Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ти брешеш, жалюгідна "німкеня".

Ну от, можете і українською писати.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ну от, можете і українською писати.
А то ты не знал.
   
Ну от, можете і українською писати.
хулі там писати. Компьютерні перекладачі вже зняли питання писемного спілкування, незабаром  і усне спілкування без проблем.
   
хулі там писати. Компьютерні перекладачі вже зняли питання писемного спілкування, незабаром  і усне спілкування без проблем.

Тобто наші москвомовні дописувачі можуть перекладати автоматично і писати тут української? Але не роблять цього, бо поширення московської мови для них є дуже важливим?
Ну зрозуміло.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Жалюгідна брехня від "німкені".
Я для вас жалюгідна (дякуючи zamarstyniw побачила, як виглядав ваш пост первинно), бо відстоюю українське, а ви відстоюєте ворожий мені ускій мір, мір хуйло.
Отож, поговорили.
Як ви ставитеся до галичан, носіїв української культури, мені відомо давно.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не можу, на жаль, відредагувати матюки у своєму пості - це зроблено не мною. Я кацапських матюків не толерую, навіть щодо лютих ворогів.
   
Я для вас жалюгідна (дякуючи zamarstyniw побачила, як виглядав ваш пост первинно), бо відстоюю українське, а ви відстоюєте ворожий мені ускій мір, мір хуйло.
Отож, поговорили.
Як ви ставитеся до галичан, носіїв української культури, мені відомо давно.
Як? Бо схоже знов ви хотіли мене оббріхати.

Жалюгідні не ви, а ваші спроби.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Як? Бо схоже знов ви хотіли мене оббріхати.

Жалюгідні не ви, а ваші спроби.
Цитую прочитане 17.47.18 пост zamarstyniv:
“Ти брешеш, жалюгідна «німкеня».
Кожне слово смішне.
Ви тягнете сюди ускій мір у розпал війни з тим ускім міром, а я пишу неправду?
Про «жалюгідна» вже писала.
Чому «німкеня»? По-дитячому смішно.
А була б повага до українців, котрі не хочуть чути мову ворога і намагаються позбутися того кацапського духу в Україні, то не було б цих глупих слів.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Як ви ставитеся до галичан, носіїв української культури
Не відмовляєшся від настирних спроб поділити українців на сорти, гамаюча вдусителька?
   
Цитую прочитане 17.47.18 пост zamarstyniv:
“Ти брешеш, жалюгідна «німкеня».
Кожне слово смішне.
Ви тягнете сюди ускій мір у розпал війни з тим ускім міром, а я пишу неправду?
Про «жалюгідна» вже писала.
Чому «німкеня»? По-дитячому смішно.
А була б повага до українців, котрі не хочуть чути мову ворога і намагаються позбутися того кацапського духу в Україні, то не було б цих глупих слів.
Скажіть будь ласка, якщо дописувач робить виправлення в своєму тексті, це що означає?
Підказую. Це означає, що дописувач побачив, що невірно розставив акценти. Тому і виправлення, щоби акцент був не на особистості, а на її діях.
   
Я для вас жалюгідна (дякуючи zamarstyniw побачила, як виглядав ваш пост первинно), бо відстоюю українське, а ви відстоюєте ворожий мені ускій мір, мір хуйло.
Отож, поговорили.
Як ви ставитеся до галичан, носіїв української культури, мені відомо давно.
ти тупа, зарозуміла курка, такі є всюди, і в Галичині і в інших регіонах. А так зрозуміло, Галичина майже не була в русском мірє, найпрогресивніший регіон.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А так зрозуміло, Галичина майже не була в русском мірє, найпрогресивніший регіон.
Угу, а побутова корупція у Львові зашкалює у порівнянні навіть з тим же Луганськом. І на наше здивування місцеві галичани робили круглі очі : "це нормально, всі так роблять". Якби не ті три тижні у Львові на курсах підвищення кваліфікації у 2008, я була би здивована, що у 2019 Львів досить дружно голосував за напевно найяскравішого корупціонера в Україні. "Всі так роблять, нічого поганого. А ви всі заздрите".
   
Угу, а побутова корупція у Львові зашкалює у порівнянні навіть з тим же Луганськом. І на наше здивування місцеві галичани робили круглі очі : "це нормально, всі так роблять". Якби не ті три тижні у Львові на курсах підвищення кваліфікації у 2008, я була би здивована, що у 2019 Львів досить дружно голосував за напевно найяскравішого корупціонера в Україні. "Всі так роблять, нічого поганого. А ви всі заздрите".
Якби не Галичина, тут була б Біларусь. СССР розвалив Сталін. Якби не території приєднані в 1939-40рр (балтія галичина бесарабія) СССР існував би досі.
   
Когда мой старший брат уехал за границу и поступил там в универ, все до одного знакомые моих родителей, каждый раз узнав об этом, спрашивали - "сколько заплатили"? Это на Франковщине.

Я уезжал учиться за границу, когда мои родители переехали на восток Украины. Все знакомые, узнав, что я поступил, говорили - "вот молодец". Это то, что моей маме бросилось в глаза.
   
Угу, а побутова корупція у Львові зашкалює у порівнянні навіть з тим же Луганськом. І на наше здивування місцеві галичани робили круглі очі : "це нормально, всі так роблять". Якби не ті три тижні у Львові на курсах підвищення кваліфікації у 2008, я була би здивована, що у 2019 Львів досить дружно голосував за напевно найяскравішого корупціонера в Україні. "Всі так роблять, нічого поганого. А ви всі заздрите".

підхуйлятниця, ти вже навіть не ховаєшся?
Луганськ 10 років окупований твоїми братушкамі-хуйловцями, про яку побутову корупцію в Луганську ти можеш знати?  :facepalm1:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Угу, а побутова корупція у Львові зашкалює у порівнянні навіть з тим же Луганськом. І на наше здивування місцеві галичани робили круглі очі : "це нормально, всі так роблять". Якби не ті три тижні у Львові на курсах підвищення кваліфікації у 2008, я була би здивована, що у 2019 Львів досить дружно голосував за напевно найяскравішого корупціонера в Україні. "Всі так роблять, нічого поганого. А ви всі заздрите".
на екзамен після курсів довелося скидатися?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

на екзамен після курсів довелося скидатися?
Так курси ж які були! Нікому не потрібні, просто для "галочки", бо в них така рознарядка була.
І скидалися не тим лекторам, які безпосередньо читали лекції з економіки, управлінства і там всяке таке нафік нікому не потрібне, а членам тієї комісії, яка приймала курсові роботи (ми їх на тому прийомі бачили вперше і востаннє в житті). І - від кураторки курсу відкритим текстом - ви маєте сформувати для кожного з членів комісії продуктовий пакет, всього 5 пакетів, до якого мають увійти ..далі диктувався солідний список.
І ті члени комісії не якісь старці з вулиці, а викладачі, доценти, професура провідних Львівських ВУЗів! Відсиділи пару годин на тому прийомі, скромненько позабирали свої пакети і відчалили)))
Це - центр підвищення кваліфікації ВСЕРЕДИНІ своєї ж організації, такі центри ще були у Києві, Луганську та Харкові - ніде крім Львова ні до чого подібного не докотилися.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Луганськ 10 років окупований твоїми братушкамі-хуйловцями, про яку побутову корупцію в Луганську ти можеш знати?
Ложкінсько-мудачуківська срань, у 2008 році Луганськ був окупований?
От жеж яке тупе, брудне, скажене і ненависне :bueee:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Так курси ж які були!
  :D
Рибак рибака бачить здалека…)
Я так відразу й подумав, прочитавши про курси підвищення кваліфікації і прояви побутової корупції у Львові.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія