Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: пластикові відкоси

Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Який жах таке на вікно ляпити.
В родичів в одній квартирі відкоси з пінопласту, зверхи підшпакльовані. В іншій - суцільно з гіпсу.
В обох варіантів лажа на стику рами вікна з відкосом, але це в принципі фуйня. Зрідка підшпакльовується та фарбується.
Але нічого не мокріє, не темніє, не пліснявіє.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ваще не советуют на поверхность, где сзади нет отапливаемого пространства,
лепить что-либо, тем более из пластика
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ну, не люблю я його. Він цвіте. А в кімнаті не дуже гріють батареї. Ще й витяжку присідатільша замуровала - зняла зверху плити що висіли на висоті 40 см від димохода, а поклала жестяні жаровні на висоті 5-7 см. Циркуляція пропала, стеля над вікнами і стіна чорніють. Зараз міняємо вікна, здираємо шпалери і штукатуримо всю кімнату під покраску, як на кухні (то був мій пілотний проект). Синові дуже сподобалася моя штукатурна робота - сказав, щоб і в дитячій зробила те ж саме  :laugh: .
Чим штукатурили? Яка товщина шару? Теж збираюся поекспериментувати.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Щоб внутрішні відкоси не сиріли і не пліснявіли, потрібно робити зовнішні утеплені відкоси. Або ще й утеплювати зовнішню стіну. Матеріали - пінопласт або мінеральна вата.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В чому проблема заштукатурити?
як? Я мабуть або чогось недопонімаю, або ми говоримо про різні речі, або про одне і те ж тільки різними словами.

Коли у підїзді побили ремонт із заміною вікон, то людинка приходяща обчистила віконні пройоми від старої штукатурки і откосів і просто тонким слоєм поштукатурила. Откоси стали прямі, а не пологі. Ти про це маєш на уващі? Тобто, нічких откосів там не наліплювати, а просто косметично вирівняти стіну в пойомі і все? А не буде холодно? Адде там буде по краях лише пєнка і 2-3 мм штукатурки і все.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Що таке бетон, опалубку робити станете? :S
ні. Трикутничок піфагора приліплю до рами і внутрь кімнати зведу його на нєт (30 градусів).
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В родичів в одній квартирі відкоси з пінопласту, зверхи підшпакльовані. В іншій - суцільно з гіпсу.
В обох варіантів лажа на стику рами вікна з відкосом, але це в принципі фуйня. Зрідка підшпакльовується та фарбується.
Але нічого не мокріє, не темніє, не пліснявіє.
З пінопласту взагалі не серйозно. Гіпс також не застосовується в чистому виді на такі роботи, хоча б крейди додали для пластичності. Я не спец, проте чисто інтуїтивно розумієш ''природу речей'' )

   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Адде там буде по краях лише пєнка і 2-3 мм штукатурки і все.
шо означає "пєнка" шар піни між рамою та стіною? Якшо так, то закривати однозначно відкосом.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Хтось з ними вже стикався в помешканні?

Бо я схиляюся більш до бетонних.

Як вони в користуванні? Теплозберігання, водонепроникність, якість? Їх не покоробить через кілька років?
все еще делаешь? Года 4 назад обсуждали епт
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

каровка 8-)
а хочиш
крокодил тебе буде любідь замість Asti?.. :give_rose:
каровка зара така зла, шо кракаділ у неї научицця літать через вікно з пятого поверху.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Щоб внутрішні відкоси не сиріли і не пліснявіли, потрібно робити зовнішні утеплені відкоси. Або ще й утеплювати зовнішню стіну. Матеріали - пінопласт або мінеральна вата.


о!
тоді нічого не мокрітиме.
ну і проконтролювати щоб пустот не було

зовні часто запінять так сяк, піна потім не герметизована починає руйнуватись. або і від самого початку діри.  ясно що потім мокріє.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Я не спец, проте чисто інтуїтивно розумієш ''природу речей'' )
Ото й проблема шо багато хто спирається на інтуїцію, а не на факт )))
Більше 15 років відкосам, виглядають  як нові.

   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

говорят, они худший вариант
под ними образовывается плесень
у меня штукатуреные
і я про це. Що значить штукатуркні?

Два роки тому одна карова (не я) зробила відкоси з пінопласту, дик ми до них боємомя і доторкатися, щоб дірку не продовбати пальцем.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Два роки тому одна карова (не я) зробила відкоси з пінопласту, дик ми до них боємомя і доторкатися, щоб дірку не продовбати пальцем.
А нафуй в них дюрки довбати? )))
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

як? Я мабуть або чогось недопонімаю, або ми говоримо про різні речі, або про одне і те ж тільки різними словами.

Коли у підїзді побили ремонт із заміною вікон, то людинка приходяща обчистила віконні пройоми від старої штукатурки і откосів і просто тонким слоєм поштукатурила. Откоси стали прямі, а не пологі. Ти про це маєш на уващі? Тобто, нічких откосів там не наліплювати, а просто косметично вирівняти стіну в пойомі і все? А не буде холодно? Адде там буде по краях лише пєнка і 2-3 мм штукатурки і все.
Напевне про одне теж саме говоримо.)
Ти хочеш пластиковою накладкою закрити стик рами та стіни? Чи непокоїть естетичний бік? Бо я не розумію проблеми.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Що значить штукатуркні?
Бетон лиють в опалубку, щікатурку мажуть теркою, шпателем, накидують ковшиком, тощо.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

то знадвору проблема.
поки знадвору відкоси нормальні не зробиш, усе цвістиме що не зробиш

щілина не заповнена, точка роси відповідно і утворення конденсату. хронічно мокре от і цвіте
не. Раніше (до мене) не помічала. При мені 22 роки не цвіло. А от в минулому році після заміни плит над вентиляцією дуже різко почало цвісти. В міжсезоння буквально ща 2 тижні зацвіло в суцільне чорнотиння. Просто жах... Хочу зара то все поздирати, полікувати і поштукатурити під покраску - може без обоїв і з новим герметичним вікном не так чорнітиме (трикамерне буде).

Останнє редагування: 7 грудня 2021 12:39:44 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Вікно відчиняй. Просто відчиняй вікно.
там і так батареї не гріють у найлютіші морози. Куди ще відчиняти?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Будувати треба міцно, з натурального матеріалу і щоб навіки!
панельку?  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

рагулизм
дик, я і питаю, шо то за херня.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

от в минулому році після заміни плит над вентиляцією дуже різко почало цвісти.
О, там й шукай причину, в хаті є грибок (пліснява), погіршилась вентиляція, збільшилась вологість й воно пішло.
Знайомий в квартирі-сталінці заклав  старе вікно між кухнею та ванною кімнатою, щоб повісити шафу - одразу по ванні пішла чорна пліснява й  зайопується виводити.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси
den

Еппс ( пінопласт )
+ Гіпс
+ Примусова витяжка (в місяць з'їсть 6 кВт годин  24/7)

Якщо з деревом цвіли стіни то з пластиком вікном буде тотальна срака до вентиляція природня зникне геть

П.с. ну і сама подумай чим ти дизаєш якщо навколо купа цвілі
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

мені чувак з кабанчік.юа робив за 1500 грн 2 роки тому.

поки не покоробило. замірити температуру нема змоги.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Ото й проблема шо багато хто спирається на інтуїцію, а не на факт )))
Більше 15 років відкосам, виглядають  як нові.
Нічого подібного. Про крейду знайомий майстер радив.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В родичів в одній квартирі відкоси з пінопласту, зверхи підшпакльовані. В іншій - суцільно з гіпсу.
В обох варіантів лажа на стику рами вікна з відкосом, але це в принципі фуйня. Зрідка підшпакльовується та фарбується.
Але нічого не мокріє, не темніє, не пліснявіє.
пінопласт на мокрінея і плісняву ще не перевіряли, бо там ніхто не живе. А гіпсокартон з 2013 року в цьому році вже перший раз підфарбувала чорнотиння. Невеличка площа - десь до 100 кв см разом, але неприємно.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Нічого подібного. Про крейду знайомий майстер радив.
Ага, а ось ці виробники й не знають)))

   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Чим штукатурили? Яка товщина шару? Теж збираюся поекспериментувати.
та цю... Банальний сатенгіпс, але добросовісно)) головне кожному шару дати підсохнути, щілинки позаповнювати спочатку, а вже потім суцільно штукатурити і за кожним шаром грунтувати. Карочь, у мене дуже грамотний був консультант))  :gigi:   (tu)
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Бетон лиють в опалубку, щікатурку мажуть теркою, шпателем, накидують ковшиком, тощо.
Саме так :)
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

А гіпсокартон з 2013 року в цьому році вже перший раз підфарбувала чорнотиння. Невеличка площа - десь до 100 кв см разом, але неприємно.
То розбий його нах, подивись шо там під гіпсокартоном, може вода з вулиці потрапляє між рамою та стіною туди.
Невеликий збиток.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В родичів в одній квартирі відкоси з пінопласту, зверхи підшпакльовані. В іншій - суцільно з гіпсу.
В обох варіантів лажа на стику рами вікна з відкосом, але це в принципі фуйня. Зрідка підшпакльовується та фарбується.
Але нічого не мокріє, не темніє, не пліснявіє.
:facepalm1:

Мокріє зовсім через іншу річ
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

шо означає "пєнка" шар піни між рамою та стіною? Якшо так, то закривати однозначно відкосом.
да. Я про це і співаю.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

каровка зара така зла, шо кракаділ у неї научицця літать через вікно з пятого поверху.

Нє.
Тиж мене
(крокодила)
всежтаки
трішечки
але всежтаки
любиш :air_kiss:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

я сам робив зі шпакльовки по старинці.

по ефективності однакові
по еститичності однакові

по практичності напевно краще гіпсові, але і бруду пилу і вимивань по 10 раз. а якщо ще на вікна ляпне...
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

все еще делаешь? Года 4 назад обсуждали епт
це вже друга хатка)) зара мова про ту, в якій я живу.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

:facepalm1:

Мокріє зовсім через іншу річ
Тебе ще нафуй сьогодні не посилали? Я не в гуморі - можу й послати  B-)
да. Я про це і співаю.
В під'їзді в цілому пофуй, але в хати треба заробити.
До речі, осьо про пластикові відкоси.
Вінницька віконна контора дуже недешева, якшо вже й вони їх ставлять, то точно не треш.

https://www.korsa.ua/ua/products/otlivy-podokonniki/plastikovye-otkosy


   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

о!
тоді нічого не мокрітиме.
ну і проконтролювати щоб пустот не було

зовні часто запінять так сяк, піна потім не герметизована починає руйнуватись. або і від самого початку діри.  ясно що потім мокріє.
утеплення загальне будинку нам ще довго не світить, а індивідуально утеплити присідатільша не дає - позамикала люки на дах і не дає ключів.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

А нафуй в них дюрки довбати? )))
ну, наприклад, вікно саме розпахнеться від вітру - от тобі вже не просто дюрка, а ціла диріщя на всю довжину откоса.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Тебе ще нафуй сьогодні не посилали? Я не в гуморі - можу й послати  B-)
А тебе не злило коли цю тему розбирали в інших темах і її піднімав, а дехто її пропустив? Яж центр всесвіту))) Жерт...

А чого злишся?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

А чого злишся?
погода фуйова й роботи багато
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія