Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В августе подсолнечное масло в Украине было на 35% дороже, чем в среднем по Европе

Ну тарифы самые высокие в европе на зеленую ээ не смущают?

Главное шоб цены как в европе

Тогда и заживем
   
Литр масла в месяц,а то и за два .Было 50 стало 70.20 грн в месяц или даже 10.Какой смысл об этом говорить ?  :facepalm1:
а если семья большая? там 1 литром масла в месяц не обойтись, или там пенсионер какой - ему эти 20 гривен по карману бьют, димец

не все ж быть олигархами  :weep:

   
Поглибленням україніздця, подальшою українізацією - задоволений)

Слава україні
Героям слава

Ще не вмерли
   
це все ринок. Є попит - буде ціна більша. Купуватимуть по 100  то по 100 буде ціна.
А чого це продавець має знижувати ціну? Через які такі причини?
Так склалось, що можна продавати в Україні дорожче, але менший обсяг. А решту вивозити закордон за меншу ціну. Це так вигідно. То так і будуть робити.
Навіть якщо собівартість виробництва впаде до 1 гривні , продаватимуть ЗАВЖДИ за ціною, за якою можна продати потрібний обсяг. Якщо все викупить якийсь закордонний покупець, то для продажу в Україні залишиться дуже малий обсяг. І тоді поставлять ціну саме таку, за яку можна продати протягом року той невеликий обсяг.
Це ринок, панове

И цена на сахар - это тоже рынок?! И молочка с мясом рынок?! Что то ты йухню говоришь
   
И энергетика имени ахметова рынок

И облгащы имени фирташа рынок

Рынок куда ни плюнь
   
Ринок без роботи АМК призводить до дикого капіталізму, що в свою чергу призводить до революції.
У цивілізованих капіталістичних країнах, які пройшли дикий капіталізм ще за часів Маркса, цей урок давно засвоїли.
Відповідно, якщо частка компанії (картелю, тощо) перевищує третину ринку, то вона або постійно штрафується на серйозні мільйони, або примусово розукрупнюється.
Наш АМК існує лише формально.  Очі закриті пачками, напевне.
   
Зараз почне питати: а сколько картошки едите, сколько капусты и т.д. Закончится: меньше жрите и не нойте.
саме в цьому і є зелена влада
   
у нас так неможливо, тому що всі куплять собі довідки і будуть всі бідними значитись. У мене купа знайомих-інвалідів. Поголівно за 2-3 тисячі купують собі довідки.

оподатковують не за довідками, а за доходами
   
Я не про тебя конкретно,а вообще.Просто многие любят этим повозмущаться,а если вдуматься ,то речь идёт о копейках,хотя конечно такое положение дел нельзя назвать нормальным

Ну если эти "копейки" посчитать не только по маслу но и по всему остальному а потом подбить общую сумму то таки думаю буде невдобно
   
И цена на сахар - это тоже рынок?! И молочка с мясом рынок?! Что то ты йухню говоришь
а шо с мясом? Почем в германии?
   
Це і є хехе державність по українськи))) чиста щира і незалежна. Українці українцям від душі)

Зіг борщ!
   
це все ринок. Є попит - буде ціна більша. Купуватимуть по 100  то по 100 буде ціна.
А чого це продавець має знижувати ціну? Через які такі причини?
Так склалось, що можна продавати в Україні дорожче, але менший обсяг. А решту вивозити закордон за меншу ціну. Це так вигідно. То так і будуть робити.
Навіть якщо собівартість виробництва впаде до 1 гривні , продаватимуть ЗАВЖДИ за ціною, за якою можна продати потрібний обсяг. Якщо все викупить якийсь закордонний покупець, то для продажу в Україні залишиться дуже малий обсяг. І тоді поставлять ціну саме таку, за яку можна продати протягом року той невеликий обсяг.
Це ринок, панове

Рынок это когда сто продавцов, а не два
   
Рынок это когда сто продавцов, а не два
в Украине есть кустарная олия. Та же цена. Скорей всего что много вывезли, и теперь дефицит.
   
в Украине есть кустарная олия. Та же цена. Скорей всего что много вывезли, и теперь дефицит.
есть ограничение по максимальному экспорту
на уровне 98% от прошлого года
вроде бы этих 2% нам хватает
может и вывезли, не знаю
с урожайностью может быть связано
   
З 1991 року українська держава зменшила населення україни на 33%, на 17 млн, більш ніж будь яка окупація україни в історії,тце рекорд,  з 1991 року ввп україни зменшилось найбільше поміж інших країн планети , це рекорд). Корумпованість українців - славп україни і героям слава - теж рекордна. ) Всі держ органи і інституццї не виконують свої конституццйні функції - лиш корумпо казнокрадськотіміту ючі).
Слава україні
Героям слава

Це - прекрасно) це і є щира соборна незалежна українськість як вона є. ) Саме цього прагнулиивсі сторіччя всі борці за незалежність україни)
   
а если семья большая? там 1 литром масла в месяц не обойтись, или там пенсионер какой - ему эти 20 гривен по карману бьют, димец

не все ж быть олигархами  :weep:


10-20 грн в месяц это олигарх?А большая семья - нехер плодить нищету.Или я должен жалеть тех ,кто не слышал о контрацепции ,или не понимает что детей нужно чем то кормить,а для этого иногда и работать.У меня есть и пассивный доход и финансы и я думаю над вторым,а кто то живет на кухне у тёщи и рожает седьмого.Предлагаеш ь мне его пожалеть?
   
в Украине есть кустарная олия. Та же цена. Скорей всего что много вывезли, и теперь дефицит.
нафига им вывозить если в Украине цена выше мировой?
Суть в монополизации, олигополизации рынка. Создан картель маложировой промышленности из нескольких крупных производителей он вывозит максимум на экспорт, а в нутри страны тупо повышает цену, т.к. с мирового рынка тяжело пробиться в Украину подсолнечному маслу неукраинских производителей в Украину.
Решение проблемы для народа - переходить на оливковое масло
   
нафига им вывозить если в Украине цена выше мировой?
Суть в монополизации, олигополизации рынка. Создан картель маложировой промышленности из нескольких крупных производителей он вывозит максимум на экспорт, а в нутри страны тупо повышает цену, т.к. с мирового рынка тяжело пробиться в Украину подсолнечному маслу неукраинских производителей в Украину.
Решение проблемы для народа - переходить на оливковое масло
Вначале вывезли, а потом выросла цена.
Олия это не бензин. Чем выше цена тем меньше реализация. Они ж её солить не будут. И почему тяжело пробмться импорту, тем более с нашими успехами в контрабанде.
   
В Польщі НДС на олію 4%. В нас -20%. Тому треба порівнювати ціни без внутрішніх податків.олія що в польщі що в Україні -однакова по ціні.
   
Ціни на  рафіновану розливну олію сьогодні такі.
В добрих нещасних фопів на базарі - 48 гривень за літру
В магазині - 40 гривень.
   
:)
Саме так.
Розливна рафінована з пластикової білої бочки або на базарі, або у фірмових фопівських (?) магазинах "Олія"
З якої контори вони її беруть оптом - в принципі пофуй.
"Салатна"  розливна в магазі коштує 39 гривень за літру. По чому на базарі, не питав.



Останнє редагування: 25 вересня 2021 18:00:34 від птах Сорока
   
И цена на сахар - это тоже рынок?! И молочка с мясом рынок?! Что то ты йухню говоришь

Це монопольний ринок. Коли вибивають всіх дрібних виробників, з якими неможливо домовитися в силу їх кількості, і залишається кілька зверх крупних гравців оце і є те, що ми спостерігаємо. Монополія і картельна змова. Те саме по курятині. Те саме по цукру. ну і т.д.
   
У нас алей тоже взлетел в цене. Я беру или ваше, или наше ( когда ваше пропадает вдруг). Российское- нет. Ваше, на мое имхо, лучшее,  но оно  далеко не везде есть, и ценник на него выше. Зато российским завалены все магазины. Слышала, что оно бодяжное.
   
Польский ашан, масло 1л стоит 6 злотых или 42 грн
Украинский ашан, масло 1л стоит 63 грн
Господа, и похожая ситуация по другим продуктам, что то как то в Украине не правильно функционирует…

анекдот про "вот на эти 3% я и живу" помнишь?
на Западе они зашибают ТВЕРДУЮ ВАЛЮТУ
а в Украине они КОМПЕНСИРУЮТ ВСЕ ПОТЕРИ ОТ ЭТОГО. + имеют профит
+ делятся с властью
+ ЛОХ ВСЕГДА ПЛАТИТ.

в роли лохов - граждане Украины. выбрали ЗЕ! - ЖРИТЕ. если есть ШО ЖРАТЬ  B-)
   
Українці споживають зайві жири і вуглеводи. Тому це підвищення на цукор і олію - благо. В той же час ріст цін на м'ясо і рибу менший, ніж ріст доходів.

эпичный долбойоп  :gigi:
   
в европе дотации на сельское хозяйство большие

ну вы блин зраду нашли, неурожай масла и подорожало на 10 грн
я через день жарю у меня и то 1л на месяц хватает (ну может 1.5л максимум), жарю на оливковом его кста расход больше

Останнє редагування: 26 вересня 2021 00:51:43 від smx
   
Если это рынок давайте откроем границы для импортных товаров.. тогда будет рвнок
   
Если это рынок давайте откроем границы для импортных товаров.. тогда будет рвнок

а разве он закрыт?
   
а разве он закрыт?

Відкритий повністю ( окрім деяких товарів з кацапів )
   
эпичный долбойоп  :gigi:
кушай мясо и рыбу, долбоеб. Та же цена что и при пидре, только зарплата на 50% больше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія