Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Обома руками - за!

І - тестове запитання - Дронав вінавайт?   B-)

Спитай у pelfor
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Спитай у pelfor

Тест не пройдений, на жаль.   :laugh:
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

порохоботи, ви пойміть найголовніше:

я ваша мама - ви мої дєті
сіся у мєня одна...

   
Тест не пройдений, на жаль.   :laugh:

Так, ти не зміг навіть в простий гумор.
   
порохоботи, ви пойміть найголовніше:

я ваша мама - ви мої дєті
сіся у мєня одна...

І цей гондон свої перверсії вирішив проти ночі приперти :facepalm1: 
   
І цей гондон свої перверсії вирішив проти ночі приперти :facepalm1: 
начитаєшся русского тарантаса - і не таке припреш
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Бача рученята потирає - ну й нехай мразота, зате "розумною мразотою" величають.. B-)
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

порохоботи, ви пойміть найголовніше:

я ваша мама - ви мої дєті
сіся у мєня одна...

... і посаджена на шию.
   
Rambler [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
   cьогодні в 23:05
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Автор ігнорується


Rambler- ты,кацап ватный вааще молчи,шлюха ольгинская. ... Так шо,пуццинская бл..дь, еще с таким ником-вали у ПеМзу... :fuck:
   
трохи з ленти новин олдбоя







Останнє редагування: 16 лютого 2022 23:50:52 від tartosetto
   
порохоботи, ви пойміть найголовніше:

я ваша мама - ви мої дєті
сіся у мєня одна...
це шо за калічка така односіся?
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Так, ти не зміг навіть в простий гумор.

Простий гумор в тебе аж занадто простий.
Може він просто тупий?    :)
   
Простий гумор в тебе аж занадто простий.
Може він просто тупий?    :)

Я знаю що ти тупий, навіщо ти кожного разу це підкреслюєш? Або ти товариш Олдбоя та інших мразєй? Ну тоді відразу нахєр пройди.
   
стрічка новин, як відображення глибин свідомості україномовного патріота олдбоя. європа, підказки портнову, язиковой уполномочєнний, бравий медведчук всєх пєрєіграл, гдє тєпєрь украіна возьмьот газ, дорогой александр ригорич і прочая :beach:







Останнє редагування: 17 лютого 2022 00:21:17 від tartosetto
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Я знаю що ти тупий, навіщо ти кожного разу це підкреслюєш? Або ти товариш Олдбоя та інших мразєй? Ну тоді відразу нахєр пройди.

Отже, що ми маємо тут:
1. На поставлені тобі прості запитання ти не відповідаєш, бо - не можеш.
2. У власних дописах користуєшся гугло-транслейтом, тобто, - мовою українською не володієш.
3. Тема твоя - тупа і провокативна, не має жодного позитивного змісту, як і дуже багато інших тутешніх тем.
Висновок: ти або просто „простий“ ляпальник язиком в тирнетах або - підривний кацапський елемент, - ольгінець, так званий.
А отже, говорити з тобою нема про що.
   
це хитра євразійськосоюзна паскуда, яка вдало маскується під українця і українською мовою наливає в украінський інфопростір кремлівські наративи кришталевої чистоти. роками ллє у вуха хуйло повістку, наче соловейко у гаю співає. це ідеологічний диверсант, справжній ідейний бойовий підарас.

не помічали ніколи, як щось гуглиш українською, а тобі пачками видаються сайти ru і su? це масово почалося після 2014. і часто це геонейтральні сайти типу com чи org, на яких українською мовою написано нібито те, що ти шукаєш. ти починаєш читати, а потім раптово натикаєшся на «дане питання регулюється статею 150 цивільного кодексу РФ», чи «у нас в російській федерації це заборонено», чи якась дичина про «триєдиний народ» або «злочини українських поліцаїв під час великої вітчизняної війни»… українською мовою.

от саме таке робить і ця паскуда. тільки вона ще хитріша і підступніша. вона наполягає на тому, що вона - найукраїнськіший українець і це її справжньоукраїнська точка зору на те чи інше важливе питання. та досить вже цього паскудства. нагадую, що ми вже 8 років на війні, справжній війні на знищення. треба фільтрувати таких підарасів і прямо називати їх тим, чим вони є
   
Отже, що ми маємо тут:
1. На поставлені тобі прості запитання ти не відповідаєш, бо - не можеш.
2. У власних дописах користуєшся гугло-транслейтом, тобто, - мовою українською не володієш.
3. Тема твоя - тупа і провокативна, не має жодного позитивного змісту, як і дуже багато інших тутешніх тем.
Висновок: ти або просто „простий“ ляпальник язиком в тирнетах або - підривний кацапський елемент, - ольгінець, так званий.
А отже, говорити з тобою нема про що.

Зрозуміло, пройди будь ласочка нахєр. Ще одне йобнуте внесу до ігнору.
   
Сама отявлена антиукраїнська мразь форума це Драке. Воно постійно лізе в залупу, в кожній дірці - затичька. Як тільки де обговорюють або підаРОШЕНка, або дії чинної влади, так оьовязково те гівно спливе із особистісними образами на адресу юзерів, що, на його думку, голосували не правильно на останніх президентських виборах.  Така поглибленошиколадно гівняна поведінка не налаштовує на конструктивну дискусію і вносить ще більший розбрат між прихильниками тих чи інших українських політсил під час хуйлової агресії, тобто, грає на користь хуйлу.
   
можливо, отой портновсько-медведчуківський євразієць алєксандр зубчєнко - це і є наша мразічка. але щонайменше, вони добре знають один одного і знаходяться у тісному контакті. свій до свого по своє :beach:

   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Зрозуміло, пройди будь ласочка нахєр. Ще одне йобнуте внесу до ігнору.

Само іди, тупе.
І забери з собою увесь свій дитячий садочок уйопків, щоб не плуталися під ногами.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

можливо, отой портновсько-медведчуківський євразієць алєксандр зубчєнко - це і є наша мразічка. але щонайменше, вони добре знають один одного і знаходяться у тісному контакті. свій до свого по своє :beach:

Показати зображення...

„Наша мразічка“ це який конкретно нік?
Яку мету переслідує цей „пошук“ „мразічки“?
   
конкретно олдйоб, рустам ісаков
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Чи 12 сторінок цієї теми дали якусь користь і кому?
   
тебе воно їбе? тобі воно болить? тобі не корисно - ти не читаєш, усе просто. не муч себе дарма
   
Амірана забули...
   
аміран більш чесний. він не прикидається, хоча й пише навіщось українською. а олдбой вдягнув одразу 4 вишиванки, під якими ховає ось це

   
олдбой - це звичайний колорад, що в інтернеті видає себе за українця
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

тебе воно їбе? тобі воно болить? тобі не корисно - ти не читаєш, усе просто. не муч себе дарма

Припини істерику.   B-)
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума
abg

Ці дурнуваті базарні теми не дають нічого крім базару.
І їх, тих базарних тем, - тисячі і тисячі, щодня множать базарні баби.
Замість того, щоб якось впорядкувати і власні думки і чогось навчитися один в одного, а в результаті - щось змінити на краще в житті суспільства, - суцільний базар, істерика і штовханина біля корита.
   
То родич Олдбоя якийсь чи що? Чого в нього срака палає більш ніж в Олдбоя?
   
Амірана забули...

То громадянин РФ
   
Припини істерику.   B-)
яку істерику?
   
хто щойно слухав на радбезі монтян? нагадую, що тут на форумі ця мразота, як і олдбой, була виключно україномовна. от і олдйоб в реалі точно такий самий. і ті самі наративи просуває. як соловейко [ua]
   
коллєктівний запад затєял госпєрєворот і майдан (с) олдбойна монтянша
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Я искренне не понимаю, что это - быть врагом Украины?
:facepalm1:







   
Загальні обговорення / Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Повідомлення від Ad Astra  Серпня 31, 2021, 06:05:18 18:05 »
Майстер інтриги? ну якщо розсилати персональні дані юзерів по приватах, порушуючи правила форуму і залучаючи до цього таких опущених членІв, як VVV_VVV (він же rst) - це інтрига ... За таке треба банити навічно, і сподіваюся, це рано чи пізно станеться по відношенню до усіх фігурантів.

Також зашкварений солдатик Турча нік rst зник після того, як я вказала, що це новий нік VVV_VVV, який перебуває у вічному бані за розголошення приватної інфи юзерів.



 :bueee:
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Педорасов, кто ж это у нас здесь пи.дарасина?  :lol:
Причем, во всех смыслах   :weep:




Втянули поцыэнта. Причем, безошибочно  :weep: 
   
Загальні обговорення / Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Повідомлення від medved  Лютого 07, 2022, 05:00:29 17:00 »
Свіжий  апдейт



 

1 Альона Юрьєвна Прітула, вона ж Pravda,  берегиня гарячих політичних баталій
 
Оновлена пі дарська когорта
 
 
103  VVV_VVV    - діряве задньоприводне чмо, батарєйка
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

 :lol:

Педорасов, кто ж это у нас здесь пи.дарасина?  :lol:
Причем, во всех смыслах   :weep:




Втянули поцыэнта. Причем, безошибочно  :weep: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія