Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи, я вас зневажаю

Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Загроза вторгнення. Навколо кордонів стоїть неміряно ворожих військ.
Не розумію тебе, хіба при цьому треба хороводи водити ? Доречі, тебе не турбує що крім указу, Володимир персонально нічого не зробив ? Де приклад мужності ? Це вистава, шоу за відволікання від підготовки до цілком вірогідного спротиву агресору.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

ось вам думка про це "свято" ярого анти-порохоботу:

Геннадій Друзенко
правник, волонтер, ветеран АТО, співзасновник ПДМШ ім. Миколи Пирогова

https://censor.net/ua/blogs/3316744/komzemolts

теж не такий патріот?

"Я напевно належу до останнього покоління, яке встигло побувати в комсомолі. Вчора я пережив справжнє дежавю. Таке враження, що "Марафон єднання" організували комсомольські ватажки часів пізнього совка. Які давно ні у що не вірили, але завжди були ладні виконати абсурдні забаганки партії. Все нагадувало стилістику першої половини 1980-х, тільки перефарбоване у жовто-блакитний колір: звитяги, перемоги, досягнення. Хіба що колгоспниць з рекордними надоями та передовиків виробництва бракувало…

Для мене назавжди залишиться справжньою загадкою, як ці молоді люди, що наразі панують у владних кабінетах і живуть у смартфонах, так точно відтворюють несмак і сірість брежнєвських часів.

Браво, Олександр Ткаченко! Якщо потрібно було скомпрометувати ідею серйозної розмови про те, що нас насправді єднає (окрім відрази до хуйло), Ви це зробили блискуче! Разом з аматором ведучим (хоча в залі було ціле сузір’я справжніх профі з провідних ТВ-каналів країни).

Певен, Беня за такі три години нудоти в праймі одразу погнав би Вас з 1+1 media. А Володимир Зеленський з посади міністра не пожене. Бо він і є еталонний український комЗЕмолець. І в цьому як у краплі води відбивається засаднича проблема української державності - оболонки, ненаповненої змістами.

Три нудні години в пафосному КВЦ Парковий переконали мене, що "Слуги" разом із своїм вождем дозріли до смітника історії. Влада може помилятись, може бути некомпетентною чи контроверсійною, але щойно вона стає нудною - на часі шукати їй альтернативу.

Я думав у вас тільки Дмитро Разумков родом з комсомолу. А у вас кожен другий - продукт безликих спальних районів пізнього совка… Джерело: https://censor.net/ua/b3316744"
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Собакин  , омерзительней вас прихильники певної політсили стада клоунских баранов никого нет .Вы такая же дегенеративная вата как и ваша свковые братаны запоребиковые.
який типовий прихильник свиночолого!  (tu)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

вия ты агитпоезд встречала?
знаешь сколько продюссерам агитпоезда выделили денег?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

А можна ще питання.
От ти кажеш Правий сектор, а чи є він?
У нас на зібраннях і на мітингах, є усі, і Свобода є, і Демсокира, і ЄС, і Справа Громад..., а Правого сектору вже давно нема.
Приїзди в неділю в Гідропарк на вишкіл, побачиш.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Віє, от я порохобот, за що ви мене зневажаєте в цій темі?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Віє, от я порохобот, за що ви мене зневажаєте?

 :lol:  :weep:  :facepalm1:


прихильники певної політсили самые отвратительные выблядки нынешней политической реальности.


[ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Не розумію тебе, хіба при цьому треба хороводи водити ? Доречі, тебе не турбує що крім указу, Володимир персонально нічого не зробив ? Де приклад мужності ? Це вистава, шоу за відволікання від підготовки до цілком вірогідного спротиву агресору.
Треба й хороводи водити, якщо цивільне населення нічого більше зробити не може
Про все інше - слушно.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

ти б ще в інтернеті шукала по паспорту крові :facepalm1: Хто там таким як ти не пише і як пише.  Як я казав вище-як курка сприймаєш все на віру з образу стовреного кимсь ,десь і для якоїсь цілі. і робиш гігантські висновки прямуючи в розставлені кимсь лапанки або просто любителів таких як ти поганяти по нервах. ну типу як джанні тут провокує і потім дістає задоволення від вашої піни спроб щось йому доказати(які йому до дупи В ПРИНЦИПІ),бо ціль то таких інша на форумах- насолоджуватися ващими стогонами і нервами.
Я бачу тенденцію і вона мене печалить. Кому треба, мене зрозуміли.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Приїзди в неділю в Гідропарк на вишкіл, побачиш.

Я про Запоріжжя.
Раніше вони були. Тепер нема. Жодного.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Вольтер стверджував, що "порохоботи вже виглядають як гімно".
І це повіністю відповідає реальному стану речей.
Забудьте нафік про своє кошлате ідолище, продовжуючи роз"єднувати українців за внутрішніми політвподобаннями, ви ллєте воду на млин Хуйла.
Скоріш за все ви і самі це розумієте, але як вже неодноразово проголошувалося - Україна без Петро у кріслі вам не потрібна.
Мені? Ти мене точно ні з ким не сплутала?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Я про Запоріжжя.
Раніше вони були. Тепер нема. Жодного.
Треба буде, знайдеш. Вони є і мобілізуються.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

:lol:  :weep:  :facepalm1:


[ua]

 [ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Треба й хороводи водити, якщо цивільне населення нічого більше зробити не може
Хочеш спаплюжити ідею - доведи її до абсурду
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

У Миросі остаточно з'їхав дах, вже б'є по площадях та мимо :lol:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Мені? Ти мене точно ні з ким не сплутала?
З кимось сплутати можеш хіба що ти, коли взялася плюватися у мій бік за МОЄ переконання, що Зе - менше Зло у порівнянні з По.
Україна без Петро у кріслі не потрібна ПЄСдюкам, вірніше - найупоротішій їхній частині.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Хочеш спаплюжити ідею - доведи її до абсурду
Десь так.
Але це все одно не дає права порохоботам роззявляти пащеки на українців, що співають гімн перед герцем.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Та плювати я хотіла на їх списки.
Поки Порох бігав у вишиванці і клявся Україну любити, я мовчала. А коли воно ж закликає Гімн не співати, прапори не піднімати і тероборону розігнати - це вже паскудство.
Тепер Зелений клянеться Україну любити. Де жавю.
Шизофренія прогресує. І хто міг припустити шо в неї все так обернеться.

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

З кимось сплутати можеш хіба що ти, коли взялася плюватися у мій бік за МОЄ переконання, що Зе - менше Зло у порівнянні з По.
Україна без Петро у кріслі не потрібна ПЄСдюкам, вірніше - найупоротішій їхній частині.
Їм так, мені ні. Для мене Петя політичний труп і говорила я про це вже сто разів.
прихильники певної політсили такий самий, досидить термін і стале політичним трупом.
Але мова не про них, вони нецікаві. Мова про Україну і українців.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Загальні обговорення / Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Повідомлення від Ad Astra  Серпня 31, 2021, 06:05:18 18:05 »
Майстер інтриги? ну якщо розсилати персональні дані юзерів по приватах, порушуючи правила форуму і залучаючи до цього таких опущених членІв, як VVV_VVV (він же rst) - це інтрига ... За таке треба банити навічно, і сподіваюся, це рано чи пізно станеться по відношенню до усіх фігурантів.

Також зашкварений солдатик Турча нік rst зник після того, як я вказала, що це новий нік VVV_VVV, який перебуває у вічному бані за розголошення приватної інфи юзерів.



 :bueee:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

У Миросі остаточно з'їхав дах, вже б'є по площадях та мимо :lol:
Не підстрибуй збуджено задарма, дріб"язковий.
Вія прийняла на свій рахунок те, що адресовано виключно упоротим свиносектантам.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Мій пост з Фейсбуку:

Бачу, чимало людей ковбасить від того, що сьогодні співали Гімн України, носили прапори України, одягали вишиванки і клеїли жовті та блакитні долоньки на вікна.
Чого ковбасить п'яту колону, я розумію. А чого ковбасить українців? Сильно переломилися від флеш-мобу в лиху годину, коли вороже військо брязкає зброєю на кордоні?
Ці твої флеш-моби по рознарядці - ніщо інше, як профанація і опошлення, що має за мету викликати у людей інстинктивну відразу від цих тем, як було з відразою до совкових єбонутих спектаклів.
Це - продовження лінії сердючок на дні незалежності.
Ще трохи, і широким масам буде насрати на будь-які державні заходи і урочистості.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Типовий допис порохобота, хтось просив:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Що  та  сєкта  таке знаю давно.
 
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ці твої флеш-моби по рознарядці - ніщо інше, як профанація і опошлення, що має за мету викликати у людей інстинктивну відразу від цих тем, як було з відразою до совкових єбонутих спектаклів.
Це - продовження лінії сердючок на дні незалежності.
Ще трохи, і широким масам буде насрати на будь-які державні заходи і урочистості.

Просто в родині ватних совків виріс ватний совок, ось тому це все що він робить і є совком.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Типовий допис порохобота, хтось просив:
https://www.facebook.com/100014210653255/posts/1285705691913107/
вище добрий  приклад
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Їм так, мені ні. Для мене Петя політичний труп і говорила я про це вже сто разів.
прихильники певної політсили такий самий, досидить термін і стале політичним трупом.
Але мова не про них, вони нецікаві. Мова про Україну і українців.
Саме Українці щоразу обирають президентом всяке лайно, більш чи менш смердюче, більш чи менш небезпечне - це вже деталі.
Зе - менше Зло хоча би через його невідповідальність перед ФСБ, непідпорядкованість Кремлеві.
Слава Богу, що не відбулася та ідіотсько-недолуга "спецоперація" з вагнерівцями (не маю сумніву - ноги її у Кремлі), що зовнішньополітичне відомство очолили українці, які сумлінно відпрацювали на збереження України у цей можливо найскладніший момент її історії. Тому й - менше Зло.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вия почему 73%  нн вывесили ни одного флага?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Порохоботське уйобіщє :X


А когда это пытаются заменить вышиванкой и пением гимна,а страна с каждым годом катиться в сраку,а народ из нее бежит и вымирает,то все это патриотическое воспитание начинает напоминать совок

Это и есть основная ошибка горе-патриотов,которые думают что достаточно сменить табличку,переодеть в вышиванку,спеть песню и жизнь сразу наладится.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Ці твої флеш-моби по рознарядці - ніщо інше, як профанація і опошлення, що має за мету викликати у людей інстинктивну відразу від цих тем, як було з відразою до совкових єбонутих спектаклів.
Це - продовження лінії сердючок на дні незалежності.
Ще трохи, і широким масам буде насрати на будь-які державні заходи і урочистості.
А тому ви вирішили гнобити тих, хто вважає державні заходи доречними??????
І хто ви після цього?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Саме Українці щоразу обирають президентом всяке лайно, більш чи менш смердюче, більш чи менш небезпечне - це вже деталі.
Зе - менше Зло хоча би через йго невідповідальність перед ФСБ.
Слава Богу, що не відбулася та ідіотсько-недолуга "спецоперація" з вагнерівцями (не маю сумніву - ноги її у Кремлі), що зовнішньополітичне відомство очолили українці, які сумлінно відпрацювали на збереження України у цей можливо найскладніший момент її історії. Тому й - менше Зло.


Йуля сегодня скащалс шо бубенчик сволочь которой Украина щэ не бачила

цэ правла?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Йуля сегодня скащалс шо бубенчик сволочь которой Украина щэ не бачила

цэ правла?
Не знаю, що там Юля скащалс, вона не впливає на мою думку.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Загроза вторгнення. Навколо кордонів стоїть неміряно ворожих військ.

Вони там ще з тої весни  точть.. А зєлупи.прокинулисч тільки но.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

вище добрий  приклад
Та хай ходять, їх хтось чіпає? Але сектанство має певну межу, яку не можна перетинати.
Плюватися на виконавців Гімну України - це за межею.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Типова порохоботська сука, яка знущається над вишиванками

у захопленні вишиванками та глечиками, а для визначення патріотизму петро достатньо проголошення ним гасла "Геть від Маскви!" і підпису під законом про мову
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Вони там ще з тої весни  точть.. А зєлупи.прокинулисч тільки но.
Краще пізно, чим ніколи.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Порохоботська колаборантка ненавидить День єднання :X

україножерство, замасковане вишиванками
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Не знаю, що там Юля скащалс, вона не впливає на мою думку.
:weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія