Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крым

Re: Крым

то чого Ви мордуєтеся в тій нєзалєжнай?  :-o
Єхай давай!

Ти хто? Навіть квитка не купиш.  :pooh_lol:
   
Re: Крым

Ти хто? Навіть квитка не купиш.  :pooh_lol:
купите самі, за зєліну тишшу
   
Re: Крым

Мирча Снегур, цыганский мошенник

   
Re: Крым

Турчинофф Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Задрод..я уже больше месяца хочу увидеть бумаги.... потому что это моя гордость
 > хе-хе. У тебя такого никогда не будет, линолеум у ьебя будет дружочек ...
 
 
 А чем гордиться???? Гордиться например может Слав, который с нуля создал бизнес, а ты имея хороший старт ап ничего не смог толкового с ним сделать - лузеряка ты Турч, чем тут гордиться...
   
Re: Крым

Навіщо ''люди'' закидували ''Беркут'' коктейлями Молотова? ''Беркут'' охороняв державні установи, майдануті намагалися їх захопити.

от жеж ублюдок ! :lol:
   
Re: Крым

Чехия - капиталистическая страна. Больше того, член агрессивного блока НАТО.

Не стыдно?

Какая ф писту Чехия? Он никогда дальше Буковины не выезжал :weep:
   
Re: Крым

Мирча Снегур

це ДО ЧОГО?
   
Re: Крым

Какая ф писту Чехия? Он никогда дальше Буковины не выезжал :weep:

Склочное уёбище, твои видосики теперь хер кто смотреть будет. Жёлчью провонялся.  :pooh_lol:
   
Re: Крым

це ДО ЧОГО?
Турч говорит , что у него есть доказательства что Ганс молдованин, но как по мне он просто ватный совковский еплан.
   
Re: Крым

по даним 2001-го 58% ідентифікували себе як коцапи
всі ці люди голосували на виборах, вибирали Україні януковича, який потім знищував державу зсередини
а ну то тим більше.
Я чото завжди думав шо там кацапні десь третина.
А якшо аж бляха 58%, то цю фуєту тре було сплавити ще у 90-х.
Впрочем, тут є десь моя стара тема, де писалося, шо "крим треба віддати", і це було би правильно.
   
Re: Крым

це ДО ЧОГО?

Это Авиатор, молдаван. Мирча
   
Re: Крым

Турч говорит , что у него есть доказательства что Ганс молдованин, но как по мне он просто ватный совковский еплан.

Так совковые епланы они такие - те кто лет 20 дальше буковины не отъезжал. Румын застрял где-то в девяностых.
   
Re: Крым

Склочное уёбище, твои видосики теперь хер кто смотреть будет. Жёлчью провонялся.  :pooh_lol:

Справа № 727/422/19
    Учасники справи

ПРОТАСОВ ВЕНІАМІН ВІКТОРОВИЧ
ПОЗИВАЧ -ТЕРПИЛА   :weep:

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС ІЩЕНКО АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
ТРЕТЯ ОСОБА

ГАВРИЛЮК ВІОЛЕТТА ГРИГОРІВНА
ВІДПОВІДАЧ

РАЄЦЬКА ІНГА СЕРГІЇВНА
ВІДПОВІДАЧ

Пов'язані державні органи

Шевченківський районний суд м. Чернівців



Позивач, вказуючи на те, що в листопаді 2014 року стан його здоров'я значно погіршився та йому призначали відповідне лікування  :weep: , разом з тим, не посилається на належні та допустимі докази на підтвердження вказаних обставин.  :lol:

       Вказуючи в матеріалах позову на те, що до початку 2015 року позивач проживав у спірному будинку, разом з тим, останній не прилучає належних та допустимих доказів на підтвердження цих обставин.

       Відсутні будь-які докази на підтвердження того факту, що відповідач по справі ОСОБА_2 дійсно здійснювала утримання позивача до початку 2015 року.

       Позивач у позовній заяві не зазначає будь-яких свідків, які б могли підтвердити обставини, викладені у позовній заяві.  :lol:  :weep:

       Також, у позовній заяві відсутні відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися.

       Позивач не виконав вимоги судді, викладені в ухвалі від 15 січня 2019 року.  :weep:  :facepalm1:
   
Re: Крым

А я от досі не можу зрозуміти: як Янукович міг виграти вибори, якщо ще пару років до того  2/3 суспільства були відверто проти нього.  Думаю таки, що були махінації, а Ющенко закрив на них очі, аби Тимошенко не прийшла до влади.  Хоч Тимошенко я і терпіти не можу,  але нічим іншим  пояснити не можу  звідки у Януковича більшість....

да оттуда же откуда у зеленского.

люди в массе тупы, очень.
   
Re: Крым
U2

Спасибо Олександру Валентиновичу Турчу.

Сидел сопли жевал, вместо того чтоб сжечь там всех к херам.

Ссыкло йобаное  :X

Мож Куницын или кто там, ему не докладывал?
   
Re: Крым

Мож Куницын или кто там, ему не докладывал?

да шо там докладывать, даже на ютубе все было
   
Re: Крым

Хлопці, я вам ще раз повторюю.
На тих умовах, що існували після Харківських Угод Крим нашим вже не був.
Якщо б ми почали ЗС блокувати росіян - пішло б воніщє на весь світ  і нас хєр би хто захистив , як грузин свого часу.
У Білому Домі сиділо Мбамбо, Німеччиною правила гітлєровна.

Раджу почитати оце (хоча плюватиметься тут багато хто)
але там все точно описане

https://www.facebook.com/notes/431488101577129/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія