Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка це сука? **(Старий новий вид російської пропаганди)

Re: А яка це сука?

При чому тут рівень. При чому тут погрози. . Ви були в такій ситуації?
   
Re: А яка це сука?

Ти тут героїню тилу і захисницю знедолених з себе не корчи. Може ще й закони про відповідальність за колаборацію відміниш, бо "вони заручники"? Все вони знають, що вони кажуть і для чого. То колаборанти.

 Чим далі від фронту, тим більше полум'яної ненависті до "колаборантів"
   
Re: А яка це сука?

Не треба приміряти такі ситуації до когось конкретно чи до чиїхсь конкретних дітей чи батьків. То брудно і показує ваш низький освітній і культурний рівень. Такий на рівні африканського йожа. То теж може сприйматись як погроза мені конкретно, чи моїй родині. Ви хочете власне таке відчуттія в мене викликати своїм смакуванням цих всіх "ужасів"?

Ти просто докуя пистиш про речі, які не розумієш. Вот і всьо (с). Послухай що полонені 24-го в Маріку будуть говорити.
   
Re: А яка це сука?

При чому тут рівень. При чому тут погрози. . Ви були в такій ситуації?

Шкода що ви не розумієте очевидних речей. Видно теж проблеми з вихованням і рівнем.

Ви не можете задавати мені на форумі такі особисті питання, де я був і в яких ситуаціях. То неввічливо. Дякую за увагу.
   
Re: А яка це сука?

Ти просто докуя пистиш про речі, які не розумієш. Вот і всьо (с). Послухай що полонені 24-го в Маріку будуть говорити.

А ти розумієш значить? Ну то поясни.
   
Re: А яка це сука?

Шкода що ви не розумієте очевидних речей. Видно теж проблеми з вихованням і рівнем.

Ви не можете задавати мені на форумі такі особисті питання, де я був і в яких ситуаціях. То неввічливо. Дякую за увагу.
Моє виховання мені підказує, шо засуджувати когось можна тільки в тому разі, коли сам був у подібній ситуації, і повів себе по-іншому. Тому я і запитала. А розказувати, як і шо треба робити, то багато не треба.
   
Re: А яка це сука?

Все енто х....йня. Кацапы заняли станцию? Заняли. Разместили там взрывчатку- разместили. Стреляют по Никополям с промплощадки-стреляют. Кто всравсь- невістка?
   
Re: А яка це сука?

Все енто х....йня. Кацапы заняли станцию? Заняли. Разместили там взрывчатку- разместили. Стреляют по Никополям с промплощадки-стреляют. Кто всравсь- невістка?

Взять все поделить! Желаю чтоби всє!  :-T

То не х...йня, а ворожа пропаганда. Інформаційна зброя в інформаційній війні. В курсі що це таке?
   
Re: А яка це сука?

Взять все поделить! Желаю чтоби всє!  :-T

То не х...йня, а ворожа пропаганда. Інформаційна зброя в інформаційній війні. В курсі що це таке?
===========================
Не вчи вченого. Звісно пропагандон ворога. В мене не перший курс у Подоляка як у тебе. Я й Подоляка можу навчити. B-)
   
Re: А яка це сука?

===========================
Не вчи вченого. Звісно пропагандон ворога. В мене не перший курс у Подоляка як у тебе. Я й Подоляка можу навчити. B-)

А я причому до Подоляка?

Хоча читаю його в Твітері, розумний чоловік. Не те, що дехто.  :D
   
Re: А яка це сука?

А я причому до Подоляка?

Хоча читаю його в Твітері, розумний чоловік. Не те, що дехто.  :D
=========================
Ні-не дурень. Промови пише для НАШОГО доволі гарненьки. Та й образ медійний створив. Не дурень- це точно. Ще Арестович є... теж так красиво ручками розвордить і свої думки має. Навіть у Прези цілить. Ой! А Притула!!!-це наше усе!  А ще Порох з своїм 25%-30% залізобетонним лекторатом. А там з тилу Смішко.... Що ж залишиться Найвеличнішому? Хоча якщо вижене Єрмака, та після перемоги, тоді хто зна? Хто зна? B-)
   
Re: А яка це сука?

А ще Порох з своїм 25%-30% залізобетонним лекторатом.
3 роки тому залізобетонного було 15%. Звідки ще 15% взялося?
   
Re: А яка це сука?

=========================
Ні-не дурень. Промови пише для НАШОГО доволі гарненьки. Та й образ медійний створив. Не дурень- це точно. Ще Арестович є... теж так красиво ручками розвордить і свої думки має. Навіть у Прези цілить. Ой! А Притула!!!-це наше усе!  А ще Порох з своїм 25%-30% залізобетонним лекторатом. А там з тилу Смішко.... Що ж залишиться Найвеличнішому? Хоча якщо вижене Єрмака, та після перемоги, тоді хто зна? Хто зна? B-)

Про Арестовича не скажу, бо його не дивлюсь і не читаю. Не нравиться мені його мордочка. Про Притулу, Пороха і особливо про Смішка, то маячня. У Пороха як 5% назбирається то буде добре. А в Зеленського 91% ніби підтримки. То великий процент. І політичний капітал. І він його використовує зараз на благо України і для Перемоги України і використає й потім.
   
Значить так.
Інфа точна.
Оці четверо - дійсно звільнені за колаборанство працівники станції. Ніякі не під примусом.
Таких наші звільняють одразу. То вони й триндять що попало, хоча точно знають хто і звідки обстрілює ті ж дачі у вихідні. Енергодарівці з багатоповерхівок усе те лядство бачать чітко.
Стара ще даумбасівська тактика обстрілу мінометами

Не так давно орки поназбирали по навколишніх селах та Енергодару дітей і пригнали під камери "ось ми веземо діток робітників станції в Ялту "
Камери вимкнули, дітям по чупа-чупсу і - валіть додому.

Ставлять у 20км зоні станції гради і обстрілюють Нікополь. Коли прилітає у відповідь, стріляють вже самі в бік станції і все гамузом списують на наш обстріл

Останнє редагування: 20 серпня 2022 13:33:50 від H.Kropp
   
Re: А яка це сука? **(Старий новий вид російської пропаганди)

3 роки тому залізобетонного було 15%. Звідки ще 15% взялося?
Кажуть що з перепою в очах двоїться, може це якось пов'язано  :shuffle:
   
Значить так.
Інфа точна.
Оці четверо - дійсно звільнені за колаборанство працівники станції. Ніякі не під примусом.
Таких наші звільняють одразу. То вони й триндять що попало, хоча точно знають хто і звідки обстрілює ті ж дачі у вихідні. Енергодарівці з багатоповерхівок усе те лядство бачать чітко.
Стара ще даумбасівська тактика обстрілу мінометами

Не так давно орки поназбирали по навколишніх селах та Енергодару дітей і пригнали під камери "ось ми веземо діток робітників станції в Ялту "
Камери вимкнули, дітям по чупа-чупсу і - валіть додому.

Ставлять у 20км зоні станції гради і обстрілюють Нікополь. Коли прилітає у відповідь, стріляють вже самі в бік станції і все гамузом списують на наш обстріл

Дякую за інформацію. Те, що вони казали і як то казали вже виразно показувало, що це колаборанти. Сьогодні по радіо теж розказували як там ті зйомки відбуваються. Кацапи приїжджають з камерами, потім на ті камери стріляють з різних сторін біля ЗАЕС і знімають. Ну і цей сюжет зварганили.

А тут вже деякі захисники колаборантів намалювались. Каралєва ФУПа, яка, на жаль, так і не получила від модератора по рогам (голкам) за свою чорноротість, тут найбільше розпиналась.
   
Re: А яка це сука?

Ти далі не слухав? Їх всіх звільнили з ЗАЕС за "участие в параде на День победи 9 мая". Що це за парад був в Запоріжжі на "День победи"?
   
сходіть в херсонську гілку
А де? щось не чого не находжу. Дай силку б.л.
   
Re: А яка це сука?

https://t.me/energoatom_ua/6061

Ну ось, бачимо факти. Причому це колаборанти самі й казали, причому кожний з них. Як можна було того не бачити і розводити голімий піздьож про заручників і бідних жертв під тортурами? І немає сумніву, що після того звільнення вони всі вже в співпраці з ФСБ.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія