Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таня Адамс... B-)

Re: Таня Адамс...  B-)

ну, меня вот не корежит... после пяти лет работы в центральной африке.
А я і в Африці не була, але...Ну, Мендель, звісно, дещо комічно виглядає, принаймні на фото..А з Зеленською що не так? (Якщо забути про той перший серйозний прокол з босоніжками на офіційному державному візиті, давній дурнуватий пост на ФБ і розсилання "листівок щастя" лікарям)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

А я і в Африці не була, але...Ну, Мендель, звісно, дещо комічно виглядає, принаймні на фото..А з Зеленською що не так? (Якщо забути про той перший серйозний прокол з босоніжками на офіційному державному візиті, давній дурнуватий пост на ФБ і розсилання "листівок щастя" лікарям)
кроси, блд! :facepalm:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

А з Зеленською що не так

That is the Material Point (c)

я це бачу, от просто бачу, і все, а ви - ні
а далі доведеться вже лізти в нетрі нейросайєнсу, розбиратися, чому гіперпотенційована передня поясна дає фрагментовану картинку, а не цілісну, і так далі.

Все б це було фігнею і дрібницями, якби не те, що здатність зв'язувати (чи не зв'язувати) інфу з різних кластерів в одну картинку фактично ділить людей на псевдовиди - одним важко пояснювати іншим своє бачення ситуацій і мотивації до дій.

Це афігєть сумно, і (майже) нема на те ради.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

That is the Material Point (c)

я це бачу, от просто бачу, і все, а ви - ні
а далі доведеться вже лізти в нетрі нейросайєнсу, розбиратися, чому гіперпотенційована передня поясна дає фрагментовану картинку, а не цілісну, і так далі.

Все б це було фігнею і дрібницями, якби не те, що здатність зв'язувати (чи не зв'язувати) інфу з різних кластерів в одну картинку фактично ділить людей на псевдовиди - одним важко пояснювати іншим своє бачення ситуацій і мотивації до дій.

Це афігєть сумно, і (майже) нема на те ради.
(tu)  :laugh: Саме це, тільки...трохи іншими словами  :gigi: я тільки що написала одному ...несподіваному партнеру по обміну думками членів різних форумних таборів )))
Щоб щось таке бачити (або навпаки - не бачити))), треба заглибитися у конкретну віртуальну роль, до речі, найчастіше обрану цілком з власної волі.
Але краще не заглиблюватися, бо потім важко з неї вийти  :weep:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Але краще не заглиблюватися, бо потім важко з неї вийти

заглиблюватись завжди краще, ібо мізки в нас виросли саме для цього
це не боляче

(брешу, боляче. але тільки на початку)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

заглиблюватись завжди краще, ібо мізки в нас виросли саме для цього
це не боляче

(брешу, боляче. але тільки на початку)
пофігізм ніхто не відміняв
а він значно частіше може бути у нагоді )))
особливо у віртуалі )))
   
Re: Таня Адамс...  B-)

пофігізм ніхто не відміняв

"а знаєтє лі ви,..." (с), що лобна кора вміє жерти глюкозу значно краще за м'язи, і за правильного підходу палить сало не менш ефективно, ніж спортзал?

і користі більше  B-)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Кнуроська, олдйоб, дімец, пияв, любрікант і деліт незгодні з таким описом бєні
Бо беня саморучки врятував країну і нічого у бєняботів не крав (бо то був парашенко), а клоун його ледь-ледь знає

напомню, коломой откачал из-под носу у террористов техническую нефть, какой бы хватило им "до Киева дойти".

а свыня отпустила гиркина, подорвала склады, устроила парад во время котла, понакапитулировала минсков.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

"а знаєтє лі ви,..." (с), що лобна кора вміє жерти глюкозу значно краще за м'язи, і за правильного підходу палить сало не менш ефективно, ніж спортзал?

і користі більше  B-)
і зелепух там лише одна пряма звивина, так шо ефективність нікудишня
   
Re: Таня Адамс...  B-)

"а знаєтє лі ви,..." (с), що лобна кора вміє жерти глюкозу значно краще за м'язи, і за правильного підходу палить сало не менш ефективно, ніж спортзал?

і користі більше  B-)
Від чого?
Треба ж не просто мати лобну кору у наявності..
   
Re: Таня Адамс...  B-)

А якби два роки тому ви таки добилися свого під гаслом "тільки петро і ніхто інший! або нехай згорить та Україна!", сьогодні Хуйло не стягував би війська під наші кордони?


Якби обрали Порошенка, то логічно думати, що його діяльність та політика продовжувалася, а саме:
- Нептуни та Вільхи вже вироблялися і принаймні їх було б набагато більше, ніж по одному чи двох екземплярах. До речі, а де Гром, за якого вже навіть і не згадують?
- на міжнародних майданчиках не переставаючи крутилися б наші делегації із вбивання всій принаймні Європі, що росія - агресор, Україна - біла та пухнаста, але жертва.
- війська весь час трималися б напоготові, а не відводилися б - заводилися б і так по колу з неясною метою.
- РПЦ вичавлювалася б мало-помалу з України, тобто майданчики для пропаганди прибиралися б.
- Україна педалювала б НАТО та ЄС, зв'язки там, віддаляючись від росії у тому числі ментально, що утруднювало б нав'язування росією свого порядку денного - просто менше б розуміли взагалі зміст того порядку денного в силу зміни менталітету.
Це все було згорнуто моментально одразу після обрання Зеленського і частково поновлено тільки зараз. От зараз Зеленський педалює НАТО - абсолютно правильний крок навіть у такій недолугій манері, як він то робить, але двох років вже немає. Якби обрали Порошенка, всі ці фактори, які були б, найймовірніше, такі як більша кількість ефективної сучасної зброї, менша пропаганда, більше розуміння ЄС, що ми тут, будемо тут завжди, і від наших проблем у них також проблеми неодмінно, надалі змінений менталітет "геть від росії" формували набагато сильнішу позицію для України і зменшували б ймовірність нападу. Зеленський наче почав щось у напрямку Порошенка рухатися, але тільки десь з місяць чи два, а два роки дали змогу хуйлу багато у чому відкотити стан порівняно з порошенківським на свою користь.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Кончене.
 Само брехало.
 Само "забуло" (td) .
 ""Вибралі жріте"
 "Чєм хуже тем лучше"
 "Нада таріфи в десять раз еще паднять"
 "Вас нада визвєріть і унізіть"

 Це тільки початок довгого перелік уантиукрїнських гасел порохоботів.
 І досі не оговталися, як Портніков.
 Чи прийшла нова методичка: "посилаєм три чверті українців у сраку, спасать Україну можуть виключно порохоботи".
 І кожен порохобот пішед іс гарящіва танка.

Поясніть, будь-ласка, чому всі учасники АТО та ООС на цьому форумі окрім Фінікса підтримали Порошенка, а не Зеленського? Мабуть тому що тупі антиукраїнці, правильно? А билися за Україну через загороджувальні загони за спинами, я все правильно зрозумів?
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Треба ж не просто мати лобну кору у наявності..
(tu) треба ще підтримувати її у робочому стані,
а для цього варто не допускати у душу ненависть яка блокує мозок,
а якщо вже пропустила той момент то негайно позбуватися
того ганебного почуття, бо кора швидко заіржавіє
і відновити її буде практично неможливо. :nea:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Поясніть, будь-ласка, чому всі учасники АТО та ООС на цьому форумі окрім Фінікса підтримали Порошенка, а не Зеленського?
Хм, це питання Ви вже ставили кілька днів тому, і хтось вже відповів з конкретним прикладом. Склєроз чи дівоча память? :S
   
Re: Таня Адамс...  B-)

(tu) треба ще підтримувати її у робочому стані,
а для цього варто не допускати у душу ненависть яка блокує мозок,
а якщо вже пропустила той момент то негайно позбуватися
того ганебного почуття, бо кора швидко заіржавіє
і відновити її буде практично неможливо. :nea:
мародер, суинярчюкє, 80 раз!!!
   
Re: Таня Адамс...  B-)

а для цього варто не допускати у душу ненависть яка блокує мозок,

ненависть не блокує мозок
а от зайопаність і заклопотаність блокують
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Від чого?
Треба ж не просто мати лобну кору у наявності..

 :facepalm:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

:facepalm:
Розумієш, тут таке: Бог не дав- медицина не вкладе.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ненависть не блокує мозок
ще й як! адже людина яка керується власними негативними емоціями,
автоматично ігнорує свій мозок, і це яскраво демонструють тут декілька дописувачок,
а маючи такий потужний наочний приклад, безглуздо те заперечувати.

а от зайопаність і заклопотаність блокують
справді? можливо... :umnik2: ну повірю Вам :friends:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ненависть не блокує мозок
а от зайопаність і заклопотаність блокують
(tu)

Вона не зрозуміє.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Якби обрали Порошенка, то логічно думати, що його діяльність та політика продовжувалася, а саме:
далі йдуть марення-казки від Мовчазного )))
але якісь надто тенденційні  :(
ні тобі розповіді про динаміку наступних підвищень комунальних тарифів, ні про динаміку подальшого колабораціонування з Хуйлом вищого керівництва України, ні про розширення можливостей для педриних свинарчуків, ні про кількість нових магазинів Рашен  :weep:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

мародер, суинярчюкє, 80 раз!!!
Показати зображення...
може у когось і виникла ненависть до петра за все що він творив на троні,
але безглуздо заперечувати очевидні факти, адже приховати його злочини неможливо.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ще й як! адже людина яка керується власними негативними емоціями,
автоматично ігнорує свій мозок, і це яскраво демонструють тут декілька дописувачок,
а маючи такий потужний наочний приклад, безглуздо те заперечувати.
:facepalm1:

Який бред і наукове невігластво.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

може у когось і виникла ненависть до петра за все що він творив на троні,
але безглуздо заперечувати очевидні факти, адже приховати його злочини неможливо.


І знову брєд  :facepalm1:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Хм, це питання Ви вже ставили кілька днів тому, і хтось вже відповів з конкретним прикладом. Склєроз чи дівоча память? :S

Ви плутаєте. Це питання я ставив кілька місяців тому, і не пам'ятаю, щоб на нього дали змістовну відповідь. Якщо відповідали комусь іншому, я не бачив тієї теми.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

далі йдуть марення-казки від Мовчазного )))
але якісь надто тенденційні  :(
ні тобі розповіді про динаміку наступних підвищень комунальних тарифів,
Пробачте, забув. Тарифи скоріше за все підвищувалися б. А ще забув за економіку - вона скоріше за все росла б. Ну, просто екстраполюючи тенденції.

ні про динаміку подальшого колабораціонування з Хуйлом вищого керівництва України,
Це Ви про кого конкретно - Єрмака, Портнова чи Сивохо? Може про херсонського мера?

ні про розширення можливостей для педриних свинарчуків,
Можливостей виготовляти збою, наприклад? Звичайно, це набагато гірше, ніж коли жодні свинарчуки нічого не виготовляють.

ні про кількість нових магазинів Рашен  :weep:
А що з магазинами Рошен - це Ваш особистий ворог, який підлягає повному знищенню?
   
Re: Таня Адамс...  B-)

може у когось і виникла ненависть до петра за все що він творив на троні,
але безглуздо заперечувати очевидні факти, адже приховати його злочини неможливо.

І саме тому ви вже скільки от часу не можете надати жодного злочину окрім низки нісенітностей?
   
Re: Таня Адамс...  B-)

може у когось і виникла ненависть до петра за все що він творив на троні,
але безглуздо заперечувати очевидні факти, адже приховати його злочини неможливо.
не в міфічного "когось", а в усіх без винятку зьєлєбобіків, в т.ч. і ексюльків
   
Re: Таня Адамс...  B-)

І саме тому ви вже скільки от часу не можете надати жодного злочину окрім низки нісенітностей?
злочини ті робилися петром на очах всього народу,
тому і погнали його українці всцяними тряпками з трону.
а от конкретні докази для справедливогго суду
повинні збирати державні слідчі органи,
але звичайно що при президенті-імпотентові це нереально,
тому негайно потрібні позачергові президентські вибори
на яких треба віддати перемогу Юлії Тимошенко.
Крім неї ніхто не впорається з тим еверестом супер-проблем,
яких нагромадили всі шість мерзотників які по черзі
давили дупами український трон.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

А ще забув за економіку - вона скоріше за все росла б.
ага, росла-росла в головах у діаспори, розмір якої нестримно збільшувався з кожним новим днем
Це Ви про кого конкретно - Єрмака, Портнова чи Сивохо? Може про херсонського мера?
ні, я конкретно про Жмурука Хуйлового і мудачукню під його крильцем
Можливостей виготовляти збою, наприклад?
то чому ж не виготовляв? чому потворно робив Україну залежною в цьому плані навіть від Коцапії? Щоб Хуйла нє огорчять?
А що з магазинами Рошен - це Ваш особистий ворог, який підлягає повному знищенню?
та байдуже
просто магазини Рашен - це чи не єдиний видимий маркер змін при петро
   
Re: Таня Адамс...  B-)

не в міфічного "когось", а в усіх без винятку зьєлєбобіків, в т.ч. і ексюльків
ну це тільки вони можуть сказати, кожен зе себе,
а у мене нема ненависті ні до кого, я не пускаю в душу це ганебне почуття,
аби бути об"єктивною і тверезо оцінювати навколишню дійсність,
тому уважно спостерігаю за людьми, в тому числі за політиками,
аналізую їхню діяльність та вислови, і для себе роблю висновки про них -
порядні то люди чи негідники, в залежності від того якими вчинками вони себе проявляють.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ага, росла-росла в головах у діаспори, розмір якої нестримно збільшувався з кожним новим днем
ні, я конкретно про Жмурука Хуйлового і мудачукню під його крильцем
то чому ж не виготовляв? чому потворно робив Україну залежною в цьому плані навіть від Коцапії? Щоб Хуйла нє огорчять?
та байдуже
просто магазини Рашен - це чи не єдиний видимий маркер змін при петро
Миросю, тобі респект за такі пости! :good:
Абсолютно логічно і справедливо все розкладено по поличках.
Таке враження що на цьому форумі пишуть дві Мирослави -
одна розумна толкова мисляча і коректна,
інша - злобна тьотка яка намагається витиснути з себе
якнайбільше бруду та агресії. Це якийсь феномен! :facepalm:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Миросю, тобі респект за такі пости! :good:
Абсолютно логічно і справедливо все розкладено по поличках.
Таке враження що на цьому форумі пишуть дві Мирослави -
одна розумна толкова мисляча і коректна,
інша - злобна тьотка яка намагається витиснути з себе
якнайбільше бруду та агресії. Це якийсь феномен! :facepalm:
цей "феномен"  має абсолютно чітку  медичну назву...  B-)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

цей "феномен"  має абсолютно чітку  медичну назву...  B-)
на жаль я не лікар, тому не в курсі
   
Re: Таня Адамс...  B-)

на жаль я не лікар, тому не в курсі
на щастя зьєлєбобіків, я також не лікар!  B-)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ще й як! адже людина яка керується власними негативними емоціями,
автоматично ігнорує свій мозок, і це яскраво демонструють тут декілька дописувачок,
а маючи такий потужний наочний приклад, безглуздо те заперечувати.

справді? можливо... :umnik2: ну повірю Вам :friends:

кадро, нагадую про соціальну дистанцію
я з вами брудершафту не пила, щоб оце мені обнімашки постити
   
Re: Таня Адамс...  B-)

(tu)

Вона не зрозуміє.

штош
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ага, росла-росла в головах у діаспори, розмір якої нестримно збільшувався з кожним новим днем

А ще, наприклад, у моєї рідні, яка жила весь час в Україні. Та й серед знайомих.

ні, я конкретно про Жмурука Хуйлового і мудачукню під його крильцем
А то не та, бува, мудачукня, яка отримала акредитацію каналу в Раду? Та й Єрмак, Портнов та Сивохо - то теж всі Порошенком витягнуті, так?

то чому ж не виготовляв? чому потворно робив Україну залежною в цьому плані навіть від Коцапії? Щоб Хуйла нє огорчять?
У Вас в квартирі не виготовляв? Так мабуть через відсутність умов, та й господиня не дала б дозволу. А так виготовляв. Нептун, Вільха, Гром - то Вам щось говорить?

А що з магазинами Рошен - це Ваш особистий ворог, який підлягає повному знищенню?
та байдуже
просто магазини Рашен - це чи не єдиний видимий маркер змін при петро
[/quote]
Ну, якщо Ви дивитеся тільки на них, то так.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

кадро, нагадую про соціальну дистанцію
я з вами брудершафту не пила, щоб оце мені обнімашки постити
нас - рать! що означає [A]   :D ну і  :friends: канєшно
   
Re: Таня Адамс...  B-)

нас - рать! що означає [A]   :D ну і  :friends: канєшно

 :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія