Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если бы у меня были деньги я бы :)

Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Если деньги "падают с неба", то человек обычно оказывается не готов к этому.
И жизнь становится хуже, чем была до этого...
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

а я тут про реальные суммы

Реальные суммы тоже можно потратить на реальных людей, которые дороги Вам. Или на страну. А не на себя.

Наконец, на свое образование в хороших мировых универах, второе - а первого по факту скорее всего нет... :(

Личное счастье вы не купите все равно... А маячня тут про острова и страны... - сначала подумайте, как вы местной тамошней налоговой объясните происхождение денег :) 
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Ты уже скока в штатах сидишс ? На такой дауншифтинг давно должно  было накопиться вроде не ?
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

И вообще, вопросы надо корректно задавать...

Ну есть у меня деньги. 27 грн. Толку с них... На метро три раза проехать, остальное отдать бомжам :)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Реальные суммы тоже можно потратить на реальных людей, которые дороги Вам. Или на страну. А не на себя.

Наконец, на свое образование в хороших мировых универах, второе - а первого по факту скорее всего нет... :(

Личное счастье вы не купите все равно... А маячня тут про острова и страны... - сначала подумайте, как вы местной тамошней налоговой объясните происхождение денег :) 

кудаж мы без моралистов денемся.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Ты уже скока в штатах сидишс ? На такой дауншифтинг давно должно  было накопиться вроде не ?

да шото сильно не хватает, не такой уж это дауншифтинг как оказалось. А до пенсии очень далеко.
таких дауншифтеров  по всему миру оказывается слишком много , толпа не протолкнуться от желающих где то осесть на сент маартене или арубе, цены просто зашкаливают все разумные пределы
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

цены просто зашкаливают все разумные пределы
ну так может стоит в испанию цены меньше климат дофига получше
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)



Вот лично я бы уехал на какой нибудь карибский или багамский остров.  Купил бы малелнькое бунгало. Ловил бы рыбу, отдавал бы мулаткам креолкам в местную таверну, они бы мне её жарили на ужин.
Немного рома. Океан, небо, пальмы, спокойно  тихо бренькает карибская музыка,  шо еще надо человеку ?
Этот бег в колесе , эти зимы, осени, с промозглыми дождями, так нельзя, время уходит. Туда сюда уже конец Июля, скоко того лета осталось.


А выб шо делали?

ти б через місяць з нудьги на пальми ліз
а через два спився б нафіг
це все вже було  B-) 
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

кудаж мы без моралистов денемся.

Карма такая... Никуда...
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Не, серьезно... "Старит и море", ага???

Сидите вы посреди моря возле Кингстона где то ловите марлина. Ну год... ну два... ну три.. Не задолбало???

Не лучше ли поехать в Лас-Вегас или Монте Карло, решить проблему с денгами.. За две недели :)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

ну так может стоит в испанию цены меньше климат дофига получше

это зона евро, все эти испании греции италии закрылись для среднестатистическо го американца.

Помню свои незабываемые ощущения во Франции при курсе если не ошибаюсь 1.6  :)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

ну так может стоит в испанию цены меньше климат дофига получше

Любите летом 43+ ???  :weep: Не, в Украине климат 100% самый лучший. Даже стабильные малайские +31+33 круглый год при 100% влажности нам довольно трудно переносить :)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Вижу противоречие как следствие непродуманных мечт автора.

Имел бы деньги и ловил бы рыбу .
Я разговариал с ними и говорил им что бля, пацаны, вы же в раю живёте!
Они говорят ты приехал и уехал , а каждый день тут годами - тоска невыносимая. Люди идут и топятся.

 (tu)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Купив би хату під Віднем, в Альпах (австрійських або італійських) і в Хорватії на морі. Так би собі катався по колу. Зимою в горах, літом на морі, решту часу коло відня на виноградниках.

хата накуй не потрібна, це гімор
тіки рент, і не в автрійських альпах а у Словенії де небудь біля Бледа чи Канина
але найкраща опція просто жити під Загребом, B-)
Тухель, Крапіна живешь на курорті, природа , терми, вино, 1,5 години авто ти на морі (Рієка, Опатія, Цриквениця) , 1година  ти на лижах (Смєлє чи Словенія на вибор)
30 хв. Загреб, 1,5 години Любляна, Грац, 2,5 години Трієст, 3,5 години Спліт, 5 годин Мюнхен, 4 години Відень, і це авто по акуєнним хайвеям

Останнє редагування: 29 липня 2019 23:58:53 від gryanik
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Ну припустимо ТС заробив би мільон на криптє,вклавши колись по пьяні 100 або 200 доллярів. Ну,навіть, поїхав би на Санта -Лючію,купив бунгало та ловив би рибу. З одного боку,скоріш за все б набридло. Ще й мулатка за бару від нього завагітніла б... ба,має своє бунгало. Але далі проза життя про яке мало хто замислюється...

 Карибські острови, хлопчики,складаються з населення де половина поліцейські,половина злочинці,більшість мілких,є й не мілкі... Реально 50% на 50%...між ними йде певна конвергенція...тобт о з часом певні злочинці стають поліціянтами.а певні поліціянти злочинцями...судді (їх 2 чи 3 на весь острів) такі ж самі. Турист,який пильнує свій гаманаець та кредитки, дуже непогано там відпочиватиме. Жити...тре маскуватися під біднуватого. Дуже ретельно...тоді можливо тебе будеть розводити десь на рік баксів на 300... Гроші отримувати тре в банку Нідерландської  колонії десь на Кюрасао, бо на місці тебе здадуть. Їх банк "Гермес"- такий собі сарай де працюють такі ж напівзлочинці.

 В найкращому випадку тебе на щось розведуть... на великі гроші. Тюрма там невелика,місць на 30 як раз для таких як ти. Там і будуть "розводити." В найгіршому випадку-може бути все що завгодно.

 Це  в сучасному світі вигадки:"наше счастье постоянно-пей кокосы,ешь бананы..." Чунга-Чанга існує, але там все гавно, гарно лише місяці з три.... B-)

Останнє редагування: 29 липня 2019 23:54:41 від Wolter
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Ну припустимо ТС заробив би мільон на криптє,вклавши колись по пьяні 100 або 200 доллярів. Ну,навіть, поїхав би на Санта -Лючію,купив бунгало та ловив би рибу. З одного боку,скоріш за все б набридло. Ще й мулатка за бару від нього завагітніла б... ба,має своє бунгало. Але далі проза життя про яке мало хто замислюється...

 Карибські острови, хлопчики,складаються з населення де половина поліцейські,половина злочинці,більшість мілких,є й не мілкі... Реально 50% на 50%...між ними йде певна конвергенція...тобт о з часом певні злочинці стають поліціянтами.а певні поліціянти злочинцями...судді (їх 2 чи 3 на весь острів) такі ж самі. Турист,який пильнує свій гаманаець та кредитки, дуже непогано там відпочиватиме. Жити...тре маскуватися під біднуватого. Дуже ретельно...тоді можливо тебе будеть розводити десь на рік баксів на 300... Гроші отримувати тре в банку Нідерландської  колонії десь на Кюрасао, бо на місці тебе здадуть. Їх банк "Гермес"- такий собі сарай де працюють такі ж напівзлочинці.

 В найкращому випадку тебе на щось розведуть... на великі гроші. Тюрма там невелика,місць на 30 як раз для таких як ти. Там і будуть "розводити." В найгіршому випадку-може бути все що завгодно.

 Це  в сучасному світі вигадки:"наше счастье постоянно-пей кокосы,ешь бананы..." Чунга-Чанга існує, але там все гавно, гарно лише місяці з три.... B-)


Ти мені, як з язика слова зняв...
Знаю  про одного чувака,   директора видавництва  в Німеччині,  який  добре розкрутився і заробивши до&уя  лаве,  вирішив продати видавництво,  перебратися на Кариби і жити там на яхті....   пожив так трохи,  але не довго він тим насолоджувався....    його примітили, втерлися в довіру,  підсадили на важкі наркотики і змусили ВСЕ переписати на них....   як він опинився в Німеччині він і сам не знає...   він зараз незповна розуму після наркотиків...    бомжує майже
 
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Вижу противоречие как следствие непродуманных мечт автора.

Имел бы деньги и ловил бы рыбу .
Я разговариал с ними и говорил им что бля, пацаны, вы же в раю живёте!
Они говорят ты приехал и уехал , а каждый день тут годами - тоска невыносимая. Люди идут и топятся.

+
Так мені одна бразилійка, яка жила на такому острові, казала, як би їй хотілося поїхати геть, непогано б і у БсАс, бо нудно до усрачки.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Не, в Украине климат 100% самый лучший.
годовой перепад температур 65 градусов прям зашибись климат
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

 (tu)
ТС
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

  Читав я "Житія святих". Так ось в тему. Чоловік відійшов від цього грішного світу в печери "стяжати дари Святого Духа".
   Молився він там у самоті і... знайшов скарб захований колись розбійниками.
  І? Як гадаєте, як він поступив?
   А став благати Всевишнього, щоб забути місце того грішного скарбу.
   П.С. Лиш самий набожний ФУПчег нагадає нам ім'я того подвижника.  ;)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)



Вот лично я бы уехал на какой нибудь карибский или багамский остров.  Купил бы малелнькое бунгало. Ловил бы рыбу, отдавал бы мулаткам креолкам в местную таверну, они бы мне её жарили на ужин.
Немного рома. Океан, небо, пальмы, спокойно  тихо бренькает карибская музыка,  шо еще надо человеку ?
Этот бег в колесе , эти зимы, осени, с промозглыми дождями, так нельзя, время уходит. Туда сюда уже конец Июля, скоко того лета осталось.


А выб шо делали?

Я бы хотел проехаться во всех Ride to Conquer Cancer которые есть на всех континентах. А так времени нет и таких денег нет, чтобы так разьезжать. И если бы я отдыхал на карибах и был не женат, то жарил бы не рыбу, а наследниц испанцев - нравится тот тип красоты. Карибы поднадоели правда...
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Йо... Стільки цікавих проектів можна втілити...
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Гріх гроші
Бізнес бес
багатство
Бог
Біг.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Ловил бы рыбу, отдавал бы мулаткам креолкам в местную таверну, они бы мне её жарили на ужин.


Майже те ж саме, тільки у мене мулатки і креолки ловили б рибу, а я їх жарив.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

 :facepalm1:

Сколько денег ?Семейное положение И так далее
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Купив би хату під Віднем, в Альпах (австрійських або італійських) і в Хорватії на морі. Так би собі катався по колу. Зимою в горах, літом на морі, решту часу коло відня на виноградниках.

+1

Европеец должен жить в умеренном климате. И куда же без снега зимой?
   
слишком много денег надо для реализации моего желания.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)



Вот лично я бы уехал на какой нибудь карибский или багамский остров.  Купил бы малелнькое бунгало. Ловил бы рыбу, отдавал бы мулаткам креолкам в местную таверну, они бы мне её жарили на ужин.
Немного рома. Океан, небо, пальмы, спокойно  тихо бренькает карибская музыка,  шо еще надо человеку ?
Этот бег в колесе , эти зимы, осени, с промозглыми дождями, так нельзя, время уходит. Туда сюда уже конец Июля, скоко того лета осталось.


А выб шо делали?


Мулатки тобі сказали би, що забебав Ти своєю рибою, в маленьку бунгалу залазили б краби й здорові пальмові таргани, а потім з океану прийшов би ураган й розкиздячив твою бунгалу на друзки, карібська музика НІКОЛИ, запам"ятай - НІКОЛИ не бринькає тихенько, тобі б захотілося розбити цеглину на голові того уйопа який ніяк не може заспокоїтися. От. А рому треба було б більше й більше кожного дня, щоб тобі не снився сніг й маленький шматочок сала з чорним хлібом на тихим і мирним Дніпром  :)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

я б все вклала в освіту. походу б об'їхала увесь світ.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Я когда-то задавал себе такие же дебильные вопросы.Первое о чем нужно думать это то ,как их сохранить,а не проебать
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Я одразу куплю готель на  Міконасі.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Я когда-то задавал себе такие же дебильные вопросы.Первое о чем нужно думать это то ,как их сохранить,а не проебать

 (tu)  + примножити

а мед потрібно їсти шилом
(с)
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Я одразу куплю готель на  Міконасі.


Это только так кажется.Это как в детстве кажется,что когда станешь взрослым,накупишь на все деньги игрушек и шоколадок
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Якби у мене було в 10 разів більше грошей ніж є, то я б започаткував три проекти - повноцінне гольфове поле, великий виноградник з виноробством і вирощував би газонну траву для озеленення міст.
Якби було в 1000 разів більше, то я започаткував би університет.
А на хатинку на Карибах чи на Алясці у мене є, але то зовсім не є цікаво.
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Я одразу куплю готель на  Міконасі.

Ктото любит кино АВВА
   
Вот лично я бы уехал на какой нибудь карибский или багамский остров.  Купил бы малелнькое бунгало. Ловил бы рыбу, отдавал бы мулаткам креолкам в местную таверну, они бы мне её жарили на ужин.

саме тому їх у тебе немає
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

Мулатки тобі сказали би, що забебав Ти своєю рибою, в маленьку бунгалу залазили б краби й здорові пальмові таргани, а потім з океану прийшов би ураган й розкиздячив твою бунгалу на друзки,
карібська музика НІКОЛИ, запам"ятай - НІКОЛИ не бринькає тихенько, тобі б захотілося розбити цеглину на голові того уйопа який ніяк не може заспокоїтися. От. А рому треба було б більше й більше кожного дня, щоб тобі не снився сніг й маленький шматочок сала з чорним хлібом на тихим і мирним Дніпром  :)

послушай ,наш венесуэльский друг

   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

это зона евро, все эти испании греции италии закрылись для среднестатистическо го американца.

Помню свои незабываемые ощущения во Франции при курсе если не ошибаюсь 1.6  :)
ошибаешься, такого курса не было

Останнє редагування: 30 липня 2019 05:45:01 від Вело
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

 
Иван: Слушай, Базин, у тебя есть мечта?
— Какая мечта?
— Ну, о чём ты мечтаешь в жизни?
— У меня мечта — пальто купить.
— Ну что это за мечта...
— Зима на носу, а мне ходить не в чем. Прошлую зиму в куртке проходил, болел всю дорогу.
— Тебе что, родители пальто купить не могут?
— Ага, купят они. Отец алименты платит, мать ни копейки не даёт. Считает, что мне не нужны деньги. Она — больной человек. В этом нет никаких сомнений. Чего с этим поделаешь?
— Ну-ка встань.
— Зачем?
— Ну встань, тебе говорят. (даёт своё пальто) На, носи на здоровье.
— Ты что, сдурел?
— Мне всё равно в армию скоро. Носи и мечтай о чём-нибудь великом.

Курьер
   
Re: Если бы у меня были деньги я бы :)

ошибаешься, такого курса не было

был , сам смотри по линку

https://www.macrotrends.net/2548/euro-dollar-exchange-rate-historical-chart
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія