Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Держава компенсує родинам гроші на няню для догляду за дитиною

Податкова пільга
На освіту
На медиитну
На іпотеку
Зменшення суми податків (пдфо)

Так а я про що? Податкові пільги і доплата за няню - це різні речі, нє?
   
Так а я про що? Податкові пільги і доплата за няню - це різні речі, нє?
На няню буде пільга
Тобто умова щоб була легальна робота
   
Алаверди, ларагая :)
Допомога на дитину у нас також є. Я про допомогу при народженні та щомісяця до 3 років нічого не писала. Це є скрізь, є і у нас. Які проблеми?


Ви написали, що крім того, "держава має допомагати сім"ям з дітьми, оплачуючи нянь, оплачуючи гуртки, медичне обслуговування, освіту, дитчі садочки, а не видаючи це бабло готівкою."
Когнітивний дисонанс, нє?

Далі я написала, що в більшості розвинених країн "Є медичне страхування, а не безкоштовна медицина, є державні школи, але дитсадки платні, нянь також ніхто не оплачує."
Ви ж пишете " Італія 160 евріків у місяць 1000 евриків у рік на оплату дитсадка"
Тобто, в тій же Італії садочки платні, платять батьки, а держава допомагає.
Що у нас? Садочки безкоштовні. Так давайте спочатку зробимо платні садочки, а потім хай держава допомогає, нє? Чому при всьому безкоштовному у нас держава ще й має допомогати няню оплачувати?

Так у всіх країнах є няшкі для сімей з дітьми, Де оплачуваний садок , де безплатна медицина, де класна безплатна освіта, де податкові пільги. Тобто при грошових виплатах підтримують чим можуть.
Розумні держави вкладають у дітей.
У нас садочки безкоштовні? У нас додаткове навчання безкоштовне?Табори? Ліки для дітей теж безкоштовні? Я не знаю як ви , а я такого не зустрічала.
Мені доводилося  зустрічати сім"ї,де на дитячі гроші тато і мама купують горілку. А гроші ж держава дає для дітей . Тому мені, здається краще і чесніше буде видавати гроші дл цільових потреб.  На няньку, на Діснейленд, на музичну школу чи на шкільні обіди.
 :pooh_on_b:
 
   
Так у всіх країнах є няшкі для сімей з дітьми, Де оплачуваний садок , де безплатна медицина, де класна безплатна освіта, де податкові пільги. Тобто при грошових виплатах підтримують чим можуть.
Розумні держави вкладають у дітей.
У нас садочки безкоштовні? У нас додаткове навчання безкоштовне?Табори? Ліки для дітей теж безкоштовні? Я не знаю як ви , а я такого не зустрічала.
Мені доводилося  зустрічати сім"ї,де на дитячі гроші тато і мама купують горілку. А гроші ж держава дає для дітей . Тому мені, здається краще і чесніше буде видавати гроші дл цільових потреб.  На няньку, на Діснейленд, на музичну школу чи на шкільні обіди.
 :pooh_on_b:
Школи бещкоштовні
Садочки майже безкоштовні
Дитячі гуртки дешеві ( художка музика держ спорт)
Деякі гуртки багатодітним безкоштовні
   
Так у всіх країнах є няшкі для сімей з дітьми, Де оплачуваний садок , де безплатна медицина, де класна безплатна освіта, де податкові пільги. Тобто при грошових виплатах підтримують чим можуть.
Розумні держави вкладають у дітей.
У нас садочки безкоштовні? У нас додаткове навчання безкоштовне?Табори? Ліки для дітей теж безкоштовні? Я не знаю як ви , а я такого не зустрічала.
Мені доводилося  зустрічати сім"ї,де на дитячі гроші тато і мама купують горілку. А гроші ж держава дає для дітей . Тому мені, здається краще і чесніше буде видавати гроші дл цільових потреб.  На няньку, на Діснейленд, на музичну школу чи на шкільні обіди.
 :pooh_on_b:

А ви впевнені, що гроші "на няню" не підуть на ту ж саму горілку? Я чтомусь впевнена, що не пройде і півроку, як розквітне буйним цвітом новий бізнес.
Держава віплачує гроши на дитину до 3 років, є безкоштовні садочки, працюючі мами отримують декретні.
У нас зараз є більш нагальніші проблеми. Чому не направити ці кошти на дитячі лікарні, допомогу хворим дітям? Адже дуже багато батьків просто не можуть оплатити лікування дітей. Умови в дитячих лікарнях - це взагалі жах.
Так ні, треба зробити державі хорошу міну при поганій грі...
   
Да.
Зашел глянуть, думал где-то не у нас, в забугорье.
Офигел от пейзажа. От разрыва пуканов юлеботов ветка дымится  :gigi:
   
А ви впевнені, що гроші "на няню" не підуть на ту ж саму горілку? Я чтомусь впевнена, що не пройде і півроку, як розквітне буйним цвітом новий бізнес.
Держава віплачує гроши на дитину до 3 років, є безкоштовні садочки, працюючі мами отримують декретні.
У нас зараз є більш нагальніші проблеми. Чому не направити ці кошти на дитячі лікарні, допомогу хворим дітям? Адже дуже багато батьків просто не можуть оплатити лікування дітей. Умови в дитячих лікарнях - це взагалі жах.
Так ні, треба зробити державі хорошу міну при поганій грі...
У мене є багато знайомих, які не наважуються мати більше однієї дитини. Просто тому, що хочуть, щоб у дітей була нормальна освіта, хочуть, щоб дитина мала змогу десь поїхати відпочити, та врешті тому, що дитину немає з ким залишити. А ще є проблема з влаштуванням в дитячий садок. І перебування дитини в переповненій групі зовсім не безплатне. Ви, напевно геть пенсійного віку, коли не знаєте, що година занять музикою коштує десь до 100 грн, а місяць занять у музичній школі десь в районі 1000 грн, що заняття в басейні коштує від 100 грн.
Що зібрати дитину в садок і в школу вартує нормальних грошей ідитина весь час росте.І коли пенсіонер може ходити в одних черевиках 2-3 роки, то дитині на сезон потрібно в кращому випадку пару, а то й дві,бо ніжка росте. І за ціною дитяче взуття дорожче за доросле.
Ну ви своє вже все забули.
 Але  Ви будете отримувати пенсії і пільги тільки тоді, коли будуть народжуватися діти, коли вони будуть нормальні і доглянуті виростати.
Майбутнє держави в тих дітях,яких вона має заохотити народити
 :pooh_on_b:
   
Мало б бути так:
Якщо батьки маленької  дитини обоє працюють, то ця сім я отримає 1500 грн допомоги. Хто ту дитину доглядає: бабця, няня, - не важно. Важно те, що не буде браку робочої сили.
   
Мало б бути так:
Якщо батьки маленької  дитини обоє працюють, то ця сім я отримає 1500 грн допомоги. Хто ту дитину доглядає: бабця, няня, - не важно. Важно те, що не буде браку робочої сили.
Теж варіант
   
А циганам також будуть видавати бебі бокси і платити за нянь?
   
Я здесь.
Готов.
Просто офигенный нянь за 1500 тыс

 :gigi:
де молода симпотна і СКУЧАЮЧА мама і чоловік весь день на роботі :) .
   
У мене є багато знайомих, які не наважуються мати більше однієї дитини. Просто тому, що хочуть, щоб у дітей була нормальна освіта, хочуть, щоб дитина мала змогу десь поїхати відпочити, та врешті тому, що дитину немає з ким залишити. А ще є проблема з влаштуванням в дитячий садок. І перебування дитини в переповненій групі зовсім не безплатне. Ви, напевно геть пенсійного віку, коли не знаєте, що година занять музикою коштує десь до 100 грн, а місяць занять у музичній школі десь в районі 1000 грн, що заняття в басейні коштує від 100 грн.
Що зібрати дитину в садок і в школу вартує нормальних грошей ідитина весь час росте.І коли пенсіонер може ходити в одних черевиках 2-3 роки, то дитині на сезон потрібно в кращому випадку пару, а то й дві,бо ніжка росте. І за ціною дитяче взуття дорожче за доросле.
Ну ви своє вже все забули.
 Але  Ви будете отримувати пенсії і пільги тільки тоді, коли будуть народжуватися діти, коли вони будуть нормальні і доглянуті виростати.
Майбутнє держави в тих дітях,яких вона має заохотити народити
:pooh_on_b:

Ну, в пенсонери ви мене ще трохи зарано записали :laugh: Моїй дитині 21, і вона живе вже 5 років у Канаді.
Так що що таке виростити дитину, я в курсі. Більше того, коли я народжувала, не було ніякої допомоги ні при народженні, ні виплат на дитину. Декретних я не отримувала, тому що мене просто звільнили перед декретом (раніше так майже всі роботодавці робили). За весь час я не отримала ні копійки допомоги від держави на дитину, навіть коли виховувала її одна. Після помаранчової революції Ющенко запровадив різні види допомоги, я один раз попробувала звернутися, але там сказали принести таку купу документів, що поки назбираєш, то й дитина виросте. І я просто на це все забила.
У моїх подруг ще діти раннього  шкільного віку, так що я в курсі, що і скільки коштує.
Я особисто завжди заробляла сама, НІКОЛИ не отримала від держави ні копійки. Моя дитина ходила в приватний дитсадок та приватну школу до 7 класу, медичне обслуговування отримувала в приватній клініці. За все я платила зі своєї кишені.
На державну пенсію я теж не розраховую, хоча і плачу податки. Тому що в нашій країні при моєму житті нормальних пенсій не буде. Розраховую тільки на себе, і якби була можливість відмовитися від пенсії в обмін на несплату полатків до пенсійного фонду, я б це зробила.
Я об"їздила вже півсвіту, і бачила, як там працює система в різних країнах.

А ви, скоріше всьго, ще зовсім молода особа, вихована батьками, які сумують за СССР. :)
Так от, у нашій країні системи просто немає. І вся проблема в тому, що покоління, яке виросло при совку, звикло, що держава повинна про всіх піклуватися. Народжених у совку не навчили піклуватися самих за себе. І в цьому є основна проблема, на жаль.... Люди не вміють, а деякі не хочуть заробляти гроші, вважаючи, що держава ім винна. І не знають, що те, що дає ім держава - це наші податки. Наша ж держава "по старинке" вважає, що "все колгоспне, все моє", тобто, що наші податки - це державні гроші. І роздає їх всім наліво-направо, а більшу частину кладе собі в карман.
Тому я, як платник податків, проти всіх пільг, субсидій та інших подачок. Матеріальна допомога повинна бути адресною для тих людей, хто її дійсно потребує.
Я не проти, щоб держава стимулювала народжуваніть, але не такими способами,як це робиться у нас. Тому що "гроші на няню" - це брєд і популізм. Перед виборами спочатку стимульнули пенсіонерів, тепер хочуть стимульнути молодь, от і все. Звічайно, набагато простіше кинути подачку, чим займатися дійсно структурними змінами.

Пи.си. Діти народжуються не через заохочення держави, а через бажання батьків іх народити. І якщо наша держава не зміниться кардинально, то думаю, що ніяке заохочення народжувати тут дітей не допоможе.

Останнє редагування: 30 травня 2018 22:18:06 від шафран
   
Мало б бути так:
Якщо батьки маленької  дитини обоє працюють, то ця сім я отримає 1500 грн допомоги. Хто ту дитину доглядає: бабця, няня, - не важно. Важно те, що не буде браку робочої сили.

Не розумію все одно. Якщо батьки обоє працюють - то вони заробляють гроші. Навіщо їм допомога?
Ні, якщо, наприклад, вони заробляють дві мінімалки, то зрозуміло. Але це вже категорія малоімущих.
Нафіга давати допомогу всім? Типа як субсидію?
   
Тому у Вас і одна дитина. Тому вона і виїхала. Тому і тому ,і тому.
Ніколи і нічого безплатного, ніяких пільг  ні я ні моя сім"я в Україні не мали.
Дитина в сім"ї має бути не одна,діти в сім"ї мають бути доглянутими і щасливими. А воно у нас не виходить ніяк. Все, що придумують якесь кострубате і відбиває усяке бажання мати більше двох дітей.
Згодьтеся, що отримати освіту, заробити стаж 35 років до 60 років, народивши 2-х дітей немождиво.
Залишити дітей до 3-х років теж немає на кого, бо бабусі теж пашуть до пенсії до 60 років. І знову перед ними вибір - глядіти улюблених внуків чи доробляти до пенсії. :pooh_on_b:


 
   
Не розумію все одно. Якщо батьки обоє працюють - то вони заробляють гроші. Навіщо їм допомога?
Ні, якщо, наприклад, вони заробляють дві мінімалки, то зрозуміло. Але це вже категорія малоімущих.
Нафіга давати допомогу всім? Типа як субсидію?
 
Люди народжують - одну дитину. В крайньому разі двох.А потрібно  троє.
Порахуйте. Середня зарплата, озвучена на першій сторінці 8500 грн. Молоді люди, що народжують дітей, як правило ще на злеті кар"єри.Так що як правило  у них зарплати невисокі.Нехай тато і мама отримують  по 8500. Вдвох це 17 000. На двох це нічого, а на трьох? А коли дітей двоє, то це на чотирьох. Ну і ідеальний варіант троє дітей у сім"ї 17000:5
 :pooh_on_b:
   
зачем мне нужна чужая нянька?
   
Не понятно зачем ТС требует отдать деньгы пенсионерам. Те себе за жизнь уже должны были накопить не безбедную старость. Господдержка нянек наверное глупость. Время с детьми должны проводить родители. Нянька нужна от случая к случаю а не постоянно.
   
Тому у Вас і одна дитина. Тому вона і виїхала. Тому і тому ,і тому.
Ніколи і нічого безплатного, ніяких пільг  ні я ні моя сім"я в Україні не мали.
Дитина в сім"ї має бути не одна,діти в сім"ї мають бути доглянутими і щасливими. А воно у нас не виходить ніяк. Все, що придумують якесь кострубате і відбиває усяке бажання мати більше двох дітей.
Згодьтеся, що отримати освіту, заробити стаж 35 років до 60 років, народивши 2-х дітей немождиво.
Залишити дітей до 3-х років теж немає на кого, бо бабусі теж пашуть до пенсії до 60 років. І знову перед ними вибір - глядіти улюблених внуків чи доробляти до пенсії. :pooh_on_b:

"Тому" є дуже багато.
Народжувати і виховувати дітей дорого і важко в буль-якій країні.
А стаж для отримання пенсій в цивілізованих країнах ще вище. Наприклав, в Германії 39 років, в Норвегії - 40 рокув. І що, вони не народжують і не вчаться?.
Все можливо, було б бажання :)
   
Не понятно зачем ТС требует отдать деньгы пенсионерам. Те себе за жизнь уже должны были накопить не безбедную старость. Господдержка нянек наверное глупость. Время с детьми должны проводить родители. Нянька нужна от случая к случаю а не постоянно.
Ну, я, вообще-то не требую, я просто предполагаю. Потому, что молодым гораздо легче заработать, чем пожилым.
И что пенсионеры могли накопить? После развала совка у всех накопления сгорели, в 90-е заработать было негде, а что зарбатывалось - все съедала инфляция. Вон бакс больше чем в три раза вырос за три года, а пенсионеры э хранят деньги в гривне, они валюты боятся :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія