Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Эспрессо: Чалый, Рахманин про то, что достаточно оружия нам не дадут :X

Хотите — смотрите сами (отмотайте на час назад примерно).

Причины...

1) Главное — самим не хватает. Хаймарсы в том числе. Даже для США их мало с учетом Тайваня, Ирана...

2) Многие страны не хотят портить отношения с Рашкой

3) Многим покуй та Украина

4) Боятся, что зброя попадет в руки террористов

Короче, как я понял — главная причина пункт 1. Все остальное — это дипломатические отмазки, чтоб не афишировать п. 1.
   
США допомагають Ірану зброєю? Ого, яка глубока аналітика
   
 Фигня это все. Как показала война, даже 20 летние оружие легко делает кацапов. А его выше крыши.
 Основная проблема это обучение и ипучая геополитика.
Все
   
Фигня это все. Как показала война, даже 20 летние оружие легко делает кацапов. А его выше крыши.
 Основная проблема это обучение и ипучая геополитика.
Все

Томагавки — это 45-летняя зброя, но нам ее не видать  :D
   
Головна причина - боязнь спровокувати Росію на застосування ядерною зброї.
   
Зрада... зрада... зрада...
Кругом зрада, ми всє умрьом... :(
   
Головна причина - боязнь спровокувати Росію на застосування ядерною зброї.
А їй потрібна провокація для чергового загострення шизи?
Та я вас прошу.
   
і саме тому конгрес прийняв програму навчання українських пілотів на F-16
   
Головне питання в тому що таке "достаточно" зброї?
   
і саме тому конгрес прийняв програму навчання українських пілотів на F-16

Пока у Рашки есть ПВО, эти ф16 до сраки. Чтоб подавить ПВО как раз нужны высокоточные ракеты
   
ф16 до сраки
Якщо їх використовувати далеко від фронту для прикриття міст, що піддаються обстрілам крилатих ракет?
   
ранок надворі, а вже скіко зради розлилося.
П"ятниця вдалась (tu)
   
Пока у Рашки есть ПВО, эти ф16 до сраки. Чтоб подавить ПВО как раз нужны высокоточные ракеты

девілька днів тому влучили хаймарсом у ППО у Луганську
   
нам будуть давати зброї не більше, ніж потрібно для захисту нашої території,
для пуляння по рашці та навіть по Криму зброї нам не дадуть, поки рашка серйозно не розлютить американців настільки, що вони вирішать йти вабанк на її знищення,
так це виглядає наразі

п.с. але ж ці хаймарси - це просто мрія, а не зброя  (tu)
   
Це хуйня від самого початку, бо Чалий або, простигосподи  :facepalm1: Рахманін, поняття не мають кому чого вистачає або не вистачає

решта пунктів теж якісь єбануті домисли, тому що, зброю нам вже майже вся Європа дає, отже вся Європа вже зіпсувала стосунки з хуйло за логікою цих двох зрадойобів

ну і головне, ці двоє - кондові порохоботи, тому нічого крівм зради вони не озвучать
   
Какие-то опять офуенные аналитеги зраду разгоняют...

Оружия дадут много... Более чем достаточно...

Ключевой вопрос сейчас формирование способности ВСУ для проведения крупномасштабных наступательных операций. Пока такая способность отсутствует, а полагаться на операции мелких мобильных соединений даже в случае обороны долго нельзя.
   
800 американських компаній хочуть виготовляти зброю для України – CNN

Міністерство оборони Сполучених Штатів розглядає 1300 пропозицій від 800 компаній щодо виготовлення інноваційної зброї для України.

Джерело: CNN із посиланням на джерело

Деталі: Пентагон має намір найближчими тижнями визначитися з ідеями можливого виробництва зброї для України, а також для американських військових.

Пропозиції від Пентагону повинні включати можливості озброєння для протиповітряної оборони, протитанкової, протипіхотної, берегової оборони, протитанкової боротьби, безпілотних літальних систем, контрбатареї та захищеного зв'язку, які були визначені як ключові для України у військовій потребі.

Зрештою, 800 компаній подали 1300 пропозицій на виготовлення озброєння для України.

Видання зазначає, що Міноборони США шукає лише тих виробників, які можуть втілити проєкти за 30 днів або ж більш складні – за 180 днів.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/1/7355715/
   
Пока у Рашки есть ПВО, эти ф16 до сраки. Чтоб подавить ПВО как раз нужны высокоточные ракеты

Та я бачу ви офуєнний аналітег.
Те, що ракетна зброя США переважно морського і повітряного базування ви, мабуть, забули чи не знали?

І те, що F16 є носієм ракетної зброї:
- протирадарної AGM-88 HARM (150км)
- AGM-84E SLAM (до 110км)
- AGM-84H/K SLAM-ER (до 270км)
- плануючої бомби AGM-154 (до 120км, до 560км з двигуном - це вже КР фактично...)
- КР AGM-158 JASSM  (до 370 км, до 100км в ER версії)
   
Десь промайнула така думка що штати чекають на палацовий переворот - які ж вони бляха наївні...  :facepalm:
   
Могли збирати на евакуацію, припустимо, краматорського заводу, який може виробляти арт стволи або на обладнання для виробництва 155мм снарядів, але ж на такому політичних очків та хайпу, як на байрактарах, не зробиш. Та й сісти і розмірковувати що дадуть, а що не дадуть завжди прикольніше.
   
Що, Зірку смерті ще ніяк не підгонять?  :facepalm1:
   
Пока у Рашки есть ПВО, эти ф16 до сраки. Чтоб подавить ПВО как раз нужны высокоточные ракеты
Високоточні ракети самі собою літають? Поцікався що таке agm-88.
   
Могли збирати на евакуацію, припустимо, краматорського заводу, який може виробляти арт стволи або на обладнання для виробництва 155мм снарядів, але ж на такому політичних очків та хайпу, як на байрактарах, не зробиш. Та й сісти і розмірковувати що дадуть, а що не дадуть завжди прикольніше.
Куди цей завод евакуювати? Ім'я, сестра, ім'я. Нема в Україні безпечних місць.
   
лендлиз еще и не стартовал

писи
вы представояете обьнм оружия которое штаты проищврдило во время втроц мировой?

   
Куди цей завод евакуювати? Ім'я, сестра, ім'я. Нема в Україні безпечних місць.

есть
для производства нептунов уж точно
   
Куди цей завод евакуювати? Ім'я, сестра, ім'я. Нема в Україні безпечних місць.
да в скалу яку-небудь в Карпатах і хай колупають. В Україні багато місць, безпечніших за Краматорськ або Павлоград.
   
Нема в Україні безпечних місць.

Але є різниця що кудись можуть крилаті ракети долетіти, а кудись артилерія з літаками
   
Я не спец по зброя але ран Рохманін е великій пессимист.
Таким він був завжди.
   
Могли збирати на евакуацію, припустимо, краматорського заводу, який може виробляти арт стволи або на обладнання для виробництва 155мм снарядів, але ж на такому політичних очків та хайпу, як на байрактарах, не зробиш. Та й сісти і розмірковувати що дадуть, а що не дадуть завжди прикольніше.
Проблема не вирізати стволи, проблема вилити болванку з якої вирізають стволи. Уже про це тут говорили.

Технологію вилити болванку можна розробити, Питання часу і ресурсів, а ще питання ціни. В СССР один завод на півночі робив такі болванки з яких вирізають стволи.

Мало ЧПУ, треба вміти дотриматись технології щоб була болванка з якої виріжуть ствол. Питання часу і коштів. І ціни на виході яка буде і куди дівати ці стволи крім України? Ринок світовий зброї зайнятий.

За цце тут покійни один фупчик розказував.
   
1) Главное — самим не хватает. Хаймарсы в том числе. Даже для США их мало с учетом Тайваня, Ирана...


Я ще до війни про цю проблему кажу... І не раз повторяв чому затримка в надачі зброї.

Зараз заводи Німців працюють щоб це перекрити... Так що думаю все вистачить щоб РФ завалити.
   
Десь промайнула така думка що штати чекають на палацовий переворот - які ж вони бляха наївні...  :facepalm:
Так! Ті хто думає що штати цього чекають дуууже наївні  :-)o
   
Мы ожидаем ракеты для HIMARS дальностью на 300 км, - Резников
   
Таке враження що хтось старий ящик зради відкрив. З просроченим ще у квітні терміном зберігання.
Але це навіває оптимізм - раз тягнуть просрочену, значить свіжої нема :gigi:
   
як тільки банять пару активних ботів зрадообів на їх місце вилазять нові


   
Томагавки — это 45-летняя зброя, но нам ее не видать  :D
только в нагрузку к тикандероге
   
Хотите — смотрите сами (отмотайте на час назад примерно).

Причины...

1) Главное — самим не хватает. Хаймарсы в том числе. Даже для США их мало с учетом Тайваня, Ирана...

2) Многие страны не хотят портить отношения с Рашкой

3) Многим покуй та Украина

4) Боятся, что зброя попадет в руки террористов

Короче, как я понял — главная причина пункт 1. Все остальное — это дипломатические отмазки, чтоб не афишировать п. 1.
не смотрел но осуждаю
   
1) Главное — самим не хватает. Хаймарсы в том числе. Даже для США их мало с учетом Тайваня, Ирана...

 :facepalm1:
яка соковита маячня  :weep:

просто ...стоп! молчу, а то опять обвинят в зраде и панике
   
:facepalm1:
яка соковита маячня  :weep:

просто ...стоп! молчу, а то опять обвинят в зраде и панике

Та да. Лучше молчи. А то забанют. Чтоб не портил ребятам праздник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія