Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

журналістка - ну, як так сталося?))))))))))))))
йдіть самі пробіжіть 20км... і ше постріляйте по мішеням)

тут... може бути дискусія лише в тому, чи варто підтримувати державі спорт чи законодавчо робити вигідним спонсорство приватників, заохоченням
ну а результати...
шо реально хтось вірить, шо хтось з цих спортсменів не має бажання виграти Олімпіаду?... навіть якшо би наперед знав, шо йому копійка за то не обломиться...
тільки не одні вони такі
   
А Тищенко  - 29-й!!
Найкращий з наших...
От вам і хаха..
   
журналістка - ну, як так сталося?))))))))))))))
йдіть самі пробіжіть 20км... і ше постріляйте по мішеням)

тут... може бути дискусія лише в тому, чи варто підтримувати державі спорт чи законодавчо робити вигідним спонсорство приватників, заохоченням
ну а результати...
шо реально хтось вірить, шо хтось з цих спортсменів не має бажання виграти Олімпіаду?... навіть якшо би наперед знав, шо йому копійка за то не обломиться...
тільки не одні вони такі

це фуйня.
На ньюсвані якось з ранку в новинах "журналістка" про біатлон оголосила МартІна ФурДАКА переможцем.
Потім отаке стане віцеспікером...
   
Та забийте на ту Олімпіаду. Професійний спорт вищих досягнень взагалі не потрібно фінансувати на рівні держави.
Хай залишаться ті види і ті спортсмени, які можуть заробити на себе гроші своїми виступами.
-1
   

 Вот вопрос есть?? Летние не трогаем, там хоть бокс есть.

  Так вот поездка сборной Украины на Олимпиаду 2018 скорей всего будет без медалей. Чем занимается Министерство спорта?? чем занимается МОК Украины?? Сколько чиновников непонятно чем занимаются, куда идут деньги?  И так от Зимней Олимпиады к Зимней. Летняя там тоже хвастать нечем, только боксеры у нас молодцы

А кому ви задаєте те питання? Жданову? Нах йому той спорт.Він зосередився на введенні дозволів за право займатись спортом. Дозвіл гроші коштує...Чи ви думаєте він в кабмін пішов заради досягнень України на олімпіаді? І так, до речі , скрізь !!!!!
   
А тепер дивіться. Росіянка Акімова попала до масстарту. Бо виступала у всіх гонках. Якщо б Джима виступала , то теж бігла б. Але наші ідіоти керівники перехитрили самих себе.
   
так ХТО прийняв таке рішення?!
   
А тепер дивіться. Росіянка Акімова попала до масстарту. Бо виступала у всіх гонках. Якщо б Джима виступала , то теж бігла б. Але наші ідіоти керівники перехитрили самих себе.
І що б вона в цьому масстарті показала? Якщо б бігла усі три гонки?

Останнє редагування: 15 лютого 2018 17:27:11 від Лапайдух
   
І що б вона в цьому масстарті показала? Якщо б бігла усі три гонки?

А про це вже ні ви ні я не взнаємо. Бачили хто сьогодні жіночу індивідуалку виграв? То чи виграла б вона її , якщо б не приймала участі?
   
Чий Крим?
Я давно підозрював, що ти від постійного ниття втратив здатність логічно мислити. :)  Тепер переконався остаточно.
Занотуй і не задавай дурних запитань. Крим - частина України згідно усіх норм міжнародного законодавства. Тимчасово окупована агресором.

І ще запиши. У відповідь на наступний висер:
Таке косвенне птаиння - ЯКИЙ ДУРЕНЬ ГОТУВАВ БІАТЛОНІСТІВ В КАЗАХСТАНІ???????
Про різну вологість мабуть говорити зайве..
А отой стан, після сухого клімату в тій вологості -  це штатний режим!!!

Так от, для загального розвитку. Січень-лютий найвологіші місяці в Алмати, де готувалися наша збірна. І найсухіші в Пхьончхані, де вологість повітря найвища влітку.
І так виходить, що в Алмати вологість повітря в січні-лютому навіть  трохи вища, ніж в Пхьончхані.
   
А про це вже ні ви ні я не взнаємо. Бачили хто сьогодні жіночу індивідуалку виграв? То чи виграла б вона її , якщо б не приймала участі?

Виграла спортсменка, яка готова на 100%. Чого про Юлю я сказати не можу.
Зрозумійте, ми не в тренерському стані, не знаємо в якому стані спортсменки.
І чим викликаний пропуск спринту і переслідування Джимою.

Ну а за погану підготовку до Олімпіади тренерський штаб і функціонери, без сумніву, мають відповідати.
   
Виграла спортсменка, яка готова на 100%. Чого про Юлю я сказати не можу.
Зрозумійте, ми не в тренерському стані, не знаємо в якому стані спортсменки.
І чим викликаний пропуск спринту і переслідування Джимою.

Ну а за погану підготовку до Олімпіади тренерський штаб і функціонери, без сумніву, мають відповідати.

Ну так сами тренери і особисто Бринзак говорили, що Джиму не поставили в спринт, щоб вона добре підготувалась до масстарту. Потім тим олухам сказали що автоматично Джима до масстарту не попаде. Ну і почались відмазки про здоров"я , неготовність та неможливість виграти. Як би там не було, а сьогодні вона найкраща.
   
Я давно підозрював, що ти від постійного ниття втратив здатність логічно мислити. :)  Тепер переконався остаточно.
Занотуй і не задавай дурних запитань. Крим - частина України згідно усіх норм міжнародного законодавства. Тимчасово окупована агресором.

І ще запиши. У відповідь на наступний висер:
Так от, для загального розвитку. Січень-лютий найвологіші місяці в Алмати, де готувалися наша збірна. І найсухіші в Пхьончхані, де вологість повітря найвища влітку.
І так виходить, що в Алмати вологість повітря в січні-лютому навіть  трохи вища, ніж в Пхьончхані.

про Крим - зрозумів, а про Казахстан ти збрехав.
Морози в Казахстані і Кореї відрізняються їх відчуттям.
Так в Алмати при морозі в -35 легше дихати, ніж в Кореї при -5.
Всю іншу лабуду вішай за призначенням. Може повірять.
Тобі самі спортсмени казали: в них головокружінян та слабость.
   
Мандзий: «Я свои сани делаю сам в гараже»
Украинский саночник оценил олимпийскую трассу в Пхенчхане

Представитель сборной Украины по санному спорту на Олимпийских играх Андрей Мандзий оценил трассу в Пхенчхане и признался, что самостоятельно делает свои сани. Также Мандзий назвал главных фаворитов соревнований в мужской одиночке и рассказал, почему санный спорт в Латвии популярнее, чем в Украине:

Андрей, уже прошли официальные тренировки. Что скажешь о трассе? Знаю, что она не из легких.

Трасса действительно с определенными сюрпризами. Во-первых, она холодная, температура поверхности минус 14 градусов, обычно этот показатель не больше 5 градусов. При низкой температуре, полозья плохо цепляются за поверхность. К тому же, здесь есть опасные повороты, особенно девятый. Его трудно проходить. На предыдущих соревнованиях на этой трассе с 32 атлетов смогли не упасть только 9. Там надо правильно из него вырулить, иначе – «суши весла». Есть еще коварные второй и третий повороты. Вчера на тренировке упал именно на этом участке, настроение было не лучшее.
Ваш вид слишком технологичен. Возможно, при таких условиях все решит качество саней?

Их качество в нашем спорте – это 70 процентов успеха. Например, один латвийский спортсмен приобрел себе качественный инвентарь. Ранее он не попадал в десятку сильнейших, а на новых санях он несколько раз конкурировал с лидерами. Я свои сани делаю сам в гараже. На соревнованиях, хожу выспрашиваю у тренеров и специалистов как их лучше делать, выискиваю материал. На Олимпиаду привез двое саней. На одних я еду быстрее на одну секунду, но они менее устойчивы, другие – наоборот. Есть немало нюансов, которые необходимо учитывать, чтобы правильно выбрать сани на решающий старт.
Кого считаете фаворитом в одиночных санях?


Конечно, это немецкие и российские спортсмены. Есть еще словак, австриец, итальянец. Насколько, знаю, у россиян сейчас очень качественные полозья, думаю, на такой трассе они даже смогут обойти немцев.

Украинцы много времени проводят на тренировках в Латвии. Почему санный спорт в этой стране стал популярным, а в Украине - не слишком, мягко говоря.

Насколько знаю, во времена СССР должны были строить санную трассу во Львове. Но на том месте был танковый завод и политбюро решило построить комплекс в Латвии, в Сигулде. А где трасса – там и есть этот вид спорта, все очень просто. Там трассу замораживают с сентября по март. Поэтому латыши имеют где тренироваться и постоянно совершенствовать, обкатывать свой инвентарь.
Отметим, что на последней официальной тренировке в Пхенчхане Мандзий показал 15-й результат в одиночных санях – 48.464 (+0.510). Другой украинен Антон Дукач стал 27-м на шестом тренировочном заезде – 48.794 (+0.840)

Останнє редагування: 16 лютого 2018 12:49:37 від Potato
   
На сьогодні який склад команди?
   
На сьогодні який склад команди?

Якої команди? Сьогодні жіночий масстарт. Сестрички біжать. А Юлю тренери недолугі відчепили від гонки
   
Тут зручно слідкувати в реальному часі. Треба просто розібратись  https://biathlonresults.com/
   
Якої команди? Сьогодні жіночий масстарт. Сестрички біжать. А Юлю тренери недолугі відчепили від гонки
А шо так грубо?
Звісно венесуєльськоі команди.
Про яку команду на українському форумі питать...
   
Вболіваю за Кайсу.. Сьогодні.
   
После 2 км Вита в дваатке.
   
Первая стрельба чисто. Вита 14.
Кузьмина конечно жгет!!!
   
Ходом конечно Вита проигрывает. За 1 км разрыв на 10 сек увеличился.
   
2 рубеж Вита чисто.
Кузьмина как из автомата.
Вита 16. 53 сек.


Останнє редагування: 17 лютого 2018 13:33:05 від Камрад
   
На 3 этапе Вита застрелилась. 3 промаха. ;)
   
В итоге Валя 19.
Тьфу, позорище.
п***а. У Вали всего один промах. Столько же, сколько и Кузьминой. И почти 3 мин разницы. Это же сколько ходом наши проигрывают!!!!

Останнє редагування: 17 лютого 2018 14:00:03 від Камрад
   
Я за естафету вообще боюсь!
   
В итоге Валя 19.
Тьфу, позорище.
п***а. У Вали всего один промах. Столько же, сколько и Кузьминой. И почти 3 мин разницы. Это же сколько ходом наши проигрывают!!!!
Акімова вообще послідня.
Не повісилась.
   
джиму на сей раз не взяли?
   
А шо так грубо?
Звісно венесуєльськоі команди.
Про яку команду на українському форумі питать...

Де ви грубість побачили7 Вибачте, якщо що....
   
В естафету треба ставити Варвинець, Джиму , якусь сестричку і Меркушину. Всерівно медалі не бачити, так хоч молодь досвіду набереться. Бо якесь таке флеш інтерв"ю сестричка давала таке, ніби то ми винні в тому, що вони не біжать.... Мол чого ви від нас хочете? Біжим як біжим, як хочем так ібіжим. Сказала що хворіла за сезон шість (!!!)разів.Де наші тренери та медики?
   
Кацапка 30-е место (из 30) с отставанием в минуту от 29-ого места.
Да, без мельдония непривычно
   
В естафету треба ставити Варвинець, Джиму , якусь сестричку і Меркушину. Всерівно медалі не бачити, так хоч молодь досвіду набереться. Бо якесь таке флеш інтерв"ю сестричка давала таке, ніби то ми винні в тому, що вони не біжать.... Мол чого ви від нас хочете? Біжим як біжим, як хочем так ібіжим. Сказала що хворіла за сезон шість (!!!)разів.Де наші тренери та медики?

Я конечно могу ошибаться, но в итоговой таблице сегодня над нами много народу с 2 промахами!!! А кто-то, по моему, есть и с 3. С трееемяяяя ...Карл!!!!
Т. Е в эстафете даже при чистой стрельбе вааабще делать нечего.
А Меркушина....
Так она и не стреляет и не бежит....тупо балласт в команде...
   
Кацапка 30-е место (из 30) с отставанием в минуту от 29-ого места.
Да, без мельдония непривычно

Не, ну конечно нас это согревать должно сильно. Что хоть кто-то хуже нас  :K
   
Я конечно могу ошибаться, но в торговой таблице сегодня над нами много народу с 2 промахами!!! А кто-то, по моему, есть и с 3. С трееемяяяя ...Карл!!!!

есть и с 4

   
п***а. Валя прогорала Бесконд 16 сек. У той 4 промаха, у нашей 1. Три промаха это где-то 1,5 мин форы .
И в результате 16 сек проиграть.  :facepalm1:
   
п***а. Валя прогорала Бесконд 16 сек. У той 4 промаха, у нашей 1. Три промаха это где-то 1,5 мин форы .
И в результате 16 сек проиграть.  :facepalm1:
буває
   
У Ліхтенштейну медаль...Це вже дійсно знущання... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія