Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прихильники певної політсили решили таки похерить ИТ отрасль :zrada:

https://mind.ua/publications/20221950-dobrovilno-primusovo-kabmin-shvaliv-novij-pryanik-dlya-zaluchennya-it-kompanij-do-lav-diia-city

нехай їдуть Ітшники до інших країн. яка проблема в тому? не хочуть там податки сплачувати? а прийдеться. халява закінчується.
   
А хто мені пояснить - чому коли олігархи тікають від податків в офшори, то стоїть вселенський ґвалт, а коли армія айтішніків практично не платить податків, то це нормальок.

Чи простому манюпасу кра... ухилятись від податків сам Бог велів?
   
Насправді цей законопроект прихлопне "галери", а трудові відносини напряму з відповідним ЗЕД-контрактом- це все рівно буде ФОП-діяльність.
Ну трошки притиснуть Сіклуми та Софт-Серви, тепер ті всіх своїх робітників переведуть на ЗЕД-контракти.
   
нехай їдуть Ітшники до інших країн. яка проблема в тому? не хочуть там податки сплачувати? а прийдеться. халява закінчується.
Так именно это и произойдет ИТшники не пострадают
   
Та до сраки все це, абсолютна більшість програмістів отримує бабло по свіфту прямо із закордону типу як контрактники фрілансери.
Маються хєрньою, дуже вже до чужого добра жадні.  (td)
   
Там зовсім не про податки, а про спробу нагнути IT добровольно-прінудітєльним контролем через "Дієві" ініціативи.
   
А хто мені пояснить - чому коли олігархи тікають від податків в офшори, то стоїть вселенський ґвалт, а коли армія айтішніків практично не платить податків, то це нормальок.

Чи простому манюпасу кра... ухилятись від податків сам Бог велів?
Може тому що ІТшники заводять силену купу грошей в країну, а олігархи роблять навпаки - вимивають з країни останні гроші.
Де б була зараз Україна якби не ІТшники та інші заробітчани які загоняють в країну до 10 млрд баксів щорічно?
Жодний іноземний інвестор стільки не вкладає в наскрізь корумповану країну де кожний держ-чиновник тільки й шукає можливість щось собі "урвать".
   
Так именно это и произойдет ИТшники не пострадают

та звичайно ) у всьому світі подібне законодавство, яке передбачає боротьбу з ФОП, які ухиляються від трудових відносин. тобто бажаєш власне юр лице-питань нема.
   
Насправді цей законопроект прихлопне "галери", а трудові відносини напряму з відповідним ЗЕД-контрактом- це все рівно буде ФОП-діяльність.
Ну трошки притиснуть Сіклуми та Софт-Серви, тепер ті всіх своїх робітників переведуть на ЗЕД-контракти.
Та думаю, там вже давно всі на ЗЕД контрактах, якщо не напряму з замовником, так через головну кантору за кордоном.
   
Так именно это и произойдет ИТшники не пострадают

А в інших країнах податків платити не потрібно? Нехай їдуть в Канаду, тут всього лише 40-50% податків. Податковий рай. Не те що в Україні податковий терор.

 :gigi:

   
А взагалі: мої найщиріші вітання IT-сектору України із подоланням тиранії Кривавого Мародера!
   
Та думаю, там вже давно всі на ЗЕД контрактах, якщо не напряму з замовником, так через головну кантору за кордоном.
Ще ні.
Ще "по старінкє", просто переводять бабло в гривні на карточку "веслувальника". Веслувальник навіть не знає як його найобують на крос-курсі.
   
Та до сраки все це, абсолютна більшість програмістів отримує бабло по свіфту прямо із закордону типу як контрактники фрілансери.
Маються хєрньою, дуже вже до чужого добра жадні.  (td)

26 років отримую зарплату за роботи в сфері IT, жодного разу свіфтом не користувався, отримую в гривнях на зарплатну картку згідно з контрактом із роботодавцем.
Так що маячня про абсолютну більшість, може 10%,  всі інші працюють в українських ІТ-компаніях, і отримують напряму.
   
А в інших країнах податків платити не потрібно? Нехай їдуть в Канаду, тут всього лише 40-50% податків. Податковий рай. Не те що в Україні податковий терор.

 :gigi:
От якби ти заробляв тверду валюту Канаді, то і тобі зробили би пільгове оподаткування.
   
Може тому що ІТшники заводять силену купу грошей в країну, а олігархи роблять навпаки - вимивають з країни останні гроші.
Де б була зараз Україна якби не ІТшники та інші заробітчани які загоняють в країну до 10 млрд баксів щорічно?
Жодний іноземний інвестор стільки не вкладає в наскрізь корумповану країну де кожний держ-чиновник тільки й шукає можливість щось собі "урвать".

Як сказати... Олігархи дають роботу сотням тисяч, а може і мільйонам українців.

І олігархи таки якісь податки платять. Звісно, хотілось би щоб більше. Але точно те саме можна сказати і про айтішників.
   
А в інших країнах податків платити не потрібно? Нехай їдуть в Канаду, тут всього лише 40-50% податків. Податковий рай. Не те що в Україні податковий терор.

 :gigi:

Господи, так не в податках же справа  :facepalm1:
А в тому, на що вони просіраються тут, в Україні !!!   :facepalm: 
   
От якби ти заробляв тверду валюту Канаді, то і тобі зробили би пільгове оподаткування.

Канадській податковій системі пофіг яку хто заробляє валюту, тверду чи м‘яку - плати 40-50% і спи спокійно.

 :gigi:
   
26 років отримую зарплату за роботи в сфері IT, жодного разу свіфтом не користувався, отримую в гривнях на зарплатну картку згідно з контрактом із роботодавцем.
Так що маячня про абсолютну більшість, може 10%,  всі інші працюють в українських ІТ-компаніях, і отримують напряму.
Ну значить тепер будеш отримувати по свіфту, хєрня дєлов, до того ж в цьому плані все значно спростили і послабили валютний контроль, хоча думаю ніхєра не приймуть
   
Цитувати
GIG- работник получит основные трудовые права: отпуск, больничные, минимальная оплата труда, продолжительность рабочего дня
Фопівці мають відпускні та лікарняні, взагалі, соцпакети, які не снились 99% українцям, які працюють в білу.

Переработки це норма в IT по всьому світу.

Мінімальна оплата труда для захисту айтішників? :lol:
   
Власне, заради чого це все.
Цитувати
3) Аналогічно щодо порядку контролю та перевірок. Виходячи з опублікованого проєкту, Мінцифра може з перевірками по колу сидіти мало не безвилазно на будь-якому з підприємств-резидентів. В цілому, Мінцифра виходить мегарегулятором і мегаконтролером по відношенню до всіх резидентів.
Якщо не потрусиш по максимуму всіх, то що тоді залишиться в бюджеті для Ахметова?
   
Господи, так не в податках же справа  :facepalm1:
А в тому, на що вони просіраються тут, в Україні !!!   :facepalm: 

Хороший аргумент - гроші залишаються в країні і значить податки платити не потрібно.

 (tu)

Такі аргументи можуть використовувати 99% українців - я проїдаю гроші в Україні а тому податків платити не буду.

 :gigi:

   
Хороший аргумент - гроші залишаються в країні і значить податки платити не потрібно.

 (tu)

Такі аргументи можуть використовувати 99% українців - я проїдаю гроші в Україні а тому податків платити не буду.

 :gigi:

Шта...Я про те, що я не розумію, навіщо я плачу податки. Що я отримаю від цієї держави за свої гроші ? Мені хтось може пояснити ?
   
Шта...Я про те, що я не розумію, навіщо я плачу податки. Що я отримаю від цієї держави за свої гроші ? Мені хтось може пояснити ?

Значить державу треба розпускати.

Але в такому випадку територія перейде до інших держав. Де також потрібно платити податки. І не факт, що податки в нових державах будуть менші українських.
   
Які айтішники?
Це підпісздєсь ВСІМ ФОПам!

Дивимося:

 1) виконання особою роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою за дорученням та під контролем особи, в інтересах якої виконуються роботи;

2) здійснення регулювання процесу праці, що носить постійний характер та не передбачає встановлення особі конкретного визначеного результату за певний період;

3) виконання роботи на визначеному або погодженому з особою, в інтересах якої виконуються роботи, робочому місці з дотриманням встановлених нею правил внутрішнього трудового розпорядку;

4) організація умов праці, зокрема, надання обладнання, інструментів, матеріалів, робочого місця, особою, в інтересах якої виконуються роботи;

5) систематична виплата особі, яка виконує роботу, винагороди;

6) встановлення особою, в інтересах якої виконуються роботи, тривалості робочого часу та часу відпочинку;

7) відшкодування поїздок та інших фінансових витрат, пов’язаних з виконанням роботи, особою, в інтересах якої виконується робота.

Якщо хоча б три з семи «зірок» збігаються – роботодавець повинен оформити трудові відносини з працівником.


1. цей пункт взагалі добавлено виключно для того, щоб у будь-якому випадку набрати "три з семи зірок". Бо будь-які роботи, що виконує будь-хто, підпадає під це визначення.
2. оцей пункт незрозумілий абсолютно. ITшники тут ніяким боком, ну можна "натягнуть" цей пункт на щось типу "підтримка роботи веб-серверу", але якраз оце ось нормальна практика саме для ФОПу
3. 50/50. Коли ти домовляєшся плитку класти, це визначене робоче місце? А коли кажешь: "приїзжайте о дев'ятій починать роботу, й шоб тверезі, як скло були" - це встановлені правила трудового розпорядку?
4. акуєть! Приїзджає до тебе сантехнік замінити кран на кухні. А ти йому надаєш робоче місце (біля кухонної мойки), матеріали (кран та пару шлангів для з'єднання) - усьо, ти роботодавець! Геніяльно!
5. за довгостроковим контрактом, виходить, працювать заборонено. Оплатив частинами по факту виконаних робіт - ти роботодавець! Хату тре обкласти цеглою, робітникам щотижня сплачуєш - оформляй ТОВ!
6. див п.3. Коли я кажу бригаді: "хлопці, приїзджайте о дев'ятій, а о шостій можете згортатися, бо в мені з дитиною ще укроки вчить" - усьо, злісний уклоність від податків!
7. тобто за доставку матеріалів для ремонту мені вже платить ніззя? А як доставлять - на власному горбу перти?


Висновок - вони там всі йопнуті на всю голову.
   
В Україні платять подалки мінімум 20% всі, навіть пенсіонери і безробітні.
Айтішнеги 20% + 5% з ОБОРОТУ + заводять валюту і нічого не вимагають від держави.
На нех молитись потрібно...
   
А взагалі: мої найщиріші вітання IT-сектору України із подоланням тиранії Кривавого Мародера!

ну, якщо вже об'єктивно казать, то ця ідея з "ознаками трудових відносин" винахід зовсім не "зелених"
пам'ять у вас якась короткувата
   
26 років отримую зарплату за роботи в сфері IT, жодного разу свіфтом не користувався, отримую в гривнях на зарплатну картку згідно з контрактом із роботодавцем.
ну ти лашара :D
   
Айтішнеги 20% + 5% з ОБОРОТУ
в чому полягає оборот, розкажеш?
   
А в інших країнах податків платити не потрібно
Болгария без танцев с бубном 15%
   
В Україні платять подалки мінімум 20% всі, навіть пенсіонери і безробітні.
Айтішнеги 20% + 5% з ОБОРОТУ + заводять валюту і нічого не вимагають від держави.
На нех молитись потрібно...

То які проблеми. Потрібно всього лише оголосити всю Україні офшором, встановити мінімальний податок і всім буде добре. Завозь валюту танкерами. А всі олігархи, як місцеві так і імпортні триматимуть валюту валюту в Україні. Профіт. Нє?

 :gigi:
   
Болгария без танцев с бубном 15%

Ну і що там в Болгарії - айтішний чи якийсь інший підприємницький бум?

Хоч я таке вітаю. Ех, мені б платити 15% податків. Чи хоча б українські грабіжницькі 20%.

 :D
   
Насправді цей законопроект прихлопне "галери", а трудові відносини напряму з відповідним ЗЕД-контрактом- це все рівно буде ФОП-діяльність.
Ну трошки притиснуть Сіклуми та Софт-Серви, тепер ті всіх своїх робітників переведуть на ЗЕД-контракти.
так. ця модель буде надалі працювати, нічого не станеться.

але.. більш всього бентежить, що купа людей тратять свій час та наші податки, створюючи те, що працювати не буде, тому що вони нічого не розуміють у тому, що намагаються зробити.
це сумно, коли бачиш як ці дурні у владі стрибають

   
Мінімальна оплата труда для захисту айтішників? :lol:
ну, мінімалка - штука баксів і нііпьот!  :gigi:
а то галєри джунів зараз по 500 баксів нагрібають
   
Ну і що там в Болгарії - айтішний чи якийсь інший підприємницький бум?

Хоч я таке вітаю. Ех, мені б платити 15% податків. Чи хоча б українські грабіжницькі 20%.

 :D

поправка - не 20%, а 42%
Ти ЄСВ забув
   
Маковій ти не правий. Як айтішник який працював і працює в Україні і Канаді. В Канаді набагато легше платити податки.
   
Потрібно всього лише оголосити всю Україні офшором, встановити мінімальний податок і всім буде добре.
не всім
красти з чого? Ті, що бюджет розкрадають зараз, їм шо, по-чесному робить?

А так ідея не нова, ще Балашов зі своїми 5/10 виступав

   
Та до сраки все це, абсолютна більшість програмістів отримує бабло по свіфту прямо із закордону типу як контрактники фрілансери.
Маються хєрньою, дуже вже до чужого добра жадні.  (td)
це песец. Сказати крадію, що він крадій - це значить бути жадібним до чужого добра.
   
Режиму прихильники певної політсили айтішники як кістка в горлі - активні, розумні і фінансово незалежні.
Важелів впливу на них нема, клоуна переважна більшість не любить.

Реальна мета цієй вистави - видавити айтішників з України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія