Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жанно, живи, будь ласка

Re: Жанно, живи, будь ласка

Соседских "втоженцев" тоже будут спасать

Кого успеют

Если захотят
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Якщо судити з інформації у ЗМІ то бардак,булінг і приниження молодих там були регулярні. Були навіть самогубства ще раніше.

Ну я хз. Просто якби він поклав тих булерів -  то одне. А тут мочив всіх підряд,  як в pubg. Дівчат в тому числі.
Не сходиться воно ніяк.
Імхо, психопат замішаний на ваті.
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Повторю свой вопрос из профильной ветки. Вот нахера было его живым брать?!!! :facepalm1:
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Закосит на дурика и на больничку теперь спрыгнет. Будет интервью давать и воспоминания писать... :X
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Тікав він після розправи з території, де його живим би після скоєного не залишили. Рятував своє дорогоцінне життя, стріляючи жінок. Потім здався копам, не чинячи опору, бо знав що тут вже самосуду не буде.
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Добре що ти святий. За себе відповідай кацап.

О, ещё один «профессиональный украинец» нарисовался. Тварью ты и подохнешь…
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Шуша.
Хоч було сказано не досить тактовно, але він правий. А інші, хто бажає дівчинці вижити - справжні дебіли. Запальні ханжі.
Ви шо - не розумієте справді? Прі такіх пораненнях кишківника пожиттєва інвалідність гарантована. Ну, з таким живуть. А от з цим? - На выходе пуля разворотила позвоночник в поясничном отделе.???
Ви, йобані бляді, бажаєте, шоб молода красіва дівчина вижила - лише для того, шоб після того десятки років мучицця, прікованная к кроваті? :X От ви самі хотіли б собі такого???
ВИ про неї забудете через тиждень, а єй - мучитись :X

Сука, скіки ж серед людей дегенератів з фальшивим понятієм співчуття :X


ДУРЕНЬ. Чи вірун (шо одне і те ж).

Крокодил, блядотою та суками будеш називати своїх рідних і себе, ок? :K

А щодо твоєї істерики, то хочу сказати тобі одне.

Ніколи нормальна людина - нормальна, чуєш? не буде бажати смерті іншій людині. Навіть приреченої.

Ось коли ти, чи Тернолполянин, постанете перед ВЛАСНИМ питанням жити вам чи померти, ось тоді і зможете продемонструвати своє ставлення до СВОГО - чуєш? - СВОГО, а не чужого життя. І будете приймати рішення, чи жити й далі у інавлідному візочку, чи кросіво померти.

Але щось мені підказує, що, коли зайде мова про власне життя, кожен з вас обох будете чиплятися за нього всіма пазурами і радіти кожному наступному вдоху.

Натомість такі, як ви, дуже легко розпоряджуєтеся чужими життями і вирішуєте, що б було краще для іншої людини, та ще й негодуєте, як це інші люди бажають дівчині здоров'я, а лікарі не приспали її, як старих кицьку або собаку.
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Бльо, яке воно кончене той кракаділ, саме хворе псує повітря і хватається за життя як може, здохнути не хоче, а за дівчину вже вирішило що їй краще  :facepalm1:

Евтаназія ? Школота смердюча, виходиш до обдрочєнців з якоюсь пухкалкою і буде тобі евтаназія, миттєва, може ще й користь якусь країні принесеш, но нєт, смердиш тут
Апд.
Тернополянин, тебе це теж стосується

Останнє редагування: 29 січня 2022 15:31:42 від SvitLana
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Якщо судити з інформації у ЗМІ то бардак,булінг і приниження молодих там були регулярні. Були навіть самогубства ще раніше.

Якщо судити з інформації у ЗМІ і відео з його телефону, то якраз він себе почував пречудово
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Крокодил, блядотою та суками будеш називати своїх рідних і себе, ок? :K

А щодо твоєї істерики, то хочу сказати тобі одне.

Ніколи нормальна людина - нормальна, чуєш? не буде бажати смерті іншій людині. Навіть приреченої.

Ось коли ти, чи Тернолполянин, постанете перед ВЛАСНИМ питанням жити вам чи померти, ось тоді і зможете продемонструвати своє ставлення до СВОГО - чуєш? - СВОГО, а не чужого життя. І будете приймати рішення, чи жити й далі у інавлідному візочку, чи кросіво померти.

Але щось мені підказує, що, коли зайде мова про власне життя, кожен з вас обох будете чиплятися за нього всіма пазурами і радіти кожному наступному вдоху.

Натомість такі, як ви, дуже легко розпоряджуєтеся чужими життями і вирішуєте, що б було краще для іншої людини, та ще й негодуєте, як це інші люди бажають дівчині здоров'я, а лікарі не приспали її, як старих кицьку або собаку.

Шуша, ти таки срана ханжа і чистюля за чужий рахунок. Не бійся, таких як ти - много. І часто не зі зла, а просто від недостатку емпатіі (неможливості поставити себе на місце іншої людини).

Коли ти бажаєш іншим чогось завєдомо хорошого (наприклад - життя) - ти відчуваєш себе капець якой харошою. Між тим, НАСПРАВДІ ти бажаєш цій дівчині не життя - ти бажаєш єй жахливих мук.
Але тобі на це чхати, бо ти скоро про неї забудеш. І будеш пхать своє ханжество на іншу адресу. А от якшоб ти опинилась на її місці - тиб таки вила, бажаючи покоя-смерті замість все життя провести на обісцяному матрасі. Але - не дадуть...
   
Re: Жанно, живи, будь ласка

Бльо, яке воно кончене той кракаділ, саме хворе псує повітря і хватається за життя як може, здохнути не хоче, а за дівчину вже вирішило що їй краще

Блазнелюбка, я вже казав: ти будеш права в 1 випадку зі 100. 99% інвалідів хочуть евтаназії. Або сразу або через кілька років. Багато з них виглядят добре і справляють враження стійких людей. Але вони і зараз предпочли би смерть такому життю.
Дегенератам не зрозуміти. Йди, лизни фото бубочкі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія