки бувають

так, там замість ВВ або тупо гіпс, або пісок по массі відповідно до ваги ВВ аби траєкторії польоту були ідентичними бойовим..
   
Ну це те саме, що виколупати звідти, чим Ви подумали.
По кодексу самурая вони взагалі сепукку собі мали б зробити.

Може Ви ще кодекс маорійських канібалів почитаєте та через губу будете на форумі вказівки давати, як іншим вести себе при воєнних діях у ХХІ ст?

Ти якийсь дурнуватий чи шо ?
То коли я привів приклад португальців в Індії , ти почав нести якусь блаж . Тепер ти мені шиєш , що я комусь пропонував діяти за " кодексом самурая"  і давав вказівки . Ти читай те що я пишу , а не озвучуй  свої варіації на цю тему .
Ти спитав звідки я взв що " здача без бою " є ганебним вчинком ? Я тобі сказав звідки . І це взято не з радянської пропаганди . А те що це є так , ти сам знаєш і будь хто тут з " переможників " .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія