Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що, назрівша ідея зрівняти пенсії. :shuffle:

А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

https://fakty.ua/403903-pensii-prokurorov-i-menedzherov-srednego-zvena-mogut-uravnyat-nazvana-prichina 
  Пенсійні виплати, які у липні трохи збільшилися, можуть зробити однаковими у разі, якщо розв'язана хуйло повномасштабна війна затягнеться.
  Про це повідомили в Інституті демографії та соцдосліджень.
  За словами керівниці організації Елли Лібанової, держава в будь-якому разі знаходитиме необхідні кошти для виплат непрацездатному населенню, навіть якщо доведеться «позичати» їх з державного бюджету, а не брати з тих, що виділив Пенсійний фонд України спочатку.
  «Держава у XXI столітті не може допустити, щоб непрацездатна людина голодувала», — наголосила Лібанова.
  Водночас демограф вважає, що у разі затягування війни більшість пенсій, які виплачуватимуть за солідарною системою, можуть зрівнятися, і матимуть лише з невелику відмінність від людини до людини. Це, ймовірно, станеться, якщо доведеться зупинитися на забезпеченні лише основних потреб пенсіонерів.
  Іншими словами, якщо умовному генпрокурору знадобиться, умовно кажучи, 12 тисяч для забезпечення його потреб, то навіщо йому платити більше, ніж іншим пенсіонерам? Тому його пенсію краще «розкидати» між іншими українцями, які потребують фінансових коштів не менше.
  В принципі, ідея дуже правильна, особливо з урахуванням ставлення більшості громадян до пенсій суддів, прокурорів тощо, але, ймовірно, такий «крутий крок» можливий лише з подачі глави держави.
  П.С. Якщо війна то негег колишнім партфункціонерам та КДБістам виплачувати царські пенсії!
  Всім мінімалку, як у антіка.  [ua] 
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Этот институт назначает пенсии?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Этот институт назначает пенсии?
  Так там же зазначають:
  "В принципі, ідея дуже правильна, особливо з урахуванням ставлення більшості громадян до пенсій суддів, прокурорів тощо, але, ймовірно, такий «крутий крок» можливий лише з подачі глави держави".  B-)
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

А що обмеження пенсій по верхній границі вже не діє?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ага,  а як же чудовий конституційний суд,  який,  якщо не помиляюсь,  колись виніс рішення, що знижувати пенсію (навіть таку велику) - неконституційно?)
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

до того, як переглядати пенсійну політику, може б керівництво держави поглянуло в бік членів наглядових рад, керівників держкомпаній. там же ЗП захмарні, а ккд, зазвичай, куценький.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ага,  а як же чудовий конституційний суд,  який,  якщо не помиляюсь,  колись виніс рішення, що знижувати пенсію (навіть таку велику) - неконституційно?)
та, так, бо як же чумаки та подібні йому будуть жити на 17 тис грн?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

А що обмеження пенсій по верхній границі вже не діє?
Діє, але тільки для звичайних пенсіонерів. І конституційному суду це до сраки.
А от пенсії по спец. законам не обмежені.
   
https://fakty.ua/403903-pensii-prokurorov-i-menedzherov-srednego-zvena-mogut-uravnyat-nazvana-prichina 
 
  П.С. Якщо війна то негег колишнім партфункціонерам та КДБістам виплачувати царські пенсії!
 

Ветеран «війни з прибалтами» відсудив пенсію у 113 тис. гривень на основі сумнівної довідки

900 тисяч грн пенсії доплатить Головне управління ПФУ в Дніпропетровській області депутату Дніпровської районної ради Дніпропетровської області від партії «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) Клешні Анатолію Федотовичу за 17 місяців.

Анатолій Клешня, 16.04.1944 р.н., з 2010 року є керівником Організації ветеранів України м. Дніпропетровська. Він відсудив пенсію з 01.01.2019 року по 31.05.2021 року на загальну недоплачену суму 900.098,66 грн, а також підвищення розміру пенсії з 01.01.2019.

У декларації депутата Клешні вказано, що за минулий рік він отримав 636.435 грн пенсії, тобто 53,0 тис. грн щомісячно. Таким чином, після перерахунку за рішенням суду його щомісячна пенсія виросте ще на 60,0 тис. грн і становитиме 113,0 тисяч гривень.




 https://litsa.com.ua/veteran-vijni-z-pribaltami-vidsudiv-pensiyu-u-113-tis-griven-na-osnovi/

   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

  Хто отримував високі зарплати в СРСРі? Партноменклатурщики, генерали, прокурори, судді, КДБісти тощо - себто держслужбовці, котрі працювали на Систему й фізично не перетруджувались. Були й трудяги: шахтарі, працівники в "гарячих цехах", монтажники-висотники тощо.
  З другою категорією все ясно - трудяги. А от з першою?  :shuffle: 
Усі ті "кадри"котрі працювали на збереження Системи отримували високі зарплати й, відповідно, при виході на "заслужений відпочинок" стали отримувати високі пенсії. Виходить нонсенс: Незалежна Україна виплачує своїм колишнім катам високі пенсії а звичайним трудягам - мінімалку.  8-:
  Запитання на засипку: Яку би пенсію отримував сьогодні багатолітній політв"язень (роки в ув"язненні в стаж не входять) В.М.Чорновіл та інші дисиденти? І яку пенсію отримують сьогодні кати, котрі тих дисидентів у тюрми та табори відправляли?  :S 
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

20% країни в окупації, а пенсіі «сахтьолам» проводжають платити

Реформа давно назріла
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Почалося
Класичне зубажіле "отнять і подєліть"
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Почалося
Класичне зубажіле "отнять і подєліть"
Тут інше: в європейських державах колишнього "соціалістичного табору" колишні високопосадовці та працівники спецслужб отримують пенсії такі як і рядові громадяни.  ;) 
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Антік, це ж ти заробітчанив в кацапії ?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ну, тобі, пане антік, московія має платити пєнзію. Скільки літ там батрачив? А податків багато заплатив в бюджет України?
Так отож.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Тут інше: в європейських державах колишнього "соціалістичного табору" колишні високопосадовці та працівники спецслужб отримують пенсії такі як і рядові громадяни.  ;) 
Це брехня.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ну, тобі, пане антік, московія має платити пєнзію. Скільки літ там батрачив? А податків багато заплатив в бюджет України?
Так отож.
а пенсію дай йому як шахтарю.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:
PAL

Водночас демограф вважає, що у разі затягування війни більшість пенсій, які виплачуватимуть за солідарною системою, можуть зрівнятися, і матимуть лише з невелику відмінність від людини до людини. Це, ймовірно, станеться, якщо доведеться зупинитися на забезпеченні лише основних потреб пенсіонерів.
  Іншими словами, якщо умовному генпрокурору знадобиться, умовно кажучи, 12 тисяч для забезпечення його потреб, то навіщо йому платити більше, ніж іншим пенсіонерам? Тому його пенсію краще «розкидати» між іншими українцями, які потребують фінансових коштів не менше.
  В принципі, ідея дуже правильна, особливо з урахуванням ставлення більшості громадян до пенсій суддів, прокурорів тощо, але, ймовірно, такий «крутий крок» можливий лише з подачі глави держави.


зменшити вже оформлену пенсію НЕМОЖЛИВО, бо це протирічить Конституції
все. Крапка.
досить попу-лізмом займатися
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

а пенсію дай йому як шахтарю.
Путєн подасть.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

  Хто отримував високі зарплати в СРСРі? Партноменклатурщики, генерали, прокурори, судді, КДБісти тощо - себто держслужбовці, котрі працювали на Систему й фізично не перетруджувались. Були й трудяги: шахтарі, працівники в "гарячих цехах", монтажники-висотники тощо.
  З другою категорією все ясно - трудяги. А от з першою?  :shuffle: 
Усі ті "кадри"котрі працювали на збереження Системи отримували високі зарплати й, відповідно, при виході на "заслужений відпочинок" стали отримувати високі пенсії. Виходить нонсенс: Незалежна Україна виплачує своїм колишнім катам високі пенсії а звичайним трудягам - мінімалку.  8-:
  Запитання на засипку: Яку би пенсію отримував сьогодні багатолітній політв"язень (роки в ув"язненні в стаж не входять) В.М.Чорновіл та інші дисиденти? І яку пенсію отримують сьогодні кати, котрі тих дисидентів у тюрми та табори відправляли?  :S 
Ти вже задрав. Совка вже більше 30 років нема.  Совковим пенсіонерам вже 90 і більше. Скільки їх є? Більшість сучасних пенсії заробили пенсію вже за України. Тож сраний комуняка давай за кораблем.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ти вже задрав. Совка вже більше 30 років нема.  Совковим пенсіонерам вже 90 і більше. Скільки їх є? Більшість сучасних пенсії заробили пенсію вже за України. Тож сраний комуняка давай за кораблем.
щас
кадебіст мудачук аби не поліз у велику політику зараз би отримував велику пенсію як сатруднік органов за стуса і все інше
а скільки таких мудачуків ще є
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Почалося
Класичне зубажіле "отнять і подєліть"
свого часу пропонувався підземний стаж. Виявляється, якщо документи на шахті сгоріли, то можна стати шахтарем на основі заяв двох підтверджених шахтарів, що ти працював з ними і ти сам стаєш шахтарем і можеш з іншим підтвердженим коронувати підтвердити наступного. Чув що і чорнобильці такі є. Тому у деяких треба не просто "отнять" , а ще й щоб компенсували вже витрачене.
   
 й фізично не перетруджувались. Були й трудяги: шахтарі, працівники в "гарячих цехах", монтажники-висотники тощо.


у тебе навіки в голові цей совковий поділ.
в очах не двоїться, трудяга?
   
.
зменшити вже оформлену пенсію НЕМОЖЛИВО, бо це протирічить Конституції
все. Крапка.
Це не проблема.
Для цього інфляція існує.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

зменшити вже оформлену пенсію НЕМОЖЛИВО, бо це протирічить Конституції
все. Крапка.
досить попу-лізмом займатися
ЇЇ офіційно й не зменшать. Просто відстрочать понадмінімальну виплату на післявійну. Будуть виплачувати, офіційно тимчасово на період війни, мінімальний розмір, як для всіх.
Воєнний час панімаєш.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

нажаль, Антику, хоча ми усі проти захмарних пенсій тих же суддів та чиновників, зрівнялівка тут не спрацює,бо їх хоч и дох//я. але не так багато, щоб тобі чи мені підняти пенсію хоч на 5 грівень-забудь ці сісілістичні мриї.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Суд списав борг 4.3 млрд грн, пов'язаної з Коломойським компанії. Тепер пенсії можна мінімізувати.
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Суд списав борг 4.3 млрд грн, пов'язаної з Коломойським компанії. Тепер пенсії можна мінімізувати.

Перед ким борг? Перед Приватом. Під цей борг там давно вже сформовано резерв за рахунок витрат. Яким боком це до пенсій?
Як дістали ідіоти...
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

зменшити вже оформлену пенсію НЕМОЖЛИВО, бо це протирічить Конституції
все. Крапка.
досить попу-лізмом займатися
Можна введенням прогресуючого податку, вже були преценденти в історії України
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Перед ким борг? Перед Приватом. Під цей борг там давно вже сформовано резерв за рахунок витрат. Яким боком це до пенсій?
Як дістали ідіоти...
Чого ти так захищаєш Мойшині гроші?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Крім того, можна ввести норму, що пенсії виплачуються тільки тим, хто є податковим агентом України, тобто БІЛЬШЕ ніж пів року перебуває на контрольованій території України. Здається в світі є країни, які при імміграції громадян в інші країни припиняють нараховування пенсійних виплат
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Ти вже задрав. Совка вже більше 30 років нема.  Совковим пенсіонерам вже 90 і більше. Скільки їх є? Більшість сучасних пенсії заробили пенсію вже за України. Тож сраний комуняка давай за кораблем.
  Відповідаю по суті: Мені у 1982 було 29 і комунякою ніколи не був. Планував теракт проти сатанинської влади. Підіслали сексота із КДБ, котрий відьмаком (екстрасенсом, якщо по-сучасному виявився)  8-) 
  Відчув на власній шкурі результат дії сатанинських коктейлів, корими той мене пригощав. (Я став одержимий бісами. Це якщо сучасною мовою - робив дурниці, котрих не зробилаб мала дитина) В результаті 5 років україно-сибірськмх таборів. Мій Іуда був на рік старшим за мене а слідчі, прокурор, судді, народні засідателі моїми ровесниками. І, що цікаво, усі вони українцями були. Сьогодні усі вони живі й космічні пенсії від Незалежної отримують. Я ж - мінімалку.  8-:
  Книга спогадів тут: https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

  Відповідаю по суті: Мені у 1982 було 29 і комунякою ніколи не був. Планував теракт проти сатанинської влади. Підіслали сексота із КДБ, котрий відьмаком (екстрасенсом, якщо по-сучасному виявився)  8-) 
  Відчув на власній шкурі результат дії сатанинських коктейлів, корими той мене пригощав. (Я став одержимий бісами. Це якщо сучасною мовою - робив дурниці, котрих не зробилаб мала дитина) В результаті 5 років україно-сибірськмх таборів. Мій Іуда був на рік старшим за мене а слідчі, прокурор, судді, народні засідателі моїми ровесниками. І, що цікаво, усі вони українцями були. Сьогодні усі вони живі й космічні пенсії від Незалежної отримують. Я ж - мінімалку.  8-:
  Книга спогадів тут: https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/

А кажуть, шо ви тоді в радянській торгівлі працювали і сіли за недостачу .....
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

А кажуть, шо ви тоді в радянській торгівлі працювали і сіли за недостачу .....
  Це бригадники згідно своїх методичок чморять мене.  Я спогадах все описано детальтно.  ;)
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

  Це бригадники згідно своїх методичок чморять мене.  Я спогадах все описано детальтно.  ;)

А ви в гастрономі чи універсамі?
   
Я б взагалі на час війни відмінив пенсії і виплачував би кожному не працюючому матеріальне  забезпечення у розмірі, наприклад, 2800 грн. У мене така пенсія і нічого, живу, харчуюсь, вдіваюсь, взуваюсь, лікуюсь, частково за комуналку сплачую, розважаюсь і на похорони потроху відкладаю.
   
  Відповідаю по суті: Мені у 1982 було 29 і комунякою ніколи не був. Планував теракт проти сатанинської влади. Підіслали сексота із КДБ, котрий відьмаком (екстрасенсом, якщо по-сучасному виявився)  8-) 
  Відчув на власній шкурі результат дії сатанинських коктейлів, корими той мене пригощав. (Я став одержимий бісами. Це якщо сучасною мовою - робив дурниці, котрих не зробилаб мала дитина) В результаті 5 років україно-сибірськмх таборів. Мій Іуда був на рік старшим за мене а слідчі, прокурор, судді, народні засідателі моїми ровесниками. І, що цікаво, усі вони українцями були. Сьогодні усі вони живі й космічні пенсії від Незалежної отримують. Я ж - мінімалку.  8-:
  Книга спогадів тут: https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/

 а ти родом з яких країв, може пересікалися, ми одного з тобою віку
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

зменшити вже оформлену пенсію НЕМОЖЛИВО, бо це протирічить Конституції
все. Крапка.
досить попу-лізмом займатися
а шо за стаття?
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

А що обмеження пенсій по верхній границі вже не діє?

Просто верхня границя буде 3400 грн

От моїй тещі, яка отримує 5900 за 64 роки офіційного стажу, та ідея не подобається...

Дружині он теж нарахували 5200, вона має зрадіти від 3400 за сучасних цін??? Дивно... Мені загалом ще 10 років до тієї пенсії :) Не доживу, напевно...

Хоча за рік здоров"я кратно покращилось :)
   
Re: А що, назрівша ідея зрівняти пенсії.  :shuffle:

Я б взагалі на час війни відмінив пенсії і виплачував би кожному не працюючому матеріальне  забезпечення у розмірі, наприклад, 2800 грн. У мене така пенсія і нічого, живу, харчуюсь, вдіваюсь, взуваюсь, лікуюсь, частково за комуналку сплачую, розважаюсь і на похорони потроху відкладаю.

Я реально десь особисто рік (11 місяців) жив на 2300 у Києві... Це важко, але реально можливо... Зараз почався вихід з ями, як кажуть, потрохи... Но комуналку ще з роки півтори відтягувати доведеться... Ну й москалі поруч непередбачувані... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія