Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове модери,мені якось начхати,але

Панове модери,мені якось начхати,але

Ви випустили з бану затятого комуніста і ворога України під ніком  Papa Innokenty VII .
Перше що воно зробило,коли зайшло в мою гілку про українську армію і волонтерів (,https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013711.0), то запостило непристойну фотожабу.
Ось цю-
http://s001.radikal.ru/i195/1207/3f/99fd8335f5d0.jpg
І в інших гілках проявило себе так само "активно".
Питання- для чого його випускали із довічного бану і чи не треба його назад в довічний бан?
Коротенька передишка на тиждень для нього нічого не змінить- адже воно було в бані набагато довше і не змінилося.
У нас війна.
І,хоч керівництво УП веде угодовську політику, але ж форум має якось бути на стороні України,а не ворога.
Чи я щось неправильно розумію?
Можливо назва "УКРАЇНСЬКА правда" читається якось інакше?
Прошу мені відповісти.
Для чого тоді модератори взагалі?
Може просто відкрити майданчик для сепаратистів і антиукраїнських агітаторів?
Але тоді прошу попередити,що відвідувачі заходять на антиукраїнську помийку.
Ну хоча б змініть назву чи шо...
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Я взагалі здивований що його не забанили назавжди.
По-перше постить зовсім інша людина у агресивно-кацапській манері, тобто користується аккаунтом зовсім іншої людини.
По-друге, якщо це представник людожерської комуністичної ідеології - чому йому надають тут "майданчик" для своїх людожерських висерів?
Комуністична партія та ідеологія офіційно заборонені в Україні.

Мені що в СБУ писати щоб це припинилося раз та назавжди?

Останнє редагування: 23 серпня 2018 11:37:09 від Michigan
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але


Ось наприклад.
Скажіть, це дійсно той самий "контент", який потрібен УП ?

Papa Innokenty VII [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 00:59
IP/Host: 77.111.245.---
вам так буде...
лимитрофы на параде своей незалежности.
парад принимает представитель генерал-губернатора сэр болтон.
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

ну ты и даун митец.  :facepalm: что бы вставить картинко в допыс надо тыцнуть девятую кнопку справа и туда впендюрить адрес малюнка.
учись, вот твоя улюблена картинко
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Ви випустили з бану затятого комуніста і ворога України під ніком  Papa Innokenty VII .
Перше що воно зробило,коли зайшло в мою гілку про українську армію і волонтерів (,https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013711.0), то запостило непристойну фотожабу.
Ось цю-
http://s001.radikal.ru/i195/1207/3f/99fd8335f5d0.jpg
Пане Лірник. ця фотожаба немає ніякого відношення ні до армії ні до волонтерів :)
Я розумію. шо вас жаба "душить" :)
Але це пародія на ваше недолуге створіння під назвою "Чорний козак" :)
https://zugunder.com/index.php?topic=239550.0
Саме так люди сприймають те гівне. шо ви тут так пробуєте рекламувати
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Саме так люди сприймають те гівне. шо ви тут так пробуєте рекламувати

frederic, Ви дійсно вважаєте, що мнєнія дописувачів з помойкі Цугундера мають якійсь вплив на Лірника і взагалі на ФУП?
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Цугундеровские Жад, ВинниПух и Афа - это, конечно, очень авторитетное мнение для фупчегов. (tu)  :D
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

frederic, Ви дійсно вважаєте, що мнєнія дописувачів з помойкі Цугундера мають якійсь вплив на Лірника і взагалі на ФУП?

Як би ви трішки уважніше почитали мій допис. то зрозуміли би. що справа не в цузі :)
А в дурній писанині пихатого Лірника про армію і волонтерів :)
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

недолуге створіння під назвою "Чорний козак"

 Ви дивились цей фильм, що вважаєте його недолугим?

Чи "нє чітал, но асуждаю.."?
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Як би ви трішки уважніше почитали мій допис. то зрозуміли би. що справа не в цузі :)
А в дурній писанині пихатого Лірника про армію і волонтерів :)
Ви про тей пост, що Армія підтримає Порошенка? )))) Але він написав те що бачить))))
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

такі дописувачі як Papa Innokenty VII мають бути забанені назавжди за ненавість до українців
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

ну ты и даун митец.  :facepalm: что бы вставить картинко в допыс надо тыцнуть девятую кнопку справа и туда впендюрить адрес малюнка.
учись, вот твоя улюблена картинко
Показати зображення...

Дякую за допомогу.))
   
такі дописувачі як Papa Innokenty VII мають бути забанені назавжди за ненавість до українців
И плевать на свободу и демократию? ОН НЕ ТАКОЙ!!! АТУ ЕГО!
   
Есть же на УП прокрустово ложе! И никаким Папам Иннокентиям не дозволено из него высовываться.  А то что Папа по вашей воле все равно не исчезнет, вас не колышет? Лишь бы с глаз долой?
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Есть же на УП прокрустово ложе! И никаким Папам Иннокентиям не дозволено из него высовываться.  А то что Папа по вашей воле все равно не исчезнет, вас не колышет? Лишь бы с глаз долой?

К твоему большому сожалению, бабка Сенека,  30 сентября 2015 г. Окружной админсуд Киева по иску Минюста приостановил деятельность Коммунистической партии Украины (обновленной) и Коммунистической партии рабочих и крестьян. А 16  декабря 2015 года Окружной админсуд Киева запретил деятельность КПУ.

А ещё раньше, 21 мая 2015 года, в Украине вступили в силу четыре закона о декоммунизации, которые, в частности, запрещают пропаганду советской и нацистской символики.

Так что Папе Кеше официально не дозволено высовываться. Теперь высовываться он может позволить себе только в окно.  :gigi:

   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

И плевать на свободу и демократию? ОН НЕ ТАКОЙ!!! АТУ ЕГО!

Плевать, бабка Сенека! :lol:  Ой как плевать! На всех коммунистов сразу. И в отдельности тоже. Ибо они теперь запрещены официально. Чтобы эта зараза не расползалась снова по миру.   
   
Плевать, бабка Сенека! :lol:  Ой как плевать! На всех коммунистов сразу. И в отдельности тоже. Ибо они теперь запрещены официально. Чтобы эта зараза не расползалась снова по миру. 
Не хотелось бы восполнять пробелы в Вашем образовании, но позвольте Вам напомнить, как много запрещал СССР. И КПСС, в частности. Так что читайте Маркса и Ленина. Невежество не приведет к пЭрЭмоге
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

И плевать на свободу и демократию? ОН НЕ ТАКОЙ!!! АТУ ЕГО!
Бабка, харош пizдєть. Комунізм і демократія несумісні.
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Не хотелось бы восполнять пробелы в Вашем образовании, но позвольте Вам напомнить, как много запрещал СССР. И КПСС, в частности. Так что читайте Маркса и Ленина. Невежество не приведет к пЭрЭмоге

А забавные вы, бывшие коммуняки! Чуть вам хвост прищемишь, тут же начинаете вопить , где же демократия. :weep:
А ленин не достоин даже бумаги, на которой его печатали после того, как санкционировал красный террор. Учила же, что это такое, правда, бабка? Так что, Сенека ты наша, заткнулась бы ты со своими воплями и плевками.
   
Re: Панове модери,мені якось начхати,але

Не хотелось бы восполнять пробелы в Вашем образовании, но позвольте Вам напомнить, как много запрещал СССР. И КПСС, в частности. Так что читайте Маркса и Ленина. Невежество не приведет к пЭрЭмоге
Вся ваша идеология построена на лени. Она не приведет к успеху, лень не конкурентноспособна .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія