Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський готовий створювати кримськотатарську автономію – Джемілєв

Ніяких автономій. Тотальна унітарність!
   
Молодец ЗЕ!  (tu)
Пообещаем татарскую автономию, татары могут активно зашевелиться.

І в чому буде це "активне шевеління" проявлятися? Конкретно? Більше мечетей, більше замотаних в паранджі жінок і менше, або і просто відсутня можливість там поруч нормальним, не релігійним людям перебувати? На колись нормальній секулярній теріторіі України?
В Ізраїлі вже така проблема є, хочуть тепер в Україну подібне занести?
Повний маразм.
   
І потім - де татари хочуть себе "автономізувати"? На який теріторіі? Цікаво. Вони у місцевих жителів питали, чи хочуть вони там собі татарську автономію?
Ато може вони хочуть провести там ісламізацію, як на Балканах? Давати грошей за вступ в ісламську релігію?
Ну це вже ні на яку голову не налазить!
   
Я скажу, наверное, плохое и неуместное в данный момент.
Перед Украиной все равно рано или поздно встал бы татарский вопрос. А Украина его решить не смогла бы, она и проще вопросы решить не в состоянии. А татар поддержали бы турки 146%. И тогда у нас проблем было бы несравнимо побольше чем сейчас. А сейчас этот геморрой с Хизбуттахриром, мусульманством и автономией Крыма-не наш геморрой.
   
Я скажу, наверное, плохое и неуместное в данный момент.
Перед Украиной все равно рано или поздно встал бы татарский вопрос. А Украина его решить не смогла бы, она и проще вопросы решить не в состоянии. А татар поддержали бы турки 146%. И тогда у нас проблем было бы несравнимо побольше чем сейчас. А сейчас этот геморрой с Хизбуттахриром, мусульманством и автономией Крыма-не наш геморрой.

чи ти - україножерське гавнно - хочеш сказати що державність - непосильна ноша українцям.
скотина
   
це було б реально круто  (tu)
але почекаємо, в що реально виллється ця обіцянка

А як він може створити автономію на окупованій території?

Національну автономію треба було створювати ще Кучмі :(
   
чи ти - україножерське гавнно - хочеш сказати що державність - непосильна ноша українцям.
скотина
я на тебе не ображаюсь. Думаю, ти непогана людина і тобі болить Україна побільше ніж багатьом. Мені теж важко жити в державі-лузері, але, можливо-ми все ж викарабкаємось.
   
я на тебе не ображаюсь. Думаю, ти непогана людина і тобі болить Україна побільше ніж багатьом. Мені теж важко жити в державі-лузері, але, можливо-ми все ж викарабкаємось.

звичайнно шанс є. чисто математично  ймовірність - більша нуля. .
   
звичайнно шанс є. чисто математично  ймовірність - більша нуля. .
і це немало. У бурятів чи осетин в найближчі 100 років і цього не буде.
Якщо ти думаєш, що повернення СРСР чи Російської імперії -кращий вихід, це хибне уявлення. Всі повтори набагато гірші оригіналів та ще й нежиттєздатні.
   
Какой-то бред....А как это все реализовать в жизни?
Татарские отряды вместе с турецкой армией освобождают Крым ?
   
і це немало. У бурятів чи осетин в найближчі 100 років і цього не буде.
Якщо ти думаєш, що повернення СРСР чи Російської імперії -кращий вихід, це хибне уявлення. Всі повтори набагато гірші оригіналів та ще й нежиттєздатні.

давай  подивимось на стартові умови українців осетин і бурятів -
Українці щще якихось 30 років тому - величезна кількісно нація - з великоюкількостю молоді і чисельним прошарком технарів - пройшло тридцять років -- ні молоді ні технарів. суцільні корупціонери імітатори.
   
Українці щще якихось 30 років тому - величезна кількісно нація - з великоюкількостю молоді і чисельним прошарком технарів - пройшло тридцять років -- ні молоді ні технарів. суцільні корупціонери імітатори.

Держава про все попіклувалася ... з відповідними результатами.
   
Какой-то бред....А как это все реализовать в жизни?
Татарские отряды вместе с турецкой армией освобождают Крым ?

На півдні Херсонщини. Тр ще Петро обіцяв в 2014 чи 15 році.
   

Ну коли  вже наші політики почнуть мислити системно?
Право на самовизначення  мають реалізувати всі корінні народи України.
А їх окрім українців ще три: кримські татари, караїми та кримчаки.
Але не про яку політичну автономію не може йти мова.
Кримським татарам - культурну автономію, кримчакам та караїмам - культурну резервацію.
І з якого це дива під автономію віддавати весь півострів?
Якщо брати пропорцію по кількості представників корінних національних спільнот, то автономія потягне тільки на половину Криму.
   
І в чому буде це "активне шевеління" проявлятися? Конкретно? Більше мечетей, більше замотаних в паранджі жінок і менше, або і просто відсутня можливість там поруч нормальним, не релігійним людям перебувати? На колись нормальній секулярній теріторіі України?
В Ізраїлі вже така проблема є, хочуть тепер в Україну подібне занести?
Повний маразм.

На анексированной кацапами территории.
Плюс шахиды.
   
Залишилась дрібничка - лише взяти Кримській півострів під українький контроль  :gigi:
   
Залишилась дрібничка - лише взяти Кримській півострів під українький контроль  :gigi:

та прямо. у них там в криму родичі залишилися і живуть у тих татар. їм тепер хочеться південь херсону взяти під свій мусульманський контроль. тепер туди в шортах не заїдеш, прийдеться паранджу напялювати. але наші жінки такі покладисті, вони і це стерплять.  :pofig:
   
Залишилась дрібничка - лише взяти Кримській півострів під українький контроль  :gigi:
хай ті татари воюють, а не кацапів шашликами годують. А ні, то ніякої автономії.
   
Як говориться - пиз..ти не мішки таскати...
Поки, що ,одне кругом бла-бла...
   
Вот даже недалёкая Вера понимает о чём речь
   
Вот даже недалёкая Вера понимает о чём речь

доповідь. хоча кому тут.
   
Ви це чули від Зеленського? Перднув щось старий маразматик,а всі й понесли. Завтра закарпатські мадяри автономії захочуть,буковинські румуни,галицькі поляки чи харківскі руські. Старий хай мову краще вчить,можливо саме через це трабли з розумінням. Крим це Україна,крапка
   
Хай роблять автономію на Кубані.   
   
Хай роблять автономію на Кубані. 

та хуч на луні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія