Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клійонка :)

Re: Клійонка :)

Не повіриш, але було дуже тихо..
Мабуть тому, що там існує слово Мир в лозунгах скрєпних..
Зато сьодні з ніхуя устроїли шоу в центрі біля мерії.. так громко перебували, гімном співали що аж я пріхуєл слєгга ( тіпа що за празник)
або до кенгураціі або до 9 травня готуються. Таржєствєнная лінєйка. Піонєри будуть?
   
Re: Клійонка :)



Гамлєт як гамлєт, фігня а не рецепт, соду навєрно добавляють токо не кажуть :)
   
Re: Клійонка :)

або до кенгураціі або до 9 травня готуються. Таржєствєнная лінєйка. Піонєри будуть?

Та судя по всєму тккіа так..
Празнують суки..
А що празнують ? Х З..
Сьодні показали ролік , де наші підари разом з їхніми біля стелли пам'яті загиблих в ДСВ вінок отправляють з бумажними журавлями... Не додивився.. попросив вимкнути, бо чуть не блєвонув...

От так і жиємо...
   
Re: Клійонка :)


Гамлєт як гамлєт, фігня а не рецепт, соду навєрно добавляють токо не кажуть :)

 :good:

Перша прилічна клійонка
   
Re: Клійонка :)

Та судя по всєму тккіа так..
Празнують суки..
А що празнують ? Х З..
Сьодні показали ролік , де наші підари разом з їхніми біля стелли пам'яті загиблих в ДСВ вінок отправляють з бумажними журавлями... Не додивився.. попросив вимкнути, бо чуть не блєвонув...

От так і жиємо...

І прєвратілісь в бєлих журавлєй?
   
Re: Клійонка :)

І прєвратілісь в бєлих журавлєй?

Пока ніт..
Але, мей бі скоро трансформуюця..
Токіо не в чудових птахів а в кращому случає в купку попелу, в гіршому тоже купку але лайна.
   
Re: Клійонка :)

картопляні зрази з мнясом - здорова українська страва...




ні то шо глупіє япони култихають яєшню 20-ть разів туди-сюди!...
   
Re: Клійонка :)

картопляні зрази з мнясом - здорова українська страва...

Показати зображення...
ні то шо глупіє япони култихають яєшню 20-ть разів туди-сюди!...

Смачно й Смачного!
Але у Вас дошка а не клійонка.. :acute:
Клійонка гараздом више дошки .. і навіть више того що на дошці...
Клійонка- то є пєстня Душі..
Ні й довбоєїбізм та англійський гумор приречений сарказмом ніхто не відміняв.. :tease:
   
Re: Клійонка :)

Але у Вас дошка а не клійонка..


дошка та в мене років 20-ть - спражня, дубова..
вигинається від вологи - зточую ...

а "клєйонка" то умовність, як "п"ятниця"  -  "корпоративний фолькльор"
   
Re: Клійонка :)

дошка та в мене років 20-ть - спражня, дубова..
вигинається від вологи - зточую ...

а "клєйонка" то умовність, як "п"ятниця"  -  "корпоративний фолькльор"

Саме так
 :drinks:
   
Re: Клійонка :)

картопляні зрази з мнясом - здорова українська страва...

Показати зображення...
ні то шо глупіє япони култихають яєшню 20-ть разів туди-сюди!...

Толково! Але треба трохи сметани, нє?
   
Re: Клійонка :)

Смачно й Смачного!
Але у Вас дошка а не клійонка.. :acute:
Клійонка гараздом више дошки .. і навіть више того що на дошці...
Клійонка- то є пєстня Душі..
Ні й довбоєїбізм та англійський гумор приречений сарказмом ніхто не відміняв.. :tease:

А я полюбляю все на дощці порізати і з неї жерить. Особливо гаряче мясо
   
Re: Клійонка :)

Граф шо там з чаєм з бульбашками? :gigi:
   
Re: Клійонка :)

Толково! Але треба трохи сметани, нє?

сметана то до сирничків..


   
Re: Клійонка :)

Граф шо там з чаєм з бульбашками? :gigi:

Та вже видув все. Я взагалі чайовник, по 5 стаканів на день ганяю. Але вдома з стекла та підстаканика завжди смачніше і атмосфєрнєй. До речі, турки теж пьют чай з стекла
   
Re: Клійонка :)

Кстатє про роздєлочну доску, у аптеці продайоца - вазєлінове масло, намащуйте і не трісне і не репне буде як нова :)
   
Re: Клійонка :)

сметана то до сирничків..


Показати зображення...

Теж не погано
   
Re: Клійонка :)

Толково! Але треба трохи сметани, нє?

Я за ці два роки навчився навіть борщ варити.. до речі, як люди кажуть, досить достойний..
От ще б мені з духовкой подружиця якось..
Ще хочу почудить та навчиця деруни смажити...і чебуреки
У мене Мама та Бабуся так їх робили...
Нажаль вже й рецепт спитати нема в кого..
   
Re: Клійонка :)

Кстатє про роздєлочну доску, у аптеці продайоца - вазєлінове масло, намащуйте і не трісне і не репне буде як нова :)

Реально????
Вазеліном????
   
Re: Клійонка :)

Про підстаканики.

Взагалі є 3 основних типа. Алюміній, Нержсталь, та мельхіор.
Самий отстой то люміній -бєєєє гівно, дуже не приємно в експлуатаціі. Далі нерж сталь - багато хто памятає з дитинства. І найкращій то мєльхіор, його я більш всього люблю.
Історічно підстаканики в нас йдуть з заліних дорог. З 40-их до 70 -их років (при Сталіні та ранєм Хрущове) був в основному мельхіор, Кольчугінський завод. Його ви бачили на моєму фото. Коли совок понастроїв багато шлЯхів і повводив багато нових рейсів по всьому Союзу, то Меліхіор та по бахатому стало не вистачать і тоді Кольчугінський завод став для залізниці клепать нерж. Більш всього вам мабуть ті підстаканикі і запамяталісь. Найбільш популярний був - герої космосу, а в 80 - их Олімпіада





Останнє редагування: 6 травня 2024 22:04:00 від Турчинофф
   
Re: Клійонка :)

Я за ці два роки навчився навіть борщ варити.. до речі, як люди кажуть, досить достойний..
От ще б мені з духовкой подружиця якось..
Ще хочу почудить та навчиця деруни смажити...і чебуреки
У мене Мама та Бабуся так їх робили...
Нажаль вже й рецепт спитати нема в кого..

Мда, тримайся там пан Торос
   
Re: Клійонка :)

Чому в поїздах були саме стакани та підстаканики а не чашки? Хто скаже?
   
Re: Клійонка :)

Я наразі на казан присів..
Условія канєшно далеко не такі як в кіно показують, але щакоптив два казана + один круглий і високий, другий плаский і широкий), але це такий кайф!!!!!!
Не можу пользуваця шестой кнопкою, нажаль..
   
Re: Клійонка :)

Я наразі на казан присів..
Условія канєшно далеко не такі як в кіно показують, але щакоптив два казана + один круглий і високий, другий плаский і широкий), але це такий кайф!!!!!!
Не можу пользуваця шестой кнопкою, нажаль..

Казан добре коли були блекаути
   
Re: Клійонка :)

У мене Мама та Бабуся так їх робили...


в мене мама робила ікру з баклажанів м-м-м....
оце студентом обривав руки тягнув після канікул у общагу 3-літрові банки ...
декілька днів нічого не  готували - просто мазали на хліб..
і сніданок і ввечері закусон..

навіть тьолки попри дієту їли казали : шикардос, мамі твоїй респект!



а я пробував - не можу відновити рецепт....
   
Re: Клійонка :)

Про зрази, шоб не прилипало руки змащуєм олією - тоді формуємо :)
Пустишкі :gigi:
   
Re: Клійонка :)

Про підстаканики.

Взагалі є 3 основних типа. Алюміній, Нержсталь, та мельхіор.
Самий отстой то люміній -бєєєє гівно, дуже не приємно в експлуатаціі. Далі нерж сталь - багато хто памятає з дитинства. І найкращій то мєльхіор, його я більш всього люблю.
Історічно підстаканики в нас йдуть з заліних дорог. З 40-их до 70 -их років (при Сталіні та ранєм Хрущове) був в основному мельхіор, Кольчугінський завод. Його ви бачили на моєму фото. Коли совок понастроїв багато шлЯхів і повводив багато нових рейсів по всьому Союзу, то Меліхіор та по бахатому стало не вистачать і тоді Кольчугінський завод став для залізниці клепать нерж. Більш всього вам мабуть ті підстаканикі і запамяталісь. Найбільш популярний був - герої космосу, а в 80 - их Олімпіада

Все правильно, але ти забув ( чи не знав) звідки вони з'явилися.

Перші пожстаканники були срібними.
І вперше їх примінили я якійсь( вже не помню) жд.. кажись щось тіпа москва- пітєр

А зробили їх після того, як якийсь каццар пальці припік об стакан..і тоді конні єгєря попиздили фпєрьот ,распіздошили мастєров і ті( под піздюлями) придумали й сотворили це чудо. А позаяк робили для царя, то й на драгмєтал раскошелілісь..

Паравози тоді ходили мєдлєнно.. коні бігали швидше..

Ех.. Макс!
Я в бібліотеках перелистуючи різні енциклопедії пів дитинства провів.
Не було тоді ні віки ні хухла..
І Слава Всевишньому!
   
Re: Клійонка :)

Казан добре коли були блекаути

Саме так
Тому й навчаюсь, бо розумію, що навіть якщо нас звільнять, то з недеокуповпного Криму нам тут буде пі з Д а..
Ще й Світан почав на цю локацію акцентувати..
З одної , чисто воєнної сторони він прав абсолютно!
А з нашої...
В нас навіть пргрібів нема- два штика лопати і вода..
Нам нікуди ховатися..
От тупо- ні куди..
Чисто на Фортуну.. але то таке..
   
Re: Клійонка :)

Все правильно, але ти забув ( чи не знав) звідки вони з'явилися.

Перші пожстаканники були срібними.
І вперше їх примінили я якійсь( вже не помню) жд.. кажись щось тіпа москва- пітєр

А зробили їх після того, як якийсь каццар пальці припік об стакан..і тоді конні єгєря попиздили фпєрьот ,распіздошили мастєров і ті( под піздюлями) придумали й сотворили це чудо. А позаяк робили для царя, то й на драгмєтал раскошелілісь..

Паравози тоді ходили мєдлєнно.. коні бігали швидше..

Ех.. Макс!
Я в бібліотеках перелистуючи різні енциклопедії пів дитинства провів.
Не було тоді ні віки ні хухла..
І Слава Всевишньому!
Ні не так. Підстаканик був вперше зроблен в Европі. Просто фарфор коштував дуже дорого, і тому чашки давали жінкам, а чоловіки брали собі стакани та обжигали руки.
Граф Віте РІ почав вводити  гарячий чай в поїздах, та чашки були також задрого. Ввели стакани, стакани були гарячі їх було невдобно розносити, вони постійно білись. Тож було вирішено ставити стакани в підстаканики. І тут отримали самий головний плюс - проводниця або проводник, могли брать в кожну руку по 3-4 стакани і дуже швидко іх разносити по купе. На піддонах в поїзді то робити нерєально, бо качає. Цей принцип разносу працює по сєй день.
Тогда Вітте бухав зі своїм другом і віддав йому госзаказ на виготовлення багатотисячної партіі для залізниці. Друг був з Кольчугіно.
Кольчугінський завод і сьогодні головний поставщик підстакаників для кацапських ж.д.
   
Re: Клійонка :)

Ні не так. Підстаканик був вперше зроблен в Европі. Просто фарфор коштував дуже дорого, і тому чашки давали жінкам, а чоловіки брали собі стакани та обжигали руки.
Граф Віте РІ почав вводити  гарячий чай в поїздах, та чашки були також задрого. Ввели стакани, стакани були гарячі їх було невдобно розносити, вони постійно білись. Тож було вирішено ставити стакани в підстаканики. І тут отримали самий головний плюс - проводниця або проводник, могли брать в кожну руку по 3-4 стакани і дуже швидко іх разносити по купе. На піддонах в поїзді то робити нерєально, бо качає. Цей принцип разносу працює по сєй день.
Тогда Вітте бухав зі своїм другом і віддав йому госзаказ на виготовлення багатотисячної партіі для залізниці. Друг був з Кольчугіно.
Кольчугінський завод і сьогодні головний поставщик підстакаників для кацапських ж.д.

Хуй оспоріш!

Кожен з нас має свої лєгенду про пожстаканники і кожна з них має право на життя! Амінь!
   
Re: Клійонка :)

Хуй оспоріш!

Кожен з нас має свої лєгенду про пожстаканники і кожна з них має право на життя! Амінь!

 :laugh:

Але все йде до залізниці - тількі деталі разняца
   
Re: Клійонка :)

А на разі найцікавіше те, що єслі в купе звенить стакан в подстаканнікє, то є " аппорт" для стюардесс прєдложить ще чаю!
Бо повний стакан не звєніть і не мішає спать сосєдньому купе..
 :drinks:
   
Re: Клійонка :)

Чому в поїздах були саме стакани та підстаканики а не чашки? Хто скаже?

Патамушо буржуї чай п'ють з чашок, а у поїзді кіпляток розплескаєця тому придумали подстаканнікі :)
   
Re: Клійонка :)

А на разі найцікавіше те, що єслі в купе звенить стакан в подстаканнікє, то є " аппорт" для стюардесс прєдложить ще чаю!
Бо повний стакан не звєніть і не мішає спать сосєдньому купе..
 :drinks:

Так, другий плюс що в підстаканике стакан більш стабілен при качке, третий що стакани легше мити ніж чашки, що важливо при габаритах поізда.
Головний мінус як завжди - підстаканики постійно піздили. І наскількі я знаю, навіть зараз піздять. Це найбільший головний біль проводників
   
Re: Клійонка :)

:laugh:

Але все йде до залізниці - тількі деталі разняца

Так, Макс,,
Саме так..
Как в пєстня пайотся?
" Дорога, дорога" і прочєє..
Ми з тобою ще застали совок і його дороги.. безкрайні..
Мей бі, саме тому ми й не хочемо повернення до того " щастя"..
Я трошки старше, ти трошки молодше, але ми пам'ятаємо той піздєц...
Саме тому що ти, що я, що КНемо , що ще пару людей розуміємо що , як і чому шевелиця наша оверюна, всіми   
Комунякокомсомоло під'йобками орієнтованими на мааскву олігархами Батьківщина... Тобі може й не Батьківщина, але я бачу, що ти Українець! Бо Українець- то не є національність чи мова, Українець- то є стан Душі!!
   
Re: Клійонка :)

Так, другий плюс що в підстаканике стакан більш стабілен при качке, третий що стакани легше мити ніж чашки, що важливо при габаритах поізда.
Головний мінус як завжди - підстаканики постійно піздили. І наскількі я знаю, навіть зараз піздять. Це найбільший головний біль проводників

Каюсь..
Два мєльхіорових подстаканнікє спиздив з паравози Нєрюнгрі- Масква в 1992 году в Маю місяці.. чисто на пам'ять.. десь в тьощиній хаті так і валяюця без присмотру..
Напуркуа?
Зачем?
Навіщо ти їх п***а, питаю сам себе..
Відповідь одна - зі свині людину не можливо зробити, а навпаки- льогко!
   
Re: Клійонка :)

Так, Макс,,
Саме так..
Как в пєстня пайотся?
" Дорога, дорога" і прочєє..
Ми з тобою ще застали совок і його дороги.. безкрайні..
Мей бі, саме тому ми й не хочемо повернення до того " щастя"..
Я трошки старше, ти трошки молодше, але ми пам'ятаємо той піздєц...
Саме тому що ти, що я, що КНемо , що ще пару людей розуміємо що , як і чому шевелиця наша оверюна, всіми  
Комунякокомсомоло під'йобками орієнтованими на мааскву олігархами Батьківщина... Тобі може й не Батьківщина, але я бачу, що ти Українець! Бо Українець- то не є національність чи мова, Українець- то є стан Душі!!

Совок то зло.
   
Re: Клійонка :)

Ось весь секрет подстакаників

   
Re: Клійонка :)

Каюсь..
Два мєльхіорових подстаканнікє спиздив з паравози Нєрюнгрі- Масква в 1992 году в Маю місяці.. чисто на пам'ять.. десь в тьощиній хаті так і валяюця без присмотру..
Напуркуа?
Зачем?
Навіщо ти їх п***а, питаю сам себе..
Відповідь одна - зі свині людину не можливо зробити, а навпаки- льогко!

Подъезжаем, просыпаемся, сдаем белье, подстаканники оставляем, кому билеты (с)
   
Re: Клійонка :)

Совок то зло.


Я при совку жив в такому шоколаді що піздєц!
Я мав більше ніж якийсь чиновник. Я відкривав двері в мерію з ноги..
Але я в найстрашнішому своєму кошмарі не хочу туди повернутися!
А щас у настут хулопідари судять таке, що навіть Сталін,хітлєр, маодзедун і прчіє довбойоби охуєлі б..
Мей бі... Плєшивий реально включив рєжим Гєростата.. чи ще іншого довбойоби що Рим спалив нах + забув фамілію )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія