Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
15 квітня 2024 17:21:53
Новий український баражуючий боєприпас RAM X, який презентували Володимиру Зеленському з нагоди свята Дня працівника ОПК. Він вже тестувався на фронті, за його допомогою була уражена ворожа «Тунгуска» та інша техніка. Коротко про його можливості:

▪️простий запуск з катапульти;
▪️заявлена дальність польоту 100+ км;
▪️швидкість 180 км/год;
▪️вага бойової частини складає 3 кілограми та має три види - осколкова, термобар та ударне ядро;
▪️працює парою з дроном-ретранслятором, який також шукає ціль;
▪️штучний інтелект, який захоплює ціль і може сам доводити БПЛА до неї;
▪️планується також можливість полювання за ворожими розвідувальними БПЛА, шляхом встановлення осколкової БЧ і контрольованого підриву поруч із ворожим безпілотником.
2
15 квітня 2024 09:15:55
В Україні розробили аналоги радянських протитанкових й протипіхотних мін.
МОН-50/100/200
ТМ-62П

https://mil.in.ua/uk/news/v-ukrayini-rozrobyly-analogy-radyanskyh-protytankovyh-j-protypihotnyh-min/
3
15 квітня 2024 09:00:43
Ні.
Надто складно, захаращування дописів.
Переклавши текст українською який тоді сенс залишати оригінальний?! Щоби що?!
4
15 квітня 2024 08:20:28
Наші як і кацапи почали використовувати дробовики.

https://armyinform.com.ua/2024/04/15/mayemo-spravu-z-70-vorozhymy-fpv-dronamy-na-den-nashi-voyiny-pokazaly-yak-drobovyk-robyt-nebo-chystishym/

В даному випадку такі від Hatsan Escort
Напівавтомат, 10 пострілів на хвилину6
14 квітня 2024 09:08:06
https://t.me/vert_i_call/17330
І відео влучань балістики і пожежі на базі ВПС  - то фейк?

Так
7
14 квітня 2024 08:03:58
Гадаю отвєточка буде по виключному переліку військових баз та виробництв. Точно усі значимі об'єкти КСІР постраждають.
Безсумнівно винесуть іранські ВМС максимально.
Очевидно що захист у Ізраїля здатен витримати атаку типу сьогоднішньої. То ж відповідь плануватимуть грунтовно, без поспіху.
Боюся помилитися, але можливо зачекають до прийняття Конгресом виділення коштів, щоб до того Ізраїль зі статусу жертви не почали перетворювати на подлаго агрєссара, як то було з Газою
8
13 квітня 2024 08:10:22
Тому я дуже високо ціную голосовий інтерфейс з автомобілем, наприклад я надаю перевагу сказати Defog windshield (продуй туман на лобовому склі) замість самому шукати цю кнопку десь в третьому ряду пʼяту з ліва чи на тачскріні. Особливо в незнайомій арендованій машині.
Особливо високо його цінують німі люди.

Додадуть керування поглядом
Хоча нє, це ж відволікання
9
13 квітня 2024 07:50:53

Китайська компанія IM Motors презентувала новий електромобіль L6. Авто оснастили інноваційною батареєю нового покоління з твердим (а не рідким) електролітом. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Твердотільну акумуляторну батарею встановлять на топовий варіант IM L6. Концерн SAIC, який розробив модель стверджує, що це перший серійний електрокар з таким типом батареї. Серед її переваг — більша енергоємність, а також довговічність та безпечність (ризик її загоряння значно нижчий).

Ємність батареї складає 130 кВт∙год, а заявлений запас ходу – 1000 км. Вона може дуже швидко заряджатися 900-вольтним струмом потужністю до 400 кВт: за 12 хвилин можна поповнити запас ходу на 400 км.

Unlike its name, the battery is not fully solid-state but semi-solid state, meaning the energy-carrying fluid contains some solid species. IM Motors claims its 130 kWh Lightyear “solid-state battery” is the industry’s first mass-produced semi-solid-state battery with ultra-fast charging capabilities.

Хай так
Проте - крок уперед
10
13 квітня 2024 07:41:50

Китайська компанія IM Motors презентувала новий електромобіль L6. Авто оснастили інноваційною батареєю нового покоління з твердим (а не рідким) електролітом. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Твердотільну акумуляторну батарею встановлять на топовий варіант IM L6. Концерн SAIC, який розробив модель стверджує, що це перший серійний електрокар з таким типом батареї. Серед її переваг — більша енергоємність, а також довговічність та безпечність (ризик її загоряння значно нижчий).

Ємність батареї складає 130 кВт∙год, а заявлений запас ходу – 1000 км. Вона може дуже швидко заряджатися 900-вольтним струмом потужністю до 400 кВт: за 12 хвилин можна поповнити запас ходу на 400 км.
11
13 квітня 2024 07:35:51
та для чого хочеш

мабуть , як того звуть, Белобородова? він б купив. турча маю на увазі
Та те кацапське гівно за копійку вдавиться))
Знайшли кому пропонувати))
Декілька років тому  десь на цужику бився з кимось об заклад——ставка була пляшка пива здається)

пс. Він ще "волонтерам" 3 штуки торчить)——але вони йому простили)——розуміють що з кацапа як з козла молока)
Что за глупый скворетс?

3.49 утра в Гекмании  :weep:

12
12 квітня 2024 14:09:05
Доречі порошенко, можу помилятися, але залишився единиим класичним олігархом  в Україні, який є політиком, має вплив на медіа, є бенефіціаром монопольних компаній і має статки більше мільона прожиткових мінімумів

Перелік тих "монопольних компаній"?
Монополізував ринок чого?
13
12 квітня 2024 08:11:44
За династичними зв'язками Англія належить Франції, Московія - чи то німцям чи то англійцям, Іспанія - німцям. І т.д. і т.п.
Всі т.зв. "великі князі" на Заліссі - фіікція, бо були по суті призначеними ординцями гауляйтерами а не ставали згідно звичаєвому праву. Титул царя взагалі кацапи присвоєний, бо "царем" можна було стати лише або через Візантію або через ординців але тоді тре було бути чінгізидом.
Усе в історії кацапів крадене або самочинне або вигадане.
14
12 квітня 2024 06:46:45
То в чому суть статті?

Та там же ж що не речення - то лукаве втирання гнилого оселедця.
І знов за орбана і цінні папери
І наче й  обісрали а до суду не подаси
15
9 квітня 2024 01:06:46
хтось банально забув капот закрити як слід.. і що??
Та нічого - те саме що хтось забув двері болтами прикрутити, чи розповісти підотам про нові алгоритми автоматизованого управління.
"І так сайдьот"
саме так і забули, погано закрили.
капот на замках, хтост погано зафіксував,хтось не перевірив.

Для цього і робиться грамотне проектування з захистом від дурня.
А в авіації взагалі т.зв. "форми" усюди, і для пілотів і для техніків
Навіть в серіалі свіжому "Володарі неба" екіпаж бомбардувальника у WWII перед злетом довго і нудно робить перевірку згідно форми (checklist)
16
9 квітня 2024 01:05:03
Колись літаки не падали.... Бо їх будували білі цисгендерні християнські чоловіки...

Літаки падали завжди
17
7 квітня 2024 18:50:34
Або попали не з першого разу чи залпом  :-)o
Там одна ракета, яка прилітає майже відразу як техніка зібралась разом
Може дрон підсвічує.

Zala постійно висить
високо, спробуй ще помітити
а збити усе одно складно, надто малопомітна ціль
ну хоча б помітити - і то добре
тре якусь автоматичну оптичну станцію щоб сканувала небо по колу постійно на предмет наявності дронів
ну або частоту слухати і визначати що те лайно десь поряд
18
7 квітня 2024 15:50:28
Провідний виробник акумуляторів для електромобілів CATL випустив нову революційну акумуляторну батарею ресурсом у 1,5 мільйони кілометрів і 15-річною гарантією. Відомо, що акумуляторний блок використовуватиметь ся для живлення комерційних транспортних засобів.

Yutong, один з найбільших китайських виробників автобусів, заявив, що нові акумуляторні блоки будуть використовуватися в його електробусах. Згідно з даними компанії, нова довговічна батарея електромобіля не має деградації протягом перших 1000 циклів зарядки.
19
3 квітня 2024 12:56:13
Сонячна енергетика, яка вважається однією з найбільш екологічно безпечних, стала серйозним викликом для Австралії, де цей вид генерації електрики користується особливою популярністю. Як пише The Guardian, проблема відходів сонячних панелей на континенті досягне свого піку протягом найближчих двох чи трьох років, а не до 2030 року, як прогнозувалося раніше.

«Сонячна промисловість швидко наближається до переломного моменту, коли кількість відходів досягне безпрецедентного рівня. Рівень відходів сонячних панелей досягне критичної точки в найближчі два-три роки», – йдеться у публікації.

Проблема полягає в тому, що лише один австралійський штат заборонив утилізацію сонячних панелей на звалищах, тоді як переробка цих відходів коштує надто дорого. Більш того, більшість комерційних переробників сонячних панелей просто видаляють алюмінієву раму та проводку. Із цього виникає інша проблема, зазначає The Guardian. Неможливість повторного використання компонентів сонячних панелей разом із активним розширенням виробництва можуть призвести до дефіциту срібла. Як розповів експерт із відновлюваних джерел енергії Ронг Денг, при збільшенні виробництва навіть у п'ять разів світові запаси срібла можуть виснажитися лише за два десятиліття.
20
2 квітня 2024 11:44:01
Коли саме була війна з татарами?
Давно)
Отже, ти не знаєш, коли була війна з татарами.

ЗІ Бо її ніколи не було. І якби ти не був мудаком, то просто визнав би , що сказав дурню.

Тобто не було?!
А то що було?! еСВеО?

Кримський похід (1675) — похід запорізького гетьмана Івана Сірка проти Кримського ханства що завершився рушійним розгромом останнього та втечами хана. Детальний опис подій складено в літописі Самійла Величка. 4000+ вбито, 23 000 захоплено.
21
2 квітня 2024 08:05:55
Здрасті, з якого це куя вони вимруть? Вимруть їбаньки які без розбору їдять їдло чи 'вакцини' які просуває зомбоящих.
Вимруть, тому що у них просто не буде вибору. З кожним роком ГМО все більше і більше і багато неГМО культур просто зникає. Деякі продукти вже зараз можливі тільки як ГМО. Борці з ГМО або мають згинути з голоду або змиритися з тим що є і почати споживати ГМО. Боротися з ГМО і одночасно його споживати це якось не дуже нормально.
Ще борці з ГМО вимруть по старості, а нові покоління матимуть кращу освіту щодо ГМО і розумітимуть, що ГМО це не те з чим варто чи можна боротися. А взагалі то мені якось все це не так важливо, бо ГМО перемагає, а борці з ним безнадійно програють, тільки плутаються під ногами.
Якщо що, то я частину свого життя займався ГМО. Принципово, коли є вибір, вибираю ГМО в якості насіння чи в якості продукту, бо більше довіряю. Ставлюся до цього приблизно так як до способу доставки лосося чи іншої риби в магазин Метро - краще куплю того що привезений сучасним транспортом на льоді ніж той який був привезений традиційним методом на возі, що запряжений волами...
От Ви як прогресивний фермер скажіть - чому миші не хочуть їсти добірну гарну пшеницю, яку холдинги дають за аренду паїв, а віддають перевагу вирощеній на городі? Це пишу з власного досвіду, одного року в сусідніх засіках зберігав таку і таку так миші городню місцями на тирсу перетринили, а холдингову навіть не рушили.
Також зі свідчень інших, кури не їдять холдингову кукурудзу наприклад, і буквально вчора кум розповів що корови віддають перевагу зчорнілій місцями соломі що зимувала в стіжку, а гарних тюків з холдингу не хочуть їсти?

Що це за феномен такий?
Сумніваюся що просто випадкові співпадіння.

Балувані.
У нас кури та миші харчами не перебирають
22
2 квітня 2024 08:02:28
Якщо кому цікаво, то ловіть з перших рук.
Наша компанія щороку засіває сотню(і) гектарів сої. Звичайно, що ГМО. Пробували на початках один раз виростити не як ГМО, але то затратно і невигідно під стандартні проекти.
НеГМО сою можна вирощувати тільки під спеціальні проекти типу для отримання органічного продукту, таке можливо, ми навіть думали чи не робити так, але то не надто цікаво. За моєю оцінкою, неГМО соя займає зараз якісь поодинокі відсотки в загальних площах під сою.
За останні роки сорти сої сильно рушили вперед і є так звані ГМО другої генерації або ще їх називають сорти з так званим великим врожаєм, хтось називає двократний врожай. Така соя дає великий врожай, стійка до раундапу.
Є люди, які боряться проти ГМО, але це нормально і до таких людей варто ставитися спокійно, а не як до тупих чи хворих на голову. Вони теж мають право на життя. З часом вони вимруть.

Ну от у старттопіку попри гучну назву теми вказано премію за неГМО при купівлі - $5 на тону.
І ось у мене питання: хіба ж така різниця варта ризиків і додаткових витрат при вирощуванні неГМО?!
23
2 квітня 2024 07:41:36
Зара на батьківському хуторі під Запоріжжям. Мама бідкаються. Кажуть що з природою діється дивне. Те що мало квітнути зараз то чомусь не квітне, те що не мало б - навпаки.
Абрикоси у місті вже починають квітнути а й у нас тут почали готуватися. Може бджоли встигнуть роздуплитися до того часу бо хто ж опилюватиме. Хоча джміль вчора вже літав, спокусився на яскраво-жовту ряднинку
24
2 квітня 2024 07:35:52
Одноденні заморозки у травні - не були дивиною у нас на півдні. У садах палили в ці ночі багаття щоб димом захистити зав'язь
25
2 квітня 2024 07:28:45
Куча летних фоточек моей молодости 80-х. Я такой летом — в свитерках, в каких-то ветровочках, в джинсах, даже в осенней курточке ходил в июне  :D  Сейчас я б в таком прикиде сдох бы летом наверное. Да сегодня и вчера вон в Киеве было теплее, чем в июне 80-х годов.

81-й рік, червень
У нас на Мелітопольщині літо у розпалі, спека
Ми класом їдемо до Москви
Для мене шок, там хмарно і реально холодно Влітку!

86-й оік, Запоріжжя, 20-ті числа березня
Раптом великий снігопад і випадає снігу мінімум по коліна, мороз. Тримається усе це пару тижнів і лише потім починає бурхливо танути

За розповідями батьків взимку снігу випадало стільки що вони га санчатах з даху каталися а до дверей хат тонелі в снігу рили
26
29 березня 2024 10:51:47
Суки. Мені лікарня в Дніпрі скасувала прийом бо сидять без електрики. Перенесли на понеділок. Сподіваюся основну масу накопичених ракет кідари ті вже вистріляли
27
29 березня 2024 10:44:37
Ну от шість знищених засобів ППО у свіжому зведенні
28
25 березня 2024 19:25:59
Ще ніхто не дійшов до точки стандартної правильної фупівської реакції на неадекватів?

"Забаньте уіпана!"
29
25 березня 2024 08:07:52
Переконали, не хочу бути зрадоботом.

То що, купуємо російське і так переможемо?

Навіщо я себе обмежував? Точно зрадобот!
Ти просто дебіл)
Це тому, що був проти російського?

Може й так. Але тепер я як ви.

Ти не погодився. Ти злився.
Зрозумів що дурні намолов, а тепер не знаєш як красиво з того з'їхати  :D
Наче й не можна не погодитися з опонентами, але ж так не хочеться визнати свою неправоту.
Хитрун з тебе такий собі. Твій оцей "полемічний прийом" такий незугарний.
30
25 березня 2024 07:28:28
То ж почув, зрозумів, виправився.
Купуємо більше російських реакторів!
Дурника увімкнув
ні, розумника.

Було б по дурному не погодитьсяз вами. А так я по розумному погодився. Купуємо російськи реактори, як ви радите.

Що не так?

Зараз не для тебе вже, бо ти скотився в пащекування.
А для тих хто може читатиме і не до кінця зрозуміє.

Болгарія свого часу купила у кацапів 2 реактори для себе.
Давно.
Реактори лежать без діла, бо будувати під них енергоблоки болгари передумали.
Ми викуповуємо ці реактори бо маємо де їх застосувати і це буде найшвидший та найдешевший варіант для нас.

Гроші за них кацапи давно отримали.
Більше жодних грошей кацапи в процесі монтажу, обслуговування, експлуатації кацапи за них не отримають
Пальне буде американське.

31
25 березня 2024 07:18:36
Нема обходу санкцій. Можна купувати рлсійське.
Зрозуміло.
Не слухаєш, не чуєш.
То ж почув, зрозумів, виправився.
Купуємо більше російських реакторів!

Дурника увімкнув
32
25 березня 2024 07:15:28
Болгарія не виробляє атомні реактори.

Це називається обхід санкцій. Купити в росії і продати Україні те, що було куплене в росії.
Ти притрушений?
Який в біса обхід санкцій?
Ті реактори були куплені давно.
Вони належать Болгарії. Болгарам вони не потрібні. Лежать без діла. У нас є спроектовані під них майданчики (ймовірно й частково побудовані). Тому для швидшого вводу в дію ті реактори підходять якнайкраще. Тим більше що у наших фахівців є значний досвід роботи і модифікації саме таких. А пальне буде американське.

І де ти тут угледів обхід санкцій?!
Нема обходу санкцій. Можна купувати рлсійське.

Зрозуміло.
Не слухаєш, не чуєш.
Токуй далі.
Відробляй зарплату.
33
25 березня 2024 07:13:27
Ну, віллісу вже років 80.
Тоді чому абсолютна більшість джипів в ЗСУ-волонтерські?
Тому, що ЛуАЗ кончили.

Ти хотів би їздити на ЛуАЗі а не якихось скажімо тойоті чи рено?
А якщо ні, то намалюй схему економічного виживання того ЛуАЗу
34
25 березня 2024 07:07:01
Тільки купувати російське і грошей на переробку не потрібно.

Проблеми немає.
+====================================+
Купують не кацапське, а болгарське!
Болгарія не виробляє атомні реактори.

Це називається обхід санкцій. Купити в росії і продати Україні те, що було куплене в росії.

Ти притрушений?
Який в біса обхід санкцій?
Ті реактори були куплені давно.
Вони належать Болгарії. Болгарам вони не потрібні. Лежать без діла. У нас є спроектовані під них майданчики (ймовірно й частково побудовані). Тому для швидшого вводу в дію ті реактори підходять якнайкраще. Тим більше що у наших фахівців є значний досвід роботи і модифікації саме таких. А пальне буде американське.

І де ти тут угледів обхід санкцій?!
35
24 березня 2024 13:16:27
1. Наші давно на російських/радянських реакторах вміють використовувати паливні збірки Вестінгауз.
2.У Хмельницькому на АЕС по плану початковому ще два реактори передбачено, але саме радянського типу. У Болгарії такі є раніше закуплені. То чому б їх і не перекупити?! Може ще й С-300 не купувати за кордоном?! Мі-8/17? Взагалі зброю та набої російсько-радянські?
36
24 березня 2024 10:47:49
В протистоянні по канонам Академії імені Фрунзе ми б вже давно програли. Цікаво, яка освіта у комбата Кирила Вереса (К2), який до війни був директором пляжу?
Цей Верес?

Станом на 2015 рік — контррозвідник СБУ[2]. Здійснив затримання — разом з Віктором Ніколюком — російських грушників Єрофєєва і Александрова[3]. Тоді загинув молодший сержант Вадим Пугачов.
Угу

Герой України, володар почесної нагороди "Золота Зірка" та кавалер ордена Богдана Хмельницького Кирило Верес до війни був директором нудистських пляжів у Києві. Чоловік не мав бойового досвіду раніше.

Бойового досвіду до 14 р у більшості наших офіцерів та генералітету не було.
Те, що він там якимось пляжем завідував не означає що він не має військової освіти. Служити в нашій тодішній армії і якось прогодувати сім'ю було тим ще квестом. Попри те що до 14 р його біографія відсутня, подальша кар'єра ніби натякає
37
24 березня 2024 10:44:41
В протистоянні по канонам Академії імені Фрунзе ми б вже давно програли. Цікаво, яка освіта у комбата Кирила Вереса (К2), який до війни був директором пляжу?
тобто ви робите висновок, що профільна освіта, то штука необов'язкова ? я правильно зрозумів?
В деяких випадках так. Скажіть, а де можна було рік тому отримати профільну освіту оператора БПЛА або оператора морських дронів.Або де можна отримати диплом оператора робота для евакуації чи розмінування?
 Ну і якщо вже про військову освіту
, чи є вона в Резнікова чи Умєрова? Чи служив в армії Зєля?

Як оператору БПЛА його знання дозволяють командувати навіть ротою? Ну гаразд, батальйоном. Зможе він правильно розташувати окопи, вогневі точки наприклад? Ну те зробити, чому молодших офіцерів вчать
38
24 березня 2024 10:35:33
це шедеврально  :lol:

У 2009—2013 роках навчалась на заочному відділенні історичного факультету КПНУ, з якого раніше була відрахована у 2005 р. за академічну неуспішність.
2011 року вступила на денне відділення факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології КПНУ.

З 2006 року дописувала в місцеві газети, 2013 була співорганізаторкою фестивалю Respublica у Кам'янці-Подільському.

2013 року Марія Берлінська вступила на магістратуру НаУКМА на програму Юдаїка, під час Революції Гідності була членкинею Жіночої сотні ім. Ольги Кобилянської[5],
у вересні 2014 полишила навчання.
У 2015 році захистила диплом і на церемонії вручення дипломів у НаУКМА була разом з Президентом України однією з чотирьох промовців[6][7].

готовий міністр оборони :weep:

Марія Берлінська брала участь у Марші Рівності в Києві 2016 року[26] і підіймала на телебаченні проблему ЛГБТ-людей у складі силових структур України на війні[27].  8-)
Куди там різним залужним, сирським, та ін.
В темі війни дронами (еге ж, одними дронами) вони міщинця не варті магістра юдаїстики
В протистоянні по канонам Академії імені Фрунзе ми б вже давно програли. Цікаво, яка освіта у комбата Кирила Вереса (К2), який до війни був директором пляжу?

Цей Верес?

Станом на 2015 рік — контррозвідник СБУ[2]. Здійснив затримання — разом з Віктором Ніколюком — російських грушників Єрофєєва і Александрова[3]. Тоді загинув молодший сержант Вадим Пугачов.
39
24 березня 2024 10:30:31
А шо там Блєєєєєєєдцгоротт?
https://t.me/bletgorod/12944

Ну куди ж у скрєпной расєюшке та без сексуальних дєйствій між мужиками
40
24 березня 2024 10:23:52
То таке, люди живі, це ж не гроші...
когда ее на целого министра обороны двигали,
я ее биографию почитала
впечатляет
сумела только со второй попытки выучиться аж в Каменець-Подольском техникуме универе,
где папа преподавал, спасибо ему
 
потом магистратура Могилянки , специальность "иудаика" ;o
а теперь вот специалист по военным вопросам,  стратег и тактик
Это Залужный закончил военное училище, военную академию и военный университет
А Берлинской всего этого не надо - природный талант

и да, я - не феминистка, особенно в военном деле :gigi:
це шедеврально  :lol:

У 2009—2013 роках навчалась на заочному відділенні історичного факультету КПНУ, з якого раніше була відрахована у 2005 р. за академічну неуспішність.
2011 року вступила на денне відділення факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології КПНУ.

З 2006 року дописувала в місцеві газети, 2013 була співорганізаторкою фестивалю Respublica у Кам'янці-Подільському.

2013 року Марія Берлінська вступила на магістратуру НаУКМА на програму Юдаїка, під час Революції Гідності була членкинею Жіночої сотні ім. Ольги Кобилянської[5],
у вересні 2014 полишила навчання.
У 2015 році захистила диплом і на церемонії вручення дипломів у НаУКМА була разом з Президентом України однією з чотирьох промовців[6][7].

готовий міністр оборони :weep:

Марія Берлінська брала участь у Марші Рівності в Києві 2016 року[26] і підіймала на телебаченні проблему ЛГБТ-людей у складі силових структур України на війні[27].  8-)

Куди там різним залужним, сирським, та ін.
В темі війни дронами (еге ж, одними дронами) вони мізинця не варті магістра юдаїстики

Повна версія