Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тотальная катастрофа: итоги ВНО по математике возмутили Климкина :big_boss:

Сегодня, 16:11
 
Глава украинского МИД уверен, что важные сектора экономики оказались под угрозой

Результаты ВНО по математике в 2018 году стали "тотальной катастрофой". Об этом заявил министр иностранных дел Павел Климкин.
"Это же тотальная катастрофа! 48% абитуриентов не смогли решить задачу уровня восьмого класса. Каждый второй из сегодняшних выпускников не ориентируется в элементарных математических правилах", – написал Климкин на своей странице в Facebook.



Министр уверен, что в Украине необходимо внедрять фундаментальные изменения образовательной системы.
"О каких перспективах развития украинского ИТ-сектора и инжиниринга мы говорим? О технологические прорывы мы мечтаем? Не хочется напоминать банальные истины, но образование – это путь к успешному будущему. Сворачивая с этого пути, мы сознательно обрекаем себя на периферию жизни. И это касается не только близкой мне математики. Английский, история, география, и, что поражает, украинский...", – написал министр.

 
Напомним, по итогам тестов ВНО в 2018 выяснилось, что лучше всего у нас знают биологию, хуже всего — математику, а французский и испанский пришли сдавать единицы в масштабах страны, Журналисты "Сегодня" уже узнали, чем еще отличилось ВНО-2018.
Как известно, в 2018 году ВНО сдавали по трем из 11 предметов: украинский язык и литература, история Украины, математика, география, биология, химия, физика, английский, испанский, немецкий и французский языки. Максимальные 200 баллов по результатам ВНО получили 210 выпускников:
   
Племянница закончила бакалаврат в одном из самых престижных вузов Киева с красным дипломом, и не смогла поступить на бюджет в магистратуру. Не потому что знаний нет, а потому что все бюджетные места отданы китайским студентам. У меня что то мысли от этой новости путаются. В семье один пенсионер (военный) с пенсией 3600 грн, вторая безработная и стипендия у ребенка. В год нужно заплатить 32 тысячи за обучение.

Останнє редагування: 18 серпня 2018 16:34:11 від bismark
   
надо же, кэп...
уже сколько лет обращаю внимание на тотальное "оглупление"...
всем пофиг, идиократия на марше.
   

задачу в студію...
   
Племянница закончила бакалаврат в одном из самых престижных вузов Киева с красным дипломом, и не смогла поступить на бюджет в магистратуру. Не потому что знаний нет, а потому что все бюджетные места отданы китайским студентам.
Що за маячня??? А нас особи без громадянства або громадяни інших держав навчаються за кошти фізичних осіб.
   
Що за маячня??? А нас особи без громадянства або громадяни інших держав навчаються за кошти фізичних осіб.

+1000

всы ыноземцы тыльки по контракту, бюджетників немає
   
а шо за задача?

Схоже за все, що це № 25 перша задача з Завдання з математики

Бо лише в ній неправильних відповідей 47,9%. Добре, що йому другу задачу не показали, бо її неправильно розв'язали 71,8%.
   
+1000

всы ыноземцы тыльки по контракту, бюджетників немає
Это в Шевченко.
   
Это в Шевченко.
Не п***а!
   
Схоже за все, що це № 25 перша задача з Завдання з математики
Бо лише в ній неправильних відповідей 47,9%. Добре, що йому другу задачу не показали, бо її неправильно розв'язали 71,8%.

вона ж геть легка
   
Это в Шевченко.

во всех вузах, Украина не платит из своего бюджета за иностранцев
   
вона ж геть легка

Ну так. Навіть Клімкін розв'язав.
   
надо же, кэп...
уже сколько лет обращаю внимание на тотальное "оглупление"...
всем пофиг, идиократия на марше.
неправда. в мое время было все тоже самое.один одноклассник не мог выговорить слово антарктида
48 % олигофренов - это наша реальность.я каджый ( с...ка,слабоалкоголка мгновенно подействовала,вот что значит нет привычки пить) день сталкиваюсь с ними
а может даже 54%
   
Правильно. Хто не вчить математики, той не вміє думати і не  здатний нічого правильно вирішити. Це аксіома.
   
Ну так. Навіть Клімкін розв'язав.

Клімкін закінчив МФТІ. Думаю, що він там все може розв"язати.
   
Ну так. Навіть Клімкін розв'язав.

Клімкін закінчив МФТІ
тому, математика болить  B-)
   
неправда. в мое время было все тоже самое.один одноклассник не мог выговорить слово антарктида
48 % олигофренов - это наша реальность.я каджый ( с...ка,слабоалкоголка мгновенно подействовала,вот что значит нет привычки пить) день сталкиваюсь с ними
а может даже 54%

Діти та внуки побутових алкоголіків - ось що страшно. Є винятки, але лише винятки.
   
неправда. в мое время было все тоже самое.один одноклассник не мог выговорить слово антарктида
48 % олигофренов - это наша реальность

ну я хызы, што там за время было. :facepalm:
в моей школе точно не было столько олигофренов.
   
Интересно, он бы сам хоть баллов 150 набрал. Эти все логарифмы и интегралы они забываются и большинству населения никогда не пригодятся.
   
Мій син здав математику, фізику і українську по 198 балів кожний предмет.Зараз вступив в ПОЛІТЕХ,на системний аналіз
В Запоріжжі в газеті МІГ,є стаття про нього,такожв інтернеті...такожна ТВі радіо,він давав інтерв*ю
   
Ось це доказ низького рівня викладачів, в першу чергу в провінції.
Син навчається в КПІ на прикладній математиці.
То зі всіх першокурсників лише він і ще 6 хлопців були з провінціїї, зі звичайних шкіл.
Всі інші - з великих міст, причому зі спеціалізованих математичних шкіл та ліцеїв.

Вияснилося, що курс математик в універі розрахований на випускників саме спеціалізованих шкіл. З їх високою підготовкою.
Хоча ЗНО у провінціалів було не нижче.
Ох і намучилися ж ті діти з периферії на 1 курсі...
   
Мій син здав математику, фізику і українську по 198 балів кожний предмет.Зараз вступив в ПОЛІТЕХ,на системний аналіз
В Запоріжжі в газеті МІГ,є стаття про нього,такожв інтернеті...такожна ТВі радіо,він давав інтерв*ю
Вітаю!  :)
Студентської удачі йому та терпіння вам.)
А вступив в Київський політех чи в інший?
   
ну на прикладную математику и на мехмат как-бы изначально специально готовятся с выходом из стандартной программы
   
нафига та математика?
тут все никак  теорию научного креационизна  не введут, зато продолжают засирать мозги детям всеми этими бесполезными математиками, физиками и химиями  :X
   
Вітаю!  :)
Студентської удачі йому та терпіння вам.)
А вступив в Київський політех чи в інший?
Так в Київський Політех....
   
Оооот!! треба термыново вводити теорію креаціонізму..
   
мені ситуація з доводами про користь/зайвість вищої освіти нагадує аргументацію курців:
в мене ж все о.к., а он той дідуган так взагалі...
не вистачає логіки подивитись на загальну ситуацію.  мовчу вже про заглянути в майбутнє...

особливо засмучують ті, кого пропихнули в ВНЗ за дипломом, не спромігшись їм пояснити, що сам навчальний процес важливий.
от навіщо боксер кроси бігає та штангу тягяє, ще якось більшості зрозуміло, а про мізки чомусь ні...

закінчиться все розділом - освічені в Європі-Америці, решта в країні 3-го світу.
 


Останнє редагування: 18 серпня 2018 18:57:21 від Max Min
   
Господи, коли вже кацапо-Клімкєнд займеться безпосередньо своїми обов'язками?
Ну там дипломатією...
А не буде лізти у сферу міністерства освіти.
А ще краще приборкає свої об'єми. Коли людина за 4 роки жиріє та роздувається на 30 кг - то це повністю нездоровий спосіб життя. :facepalm:

Останнє редагування: 18 серпня 2018 20:53:52 від Michigan
   
Настав час теорії креаціонізму!
   
Яка математика? Мозку не обов'язково напряшатися, В інстаграмі все є.
 Треба в діток телефони забрати, і рівень знань підніметься.
   
Треба в діток телефони забрати, і рівень знань підніметься.

пізно
   
всього 48%, коли я закінчував школу таких було 90%.
з мого класу тільки двоє вступило до ВУЗу я і ще один.  B-)
   
всього 48%, коли я закінчував школу таких було 90%.
з мого класу тільки двоє вступило до ВУЗу я і ще один.  B-)

Я не знаю про що каже кацапо-Клімкєнд.
На вступ до факультету кібєнєматікі Тараса Шевченка куди поступала моя племінниця був конкурс 4 людини на місце.
У всіх топова здача ЗНО по математиці.
Щось цей брянський піздюк займається не своїми справами. Може його відпустити у його рідні брянські ліси?
   
Я не знаю про що каже кацапо-Клімкєнд.
На вступ до факультету кібєнєматікі Тараса Шевченка куди поступала моя племінниця був конкурс 4 людини на місце.
У всіх топова здача ЗНО по математиці.
Щось цей брянський піздюк займається не своїми справами. Може його відпустити у його рідні брянські ліси?
я ж і кажу це не катастрофа, а тотальний успіх  (tu)
   
молодець, і батьки молодці, а яку школу закінчив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія