Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українців хочуть штрафувати за недопалки і плювки на вулиці

гівно біодеградує і удобрює землю
абсолютно природний продукт

мільярди років всі сруть
:facepalm:  По-моему не только гивно биодеградуе....
   
Цікаво хто і з якою ефективністю буде то контролювати?   :-)o
Возле меня на пляже полиция вывела человека, который не отреагировал на их замечания о бутылке пива. Причем первый раз я отчетливо слышал "вы не могли бы, пожалуйста, убрать?".
Через 5 минут шли обратно и вывели его, поскольку он опять достал пиво.
   
Я считаю, что люди, сорящие  товаром с ограниченным или запрещенным оборотом ( алко, табачка, нефегазопродукты, медицина, ядохимикаты, оружие и тд), должны платить в сотни и даже тысячи раз больше, чем сорящие обычным мусором. Отдельно прописать пендель в законе сорящим шприцами и другими колющими предметами ( конечно же "вичерпним переліком", без субьективных трактований
   
я вважаю що хизуватись тем що ти вважаєш за можливо срати у власному місці  тебе не прикрашає

а що вважають ВОНИ...не знаю

и где я писал про срать ? если вы по себе равняете, что вас и вам подобных только 600 уе штрафа остановит, то примите мои соболезнования. но, к счастью, далеко не все такие
тем более и сейчас за выброс мусора в неположенном месте санкции есть. и если депутаты думают, что тупое увеличение штрафов на чтото повлияет, то это не так. как в свое время
не повлияло на количество бухих за рулем, к примеру.

так что если уж постоянно закручивают гайки для пересичных, то пусть и о себе не забывают. так как общественный вред от выброшенного окурка и от несоблюдения своих обязанностей
законодателями несоизмерим. так можете и передать своему куратору B-)
   
Цікаво хто і з якою ефективністю буде то контролювати?

Будет рядом мужик стоять с резиновой палкой и бить по рукам.
   
Будет рядом мужик стоять с резиновой палкой и бить по рукам.
Я видел как новая полиция пыталась вразумить тех кто пил пиво на улице - ноль целых фиг десятых толку.
   
и где я писал про срать ? если вы по себе равняете, что вас и вам подобных только 600 уе штрафа остановит, то примите мои соболезнования. но, к счастью, далеко не все такие
тем более и сейчас за выброс мусора в неположенном месте санкции есть. и если депутаты думают, что тупое увеличение штрафов на чтото повлияет, то это не так. как в свое время
не повлияло на количество бухих за рулем, к примеру.

так что если уж постоянно закручивают гайки для пересичных, то пусть и о себе не забывают. так как общественный вред от выброшенного окурка и от несоблюдения своих обязанностей
законодателями несоизмерим. так можете и передать своему куратору B-)

я ж не проти
   
согласен на 600 бачей за окурок
но требую, шоб в пакете голосовали за штраф в 60 тыщ зеленых за нарушение трудовой дисциплины депутатов -
кнопкодавство, прогулы, драки - и безусловное лишение мандата после 3х таких залетов
если окультуриваться, так всем вместе. а не только манюпасов ипать, шоб особо чувствительные депутаты не страдали от вида мусора из окон своих жоповозок  :K

причем тут одно к другому? абы вот это запиздеть нужное дело. Пусть хоть штрафы эти примут — и то с этих пидаров депутатских хоть какая-то польза
   
 Було вже все це.
 Пересічному - батогів, а пану ... пана бог накаже.

 Якщо справді зібралися культуру, як у Європах, у побут втілювати, треба почати з громадських вбиралень.
 Цивілізація починається з них.
   
Так мабуть у Празі урна поруч стояла, і з неї своєчасно вивозили...
В Європейських містах, урни не скрізь є, осомливо в туристичних зонах, Із за терактів. Я вважаю, навіть якщо немає урни, це не виправдання щоб смітити.
   
Як на мене достатньо першої частини назви теми.
"Українців хочуть штрафувати"
І закон прийняти таким же лаконічним.
   
причем тут одно к другому? абы вот это запиздеть нужное дело. Пусть хоть штрафы эти примут — и то с этих пидаров депутатских хоть какая-то польза

при том, шо не знаю как вы, а я задолбался наблюдать, как для всех остальных они повышают тарифы, ставки и штрафы. а себе только зарплаты
тем более, что - повторюсь - простое повышение штрафов ни к чему не приведет. только к увеличению таксы за неофициальное решение вопроса, когда словили на горячем. проходили не раз B-)
   
 Я за штрафи, і я буду радий коли це спровокує гнів у населення, котрий перейде в практичне застосування. Як може турист не палити вогонь у лісі, коли в заповідниках депутати і їм подібні полюють на червонокнижних тварин?  Як може людина не їхати на авто на територію національного парку, якщо  там давно побудували двох-трьох поверховий маєток якогось жирного виродка? Як може людина платити штраф за підібрані у лісі МЕРТВІ дерева, якщо за 100 метрів, під видом санітарної рубки чи дороги до неї, валять і вивозять за кордон кубометри дуба?
   
Якщо будуть контролювати виконання, тільки за. Свинокурці мають платити

А також :
свинопивці води/коли/ситра/пива,
свиноїдці  морозива/піци/чебуреків/шаверми,
свинойобці що кондоми розкидають  і т.д. і т.п.
   
Ніодин закон в Україні єфективно не діє тільки тому, що кожен вважає, що він має право порушувати тільки тому, що інші порушують. От вони нехай урн наставлять, чи вони самі нічого не роблять. Коли кожен почне з себе, от я дотримуюсь законів, а чому вони ні, з того часу все зміниться. А так, який закон не прийміть, всі будуть робити, що робили.
   
Манюпаса надо нещадно штрафовать.
Только тогда, через 1-2 поколения страх бросить мимо урны будет врожденным!
   
при том, шо не знаю как вы, а я задолбался наблюдать, как для всех остальных они повышают тарифы, ставки и штрафы. а себе только зарплаты
тем более, что - повторюсь - простое повышение штрафов ни к чему не приведет. только к увеличению таксы за неофициальное решение вопроса, когда словили на горячем. проходили не раз B-)

да мне покуй че там на месте решать будут неофициально. Пусть штраф назначат в 20000 грн, а неофициально пусть решают за 10000 — один хер каждый пидар подумает триста раз,прежде чем окурок кинуть
   
Это показывает, что нынешняя ВР - симулякр органа законодательной власти :(
Мышей летающих они уже всех спасли?
Симулякр - это твой Мордор !
   
Ніодин закон в Україні єфективно не діє тільки тому, що кожен вважає, що він має право порушувати тільки тому, що інші порушують. От вони нехай урн наставлять, чи вони самі нічого не роблять. Коли кожен почне з себе, от я дотримуюсь законів, а чому вони ні, з того часу все зміниться. А так, який закон не прийміть, всі будуть робити, що робили.

если нет урны — это не значит, что можно кидать на пол мусор. Неси его б***ь себе домой кидай, если нет урны. Иначе штраф.
   
если нет урны — это не значит, что можно кидать на пол мусор. Неси его б***ь себе домой кидай, если нет урны. Иначе штраф.
Люди, які не хочуть виконувати закони є в кожній країні світу, проблема в тому, чи є ті хто контролює виконання закону та наскільки ефективно вони це роблять.

Останнє редагування: 18 липня 2017 13:14:46 від boduk333
   
Люди, які не хочуть виконувати закони є в кожній країні світу, проблема в тому, чи є ті хто контролює виконання закону та наскільки ефективно вони це роблять.
У нас їх забагато, візьміть тих же бляхарів. Я пісимист в цьому питанні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія