Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці тримають "під матрацом" 400 мільярдів гривень – банкір

   

Українці зберігають поза банківською системою 400 мільярдів гривень, тоді як у банківській системі знаходиться лише 100 мільярдів гривень.

Такими оцінками поділилася генеральний директор ING Bank Ukraine Саїда Джарболова на конференції Європейської Бізнес Асоціації.
“Під матрацом: мій колега сьогодні мені сказав, що там 400 мільярдів гривень. При цьому в банківській системі – 100 мільярдів гривень”, – сказала Джарболова.

Вона зазначила, що вузькість фінансового ринку України – основна проблема, що змушує банк підтримувати досить високу “подушку ліквідності”, замість того, щоб направити ці кошти на фінансування бізнесу.
   
Може, запитати Гонтарєву, чому люди бояться нести гроші на депозити.
   
ти диви які підлі українці. не довіряють українським банкам...
   
так подивіться в декларації чиновників...  :laugh:

в них все в кеші під матрацом..
то щщ тут з манюпаса дивуватись  :laugh:
   
так НБУ нехай і далі віддає рефінанс за відкати. Звідки буде довіра до банківської системи, якщо банкіри тупо роздягають вкладників, потім беруть рефінанс, який також ворують, а потім ще й через підставних витягують з фонду гарантування вкладів? Я взагалі не розумію людей, які кладуть на депозити в українські банки -- там ймовірність втратити гроші відсотків 50. В нас банки -- це пилососи бабла
   
Може, запитати Гонтарєву, чому люди бояться нести гроші на депозити.

не дуже бояться
якби боялися \мало  несли - були  б інші %
несуть
   
Може, запитати Гонтарєву, чому люди бояться нести гроші на депозити.

яка задекларувала здається біля 2млн баксів и 200 тис грн  :lol:  Голова всім наочно показала чи можна довіряти гривні  :weep:
   
так НБУ нехай і далі віддає рефінанс за відкати. Звідки буде довіра до банківської системи, якщо банкіри тупо роздягають вкладників, потім беруть рефінанс, який також ворують, а потім ще й через підставних витягують з фонду гарантування вкладів? Я взагалі не розумію людей, які кладуть на депозити в українські банки -- там ймовірність втратити гроші відсотків 50. В нас банки -- це пилососи бабла

мжете назвати хоча б один банк,вкладники якого не отримали свої гроші(в межах фгв,звичайно) :S
   
не дуже бояться
якби боялися \мало  несли - були  б інші %
несуть

тобі ж  Саїда Джарболова сказала що не несуть. ти тупий? букв не читаєш?
   
Може, запитати Гонтарєву, чому люди бояться нести гроші на депозити.
Или почему не вкладывают  эти деньги в свой  микро,малый и средний бизнес.Когда они автоматически бы перекочевали в банки на счета этих  закономерно и объяснимо не состоявшихся предпринимателей.
   
мжете назвати хоча б один банк,вкладники якого не отримали свої гроші(в межах фгв,звичайно) :S

ВСІ, в яких була введена адміністрація.
   
тобі ж  Саїда Джарболова сказала що не несуть. ти тупий? букв не читаєш?

все я читаю, грошей валом що в банках,що під матрацами
але народ звик жалітися
аби не пограбували
   
мжете назвати хоча б один банк,вкладники якого не отримали свої гроші(в межах фгв,звичайно) :S

гиии...  а поза фгв то хто ? не вкладники?  То терпіли?
В мене колега (ФЛП) тримав у Форумі розрахунковий - опинився у "сьомому" списку для відщкодувань.
Вгадайте де він зараз тримає бабки?
   
ВСІ, в яких була введена адміністрація.

наприклад -- ?
   
все я читаю, грошей валом що в банках,що під матрацами
але народ звик жалітися
аби не пограбували

то  Саїда Джарболова боїться щоб її не пограбували?
   
А теперь представьте, что у нас есть нормальный фондовый рынок и работающие вменяемы законы?
   
гиии...  а поза фгв то хто ? не вкладники?  То терпіли?
В мене колега (ФЛП) тримав у Форумі розрахунковий - опинився у "сьомому" списку для відщкодувань.
Вгдвайте де він зараз тримає бабки?

так,це сумно
але то інше питання
ми про вкладників не фоп
   
то  Саїда Джарболова боїться щоб її не пограбували?

всі бояться
   
так,це сумно
але то інше питання
ми про вкладників не фоп

а фопів ми нє счітаєм?
   
наприклад -- ?

особисто я втратив в 2-х. Причому не на депозитах а на поточних рахунках РД і Європейський
   
Такими оцінками поділилася генеральний директор ING Bank Ukraine Саїда Джарболова на конференції Європейської Бізнес Асоціації.
Дама, которая последние 12 лет трудилась в Казахстане, безусловно, должна очень хорошо разбираться в украинских реалиях.
   
так,це сумно
але то інше питання
ми про вкладників не фоп

а у вкладників звідки бабки?
І чому фоп то інше питання?
Власне фопи не хочуть тримати бабло у банках, тому і тіньовий ринок.
А всілякі саїди облизуються на їхне бабло

Останнє редагування: 30 січня 2019 13:41:39 від kleynod
   
всі бояться

а в Швейцарії не бояться. я тя здивую, навіть у Польші не бояться...
   
   

Українці зберігають поза банківською системою 400 мільярдів гривень, тоді як у банківській системі знаходиться лише 100 мільярдів гривень.

Такими оцінками поділилася генеральний директор ING Bank Ukraine Саїда Джарболова на конференції Європейської Бізнес Асоціації.
“Під матрацом: мій колега сьогодні мені сказав, що там 400 мільярдів гривень. При цьому в банківській системі – 100 мільярдів гривень”, – сказала Джарболова.

Вона зазначила, що вузькість фінансового ринку України – основна проблема, що змушує банк підтримувати досить високу “подушку ліквідності”, замість того, щоб направити ці кошти на фінансування бізнесу.

а що мені сьогодні мій колега сказав - я краще промовчу .........  :facepalm:
   
а що мені сьогодні мій колега сказав - я краще промовчу .........  :facepalm:

Секс без згоди пропонував? Ти бач який...
   
Секс без згоди пропонував? Ти бач який...

гілка про гроші

а тобі все про секс - ти маньяк напевно
   
гілка про гроші

а тобі все про секс - ти маньяк напевно

ага. троха є.
   
особисто я втратив в 2-х. Причому не на депозитах а на поточних рахунках РД і Європейський

сума перевищувала фгв ?
   
   

Українці зберігають поза банківською системою 400 мільярдів гривень, тоді як у банківській системі знаходиться лише 100 мільярдів гривень.

Такими оцінками поділилася генеральний директор ING Bank Ukraine Саїда Джарболова на конференції Європейської Бізнес Асоціації.
“Під матрацом: мій колега сьогодні мені сказав, що там 400 мільярдів гривень. При цьому в банківській системі – 100 мільярдів гривень”, – сказала Джарболова.

Вона зазначила, що вузькість фінансового ринку України – основна проблема, що змушує банк підтримувати досить високу “подушку ліквідності”, замість того, щоб направити ці кошти на фінансування бізнесу.
Як ці бляді за..ли, ще б у труси заглянули...
Якби в Україні були банки, а не чорт зна що, то і тримали б у банках...
А так це тільки ще раз доводить, що злодіям у нас ніхто не довірить і копійку.
   
ага. троха є.

- доктор, я сексуальный маньяк
- с чего вы взяли? давайте проверим
берет листик и рисует прямую линию
- какие мысли вам приходят в голову, глядя на этот рисунок?
- это щель в дверях, я смотрю в нее - а там комната и в ней все ебуцца, ебуцца, ебуцца ....
берет второй листик и рисует кружок
- а сейчас?
- это скважина в замке, я смотрю в нее - а там комната и в ней все ебуцца, ебуцца, ебуцца ....
- да, вы действительно сексуальный маньяк
- но вы доктор тоже хороши такие картиночки рисовать!
   
   

Українці зберігають поза банківською системою 400 мільярдів гривень, тоді як у банківській системі знаходиться лише 100 мільярдів гривень.
...
У манюпаса запасов кеша нет, а у газд он в основном в товарах или в баксах.
Эти 400 ярдов НМД крутятся процентов на 80 в теневом бизнесе.  B-)
P.S. Я наличку не держу и все расчеты веду только картой.
   
У манюпаса запасов кеша нет, а у газд он в основном в товарах или в баксах.
Эти 400 ярдов НМД крутятся процентов на 80 в теневом бизнесе.  B-)
P.S. Я наличку не держу и все расчеты веду только картой.

400 мільярдів гривень - то менше 15 мільярдів баксів
на 30 мільйонів населення україни то менше 500 баксів на душу
в нас мабуть кожна бабка в селі має 500 баксів "на поховання", не кажучи вже про міське населення

взагалі для україни то нормальна цифра
просто народ не розуміє та не вміє порахувати
булькнув "400 мільярдів!!!" - всі й похуїли від подиву: "ти диви бля! 400 мільярдів!!!!!!!"
   
400 мільярдів гривень - то менше 15 мільярдів баксів
на 30 мільйонів населення україни то менше 500 баксів на душу
в нас мабуть кожна бабка в селі має 500 баксів "на поховання", не кажучи вже про міське населення

взагалі для україни то нормальна цифра
просто народ не розуміє та не вміє порахувати
булькнув "400 мільярдів!!!" - всі й похуїли від подиву: "ти диви бля! 400 мільярдів!!!!!!!"

питання в тому, що ми за кордоном по 1млрд. дол. роками випрошуємо
в той час , як у трудящих гроші без діла лежать
   
питання в тому, що ми за кордоном по 1млрд. дол. роками випрошуємо
в той час , як у трудящих гроші без діла лежать

скажи які суки. нє щоб в офшорах, на благо кіпру потримати...
   
400 мільярдів гривень - то менше 15 мільярдів баксів
на 30 мільйонів населення україни то менше 500 баксів на душу
в нас мабуть кожна бабка в селі має 500 баксів "на поховання", не кажучи вже про міське населення
...
А накуя тогда говорят про зубожиння? Далеко не у каждого европейца и пиндоса есть свободных 500$  :lol:
   
питання в тому, що ми за кордоном по 1млрд. дол. роками випрошуємо
в той час , як у трудящих гроші без діла лежать

скільки в людей м'яса та молока по холодильниках розтикано - скільки мільйонів кіло та літрів, а вони все одно кожного дня біжуть по магазинах та купують ще та й ще.
це аналогія для розуміння, що холодильник не має бути пустим, а бабця в кожному селі не має все до останньої копійки нести в банк.

а що до міжнародних займів, то це питання економіки - україна має виробляти товарів та послуг набагато більше
а для цього має кредитуватися
але в нас є проблема, що всі дуже хочуть соціалу від держави. на обіцянках того соціалу кандидати роблять собі рейтинги. навіть порошенко, хоч він зовсім не такий соціяліст як тимошенко, але теж лізе обіцяти підвищення пенсій та монетизацію субсидій.
це наше горе.
і поки ми не позбавимо всіх отримувачів соціалу право голоса, завжди перед виборам президентів-парламентів будуть підвищувати пенсії, а після виборів буде рости курс і нова влада бігатиме за новими кредитами.

висновок:
кредити не мають просератися на соціал, а люди між тим мають собі тримати 500 баксів "на чорний день" у кеші.

   
під панамськими, кіпрськими матрасами і розкладушками...
   
А накуя тогда говорят про зубожиння? Далеко не у каждого европейца и пиндоса есть свободных 500$  :lol:

по-перше - не пербільшуй, є на рахунках (європейці та американці набагато довше мають справу з банківськими картками та більше довіряють своїм банкам)
по-друге - це середня цифра по країні

   
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/01/30/7205263/
Ось у кого бабки, «чесно зароблені», а вони все манюпаса не знають, як ще трусанути.
Злодії відкрито грабують, хоча вони всі тягнуть на повну конфіскацію, от би бьюджет поповнився.
Але ворон ворону око не виклює...
   
по-перше - не пербільшуй, є на рахунках (європейці та американці набагато довше мають справу з банківськими картками та більше довіряють своїм банкам)
по-друге - це середня цифра по країні
Большинство на западе закредитованы. У них нет накоплений кроме пенсионных.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія