Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи, я вас зневажаю

Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via



Не пісець, взагалі роздули дурну тему в той час коли на сході загострення. Годі вам.
От тому ідіотами і варто заткнутися, бо загострення.
Але вони дзявчать, аж вуха закладає.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Мьімосрала канешно плодовита  ;o
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А де фото Тягнибока, що вчора виконцвав гімн?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

А де фото Тягнибока, що вчора виконцвав гімн?
На фото ноти не видно.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Мьімосрала канешно плодовита  ;o

Змилася з гілки як її почали в її ж цитати  макати))
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

На фото ноти не видно.

На якому фото ?
Ну і на телефони, що записують відео в партії грошей вже не лишилося, так ?
Ой здря ти, Вія, цю тему відкрила.. :facepalm:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Не пісець, взагалі роздули дурну тему в той час коли на сході загострення. Годі вам.
Так це ж типові пропагандонські штучки
Хтось десь шось комусь ляпнув, є-бот запалав правєднім гнєвом, десяток людей навіщось  кинулись виправдовуватись
А вона все розпалює і розпалює
Не зважайте, тут тільки глумитись можна :)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Змилася з гілки як її почали в її ж цитати  макати))
Вона в мене давно ігнорі, так що для мене відкриття шо воно несе, я в шокє
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

На якому фото ?
Ну і на телефони, що записують відео в партії грошей вже не лишилося, так ?
Ой здря ти, Вія, цю тему відкрила.. :facepalm:
На осьо відео вчорашнє
Пункти Будапештського меморандуму, які порушив Кремль
Пункти Будапештського меморандуму, які порушив Кремль
https://youtu.be/eX7lnrAlcIo
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?

1663 рік. Замість Виговського та Дорошенка народ обирає промосковського гетьмана Брюховецького, котрий обіцяв(!) припинити війну та знизити податки. У результаті Українство було поділено між Москвою і Польщею, а податки було підвищено в рази!
1708 рік. Замість Мазепи народ підтримав промосковського гетьмана Скоропадського, котрий обіцяв мир. У результаті народ отримав закріпачення.
1918 рік. Замість Скоропадського народ підтримав Вінниченка, Андрієвського та Петлюру, котрі обіцяли мир та халявну(!) землю. Через 15 років своїх дітей їли.
1991 рік. Замість Чорновола народ обирає промосковського комуняку Кравчука. В результаті, народ отримав владу "червоних директорів", які швиденько стали олігархами, а головний з них (Кучма) - другим президентом України.
Чомусь мені здається, що після блазня, наступним президентом наш "мудрий народ" обере або футболіста Блохіна, або обрізаного інтернаціоналіста Рабіновічя.
Що? Порошенко виняток? Ні, Порошенко теж в цьому ряду. Бо Лівобережна обрала його у 2014 не тому, що хотіла патріота при владі. Тоді Лівобережна вважала, що  Парашэнка - це промосковський олігарх, співзасновник Партії регіонів, котрий має у Росії бізнес і тому швиденько домовиться із хуйло і припинить війну десь "посередині".
А коли побачили, що Порошенко раптом переродився та прозрів, і дуже схожий на Скоропадського, то укрАінскій народ люто його зненавидів. Сука он такая!
Зволачь бєньдєрафская-бля!
А "ліпецькая фабріка", "офшори", "свинарчуки", "Роттердам+" та інша маячня - то лише виправдання себе, коханих.

P.S. Народ, котрий не вчиться на своїх помилках, не має майбутнього.
Нація, котра сотні років обпльовувала та нищила свою родову еліту, перетворюється на зграю тварин без вожака і приречена на заклання.
До речі, VIA, вітаю Вас з новими, державними  святами

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

У всьому іншому вони козли безмозглі. А у заклику до єднання праві!

Невже ти не бачиш, що влада спочатку підписує новий День Єднання України, а потім Арахамія презирливо корить Захід у надмірній увазі до України та практично відштовхує своїх союзників з їх допомогою.

Чим боронитися будеш, Вія, коли кацапи полізуть?

Вважаєш, їх розчулить, як ти гімн співаєш, і яка гарна в тебе вишиванка?

Пи. Си. Вишиванка дійсно в тебе гарна.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вія - копія Мироськи
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Невже ти не бачиш, що влада спочатку підписує новий День Єднання України, а потім Арахамія презирливо корить Захід у надмірній увазі до України та практично відштовхує своїх союзників з їх допомогою.

Чим боронитися будеш, Вія, коли кацапи полізуть?

Вважаєш, їх розчулить, як ти гімн співаєш, і яка гарна в тебе вишиванка?

Пи. Си. Вишиванка дійсно в тебе гарна.
Боронитися я буду зброєю. І тобі раджу.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Боронитися я буду зброєю. І тобі раджу.

Я тобі пишу, що влада однією рукою підписує нове патріотичне свято, а другою рукою відштовхує військову допомогу. А чим боронитися будемо? Бо своєї зброї обмаль.

Але ти бажаєш бачити тільки першу частину речення.

Чому?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Я тобі пишу, що влада однією рукою підписує нове патріотичне свято, а другою рукою відштовхує військову допомогу. А чим боронитися будемо? Бо своєї зброї обмаль.

Але ти бажаєш бачити тільки першу частину речення.

Чому?
Тому що я прихильники певної політсили недаремно вважаю прихильники певної політсили, на них сподівань ніяких.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
N88

P.S. Народ, котрий не вчиться на своїх помилках, не має майбутнього.
Нація, котра сотні років обпльовувала та нищила свою родову еліту, перетворюється на зграю тварин без вожака і приречена на заклання.

++
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вийка с сепарами а ватоганами в оргазме слилась. красиво

 :facepalm1:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Так ВО Швалота фекальное шествие в честь этого охуительного праздника устроила или нет?
Пока вопрос остался открытым, а Вия как зеленых помидоров в рот набрала и молчит.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

ідіотами
порошки далеко  не ідіоти, це  підступні гниди.
От зєлєнскіє таки  ідіоти,  і  добре що бояться Україну  та  українців.

 
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Так ВО Швалота фекальное шествие в честь этого охуительного праздника устроила или нет?
Пока вопрос остался открытым, а Вия как зеленых помидоров в рот набрала и молчит.
заткни своє ватно порошкове  кацапськоє хлєбало с руцкай  чєлюстю
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Порошенко раптом переродився та прозрів, і дуже схожий на Скоропадського

 :facepalm1:  :lol:

Хто про що, а "патріотичний" жопомой про свою ФСБшну церковну нікчемність.  :bueee: Тобі нагадати яка падла народила "безальтернативний" (ц, два панамськиx уєпана) договірняк, а потім хотіла його протягнути через ВР?  :X Чи може ти забув чим займався кум хуйла протягом 5 років царювання свого московського диякона?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?

Заие тобы подобаються ОПЗЖисти ..ы Мураєвці..
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Загальні обговорення / Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Повідомлення від Ad Astra  Серпня 31, 2021, 06:05:18 18:05 »
Майстер інтриги? ну якщо розсилати персональні дані юзерів по приватах, порушуючи правила форуму і залучаючи до цього таких опущених членІв, як VVV_VVV (він же rst) - це інтрига ... За таке треба банити навічно, і сподіваюся, це рано чи пізно станеться по відношенню до усіх фігурантів.

Також зашкварений солдатик Турча нік rst зник після того, як я вказала, що це новий нік VVV_VVV, який перебуває у вічному бані за розголошення приватної інфи юзерів.


:bueee:

 :lol:

Педорасов, эта сорокалетняя целка Онана, отточенным годами движением, попала себе же в зад.
Тоись - не угадала ни одной буквы. А ты радостно притащил  :lol:
Никогда у меня здесь не было никаких новых-запасных-вторых-третьих ников.   :D
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?

Хотіла багато написати  і пояснити, але ліньки.

Просто нахер іди. До Мироськи в палату.

Повернешся, коли порозумнішаєш, дурепо.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Так ВО Швалота фекальное шествие в честь этого охуительного праздника устроила или нет?
Пока вопрос остался открытым, а Вия как зеленых помидоров в рот набрала и молчит.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

  Тобто пєсдунам виконання гімну у Верховній Раді то "блюзнірство, радянщина, треш, содом і гомора"???

  Якщо це не трешганьба,, тоді поясніть мені що таке треш ганьба.

У Верховній Раді гімн виконували 5 разів щоб зняти відео для ОПи? Не знав.

Але коли в школі 5 разів змушують дітей співати гімн щоб вийшов вдалий ролик для звіту, то це і є  "блюзнірство, радянщина, треш, содом і гомора"
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

І ще одно. Вчора мої друзі 100500 % порохоботи приймали участь в ході в Полтаві, бо це все було органзовано громадськими організаціями, туди не встигли запустити ЗЕлені ласти представники влади.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?
+=========================================================+
Педрилам важливіша дупа педри на табуретці. Тоді вони мріють повернутися до корита.
Україна для таких лише джерело збагачення тв втілення антиукраїнських потягів. 
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Однією рукою закликав до спільної молитви, іншою просуває онлайн голосування в раді, щоб тобі лугандон на кацапських умовах запхати. Можеш його ще в сраку цьомнути
+============-================================+
І де "щоб тобі лугандон на кацапських умовах запхати"? Конкретно!
Чи визнавай що просто пі3джиш!
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А що сталось?
+==========================+
Понаднормова активність педробрехні.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
ATF

https://www.pravda.com.ua/news/2014/11/13/7044185/

Вова Морда: Я дав "Свободі" $48 мільйонів, вони брали у всіх

За його словами, ці гроші йшли на утримання осередків партії, мітинги та зарплату функціонерам.

Проте передав він їх начебто не Олегу Тягнибоку, а Ігорю Кривецькому, відомому також за кримінальною кличкою "Пупс".

"Тягнибоку особисто гроші не давав, давав Пупсу. Щоб не сказали, що гроші на партію дав кримінальний авторитет. Таким чином, Пупс передавав ніби від себе мої гроші. Я перекривав фінансування усієї партії", - запевняє Вова Морда.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ти знаєш, от твоя позиція ніяк не дивує і до тебе ніяких претензій. Ти п'ята колона і це не лікується.
+=================================+
Чого це? Куля між роги виліковує будь-яку  :zrada: 
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А тому ви вирішили гнобити тих, хто вважає державні заходи доречними??????
І хто ви після цього?
Чи ти справді з глузду з'їхала? Полистай фейсбучики, подивись місцеві сторінки української периферії, подивись фоточки з тих державних заходів, де в людей пики один в один з учасниками актябрскіх демонстрацій сорок років тому, почитай коменти до них.
Зелена падаль низводить до рівня лайна все, до чого торкнеться, причому свідомо, а ти підстрибуєш, як корисна ідійотка. Ех, Віє... :facepalm1:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Чи ти справді з глузду з'їхала? Полистай фейсбучики, подивись місцеві сторінки української периферії, подивись фоточки з тих державних заходів, де в людей пики один в один з учасниками актябрскіх демонстрацій сорок років тому, почитай коменти до них.
Зелена падаль низводить до рівня лайна все, до чого торкнеться, причому свідомо, а ти підстрибуєш, як корисна ідійотка. Ех, Віє... :facepalm1:
Всоте повторюю для глухих - Гімн України та Прапор України неможливо нікуди нізвести. Це - святині.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

кращеб твiй Зелюк зарплатню воякам пiдвищив
да ракетну програму в асфальт не закатав
гiмн вона спiває ..
+==============================================+
Запоребрикова педорилка не бачить підвищення зарплати в ЗСУ.
Також нен бачить бойового чергування дивізіону Нептунів з середини
березня минулого року та постановку на бойове чергування ще трьох
дивізіонів.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Перша-ліпша фотка, що не так?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

На осьо відео вчорашнє
Пункти Будапештського меморандуму, які порушив Кремль
Пункти Будапештського меморандуму, які порушив Кремль
https://youtu.be/eX7lnrAlcIo

Шо це ??? Це гімн, де прапори ? де єднання ??
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Чи ти справді з глузду з'їхала? Полистай фейсбучики, подивись місцеві сторінки української периферії, подивись фоточки з тих державних заходів, де в людей пики один в один з учасниками актябрскіх демонстрацій сорок років тому, почитай коменти до них.
Зелена падаль низводить до рівня лайна все, до чого торкнеться, причому свідомо, а ти підстрибуєш, як корисна ідійотка. Ех, Віє... :facepalm1:

Так профанація....
Замість того, щоб, сука, вже вчора підвищити утримання нашим героям, що захищають нас - воно знову влаштовує балаканину  :facepalm:
І так: прикритися вишиванкою і прапором - то святе.
p.s. Мироська не забєгала ?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Всоте повторюю для глухих - Гімн України та Прапор України неможливо нікуди нізвести. Це - святині.
Коли з прапором України йде якась істота, і подумки матюкає той прапор, як ми в школі матюкали портрети члєнов політбюро - то це, пардон за пафос, наруга над святинею.
А діти, котрі в наказному порядку мусили одягати вишиванку, будуть ставитись до неї, як ми до піонерського галстука в свій час.
Та ну нахрен, якщо ти дійсно не розумієш, що це така ж профанація, як і день незалежності з сердючками, цілеспрямована й свідома, то я хз, що тобі ще сказати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія