Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

то був не курвиметр. Краще погугли..  :facepalm:
та харош курвиметри гуглити! іди вечерю готуй - гостей зустрічатимеш.
   
у тебе немає балкона? а як ти у тих своїх вінницях живеш оце???
Є звичайно, я сказав йому шо можна курити шо на кухні шо на балконі й "гостьове" бухло в морозилці присутнє.
Але він мабуть не повірив, вирішив піти за чекушкою, щоб вже гарантовано.
   
вы вообще думать не в состоянии.. чем там думать? га? Тема ветки тому подтверждение
Е нє, дарагуша. Якшо тьотка знає шо таке дюбель і чим він відрізняється від шурупа, і яке саме свердло потрібне, шоб його зафігачить у стіну, то і думать вона в состоянії, і є у неї чим це робить, на відміну від вас, нєдолугіх із курвіметрами.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

цю.. єслі удачьні спроби, то і сьома не помішає.
а в чем удачность если пришел по итогам разрыв?? где тут удача? Раздел имущества типа? Вы ж куски гавна только об этом и мечтаете.. вот вам для чего брак)
   
та харош курвиметри гуглити! іди вечерю готуй - гостей зустрічатимеш.
такий гость секондовський нехай до ранку сидить голодний - нєфіг на нічь жерти, тірять кондицію - отак йому і передай тому своєму курвомєру.
   
Є звичайно, я сказав йому шо можна курити шо на кухні шо на балконі й "гостьове" бухло в морозилці присутнє.
Але він мабуть не повірив, вирішив піти за чекушкою, щоб вже гарантовано.
не, то йому тьотка та пондравилася.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Е нє, дарагуша. Якшо тьотка знає шо таке дюбель і чим він відрізняється від шурупа, і яке саме свердло потрібне, шоб його зафігачить у стіну, то і думать вона в состоянії, і є у неї чим це робить, на відміну від вас, нєдолугіх із курвіметрами.
Жизнь без мужиков.. как то тут писали.. если на две недели вы испаритесь с планеты Земля, то может просто немного детки будут замурзанными, но если сделаем это мы, то все.. конец света
   
а в чем удачность если пришел по итогам разрыв?? где тут удача? Раздел имущества типа? Вы ж куски гавна только об этом и мечтаете.. вот вам для чего брак)
Вовачька, ти чіво разбушевался? В твоєму возрасті вже попитки повинні бути без обязатєльств і послєдствій, а ти і досі не не посієш - там і вродить, того і злий такий.
   
Жизнь без мужиков.. как то тут писали.. если на две недели вы испаритесь с планеты Земля, то может просто немного детки будут замурзанными, но если сделаем это мы, то все.. конец света
А єслі здєлаєтє ето ви, то дєткі навіть не встигатимуть замурзуватися. Різницю влавлюєш?
   
не, то йому тьотка та пондравилася.
Нє, ми прямо з вокзалу поперлися до мене, він ту бабу ніде не міг бачити до того. Побачив вже, коли вона його до хати пустила.
Але коли виходив, то вона дуже йому дякувала, й він сам пізніше зазначив шо жіночка дуже нічо.
Я не став питати подробиць, просто поклав до морозилки його чекушку й витягнув своє бухло з жоревом.



Останнє редагування: 31 липня 2021 23:34:20 від птах Сорока
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Нє, ми прямо з вокзалу поперлися до мене, він ту бабу ніде не міг бачити до того. Побачив вже, коли вона його до хати пустила.
Але коли виходив, то вона дуже йому дякувала, й він сам пізніше зазначив шо жіночка дуже нічо.
Я не став питати подробиць, просто поклав до морозилки його чекушку й витягнув своє бухло з жоревом.
більше не встрягай в такі авантюри
   
Нє, ми прямо з вокзалу поперлися до мене, він ту бабу ніде не міг бачити до того. Побачив вже, коли вона його до хати пустила.
Але коли виходив, то вона дуже йому дякувала, й він сам пізніше зазначив шо жіночка дуже нічо.
Я не став питати подробиць, просто поклав до морозилки його чекушку й витягнув своє бухло з жоревом.
Так я ж і кажу, шо він вирішив павтаріть.
   
більше не встрягай в такі авантюри
Та да. Я б сторонню людину додому до себе не перла. Якось дивно такий легковажний, а в черкаси боїться приїхати..
   
більше не встрягай в такі авантюри
Тю, тут не вгадаєш.

Так я ж і кажу, шо він вирішив павтаріть.
Пізніше може й хотів піти, але я не пустив, моє завдання - щоб він дістався Вишневого, а далі вже нехай прилазить до кого хоче.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

А єслі здєлаєтє ето ви, то дєткі навіть не встигатимуть замурзуватися. Різницю влавлюєш?
вы все без нас подохнете.. вы ноль тут.. НОЛЬ.. куски гавномяса не способные ни на какое производство
   
такий гость секондовський нехай до ранку сидить голодний - нєфіг на нічь жерти, тірять кондицію - отак йому і передай тому своєму курвомєру.
та я ж його не іспользувала, відправила до тебе нерозпичатаного,
а як не нагодуєш то як же він голодний дюбеля заб"є у дірку?
   
вы все без нас подохнете.. вы ноль тут.. НОЛЬ.. куски гавномяса не способные ни на какое производство
ти чіво так розізлився? через те, що у нас без вас діти будуть не замурзаними? Цю..
   
та я ж його не іспользувала, відправила до тебе нерозпичатаного,
а як не нагодуєш то як же він голодний дюбеля заб"є у дірку?
то нехай на тобі практикується, а до мене приїздить вже з набитою рукою. Ще не вистачало, щоб я його вчила. Вже досить того, що я навчила його відрізняти болта від гвинта.
   
Коротше, ТС, скажу по темі.
Я всю гілку не читав, нафуй не треба, просто дам камент на перший допис.
Береш свердло з победитовою напайкою діаметром на 0,5-1 міліметра меншим за той уйопіщний дюбель.
Просто прикладаєш свердла  в торець до того дюбеля й порівнюєш.
Коли просвердлиш, то прошорхай ту дюрку від пилюки й вона якраз стане діаметром з твій дюбель.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Коротше, ТС, скажу по темі.
Я всю гілку не читав, нафуй не треба, просто дам камент на перший допис.
Береш свердло з победитовою напайкою діаметром на 0,5-1 міліметра меншим за той уйопіщний дюбель.
Просто прикладаєш свердла  в торець до того дюбеля й порівнюєш.
Коли просвердлиш, то прошорхай ту дюрку від пилюки й вона якраз стане діаметром з твій дюбель.
ти нормальний?)) про що нам тепер тут теревенити?! Це що, бери і закривай гілку ?
   
ти нормальний?)) про що нам тепер тут теревенити?! Це що, бери і закривай гілку ?
Так, я знаю, шо я цинічний мудак. :gigi: 
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

більше не встрягай в такі авантюри
встряне ще не раз і не два)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

встряне ще не раз і не два)
знаючи Птаха, то 100%)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ти нормальний?)) про що нам тепер тут теревенити?! Це що, бери і закривай гілку ?
та тут таких порад вже достатньо надавали, ще на перших сторінках. і що? кому це помішало теревенити?))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Бери середнє свердло, що якраз напроти дюбеля. Коли будеш свердлити, то звертай увагу щоб задня частина перфоратора не скакала, інакше отвір буде на 2-4 мм більшим за діаметр свердла і дюбель не буде триматися. Але і це не біда: зроби густу кашку з полівінілацетатного клея та крейди чи цементу, напхай в отвір та забий туди дюбель. Через день можна буде навантажувати.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

то нехай на тобі практикується, а до мене приїздить вже з набитою рукою. Ще не вистачало, щоб я його вчила. Вже досить того, що я навчила його відрізняти болта від гвинта.
та з мене така вчителька (td)
я ж ні в плятках ні в дюбелях ніфіга не розбираюсь :nea:
можу тебе навчити огірки заквашувати і на форумі матюкатись,
але ти це і без мене добре вмієш, тому нє судьба.. :sad: 
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ти нормальний?)) про що нам тепер тут теревенити?! Це що, бери і закривай гілку ?
:gigi: та я все-одно нічого не понімай. Гілка ж то не про це і не для цього. Дюбель же тільки поводом був.
   
та я все-одно нічого не понімай. Гілка ж то не про це і не для цього.
А ми не розуміємо ваші натяки про дюбеля, отвори й дюрки. :K

я ж ні в плятках ні в дюбелях ніфіга не розбираюсь
Якшо Кадра працювала в дитсадку чи у торгівлі, то у плятках вона мала б розбиратись добре.
Скромнічаєт.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Бери середнє свердло, що якраз напроти дюбеля. Коли будеш свердлити, то звертай увагу щоб задня частина перфоратора не скакала, інакше отвір буде на 2-4 мм більшим за діаметр свердла і дюбель не буде триматися. Але і це не біда: зроби густу кашку з полівінілацетатного клея та крейди чи цементу, напхай в отвір та забий туди дюбель. Через день можна буде навантажувати.
асбест піде? Адже зазвичай стакани під електророзетки рекомендується на асбестоцемент ставити, то чого це ні?
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

:gigi: та я все-одно нічого не понімай. Гілка ж то не про це і не для цього. Дюбель же тільки поводом був.
дописувачі дотримувалися правил гри, сім сторінок робили вигляд що допомагають, а птах узяв зненацька і усе доступно пояснив обломив кайф)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

та з мене така вчителька (td)
я ж ні в плятках ні в дюбелях ніфіга не розбираюсь :nea:
можу тебе навчити огірки заквашувати і на форумі матюкатись,
але ти це і без мене добре вмієш, тому нє судьба.. :sad:
але курвиметр... тобі добре знайоме - мабуть власний досвід не пропєш.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

А ми не розуміємо ваші натяки про дюбеля, отвори й дюрки. :K

Якшо Кадра працювала в дитсадку чи у торгівлі, то у плятках вона мала б розбиратись добре.
Скромнічаєт.

да-да-да, ми теж це бачимо.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

дописувачі дотримувалися правил гри, сім сторінок робили вигляд що допомагають, а птах узяв зненацька і усе доступно пояснив обломив кайф)
:gigi: та я задачьку і так намагалася спростити до найлегшого розвязку, шоб дуже не заморачувалися - навіть потрібне свердло поклала прямо навпроти самого дюбеля, а здогадалися лише аж на сьомій сторінці.
   
асбест піде?
Який ще асбест, може алебастр?  :gigi:
Піде, якшо  дюрку розколупаєш велику )))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

то ви дівчата якусь спорчену мойву понабирали
насправді вона дуже смачна і пахне апетитно,
шкода що мені таке не можна жерти :sad:

 :lol:

   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Якшо Кадра працювала в дитсадку чи у торгівлі, то у плятках вона мала б розбиратись добре.
Скромнічаєт.
та в дитсадку не було з ким плятувати  :D
а коли пішла в торгівлю то вже була заміжня,
ото так і пройшли плятки повз мене :sad:
навіть не уявляю як того дюбеля в дірку забивають :nea:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

але курвиметр... тобі добре знайоме - мабуть власний досвід не пропєш.
колись у кіно побачила смішну сцену на цю тему,
запам"яталась назва приладу, ще тоді подумала
"навіщо так збивати з толку людей?" :D
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Я так розумію, тамілка нагуглила, що курвиметер, це поряд поставлено 300 тамілок і вони одна одній розказують яке на ДД її переслідували і знущались з неї... Кожна так розказує)))) Оце щасття.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

дописувачі дотримувалися правил гри, сім сторінок робили вигляд що допомагають, а птах узяв зненацька і усе доступно пояснив обломив кайф)
сорока помилився. тре 2 мм менше
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Я так розумію, тамілка нагуглила, що курвиметер, це поряд поставлено 300 тамілок і вони одна одній розказують яке на ДД її переслідували і знущались з неї... Кожна так розказує)))) Оце щасття.
Ога, а спец з освітою не нижче магістра і дипломом з відзнакою, але не здатний відрізнити болта від гвинта, ходить так поважно розпустивши свій павліній фост і міряє лінієчькою рівень курвізму кожної з них. Лінієчьку то прикладає, то засовує...
Одиниця виміру - 1 курва.
Точність - 0,1 курви.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія