Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинцы, долбанные , примитивные селюки. Арестович

Ну селюки може й примітивні, що в Україні, що в Росії, що в США, а от Арестович просто - уйобок і довбойоб  :D . Не залежно від місця де він знаходиться. :D
   
Пойду куплю водку або коньяк. Арестовіч мне пофіг. Мне не пофіг, що його не порвали після цього. Це інтернет аудіторія. Не тупие люди. Я вже не заю, навіщо я каліка. Для кого, ну, для дитини, а ще для кого?

 дмитре - ну звідки у вашій науківській голові з.явилась думка що вам за те що ви каліка - інші мають осанну співати чи дякувати? ) та всім насрать. не лише на те що ви каліка, чи на вас ( і неа мене і на інших ) )) на все. крім бабла і задоволення власних потреб  :laugh:
   
і. зауважте, ніхтоне питає себе - "чому я упоротий далбайоб"))
   
фуп ще памятає як тут же ті ж самі упороті порохо укрпоцрєоти співали осанну коли він тут лизав петькі і українцям дупку - отримуючи петькіні бабки - зукраїнені петькою з бюджету і кисень українців)))

гавно а не люди)
 [ua]

   
дмитре - ну звідки у вашій науківській голові з.явилась думка що вам за те що ви каліка - інші мають осанну співати чи дякувати? ) та всім насрать. не лише на те що ви каліка, чи на вас ( і неа мене і на інших ) )) на все. крім бабла і задоволення власних потреб  :laugh:
ви - довбойоб. Не за дляя "осани" тисячі йшли вмирати, а за для майбутнього. Але, з такіми як ви, я його не бачу.

Останнє редагування: 19 червня 2021 15:29:04 від beggy
   
Все впусту. Кацапи жеруть нас з седини, а не з зовні. А я, як завжди - ідіот.
   
ви - довбойоб. Не за дляя "осани" тисячі йшли вмирати, а за для майбутнього. Але, з такіми як ви, я його не бачу.

всю історію мавпи отримували від своєї банди- держави - ліцензії на масові вбивства - війну організовану бандами-державами - заради вбивств  пограбування насильств і вдоволення виплеканого державами-бандами відчуття ненависті  ))). солдат від слово сольдо - гроші)))
так що йшли йдуть і йтимут вбивати не за чиєсь ефемерне майбутнє - а за власне майбутнє - отримання получок пільг і можливості помародерствувати)) окжен на совєму місці)))) з українцями тут одна різниця - у них вічно відсутні військові рішення))
   
дмитре  - спитайте себе - хто бенефіціар цієї корупціонерії казнокрадії - яка геноцидить власне населення з темпом третина порпуляції в період одного покоління))) хто бенефіціар сусідньої корупціонерії - агресора - яу якого українці гідно стоять на колінах і просять не переставати качать через українські дірки агресивний газ :laugh:
це ви і захищали. захищали тут в лапках. бо військових рішень не було немає і непередбачається))) лиш бюджетоосвоюючі))
   
дмитре  - спитайте себе - хто бенефіціар цієї корупціонерії казнокрадії - яка геноцидить власне населення з темпом третина порпуляції в період одного покоління))) хто бенефіціар сусідньої корупціонерії - агресора - яу якого українці гідно стоять на колінах і просять не переставати качать через українські дірки агресивний газ :laugh:
це ви і захищали. захищали тут в лапках. бо військових рішень не було немає і непередбачається))) лиш бюджетоосвоюючі))
я зрозумів. не треба того. Є ви. А вам і в підкацапіі комфортно буде. Сістема  одна і та сама. 13 тисяч тількі військових померло, щоб ваш бізнес не віджали і не башляли ви в федеральний бюджет. Марні втрати . банкують аеліти.
   
я зрозумів. не треба того. Є ви. А вам і в підкацапіі комфортно буде. Сістема  одна і та сама. 13 тисяч тількі військових померло, щоб ваш бізнес не віджали і не башляли ви в федеральний бюджет. Марні втрати . банкують аеліти.

мій бізнес не віджимають в корупціонерії казнокрадії україна не тому що тут гиги верховенство сука українського парва - а тому що мій бізнес це не наприклад  пісчаний чи гравійний кар.єр - вотчина укрпрокурорів - які без жодних рухів мізками - просто іменем україни - приносять прокурорським бабло - те ж саме укрсбушним контрабас і т д))) просто у мене потірбно мізками думати - а не для того мамка рожає тих - хто йде служити державі - чи то поліцаєм чи то суддею чи то прокурором чи то мамчуром чи то сбушником - депутатом чиновником мером держклєрком президентом етс))) і мені особисто без яка банда прагне дерти з мене податки - погрожуючи силою і корумпо казнокрадськими бантустанськими законами)) і 13 000 загинувших тут абсолютно ніяким боком  солдати від тслово сольдо. так було є і буде. те що укрсуспільство хворе на вічний синдром відсутності військових рішень - - ну така реальність
   
мамчурі захищають не населення -а право і реалізовану можливість казнокрадів корумпатнів чиновників обарнців силовиків -  держави - дерти з населення податки побори взятки - експулатувтаи природні родорвища цієї території - бути над законом етс - від поягань конкуруючої такої ж банди держави))) за це банда-держава відсипає мамчурам їх частк узі здертих з населення даней))
так що ен потрібно говорити воїни, солдати етс немов це щось хороше . а мамчурі ще й унікальні відсутністю військових рішень - ще й пишаються тим - це прекрасно)))

   
додатковго - пікантного - ідіотизму - українцям надає ситуація - коли підагресорний навколішках благає агресора і світ щоб агресор не переставав качати через українські дірки агресивний газ - повністю перебуваючи в залежності від агресора не лише по газу - який качають через словацьку прокладку - і по атому - майже всі блоки украес вже вичерпали ресурс - а й по нафтопродуктам))) прибалтійський
   
бензус як і білоруський етс - теж з агерсивної кацапської нафти.

 [ua]
   
фуп ще памятає як тут же ті ж самі упороті порохо укрпоцрєоти співали осанну коли він тут лизав петькі і українцям дупку - отримуючи петькіні бабки - зукраїнені петькою з бюджету і кисень українців)))

гавно а не люди)
 [ua]
https://youtu.be/gTSkmV2dCFc

Вот именно за это я и презираю Арестовича и даже не слушаю что оно там плямкает.Чингиз Хан убивал предателей даже тех,кто переходил на его сторону и помогал захватить город.Какой смысл его слушать,если он в любой момент может сказать:я вас обманывал?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія