Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу почитати книжки дитинства

Re: Хочу почитати книжки дитинства

Осетинські казки (українською мовою, пропала при переїзді на нову квартиру)
Машина времени (теж пропала, на жаль, автора не пам"ятаю, тому й не змогла її відшукати у мережі)
і České pohádky (ця у мене і зараз є)))
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

так купити можна було тільки цей шлак, в бібліотеках цим лайном теж все забите було, шкільна програма теж суцільні савецькі писаки, то читав що було, десь проскакувало що більш меш але то мізер, от коли совдепія гигнула то вже легше стало, але й дитинство закінчилось(

Щось ви, дядьку, пиз ди тЕ. (ц)

Толкового чтива  (детского) было море.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Була класна збірка про індіанців. "Ловець орлів", здається називалась.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Осетинські казки (українською мовою, пропала при переїзді на нову квартиру)
Машина времени (теж пропала, на жаль, автора не пам"ятаю, тому й не змогла її відшукати у мережі)
і České pohádky (ця у мене і зараз є)))
Уэлс. как и Война миров.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

"Дон Кіхот" - чи не єдина книжка, яку я не дочитав до кінця.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

 :gigi: ще одна настільна книга у мене була - Атлас мира формата А3, якщо не більша - зелена така величезна амбарна книжка.

   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

зачитано до дир



також приєднуюсь щодо бориса комара. дуже сподобалось його повість Диваки, микола трублаїні - глибинний шлях шхуна колумб - годнота , ну і звісно вже багаторазово зазначений тут нестайко - тореадори з васюківки ( до сих пір шукаю на гугл карті і васюківку і дідівщину - орієнтуючись що мають бути плавні і недалеко жмеринка - не знаходжу))  )  а також  країна сонячних зайчиків
н епамятаю автора але таємниця країни суниць.
також повість про вкрадений час
цар плаксій і лоскотон - здається василь симоненко
потім  олекша - три товстуни
звісно сімейка дюма
укр драматурги ваня карпенко карий  міша старицький
геніальний остап вишня
бажов
серія юні герої - мені найбільше запамятались
обпалений цвіт - про дівчинку-партизанку
із розвідки не повернувся - про трохима прушиснького
і ще була одна - зачитав до дир - про віталія проценка -  з тальнівського району  - не памятаю назви .

 

   
Re: Хочу почитати книжки дитинства



талановито написано
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Показати зображення...
талановито написано
Мне в детстве больше фантастика нравилась, чем войнушки.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Мне в детстве больше фантастика нравилась, чем войнушки.

читав і фантастику - але та фантастика до якої я мав доступ мені видавалась дуже примітивною - типу аргонавтів всесвіту . аімова і хайнлайна тоді не було . соціальна фантастика стругацьких в дитинстві здалась нудною - почав читати вже підлітком - але потім пішли дєвки і кинув читати взагалі. все зло від баб .
надолужив уже стдентом
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

все зло від баб .
Frailty, thy name is woman! :tongue:
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

читав і фантастику - але та фантастика до якої я мав доступ мені видавалась дуже примітивною - типу аргонавтів всесвіту . аімова і хайнлайна тоді не було . соціальна фантастика стругацьких в дитинстві здалась нудною - почав читати вже підлітком - але потім пішли дєвки і кинув читати взагалі. все зло від баб .
надолужив уже стдентом
У меня библиотека была в моем доме на первом этаже. Детская. Я там с третьего класса не вылазил. Библиотекарши были как мамки - давали почитать многое.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

БГГГ. мне ее так хотелось, что я ее стащил у брата. Он бегал искал пока я не прочитал и не вернул на место. :gigi:  Был грех

Ти йобнутує на голову може сущєство. А потім ходядь п'яні і наколоті по  Києву, вимагають гроші,
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Как закалялась сталь! :D
Хз шо я там розумів, але читав це, перепрошую, з п'яти років. Бо всі діточі книжки з малюночками пройшов вже до того, і вдома, і у родичів, і у сусідів...

А шо далі, та стандартно - Марк Твен, Жюль Верн, Чарльз Діккенс, Джек Лондон, Станіслав Лем. Усілякий дитячий совковий мейнстрім типу Нєзнайки, Буратіно і Ізумрудного Города - та само собою.

Окремо виділю Януша Корчака ("Матіуш"), Толкієна ("Хоббіт"), Стругацьких, Булгакова і... старий розірваний Старий Завіт (українською!) - про те, що це Біблія дізнався через кілька років...

Останнє редагування: 5 квітня 2020 21:01:17 від pent@gon
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Володимир Владко. Сивий капітан. Нащадки скіфів. Аргонавти всесвіту. Герберт Уелс -всі 15томів (російською).
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

почитай якусь гарну збірку фантастики 20 ст. багато було серій! пам'ятаю навіть "золоту" почали видавати!
шо ще цікаво - я читала в дитинстві також переклади українською. всесвіт я постійно купувала в кіоску.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

так купити можна було тільки цей шлак, в бібліотеках цим лайном теж все забите було, шкільна програма теж суцільні савецькі писаки, то читав що було, десь проскакувало що більш меш але то мізер,

В усіх порядних хатах мала бути большая совєтская енциклопєдія і томік Лєніна!  :D
У нас ще була практично вся серія "класікі і соврємєнікі", була "бібліотека світової літератури", ще шось там батьки підписували/діставали, купляли. Так що літератури насправді не бракувало, просто вона була в дефіциті. І все, все, практично все російською, крім, хіба, української класики.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Володимир Владко. Сивий капітан. Нащадки скіфів. Аргонавти всесвіту. Герберт Уелс -всі 15томів (російською).
(tu) И еще Майн Рид.

Останнє редагування: 5 квітня 2020 21:00:15 від SOUTH BLOOD
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Ти йобнутує на голову може сущєство. А потім ходядь п'яні і наколоті по  Києву, вимагають гроші,
Заткни пердак, у тебя сфинктер парализовало, говна сыплятся. :gigi: Пришло в тему про книжки высраться, дефективное.  :facepalm:
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Как закалялась сталь! :D
Хз шо я там розумів, але читав це, перепрошую, з п'яти років. Бо всі діточі книжки з малюночками пройшов вже до того, і вдома, і у родичів, і у сусідів...

А шо далі, та стандартно - Марк Твен, Жюль Верн, Чарльз Діккенс, Джек Лондон, Станіслав Лем. Усілякий дитячий совковий мейнстрім типу Нєзнайки, Буратіно і Ізумрудного Города - та само собою.

Окремо виділю Януша Коршака ("Матіуш"), Толкієна ("Хоббіт"), Булгакова і... старий розірваний Старий Завіт (українською!) - про те, що це Біблія дізнався через кілька років...
гобіт мав чудовий переклад, як зрештою ціла решта
читав хрещеного батька в українському перекладі а пізніше сіцілійця ( практично продовження)  в російському, то російський переклад галіме гавно
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

ще подорож у тандадрику дуже мощна помню було
про зайця, який не пройшов випробування владою (це я тіки коли уже дорослим перечитав, поняв  :facepalm1: ).


Показати зображення...

Плюсую! Реально потужна вєсч! (tu)
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

гобіт мав чудовий переклад
Мої батьки діставали все в Москві, там українською мало що було. То вже зараз, шукаючи книжки своїм дітям, дізнаюся, скільки в совку було достойних перекладів доброї літератури. Але я вище писав про дефіцит - тиражі були мізерні в порівнянні з російськомовними текстами.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Читав запоєм все. Заміна книжок в районній бібліотеці була як відвідання храму. Так, література в 60-ті була виключно пропагандистською, але дещо вдавалось діставати. "Школу" Гайдара перечитував не раз. Але сама люба книжка 1927 року видання - Хемія навколишнього життя. Написана незрозумілою мовою - рурки, етери та інше. Але там були рецепти всіх вибухових речовин! І таке щастя я знайшов на горищі в 11 років. Доречі, ця книжка і зараз поруч на полиці  8-)
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства
lab

Щось ви, дядьку, пиз ди тЕ. (ц)

Толкового чтива  (детского) было море.
ну для тебе може і морє, а українських книжок хороших авторів а не всяке гавно савецьких сраколизів було мало. те що більш менш нормальне в основному кацапською видавалось
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Багато із наведеного у мене теж було і я дитиною і підлітком читала як не в себе. Читала з 5 років і мій тато був в шоці, коли побачив, що я самостійно читаю російською - ніхто не вчив. Я постійно отримувала подарунки від бібліотек за те, що була найкращим читачем, і мала членство не тільки в шкільній бібліотеці, але потім і в юнацькій та обласній. Кожного другого тижня я ходила у ці бібліотеки із сумками книг і сунула додому такі ж сумки.

Крім класики, я обожнювала часопис "Наука та Життя", який виписував мій тато. Скільки було радості, коли щомісяця я діставала із поштової скриньки новий номер! Особливо тому, що тоді там публікувалися моделі із німецьких в"зальних журналів з перекладом. Я вивчилася плести спицями і гачком по цьому журналу, і у мене до цього часу є скани усіх модельок із журналу.

А одною із найулюбленіших книг із дитинства була оця:



Вона дісталася мені із згорілої бібліотеки моєї кузини і кінцівка була відсутня. Так що я так і не дізналася, чим закінчилася історія. Але коли я шукала фотку тільки що, я знайшла цю книжку в інтернеті! і через майже 30 років я нарешті зможу її дочитати  X(
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Как закалялась сталь! :D
Хз шо я там розумів, але читав це, перепрошую, з п'яти років. Бо всі діточі книжки з малюночками пройшов вже до того, і вдома, і у родичів, і у сусідів...

А шо далі, та стандартно - Марк Твен, Жюль Верн, Чарльз Діккенс, Джек Лондон, Станіслав Лем. Усілякий дитячий совковий мейнстрім типу Нєзнайки, Буратіно і Ізумрудного Города - та само собою.

Окремо виділю Януша Корчака ("Матіуш"), Толкієна ("Хоббіт"), Стругацьких, Булгакова і... старий розірваний Старий Завіт (українською!) - про те, що це Біблія дізнався через кілька років...
Я между 6 и 7  лет Дети капитана Гранта зачитала. И шото из Михайла Стельмаха. Не помню что , но помню, дедушка ругался -зачем она в таком возрасте  мозги себе засирает)

Останнє редагування: 5 квітня 2020 21:11:37 від nativi
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

читав хрещеного батька в українському перекладі
Вам пощастило більше. Я "Крьостний Отєц" читав вперше десь в 1985-86 - і це була не офіційна книжка, а саміздат, напів-легальна копія тексту, набраного на друкарській машинці.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Показати зображення...
талановито написано

О, впізнав обкладинку! А саму книгу не памятаю
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

О, впізнав обкладинку! А саму книгу не памятаю

ну як же. валєра волков . окопна правда
 іліта даурова
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Вам пощастило більше. Я "Крьостний Отєц" читав вперше десь в 1985-86 - і це була не офіційна книжка, а саміздат, напів-легальна копія тексту, набраного на друкарській машинці.
Всесвіт публікував Хресного батька в 73-74 роках. В мене стирили підбірку журналів  в гуртожитку КПІ, зарази.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Вам пощастило більше. Я "Крьостний Отєц" читав вперше десь в 1985-86 - і це була не офіційна книжка, а саміздат, напів-легальна копія тексту, набраного на друкарській машинці.

Приблизительно в тіж роки. Я так само займався хатха йогою.по самоіздату. Надруковоній на принтері
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

""Зарево над предгорьями" і "Бахмутский шлях". Обидві про юних партизан та підпільників.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Всесвіт публікував Хресного батька в 73-74 роках. В мене стирили підбірку журналів  в гуртожитку КПІ, зарази.
Цікаво, не знав. (tu) Читав десь у 85-86 у саміздаті.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Теж дуже багато читав в дитинствіі з бібліотек не вилазив.
З того що не назвали тут шо зачитав до дир:

Рафаело Джоввньйоні Спартак
Робер Мерль Мальвіль - про постапокаліпсис у іранціі
 Тихий дон шолохова теж любив
Серію про тарзана, особливо перші частини
Катаєв, бєляєв і тд
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

пригоди шерлока холмса, оповідання о'генрі.
це ж ще від віку залежить - в кого які книжки дитинства були. в нас ще не було толкіена і інших фентезі.
гарні книжки були справжнім нашим багатсвом.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

ну як же. валєра волков . окопна правда
 іліта даурова

Ааа!!! Точно!! Згадав!!! Захист Севастополя!
Блін, і десь же память тримає то все..
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

зачитано до дир

Показати зображення...

(tu)
окуєнна книженція.
По ній до речі фільм був. Фігня як на мене.
Моніка зображена етакою дурочкою. Далі уже не зміг дивитися.




Цитувати
також приєднуюсь щодо бориса комара. дуже сподобалось його повість Диваки, микола трублаїні - глибинний шлях шхуна колумб - годнота , ну і звісно вже багаторазово зазначений тут нестайко - тореадори з васюківки ( до сих пір шукаю на гугл карті і васюківку і дідівщину - орієнтуючись що мають бути плавні і недалеко жмеринка - не знаходжу))  ) 

та то все видумка.
Острови у плавнях, та ще й доволі великі.  :facepalm1:
А "прорізані людьми стружки в очереті"... бля  :facepalm1:

але у дитинстві читалося запоєм, це да
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Багато із наведеного у мене теж було і я дитиною і підлітком читала як не в себе. Читала з 5 років і мій тато був в шоці, коли побачив, що я самостійно читаю російською - ніхто не вчив. Я постійно отримувала подарунки від бібліотек за те, що була найкращим читачем, і мала членство не тільки в шкільній бібліотеці, але потім і в юнацькій та обласній. Кожного другого тижня я ходила у ці бібліотеки із сумками книг і сунула додому такі ж сумки.

Крім класики, я обожнювала часопис "Наука та Життя", який виписував мій тато. Скільки було радості, коли щомісяця я діставала із поштової скриньки новий номер! Особливо тому, що тоді там публікувалися моделі із німецьких в"зальних журналів з перекладом. Я вивчилася плести спицями і гачком по цьому журналу, і у мене до цього часу є скани усіх модельок із журналу.

А одною із найулюбленіших книг із дитинства була оця:

Показати зображення...
Вона дісталася мені із згорілої бібліотеки моєї кузини і кінцівка була відсутня. Так що я так і не дізналася, чим закінчилася історія. Але коли я шукала фотку тільки що, я знайшла цю книжку в інтернеті! і через майже 30 років я нарешті зможу її дочитати  X(

в мене була така книга.
я практично всю свою бібліотеку віддала в районну бібліотеку, коли переїхала.
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

мне в детстве батя приносил с работы такие книжки. Я их читал с упоением

Показати зображення...
Я в детстве в школе спионерил с военной кафедры военную книгу "Вводный курс в ракетотехнику". Там были все типы ракет (ттд, жрд), двигатели всех циклов, аэродинамика. Я чуть не рехнулся от радости, читал год. С тех пор я фанат авиа и ракетной техники. Мечтаю найти книжку.

Останнє редагування: 5 квітня 2020 21:55:33 від fboris
   
Re: Хочу почитати книжки дитинства

Хайнлайн советские издания..
Бредбери, сборники иностранной фантастики... омг, читались тоннами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія