Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

При нападении на курорте в Египте погибли двое

Щодо арабів, то дуже не подобається їх ставлення до наших жінок. Всіх вважають за б. і не приховують цього. На зауваження щодо цього починають хвалити свою релігію. Це у них наче б то джихад - доводити, що їх культура краща. 
   
хорошо что мне такое не грозит. как минимум с учетом специфики работы руководителя компании. хотя, возможно, поэтому я до сих пор и не женат. тут как посмотреть :gigi:
епт. Ты не женат ?
Какая капитализация компании?
   
В Марсі є аеропорт  :facepalm:  який автобус  :D
я не в курсе, поэтому и спрашиваю. а прямые рейсы туда из украины есть?
   
Нормальним вважається на пляжі підійти до 14річної дівчини і пожартувати " будеш маєй нівестой?" або аніматор вичепить із зали трьох молодих дівчат 17-18 років, одну посадив собі на плечі, двох інших на руки підняв,  просунувши руки їм між ног, заради навантаження походити по склу.  пару разів хотілось набити морду

Останнє редагування: 14 липня 2017 23:25:42 від Serhii
   
Рейс в Марсу раз на тиждень з Києва, ми не потрапили. Та і кажуть що на 400 доларів дорожче з людини
   
епт. Ты не женат ?
Какая капитализация компании?
в украине это оценить сложно.
маленькая компания занимающаяся разработкой и производством электронной аппаратуры. :gigi:
   
Re: При нападении на курорте в Египте погибли двое  

епт. Ты не женат ?
Какая капитализация компании?
:lol:  (tu)
   
В марс до речі є Хілтон.
   
В Европе скоро,не позже как в течении 5 лет начнётся исход белого населения из мегаполисов,которые превратятся в муслимо-африканский криминальный ад с террористическим соусом. Ну на работу в город кое-кто еще ездить будет по специальным маршрутам... где как,а уж жить и детей растить за городом в изолированных посёлках БЕЗ АРАБНИ! А где-то начнётся кровавая бойня. У кого-то есть сомнения? От 3 до 5 лет,не более.
   
так, там.
І як? Готелем задоволені? Місцеві в ньому не відпочивають?
Ми взагалі то толерантні люди), але у минулому році в Санрайз Маккаді (Хургада) були  неприємно вражені поведінкою місцевих туристів
   
В Европе скоро,не позже как в течении 5 лет начнётся исход белого населения из мегаполисов,которые превратятся в муслимо-африканский криминальный ад с террористическим соусом. Ну на работу в город кое-кто еще ездить будет по специальным маршрутам... где как,а уж жить и детей растить за городом в изолированных посёлках БЕЗ АРАБНИ! А где-то начнётся кровавая бойня. У кого-то есть сомнения? От 3 до 5 лет,не более.
у этой проблемы горизонт не менее 20-30 лет, а не 5. и проблема для начала возникнет в отдельных анклавах.
   
В Европе скоро,не позже как в течении 5 лет начнётся исход белого населения из мегаполисов,которые превратятся в муслимо-африканский криминальный ад с террористическим соусом. Ну на работу в город кое-кто еще ездить будет по специальным маршрутам... где как,а уж жить и детей растить за городом в изолированных посёлках БЕЗ АРАБНИ! А где-то начнётся кровавая бойня. У кого-то есть сомнения? От 3 до 5 лет,не более.
Це ПАР так виглядає сьогодні
   
Цікаво, українці, любителі екстриму, також їдуть на відпочинок в Сомалі ?!



Останнє редагування: 15 липня 2017 00:33:05 від Tracy
   
Все правильно кажеш. Швеція іде семимильними кроками до повного толєрастного піздєца. Були в місті сьогодні - таке враження шо арабні і баб в хустинах більше ніж блондинового населення. А в робочий день, коли шведи працюють, ці паразити толпами лазють кругом. Таке враження, шо це якась провокація мульті-культі-глобалістів. Або як сказала колишній кандидат в премєри від зрадників - соціалістів Мона Салін: Це не іноземці мають інтегруватися в в "стару" Швецію - це шведи мають пристосуватися і інтегруватися в "нову" Швецію!  :X
и чего тогда шведы голосуют за такого уёбка?
   
Я зараз в Марса Алам, в 200 км від Хургади. Туристів повно. В основному німці, поляки, українці. Але є і франзузи, і італійці, голандці. Отель не з дешевих,  пляж супер, море супер. Зручний захід у воду і корали,  риби,  все під берегом.
друзі тільки но повернулися з Марс Аламу. були з двома дітьми. все сподобалося. підводний світ красший ніж в шармі. недалеко від берега навіть черепаху бачили. єдиний мінус - 3 години їхати від аеропорту.
були в отелі Port Ghalib

Останнє редагування: 15 липня 2017 08:39:34 від myshka naruzhka
   
...
   
у этой проблемы горизонт не менее 20-30 лет, а не 5. и проблема для начала возникнет в отдельных анклавах.
==================================
Анклавов будет немало. А через 20 лет будет вааще киздуц. Дело ваааще катастрофическое. Не,ну жисть не кончится и тем,кому сейчас 5-10 лет (а тогда 25-30)будут думать,что так и надо... Но столицы и крупные мегаполисы белое коренное население полностью потеряет. Вероятно,что крупные города остануться относительно белыми лишь...в Испании. Во всяком случае муслимы там не будут заправлять.У испанцев есть иммуннитет от времен реконкисты. Но поглядим.
   
І як? Готелем задоволені? Місцеві в ньому не відпочивають?
Ми взагалі то толерантні люди), але у минулому році в Санрайз Маккаді (Хургада) були  неприємно вражені поведінкою місцевих туристів
місцеві відпочивальники є. Але поводяться спокійно, хоча це як пощастить.
   
В мене дружина зарядила в Туреччину і крапка  :weep:
в єбипет тіко зимою
а я  не хочу, хочу в карпати  :gigi:
   
Найбільш продуктивна релігія в світі- це протестанство. Вона примушує людей відповідати за себе, засвої дії та ставити собі мету в житті. А така зашорена як мусульманство зазнає краху через купу заборон та принизливе ставлення до жінок. Розвиток освіти та доступ до інформації помножить муслімство на нуль. Інша справа - етнічні відмінності. У турків,  негрів, арабів, євпропейців, американців - це буде мати значення, а не релігії
   
Европе скоро,не позже как в течении 5 лет начнётся исход белого населения из мегаполисов,которые превратятся в муслимо-африканский криминальный ад с террористическим соусом. Ну на работу в город кое-кто еще ездить будет по специальным маршрутам... где как,а уж жить и детей растить за городом в изолированных посёлках БЕЗ АРАБНИ! А где-то начнётся кровавая бойня. У кого-то есть сомнения? От 3 до 5 лет,не более.
Вольтер, мы с тобой общались еще на старом ФУПе  пусть и не часто , я был под другим ником , который потом был занят. Ты всегда был адекватным хлопцем , но когда ты пишешь за Европу я просто ... ю.  Или это из за твоих специфичных отношений с Болуканом ?
   
Вольтер, мы с тобой общались еще на старом ФУПе  пусть и не часто , я был под другим ником , который потом был занят. Ты всегда был адекватным хлопцем , но когда ты пишешь за Европу я просто ... ю.  Или это из за твоих специфичных отношений с Болуканом ?

алкоголізм+старість + православіє головного мозку (уявлення про европу це наслідок багаторічного засерання мозгів православієм масковскага патріархату)
   
І зауважте, що, лаючи ту Ойгопу, Вольтер прісматріваєт квартірку в Гаазі/Роттердамі для дочки)
   
в підсумку: загинули 2 німки, українці не постраждали.

"В результате инцидента были убиты две гражданки ФРГ, ранения получили две гражданки Армении, жительница Чехии и россиянка."
   
Re: При нападении на курорте в Египте погибли двое  

25 летний египтянен зарезал двух и ранил четырех женщин на курорте который уже давно считается главных женским секс-туризмом. Единственный вывод который можно сделать, это то, что ему просто не заплатили..
ЗЫ если шо это не шутка...
   
Плять в точку, моя ноет мне какой год,там рыбки, там чистое море.
Сколько можно ей доказывать, что из-за рыбок можно потерять единственную жизнь.
не ужели кроме ешипта нет мест на земле.

с такими же рыьками возле берега и даже круче - Мальдивы
   
с такими же рыьками возле берега и даже круче - Мальдивы
Bora-Bora, French Polynesia Islands, Australia.  :K 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія