Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Дякую автору за корисний пост
   
Не знаю що і сказати.
Ти не поставив виставив умов.
Скільки клавіш, чи для навчання, чи для студії, чи для сцени, чи просто для душі.

для души и навчання
за клавиши не скажу, не знаю
   
для души и навчання
за клавиши не скажу, не знаю

Я би для цієх мети взяв собі M-Audio Oxygen 88.
Перевірена в надійності.
Хоча вибір величезний.
Але досвід підказує: не шукай пригод,
візьми автономний учнівський інструмент
з вмонтованими динаміками (писав у першому пості).
Бо як на компі почнуться
якісь затримки та інші пригоди,
а воно попросить звукову карту
і т.д. і т.п.
Бо ж має бути і комп відповідний.
Вийде тобі на ті самі гроші.
Але є ще й б/у.

Останнє редагування: 19 травня 2017 10:09:43 від Бартка
   
Спорт, для детей особенно-необходим. А  от музыки один вред. :D
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.
IP

Це педагогічна легенда для лохів.

що саме легенда?
   
що саме легенда?

Що і кота можна навчити грати на піанінці.
Чоловіче, для цього треба мати Дар.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.
IP

Що і кота можна навчити грати на піанінці.
Чоловіче, для цього треба мати Дар.

кота навряд. Люди вчаться всьому, не всім везе з вчителями, людьми й обставинами. Пристойно грають навіть народжені глухими.
   
кота навряд. Люди вчаться всьому, не всім везе з вчителями, людьми й обставинами. Пристойно грають навіть народжені глухими.

Та ясно, а йоги левітують.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Як ти на скрипці покажеш дитині, що таке гармонія?

 Мова не про те, що скрипка може замінити фортепіано, а про те, що не кожний піаніст побажає (чи навіть зможе) після фортепіано опанувати ще й скрипку. А скрипаль, в більшості і зможе і вже із легкістю побажає ще й грі на фортепіано оволодіти.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

 Але ТС не вказав основну рекомендацію для будь якого навчання:

 1. Заняття повинні проводитись із поступових навантаженням (ну, це зрозуміло).
 2. Заняття повинні бути регулярними (а ось це вже надзвичайно важливо). Займатись потрібно по можливості щоденно, нехай по 20 хв., але щоденно. І так це стосується любого навчання!!!
   
Мова не про те, що скрипка може замінити фортепіано, а про те, що не кожний піаніст побажає (чи навіть зможе) після фортепіано опанувати ще й скрипку. А скрипаль, в більшості і зможе і вже із легкістю побажає ще й грі на фортепіано оволодіти.

Хто тобі це розказав?
Тебе обдурили!
Хе...  хокеїст може грати і в футбол...
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Я про те. що фно не є простіше, ніж скрипка. Так, для скрипки кращий слух треба мати, це само собою.

 Так отож.  :)
   
Але ТС не вказав основну рекомендацію для будь якого навчання:

 1. Заняття повинні проводитись із поступових навантаженням (ну, це зрозуміло).
 2. Заняття повинні бути регулярними (а ось це вже надзвичайно важливо). Займатись потрібно по можливості щоденно, нехай по 20 хв., але щоденно. І так це стосується любого навчання!!!

Угу, а ще ТС не сказав про правильну осанку
під час гри.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Угу, а ще ТС не сказав про правильну осанку
під час гри.

 ТС погано вихована людина, тому відправляється до ігнору.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Примусити дитину займатись нотами та сольфеджио можна в тому випадку , якщо талант видно неозброєним оком. Але  адекватні батьки нині рідкість , у більшості дити апріорі генії  з пересраним дитинством
   
ТС погано вихована людина, тому відправляється до ігнору.

Мдес-с-с-с...
Це сильний аргумент у суперечці.
   
Я би для цієх мети взяв собі M-Audio Oxygen 88.
Перевірена в надійності.
Хоча вибір величезний.
Але досвід підказує: не шукай пригод,
візьми автономний учнівський інструмент
з вмонтованими динаміками (писав у першому пості).
Бо як на компі почнуться
якісь затримки та інші пригоди,
а воно попросить звукову карту
і т.д. і т.п.
Бо ж має бути і комп відповідний.
Вийде тобі на ті самі гроші.
Але є ще й б/у.

ok
дякую за пораду
   
Уверена: во Франике точно найдет хоть один нормальный препод-гитарист.


Цього добра у нас достатньо.
   
Уверена: во Франике точно найдет хоть один нормальный препод-гитарист.
Не бросайте это дело...гитара - это супер ! Тем более что деть уже прошел самое сложное: первые шаги.

я же написала - сын не хочет. я не буду заставлять
   
я же написала - сын не хочет. я не буду заставлять

Може статися так, що через деякий час
син скаже: "Мамо, а чому ти мене не заставила?!".
Мене батьки заставляли і я їм за це вдячний.
Я все життя мав роботу від якої кайфував.
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Примусити дитину займатись нотами та сольфеджио можна в тому випадку , якщо талант видно неозброєним оком.

 Це далеко не обов"язково. Найбільший талант у людини - працьовитість. Навіть якщо у дитини відсутнє особливе дарування у музиці, та й у чому б то не було, але при його навчанні залізно дотримуйтесь наступного правила: дитина повинна займатись регулярно, щоденно. Байдуже, канікули чи що, дитина повинна виконати вправи, це не повинно бути надто надокучливим, але мінімум 20 хв. у день. Проведіть такий експеримент і ви побачите, що буде із вашою дитиною через рік, а тим паче декілька років і де будуть всі ті таланти, що такими називались раніше.

 
   
слух є у всіх. Не всіх навчили, не знайшли підхід. Гарно грають навіть повністю глухі.

хорошо играют по нотам, да. играют. по нотам. дальше этого не идут. пианистов как грязи. найти хорошего органиста-хаммондщика почти нереально(сам вот переучиваюсь). бо там слух нужен, а долбить рондо в турецком стиле слуха не надо.
   
найти хорошего органиста-хаммондщика почти нереально

   
вот-вот, вот про это я и говорю. во-первых, техника игры совершенно другая, во-вторых, умение обращаться с лесли и в-третьих, скорость переключения регистров и понимание того, какой именно ползунок сможет сделать нужный саунд.
   
вот-вот, вот про это я и говорю. во-первых, техника игры совершенно другая, во-вторых, умение обращаться с лесли и в-третьих, скорость переключения регистров и понимание того, какой именно ползунок сможет сделать нужный саунд.

Грамотний хамондист - це зараз дефіцит у всьому світі.
Пару дідусів залишилося.
Не переживай, роки за три освоїш.
Благо, на ютубі є у кого повчитися.
   
я параллельно еще и аналоговый синтез осваиваю. недешевое это занятие, но приятное.
   
я параллельно еще и аналоговый синтез осваиваю. недешевое это занятие, но приятное.

Що маєш?
   
arturia microbrute и mopho keyboard. и вот думаю ехать в Киев слушать moog sub37, ну и купить, если понравится.
   
arturia microbrute и mopho keyboard. и вот думаю ехать в Киев слушать moog sub37, ну и купить, если понравится.

Якщо візьмеш муг, то все інше можеш продати.
   
Це далеко не обов"язково. Найбільший талант у людини - працьовитість. Навіть якщо у дитини відсутнє особливе дарування у музиці, та й у чому б то не було, але при його навчанні залізно дотримуйтесь наступного правила: дитина повинна займатись регулярно, щоденно. Байдуже, канікули чи що, дитина повинна виконати вправи, це не повинно бути надто надокучливим, але мінімум 20 хв. у день. Проведіть такий експеримент і ви побачите, що буде із вашою дитиною через рік

Нічого не буде.
Як воно на те не вродилося, то вже шлюс параню.
За твоєю логікою, якщо малювати по 20 хвилин на день,
то можна стати художником?
Ну певне, що бувають виключення, але це 1:100 000
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

Це далеко не обов"язково. Найбільший талант у людини - працьовитість. Навіть якщо у дитини відсутнє особливе дарування у музиці, та й у чому б то не було, але при його навчанні залізно дотримуйтесь наступного правила: дитина повинна займатись регулярно, щоденно. Байдуже, канікули чи що, дитина повинна виконати вправи, це не повинно бути надто надокучливим, але мінімум 20 хв. у день. Проведіть такий експеримент і ви побачите, що буде із вашою дитиною через рік, а тим паче декілька років і де будуть всі ті таланти, що такими називались раніше.
Шановний, музика - це не спорт. Тут важливе природне бажання і цікавість. Якщо ви вимагатимете від  учня кров з носа грати вправи щодня по 20 хвилин, то він це ненавидитиме і, як наслідок, наробить купу помилок і виробить шкідливі звички, які потім не завжди вдається виправити.  А ось інший підхід - нехай грає, що подобається. Імпровізує, підбирає музику з фільмів, записує свої твори - на папері чи в компі.  Зараз є купа безкоштовних програм-нотаторів, що дають змогу тут же роздруковувати ноти. Нехай показує вчителю. Так виростає справжній музикант, а не дресирована мавпочка, яка з шаленою швидкістю тріскотить на роялі, але в тому нічого немає, окрім самого тріскоту. Полоскання білизни, як то кажуть.
А працьовитість приходить з віком. Це результат усвідомлення свого життєвого призначення. У малих же все на рівні гри.



   
 А за стеной, которая правей, Играет громко пианист "азохен вей"
Играть он музыку Чайковского горазд, И как Чайковский он местами педераст  :laugh:

По темі, для абсолютної більшості  Ямахи Клавінова більш ніж достатньо
   
 

По темі, для абсолютної більшості  Ямахи Клавінова більш ніж достатньо

Угу, це котра за 120 000 грн?
   
arturia microbrute и mopho keyboard. и вот думаю ехать в Киев слушать moog sub37, ну и купить, если понравится.

А в мене ось таке.
Правда, в кадр все залізо не попало
   
Re: Поради батькам, щодо навчання дітей музиці.

90 % скрипалів без особливої проблеми оволодіють грі на фортепіано, але далеко не кожен піаніст зможе із такою ж легкістю опанувати скрипкою. Скрипка - основа, все інше після неї йде дуже легко...особливо струнні.


Я водил дочку в музшколу на скрипку. Закончила. Водил не для того.чтобы стала скрипачкою или пошла в консерваторию ( как получилось бы, так и будет) а для развития мозгов вообще (есть такой эффект.когда кровь во время настойчивой учёбы приливает больше к тем разделам.которые задействованы- слух.моторика рук,память и так далее.а и к соседним разделам,снабжая их питанием и они развиваются лучше). Было и пианино.Теперь у неё великолепный английский язык. И деловые способности.А о скрипке и не вспоминает!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія